18.01.15, 22:00Mary Wagner (fot.media)

Mary Wagner znów przed sądem

W dniu 16 stycznia odbyła się w Kanadzie rozprawa przeciwko Mary Wagner, znanej obrończyni życia, która gościła w Polsce na zaproszenie Fundacji Pro-prawo do życia. Mary została aresztowana 23 grudnia 2014 roku za wręczanie róż kobietom, które czekały w kolejce do aborcji w klinice aborcyjnej i za próbę nakłaniania ich do zmiany decyzji o aborcji.

Mary stanęła przed sądem w celu wyznaczenia kaucji i postanowiła zrezygnować z obrońcy. Będzie bronić się sama, gdyż postawione jej zarzuty są identyczne do tych w poprzednim procesie. W liście przeczytanym przed sądem uzasadniała, iż jej cisza przypomniałyby ciszę dzieci w łonach matek. One nie mają żadnego głosu i dlatego są całkowicie zależne od decyzji innych. Mary Wagner nie odpowiadała na pytania sądu, który wyznaczył termin następnej rozprawy na 5 lutego br. Po zakuciu w kajdanki Mary Wagner została wyprowadzona z sali przy okrzykach publiczności "God Bless you Mary".

Mary Wagner jest solidarna w ciszy z nienarodzonymi dziećmi zabijanymi w wyniku aborcji. Abortowane dzieci odczuwają ból, ale nie mają jak go wyrazić. Są one pozbawione nawet tej znikomej obrony, jaką stanowi dla dla malutkiego dziecka jego kwilenie i płacz. Nikt nie słyszy ich płaczu i krzyku gdy są zabijane w łonie matki. Spisek przeciwko życiu w tym kraju trwa. Polacy solidarnie wyrażają swoje poparcie dla Mary Wagner wysyłając listy i kartki do więzienia Mary. Wrocławska komórka Fundacji Pro-prawo do życia wysłała Mary specjalną kartkę przedstawioną na zdjęciu.

Jacek Kotula/Stopaborcji.pl

Komentarze

anonim2015.01.18 22:46
"...można odnieść wrażenie że panią Wagner aresztowali za rozdawanie kwiatków!" Zakaz był właśnie z tego powodu.
anonim2015.01.18 23:03
Obrzydliwy i niegodziwy wyrok.
anonim2015.01.18 23:08
Czytajcie ciekawą strone gdzie na bieżąco podaje informacje o i od Mary Wagner ! https://www.facebook.com/marywagnerpolsce?ref=hl
anonim2015.01.18 23:29
Nie powinni tej biednej kobiety skazywac na wiezienie!Szpital psychiatryczny bedzie najodpowiedniejszym miejscem.
anonim2015.01.18 23:34
Powinna sama postarac sie o dziecko.Idiotyzmy wywietrzalyby jej z glowy.Sama mam piecioro , w tym troje juz doroslych(to informacja dla tych,ktorym zachcialoby sie mnie rozliczac. Jalowe kobiety w stylu Wagner czy Pawlowicz,zawsze beda uwazane za idiotki.Pani Czubaszek jest wyjatkiem,ale wyjatek tylko potwierdza regule...
anonim2015.01.19 0:49
Kobieta walczy z wiatrakami. Ale i tak szacun Mary!
anonim2015.01.19 6:43
@Heteronormatywny @gemini45 Wolność słowa i wyrażania swojego światopoglądu są to fundamentalne sprawy dla takiej formy cywilizacji jaka mnie i pewnie Was interesuje. Wręczanie kwiatków w klinikach aborcyjnych moim zdaniem mieści się całkowicie w dopuszczalnych granicach ekspresji tej wolności.Według mnie żeby wyrażać swój światopogląd można pikietować,zbierać podpisy,agitować,rozmawiać,organizować marsze,wiece,spotkania,konferencje,drukować ulotki,robić transparenty itp. i są to wszystko cywilizowane sposoby a karze za nie wyrokami,zakazami,nakazami tylko totalizująca się władza.Macie inne zdanie?
anonim2015.01.19 8:30
[email protected] Tak jest. Z tego wniosek, że Kanada jest krajem z barbarzyńskim prawem, zdeprawowanym sądownictem itd.itp. A wydawałobysię, że my jesteśmy z tyle... A rozdawanie kwiatów nie jest mozliwe na odległość jak chciałby heteronormatywny.
anonim2015.01.19 8:41
@jotem: Chcesz mi powiedzieć, że człowiek np. w 7 miesiącu życia płodowego nie odczuwa bólu? Albo w 9 miesiącu? Zmierz się z tym, zanim nazwiesz kogoś idiotą, ignorancie.
anonim2015.01.19 8:57
@Heteronormatywny: Warto zdać sobie sprawę, z jakiej mańki Wagner dostała ten zakaz zbliżania się. Nie dlatego, że przeszkadzała w procedurze medycznej. Nie dlatego, że łamała prawa kobiet. Nie dlatego, że stanowiła zagrożenie dla czyjegoś zdrowia, czy życia. Nie za burdy i wandalizm. Dlaczego więc? Dlatego, że przeszkadzała w prowadzeniu biznesu. Ponieważ w Kanadzie aborcja jest traktowana, jak zwykła usługa (nie tam żadna medyczna, zwykła działalność gospodarcza). A przeszkadzanie w prowadzeniu legalnej działalności gospodarczej może podlegać karze, nawet gdyby taką usługą był montaż pieca a'la Auschwitz z dziesięcioletnim dostarczaniem surowca opałowego.
anonim2015.01.19 17:44
Coz, kazdy wie ze Kanada to jedno z panstw czolowych walczacych z chrzescijanstwem.
anonim2015.03.11 20:44
Kocham Cię Siostro Mary. Bądź dzielna!