21.05.19, 10:05screenshot TVP Info

Prezes PiS: Najważniejsza jest frekwencja w wyborach do PE

Dzisiaj najważniejsza jest wysoka frekwencja w wyborach do Parlamentu Europejskiego” - mówił dziś prezes Prawa i Sprawiedliwości Jarosław Kaczyński.

W trakcie konferencji w Gdańsku podkreślał, że jego partia będzie zabiegać zarówno o to, jak i o poparcie dla niej samej. Jarosław Kaczyński dodał również, że wręcz ważniejsza od liczby europosłów Prawa i Sprawiedliwości w PE jest jakość tej reprezentacji.

Oczywiście chcemy ich mieć jak najwięcej, chcemy wygrać te wybory, ale siłę dają przede wszystkim ci europosłowie, którzy się znakomicie odnajdują w warunkach europarlamentu, którzy mają wszystkie te techniczne umiejętności potrzebne do tego, żeby tam dobrze funkcjonować, a przede wszystkim mają bardzo dobre rozeznanie w polityce międzynarodowej i w Unii Europejskiej”

- podkreślił prezes PiS.

Tu wskazał na europosłankę PiS Annę Fotygę, bez której reprezentacja Polski w PE byłaby zdecydowanie słabsza. Fotyga, jak podkreślił Jarosław Kaczyński, jest „niezbędna w PE” oraz delegacji Prawa i Sprawiedliwości „dla jej dobrego funkcjonowania”.

dam/PAP,Fronda.pl

Komentarze

Foster2019.05.21 11:47
Za dużo milionerów się tam wybiera.Nie mam ochoty i sumienia im w tym pomagać.
Polak Ateista Dumny Gej2019.05.21 11:08
Jaro to twój koniec pakuj walizki do kicia, możesz zabrać też swoją kicię
Saki faki2019.05.21 11:08
Jeżeli kaczo kiełbaśnik twierdzi że fotyga to mocny zawodnik, to mogą wystawiać w wyborach nawet stare gacie, różnicy nie zrobi.
Moja Faja.2019.05.21 10:30
"Najważniejszy jest ćłowiek" /L. Moczulski/.