26.05.20, 17:39Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Oskarżony o pedofilię b. wiceszef AW nie przyznaje się do winy

Prokuratura przedstawiła Pawłowi W., byłemu wiceszefowi Agencji Wywiadu za rządów PO-PSL, zarzuty doprowadzenia małoletniego do innych czynności seksualnych i obcowania płciowego z użyciem przemocy i przy nadużyciu zaufania. Grozi mu do 15 lat więzienia. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Portal tvp.info informował, że w ub. tygodniu policja zatrzymała byłego wiceszefa Agencji Wywiadu Pawła T. Zarzuca się mu dokonanie czynów o charakterze pedofilskim. Horror dziecka, które miał wykorzystywać, trwał dwa lata.

Mężczyzna został przesłuchany przez prokuraturę. Usłyszał jeden zarzut, który obejmuje szereg przestępstw, jakich miał dopuszczać się od września 2017 roku do sierpnia 2019 roku:

-„Zarzut dotyczy szeregu zachowań, które dotyczą doprowadzenia osoby małoletniej do poddania się innym czynnościom seksualnym i do obcowania płciowego przy wykorzystaniu zaufania i groźby użycia przemocy” – poinformował rzecznik Prokuratury Okręgowej w Warszawie, prokurator Mirosław Chyr.

Mężczyźnie grozi do 15 lat pozbawienia wolności. Złożył wyjaśnienia, ale nie przyznał się do zarzucanych mu czynów. Sąd zdecydował o trzymiesięcznym aresztowaniu podejrzanego.

kak/tvp.info.pl

Komentarze

Andrzej Malik2020.05.26 18:47
Za PO-PSL to on z roboty wyleciał. Został przyjęto ponownie, po powrocie Kamińskiego i Wąsika.
Leszek 2020.05.26 18:05
W jaki sposób Morawiecki niszczy Polskę? Opublikowano 9 grudnia 2017by wobroniekrzyza W dniu 7 grudnia 2017 r. odbyło się pierwsze spotkanie, na którym zaprezentowałem (w części) to, o czym pisałem w ostatniej swojej książce pt. „Masoneria polska 2017. W centrum wydarzeń”. Wykład można znaleźć pod adresem: https://www.youtube.com/watch?v=2qI_dxe-v2M W trakcie swojego wystąpienia przedstawiłem szereg posunięć Morawieckiego i powiedziałem, że najgorsze co teraz mogłoby spotkać Polskę to byłoby mianowanie Morawieckiego na premiera. W tym momencie przerwała mi jedna z pań znajdujących się na sali odczytując esemesa, który właśnie otrzymała: „Morawiecki został premierem”. Morawieckiemu poświęciłem 41 stron w książce pt. „Masoneria polska 2017. U progu katastrofy”. W książce pt. „Masoneria polska 2017. W centrum wydarzeń” poświęcam mu pierwszy rozdział pt. „Mateusz Morawiecki i JP Morgan Chase” oraz jeden z punktów ostatniego rozdziału pt. „Co zrobił PiS dla Polski od 2015 roku?”. Można powiedzieć, że dotyczy go też ten punkt tego rozdziału, który nosi tytuł: „Targowica i kopalnia Krupiński”. Będę teraz sukcesywnie, w odcinkach zamiesz
Leszek 2020.05.26 18:04
Fachowiec Zauważmy, że zastępcą dyrektora Departamentu Negocjacji Akcesyjnych w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej oraz członkiem zespołu ministerialnego negocjującego warunki przystąpienia Polski do Unii Europejskiej w kilku obszarach mógł być albo ważny polityk albo wybitny fachowiec z zakresu prawa międzynarodowego. Politykiem Morawiecki wtedy nie był, fachowcem też nie. Ukończył co prawda studia podyplomowe z prawa europejskiego i ekonomiki integracji gospodarczej na Uniwersytecie w Hamburgu (1995), ale w tym samym czasie kończył podyplomowe studia ekonomiczne w Wrocławiu. Najprawdopodobniej były to zatem roczne zaoczne kursy (zajęcia raz, ewentualnie dwa razy, w miesiącu przez rok). Czy nie było wtedy żadnych specjalistów? A może ktoś bardzo wpływowy domagał się tego stanowiska dla niego? Kto? Zastanawiają też jego stanowiska w radach nadzorczych. Człowiek bez doświadczenia, po studiach historycznych, kursach z zakresu ekonomii i prawa, uznany jest za specjalistę od energetyki i przemysłu. Zauważmy jeszcze, że już w tym czasie miał olbrzymie dochody (pensja dyrektorska w Urzędzie Komitetu Integracji Europejskiej, dieta radnego, uposażenie z dwóch rad nadzorczych). https://www.youtube.com/watch?v=2qI_dxe-v2M
Hipokryzja frondy2020.05.26 17:46
Przeszło 880 mln zł w ciągu pięciu lat kosztował prezydent Andrzej Duda i kancelaria. Jego poprzednik Bronisław Komorowski na koniec kadencji wydawał 163,5 mln rocznie. Andrzej Duda w 2020 roku zaplanował budżet na blisko 200 mln. np. zakładnki do ksiązek- 38 tys ! apaszki dla Agaty Dudy 18 ty !
marek2020.05.26 18:01
Tak było za PO PSL i komoruskiego. Kradli na potęgę a takim głupkom jak ty rzucali ochłapy żebyś zamknął gębę i czuł sie wyróżniony. Jak widać metoda ochłapów zdała egzamin i wychowane przez PO PSL lemingi dalej wierzą w "zbawicieli" z PO PSL czy KO!?
ka2020.05.26 18:24
Gówno prawda.