29.09.19, 10:15Fot. via Wikipedia, CC 0

Palade: Zapowiada się rekordowa frekwencja wyborcza

Według Marcina Paladego w tym roku w trakcie wyborów parlamentarnych będziemy mieć do czynienia z rekordową frekwencją.

Ekspert ds. analizy badań opinii społecznej i sondaży na swoim twitterze opublikował podsumowanie politycznych preferencji na przestrzeni ostatnich czterech lat.

Jak widzimy, poparcie dla PiS w tej chwili wynosi co najmniej 48 proc. i zdecydowanie wzrosło w ostatnim czasie. Zupełnie inaczej jest w przypadku Koalicji Obywatelskiej, która może liczyć na ok. 28 proc. poparcia.

Według prognoz eksperta, 13 października możemy liczyć na rekordową frekwencję. Obecnie można według niego liczyć na frekwencję powyżej 56 procent.

dam/twitter,Fronda.pl

Komentarze

KOCHAM POLSKE GLOSUJE NA PIS2019.09.29 19:58
NA PIS GLOSUJA POLACY NA V KOLUMNE ZYDOKOMUNA.
Maciej2019.09.29 14:01
Ja będę głosować na PiS !!!!!!!!!!!!!!!
katolik2019.09.29 11:30
Dno moralno=społ=polit popslsldwiosnanowoczesna nie wejdą do sejmu. Zagadka.Mądrzy i Silni Polacy głosują na PIS!!!! Tylko PIS uratuje Polskę!!!
UciekaćSpodWładzyKleruIPaństwowejJałmużny2019.09.29 10:51
Mam 52 lata, więc nigdy nie zagłosuję na PiSocjalizm, bo wystarczy mi jedno doświadczenie socjalizmu w życiu. Państwo rozdające dobrobyt w zamian za głos przy urnie? Państwowe zakłady pracy, dwa państwowe banki, dojazdy pekaesem, święta pod pomnikami, pochody rocznicowe, czczenie przywódców żywych i umarłych, obca armia na polskiej ziemi. To już było. I PiS chce to przywrócić, bo rządzącym partią narodową też żyło się wtedy świetnie. Tak samo, jak klerowi, który pozorował stanie po stronie społeczeństwa, ale kolaborował z "władzą ludową" na każdym poziomie: od rządu po partyjnego sołtysa. Nigdy, nigdy więcej.
Reytan2019.09.29 13:30
Korwin to nedza,dyktatura masonow z Klubu Rotary,oraz POWROT ROSJI.
Tylko frajerzy pracują!!!2019.09.29 10:37
Ja nie pracuję w ogóle. Po co skoro mam socjal. Z Mopsu dostanę zapomogę i węgiel na zimę. Na dzieci 500 +. O ubrania też się nie martwię, bo dostanę. Wraz z żoną i dwójką dzieci siedzimy w domu i czasem weźmiemy jakąś fuchę na czarno. Jak policzyliśmy nasz miesięczny budżet to wychodzi średnio 5 - 7 tys za nic nie robienie !!! Dziekuję Polacy za to, że mnie utrzymujecie :) Pozdrawiam. Kocham Socjalizm dlatego glosuję na PiS. Może jeszcze jakieś 'plus' dostaniemy!
Reytan2019.09.29 13:27
KOrwin chce wprowadzic dyktature,i nedze ,oraz wlaczyc Polske do Federacji Rosyjskiej. Glosujcie na Konfederacje !
Polka2019.09.29 10:23
Jacek Saryusz-Wolski - Lista spraw zrealizowanych lub realizowanych obecnie przez rządy B. Szydło i M. Morawieckiego: - program 500 plus - program mieszkanie plus - reformę szkolnictwa - przywracanie stoczni, zbrojeniówki - obniżenie wieku emerytalnego - trwa reforma sądownictwa - skuteczność na arenie międzynarodowej (koniec relokacji imigrantów) - ukrócenie bezkarności komorników i sędziów - objęcie nadzorem KNF hochsztaplerów finansowych nazywających siebie pośrednikami i doradcami finansowymi - reforma emerytur – dezubekizacja - darmowe leki dla seniorów - program prorodzinny - program pracy obowiązkowej dla więźniów - obniżenie podatku CIT dla firm - likwidacja umów śmieciowych - spadek deficytu budżetowego - reforma armii i zbrojenie wojska - przywrócenie polityki historycznej - darmowe szczepienia dla duieci - naprawa praworządności w TK - walka z oszustami WAT - walka z korupcją - wywaleniez prokuratury i izb komorniczych nieudolnych i nieuczciwych ludzi - wprowadzenie ustawy o zakazie odbierania dzieci przez sądy z powodów biedy - wprowadzenie karalności za kąamstwa oświęcimskie - podniesienie kwoty wolnej od podatku - podniesienie minimalnej pensji - podniesienie minimalnej emerytury - spadek bezrobocia - pierwszy raz w historii Polski sprzedaż obligacji skarbowych na rynku międzynarodowym z ujemną stopą procentową - uruchomienie rządowego programu o wysokości 1 mld zł dla przedsiębiorców dla wspierania innowacyjności - wykupienie dziedzictwa narodowego z kolekcji zabytków Czartoryskich - rezygnacja z zakupu bezużytecznych Caracali - zablokowanie sprowadzania terroryzmu do Polski - ........ ........ nie uwzględniono nowych propozycji, rozwiązań i projektów rządowych ostatniego roku. Postaram się je uzupełnić ! - program przeciwko smogowi i dopłat za wymianę pieców, program dostępność plus, program budowy i remontów dróg lokalnych, program dopąat do budowa żłobków i przedszkoli, program wyprawka 300 plus, obniżenie podatku CIT do 9 %, program pomocy nowym firmom start-UP, wielkie inwestycje jak przekop mierzei wiślanej, budowa Via Carpatia, budowa Centralnego Portu Komunikacyjnego, Budowa tunelu w świnoujściu , dokończenie Zakopianki. Czy wy kut-asy krytykanci uważacie, że to mało ?!!! Czy wy kut-asy uważacie się za mądrzejszych od Jacka Saryusza-Wolskiego ?!!!
Reytan2019.09.29 13:24
PIs to Izrael nad Wisla.
Urszula2019.09.29 13:46
Gdyby tak wziąć i po kolei rozpatrzyć to co "dokonało" PiS to wyszłoby, że więcej jest z tego więcej szkody jak pożytku. Choćby program "Mieszkanie+" Działa? Wątpię. Zgadza się - jest na papierze. Reforma szkolnictwa - jeden wielki burdel. KNF - trzeba raczej nadzoru nad KNF Darmowe leki dla seniorów - to przykry żart. Leki sa tylko te najtańsze i najmniej przepisywane przez lekarzy. Kwota wolna od podatku - dla kogo? Dla takich co pracują 3 miesiące w roku. Można tak wyliczać bez końca. Tak, że te reformy duuupy nie urywają. Ale ciemny lud to kupi. Za to mamy autentyczną klęskę w służbie zdrowia, coraz wyższe ceny i wyjątkową bezczelność PiS w okradaniu państwa.
stop idiotom z platformy2019.10.2 18:57
nie kłam ty psie oszczerczy!!!