22.09.20, 09:30Screenshot Youtube - Prawo i Sprawiedliwość

Prezes PiS spotkał się już z Ziobrą. ,,Rozmowy trwały cztery godziny''

Po wczorajszym spotkaniu kierownictwa Prawa i Sprawiedliwości w kwestii dalszych losów Zjednoczonej Prawicy media donosiły o planowanym spotkaniu prezesa PiS ze Zbigniewem Ziobro. Według najnowszych informacji „Faktu” – do spotkania już doszło.

Informacje na ten temat potwierdził minister środowiska Michał Woś. W rozmowie z Wirtualną Polską powiedział:

Do pierwszego spotkania już doszło. Można się domyślić, że prowadzą wieczorny tryb życia”.

Spotkanie miało miejsce w nocy z poniedziałku na wtorek. Rozmowy miały trwać cztery godziny.

Według mojej wiedzy do pierwszego spotkania już doszło. Czekamy na następne”

- mówił Woś.

dam/"Fakt",wp.pl

Komentarze

Fronda to stan umysłu2020.09.22 10:20
Ależ obciach :) Uprawiacie niemożliwe anusowłazstwo u prezesa, a o jego ruchach dowiadujecie się z niemieckiego Der Faktu :)
STANISLAW - wolny od ideologii LGB2020.09.22 10:16
Wiadomo, że są na siebie skazani, nie mają wyboru, żaden nie ma dość siły by wykończyć drugiego, więc będzie wyrzucanie, przyjmowanie, i czekanie na moment, żeby gardło przegryźć.
Anonim2020.09.22 10:15
Ludzie dobrej woli zauważcie, że jesteśmy robieni na szaro w ten sam sposób już od czasów TW Bolka. Pojawia się niby to dobry prezydent, niby to dobra partia, a później okazuje się, że to był blef - zagospodarowanie dobrych ludzi, wyborców. Tak aby dalej rządzili Rotschildowie ze swym bankiem centralnym i wywiadem masońskim. Sami nie zwyciężymy tych międzynarodowych sił sług szatana. Stanie się dopiero wówczas kiedy umiłujemy naszego Pana Jezusa Chrystusa i będziemy mu posłuszni, tak jak to jego najdroższa Matka mówiła - "uczyńcie wszystko co Wam powie mój Syn". Wówczas dopiero w Polsce stanie się cud i Kraj nasz stanie się tym wielkim z przepowiedni. Musimy to zrozumieć, przyjąć i wypełnić jak najszybciej, bo czas nagli.
Anonim2020.09.22 10:04
Jarmarczny kuglarz dorabia dramaturgię do fałszu.
Polak2020.09.22 9:57
Kulawy kaczy nieudaczniku czas oddać władzę mądrzejszym byś nie doprowadził do całkowitego zdemolowania demokracji i ruiny gospodarczej
Richuś z familoków2020.09.22 9:52
Miejmy nadzieję że ta władza i koalicja się rozpadnie, dla Polaków było to najgorsze doświadczenie co nas spotkało od roku 1989 a najlepsze dla kariery pana zero
Gniewny2020.09.22 10:05
bo Ty tak uważasz?