04.08.19, 18:15

Tomasz Terlikowski: Tęczowa zaraza? Abp Jędraszewski powiedział prawdę

Nie można jasno i wyraźnie sprzeciwiać się ideologii LGBT, nie przyjmując jednocześnie tak samo twardej postawy wobec homolobby w Kościele - mówi Tomasz Terlikowski, publicysta, w wywiadzie dla portalu DoRzeczy.pl.

Dziennikarz katolicki zauważył, że stwierdzenie "czerwona zaraza" nie jest wymysłem arcybiskupa, a stwierdzeniem, które znane było m.in. z poezji.

To było nawiązanie do wiersza Józefa Szczepańskiego "Ziutka" zatytułowanego "Czerwona zaraza", który wszyscy znamy. Z perspektywy konserwatywnego katolika słowa abp. Jędraszewskiego są dość oczywiste. Najpierw był marksizm, który zalał Polskę, niszcząc fundamenty naszej kultury. Teraz jest neomarksizm, czyli m.in. ideologia LGBT. Zatem nie widzę powodów do wielkiego wzburzenia. Słowa abp. Jędraszewskiego są po prostu wyrażeniem mocnej, oczywistej prawdy, że nie może być kompromisu między ideologią LGBT a chrześcijaństwem - podkreślił.

Zdaniem Tomasza Terlikowskiego, bardzo dobrze, że homilia abp Jędrzejewskiego została wypowiedziana w trakcie mszy upamiętaniającej ofiary Powstania Warszawskiego.

Abp Jędraszewski wyjaśnił, że powstańcy walczyli o wolność dla Polski, zarówno od okupacji niemieckiej, jak i sowieckiej. Czyli sprzeciwili się dwóm wielkim ateistycznym ideologiom – nazizmowi i komunizmowi. Dzisiaj, żeby zachować wolność myślenia, sumienia czy wychowania naszych dzieci trzeba się sprzeciwić ideologii neomarksistowskiej, która wchodzi drzwiami i oknami, także za sprawą instytucji unijnych - zauważył.

Publicysta podkreślił również, iż jego zdaniem, ideologia środowisk LGBT jest bardzo poważnym zagrożeniem.

Niewątpliwie bardzo głęboko niszczy rodzinę. Odbiera nam wolność. Nie pozwala mówić o pewnych rzeczach. Wpływa na zachowania wielu ludzi. I wreszcie, element marksizmu kulturowego, czyli promocja aborcji. Rocznie w wyniku aborcji ginie 45–50 mln dzieci. Proszę sobie przemnożyć te liczby. Wychodzi na to, że w ciągu dwóch lat przez aborcję ginie więcej dzieci, niż zginęło ludzi w czasie całej II wojny światowej - stwierdził Tomasz Terlikowski.

W wymiarze społecznym środowiska LGBT już wygrały swoją wojnę. Większość młodych ludzi jest po stronie przynajmniej części postulatów LGBT, szczególnie dziewczęta. Zatem nieschodzenie z pierwszych stron gazet to bardzo sprawna strategia. Oczywiście część społeczności LGBT jest bardziej radykalna, część mniej. Kilka dni temu konserwatywny think tank, Instytut Jagielloński, opublikował tekst, z którego wynika, że chce się zgodzić na konkubinaty jednopłciowe. To pokazuje, że środowisko LGBT prowadzą bardzo skuteczną promocję swojej ideologii, która przekonuje także ludzi o prawicowych poglądach. W związku z tym, jeśli ktoś liczy na to, że rąbanka, jaką wywołała społeczność LGBT, przyniesie jej odwrotny skutek, to się myli. Dopóki środowiska konserwatywne i Kościół nie przedstawią własnego, pozytywnego punktu widzenia, a będą się jedynie sprzeciwiać i odpowiadać na zarzuty, dopóty tamta strona będzie wygrywać - podkreślił.

mor/DoRzeczy.pl/Fronda.pl

Komentarze

Aspekt prawdziwej milosci2019.08.5 18:34
Aspekt prawdziwej milosci Najwazniejszym aspektem komfortu, jest bezpieczenstwo zycia z kims, kto Cie kocha … a kochany czlowiek, poswieca altruistycznie, cale swe zycie, dla drugiego czlowieka … nie szuka lepsze opcji, nie przebiera w utopi iluzji przyjazni i kolezenstwa, lecz oddaje sie z ufnoscia malego dziecka (tozsamosc pozbawiona tradycji, altruizm pozbawiony ego) … Jesli, dojdziesz do takiego stopnia wiedzy, aby wiedziec, ze najwiekszym bogactwem na swiecie, jest bezpieczenstwo milosci, zrozumiesz takze, ze bez milosci, nie istnieje wolnosc i równosc … Jesli, mamy dookola siebie bogactwo milosci oraz przejawy dobrobytu wolnosci i równosci, to nikt madry, tego raju na ziemi, nie zechce oddac, dla cwanej, egoistycznej, chciwej idei hierarchii, stworzonej przez chorego psychicznie czlowieka, który pragnie posiadac innego czlowieka, aby czerpac z niego zysk i kontrolowac jego bezpieczenstwo, dobrobyt i bogactwo duchowe … Kocha sie zone, meza, dzieci, dziadków … i nigdy nie tworzy sie autorytetów, rzady,szefów, prezydentów … którzy kreuja, sztuczny aspekt milosci, wywodzacej sie z przyzwyczajenia, idei pozadania i leku o swój byt … A tam, gdzie prawda przegrywa z klamstwem, nie ma juz zadnej formy milosci …
Voina2019.08.5 17:11
Ja p***le nei wierze w to, co czytam. Jak dobrze, ze juz dawno ucieklam z kraju, ale widze, ze nic sie nie zmienia.
ZERR02019.08.5 17:42
dobrze że cie tu nie ma dośc mamy kłopotów z Sektą
C\303\263rka\054 \305\274onka\054 matka\054 babcia2019.08.5 12:16
Jak ten facet krzykliwy taki wojowniczy i chce walczyć z homoseksualistami to może poddać go samego badaniom na wykrywanie kłamstw, by powiedział, czy nie ma takich kolesiów (określenie pobożnej posłanki pisu) w swoim zawodowym otoczeniu. Czy on zarazę gejowską w sutannach zwalcza, czy ukrywa tak jak to inni biskupi robią od zawsze, bo takie były (są) przepisy w tym fachu? Nawet swoich pedofili ukrywali podczas gdy świeccy siedzieli latami w więzieniach, by chronić przed nimi dzieci. Przed kolegami typu Jankowski nie bronił.
Helga2019.08.5 11:48
Nie uważacie, że szerzenie takiej nienawiści jest sprzeczne z naukami chrześcijaństwa? Czy Jezus kiedykolwiek tak obrażał i gnoił innych ludzi czy kochał wszystkich niezależnie od wszystkiego?
ZERR02019.08.5 12:02
Wy wszelką niezgodę na propagowanie waszych zboczeń wyzywacie "obrazą i gnojeniem".
Helga2019.08.5 13:22
'waszych'? Nie znasz moich poglądów. Pytam, czy doprawdy myślicie, że Jezus by w ten sposób się o kimkolwiek wypowiadał.
ZERR02019.08.5 16:01
Skoro stoisz tam gdzie Sekta LGBT, popełniasz autodemaskację.
edi2019.08.5 12:13
Faryzeusze też uważali że Jezus szerzy nienawiść i herezję - DLATEGO POSTANOWILI GO ZABIĆ, a JEZUS Z MIŁOŚCI DO CZŁOWIEKA TYLKO GŁOSIŁ PRAWDĘ TAK JAK np. ARCYBISKUP JĘDRASZEWSKI !!!
Helga2019.08.5 13:22
Uważasz, że Jezus używał takich słów jak Jędraszewski?
bb2019.08.5 9:57
Józef Szczepański "Czerwona zaraza" Czekamy ciebie, czerwona zarazo, byś wybawiła nas od czarnej śmierci, byś nam Kraj przedtem rozdarłwszy na ćwierci, była zbawieniem witanym z odrazą. Czekamy ciebie, ty potęgo tłumu zbydlęciałego pod twych rządów knutem czekamy ciebie, byś nas zgniotła butem swego zalewu i haseł poszumu. Czekamy ciebie, ty odwieczny wrogu, morderco krwawy tłumu naszych braci, czekamy ciebie, nie żeby zapłacić, lecz chlebem witać na rodzinnym progu. Żebyś ty wiedział nienawistny zbawco, jakiej ci śmierci życzymy w podzięce i jak bezsilnie zaciskamy ręce pomocy prosząc, podstępny oprawco. Żebyś ty wiedział dziadów naszych kacie, sybirskich więzień ponura legendo, jak twoją dobroć wszyscy kląć tu będą, wszyscy Słowianie, wszyscy twoi bracia Żebyś ty wiedział, jak to strasznie boli nas, dzieci Wielkiej, Niepodległej, Świętej skuwać w kajdany łaski twej przeklętej, cuchnącej jarzmem wiekowej niewoli. Legła twa armia zwycięska, czerwona u stóp łun jasnych płonącej Warszawy i scierwią duszę syci bólem krwawym garstki szaleńców, co na gruzach kona. Miesiąc już mija od Powstania chwili, łudzisz nas dział swoich łomotem, wiedząc, jak znowu będzie strasznie potem powiedzieć sobie, że z nas znów zakpili. Czekamy ciebie, nie dla nas, żołnierzy, dla naszych rannych - mamy ich tysiące, i dzieci są tu i matki karmiące, i po piwnicach zaraza się szerzy. Czekamy ciebie - ty zwlekasz i zwlekasz, ty się nas boisz, i my wiemy o tym. Chcesz, byśmy legli tu wszyscy pokotem, naszej zagłady pod Warszawą czekasz. Nic nam nie robisz - masz prawo wybierać, możesz nam pomóc, możesz nas wybawić lub czekać dalej i śmierci zostawić... śmierć nie jest straszna, umiemy umierać. Ale wiedz o tym, że z naszej mogiły Nowa się Polska - zwycięska narodzi. I po tej ziemi ty nie będziesz chodzić czerwony władco rozbestwionej siły.
Zpo2019.08.5 9:13
Oby w jego rodzinie też ktoś był z tego lbtg ciekawe jak będzie wtedy gadał ten osobnik
Katolik2019.08.4 23:38
Moim zdaniem pozytywny punkt widzenia zdrowych Katolików jest jasny jak słońce. My nie poniżamy, nie mordujemy, mamy szacunek i modlimy się za ludzi uwikłanych w gender. Natomiast ja jako Katolik nie toleruje sekty, ideologii gender, która niszczy całe społeczeństwo, nawet najmłodsze, niewinne dzieci. Np potępiam narkomanię, która niszczy zdrowie, szczególnie twarde narkotyki. Natomiast biednym uzależnionym narkomanom właśnie próbuje się pomóc poprzez wyrwanie z nałogu, który po prostu niszczy tego człowieka. Ten sam mechanizm. narkomania(szczególnie twarde narkotyki) jest wielkim złem lecz próbuje się pomóc narkomanom bo każdy człowiek jest cenny. genderyzm jest wielkim złem, lecz próbujemy pomóc homosiom, bo każdy człowiek jest cenny. Moim zdaniem to jest pozytywny, jasny punkt widzenia zdrowych Katolików:) Nie rozumiem Pana Terlikowskiego, tutaj wszystko jest jasne. Oczekuje wypracowania jakiegoś kompromisu, ale przecież Kościół moim zdaniem nigdy nie może iść na kompromis z grzechem przeciwko czystości bo to właśnie by był koniec Kościoła.
AntyZerro2019.08.5 14:21
Ale w kraju nie ma samych katolików, są różni ludzie i mają różne poglądy. Trzeba się pogodzić z tym, że nie każdy uważa LGBT za zło całego świata, a nawet za sektę. Dla mnie to KK może sobie krytykować LGBT ile chce bo w końcu macie biblię i musicie się nią kierować, ale trzeba zdawać sobie sprawę, że gdy nazywa się pewną grupę społeczną zarazą to będzie odzew. Gdy napuszcza się kiboli na kogokolwiek - to też nie pozostanie bez reakcji. Ta powściągliwość w osądzaniu innych ludzi wyszłaby KK na dobre. Albo szeroko rozumiana przestrzeń społeczna pozwoli na manifestowanie swoich poglądów wszystkim albo nikomu. Każda strona konfliktu powinna zachować minimum szacunku dla przeciwnika i będzie po sprawie.
Hak Ci w smark2019.08.4 22:36
Trzeba mieć okropnie zryty beret by nazywać sobie innych ludzi ot tak sobie zarazą, a potem beczeć w TV, że ludzie śmią mieć inne zdanie. Epoka Kościoła nawet w Polsce się już kończy z tego powodu.
ZERR02019.08.5 1:42
Ludzi? To wy jesteście ludźmi? Zupełnie niepodobni...
Hak Ci w smark2019.08.5 2:17
No tak jesteśmy ludźmi, ty też jesteś. Nie tak ładny i mądry jak my ale też jesteś człowiekiem. Nie dziwie się, że nie rozpoznałeś, to przez te łzy pewnie przez LGTB co ronisz każdego dnia. :P
ZERR02019.08.5 4:29
Ludzi wy co najwyżej przypominacie, tak jak patyczak przypomina patyki.
Hak Ci w smark2019.08.5 11:53
To, że masz problemy ze wzrokiem to bardziej Twój problem niż mój. Ja rozumiem, że w starasz się odczłowieczyć wroga bo tak Ci ideologia nakazuje ale wybaczam Ci. Nie każdy rodzi się taki piękny i wspaniały jak ja.
ZERR02019.08.5 12:00
Narcyzm - parafilia polegająca na kierowaniu całego libido na własną osobę, związane z doznawaniem satysfakcji seksualnej poprzez widok własnego ciała. Przejawem narcyzmu jest także autofilia - narcyzm skojarzony z ekshibicjonizmem, czyli osiąganie satysfakcji w wyniku podziwu okazywanego przez partnera lub grupę osób.
Hak Ci w smark2019.08.5 12:18
Cieszę się, że umiesz z Wikipedii korzystać <3. Medal z ziemniaka na urodziny dostaniesz. Nie zazdrość Zerro. To, że ktoś ma ładniejszą cielesną powłokę od Ciebie to nie znaczy, że cierpi na zaburzenia. W takim wypadku jakieś 95% procent populacji regularnie odwiedzałoby u psychologa. :P
Zpo2019.08.4 21:49
Niedługo w tej nienawiści z Bogiem będziecie walczyć za tęczę na niebie
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 21:26
Najwyższy czas, by przygłup www zatrudnił sobie sekretarkę lub sekretarza w zależności od tego co lubi
www2019.08.4 23:29
Zgłosiłeś już faszystę do prokuratury? Dlaczego arcybiskup jeszcze nie został aresztowany? :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.5 8:57
Nie zgłoszę, zrobili to już za mnie prawnicy i ludzie działający w fundacjach. Typ jeszcze nie zaaresztowany, bo jeszcze póki co mamy działające sądy i jest normalna procedura najpierw zawiadomienie o popełnieniu przestępstwa przez Jędraszewskiego, a dopiero potem zwyczajowe działanie prokuratury, postawienie przed sądem i wymierzenie kary. Zdemoralizowany biskup nikogo fizycznie nie zaatakował, żeby go trzeba było natychmiast za wsiarz brać do izolatki tak jak jego uczniów nazistowskich kiboli katolskich. Jędraszewski jest źródłem inspiracji dla swoich pachołków, którzy są egzekutorami przemocy fizycznej na ulicy.
pat2019.08.5 12:50
Ty się o Biskupa, zboku, nie martw. On już ma miejsce zaklepane w niebie, jeśli wytrwa w tym duchu, co teraz. A ty jesteś duchowy trup i cuchniesz, jak twój zboczony proceder na zewnątrz i wewnątrz. Chociaż myj ryj, chazarze i spróbuj reanimować swoją duszę.
www2019.08.4 21:21
Gej powiada faszystowskiego biskupa? Ojej. Najwyższy czas zgłosić faszystę do prokuratury. Tylko nie wiem co będzie, jak prokurator zapyta o podstawę zgłoszenia i usłyszy, że chodzi o słowo "zaraza". Sympatii do Hitlera nie ma, do SS nie ma, swastyki też nie ma... A z zarazą, to chyba bliżej do diagnozowania epidemii, niż do polityki. Coś mi się wydaje, że prokurator słysząc o "zarazie", może arcybiskupowi zarzucić jedynie diagnozowanie choroby, bez posiadania uprawnień lekarskich. :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 20:45
Entliczek terliczek mały hitlerek broni arcydiabła jędraszewskiego - swojego katofaszystowskiego idola....
Grek2019.08.4 23:02
Dumny gej homogestapowiec nie jest w stanie wyjść poza swój zboczony światek
orgi2019.08.5 7:57
Greku , swiatkiem durnego geja ....jest kakao , chyba troszkę cuchnące
Grzegorz z Domaradza2019.08.4 20:30
Zamilczcie trole szczercze sługusy szatana . Na nic wasz krzyk . I tak przegraliście możecie jeszcze tylko ratować wasze nieśmiertelne dusze.
www2019.08.4 19:58
A dlaczego nikt nie pomaga czerwonej zarazie? Dlaczego nikt im nie współczuje? Przecież ich też arcybiskup tak samo sponiewierał. Przecież oni są też dobrzy. Inaczej tęczowi nie byliby z nimi w koalicji. A jednak nikt się o nich nie zatroszczy, nawet ich tęczowi przyjaciele. Jak to możliwe?
stara Repelecka 2019.08.4 19:48
"Teraz jest neomarksizm, czyli m.in. ideologia LGBT." - to jest podstawa wywodu, jego oś ideologiczna cała reszta to pochodna. Ale to kłamstwo, kompletna bzdura to żaden neomarksizm i żadna ideologia. Nie ma czegoś takiego jak ideologia LGBT. Jeśli jest inaczej to jakie są podstawy tej ideologii niech ktoś wyłoży krótko i jasno.
ZERR02019.08.4 20:06
Uważasz że podstawy jakiejkolwiek ideologii mozna wyłożyć "krótko i jasno"? Ty jesteś głupszy niż ustawa przewiduje, głupszy nawet od misia kolragola
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.4 20:52
Czarna zaraza wymyśliła termin "ideologia LGBT", żeby rozbić naszą społeczność i sobie ją podporządkować. Tyle tylko, że dzisiaj się to już nie uda, ale zakusy hitlerowskie katomafia cały czas ma ostrząc sobie pazurki. Boją się, bo nadchodzi nieubłagany kres ich władzy nad Polakami. Dlatego przypuszczają atak, dehumanizują. Dla nich nawet nie ma ludzki LGBT, są tylko homoskesualiści z osobna nigdy jako grupa.Każdy jeden kandydat do prania mózgu przez ideologów katosekty, traktowany ze "współczuciem" i "miłosierdziem"... a jak się dobrze ze sobą czuje i jest szczęśliwym gejem to zaraz "genderysta" i "ideolog LGBT". To jest ich zakłamana strategia, której celem utrzymanie przy korycie tj. pasożytowanie na narodzie polskim.
gracz2019.08.4 19:40
Ruch LGBT jest równie spontaniczny jak ruchy trawienne jelit i równie interesujący jak ich produkt końcowy.
bea2019.08.4 19:05
tak to zaraza,,,, nikt nie zaglada pod koldre nikomu i nie powinien sie afiszowac slkonnosciami seksualnymi wstyd zaraza niszczaca rodzine wartosci chrzescjanskie tak to zaraza ktora wprowadzili ateisci i lewacy marksistowscy i opetani sekasualnie
edi2019.08.4 19:04
PROTEST!!! Jestem ojcem czwórki dzieci i jako rodzic NIE WYRAŻAM ZGODY NA JAKIEKOLWIEK ZAJĘCIA PROWADZONE PRZEZ KOGOKOLWIEK W DUCHU IDEOLOGII GENDER/LGBT - zbliżenie się do moich dzieci z przekazem ideologii gender, nauczania masturbacji oraz innych działań tego typu BĘDĘ TRAKTOWAŁ JAKO AKT PEDOFILSKI I BĘDĘ TEN FAKT ZGŁASZAŁ DO PROKURATURY !!!!
ZerrO2019.08.4 21:06
Poślij swoje dzieci najlepiej do księży "na rekolekcje".
orgi2019.08.4 21:35
jest "potfierdzenie" .......jesteś skretyniałym zerem
ZERR02019.08.5 4:28
wypad z mojego nicka
orgi2019.08.5 7:55
możesz co najwyżej w d...ę się cmoknąć .... skretyniały dupku
ZERR02019.08.5 11:28
sam fakt, że dostajecie laksacji jest mi nagrodą, wlewacka szumowlno, karczemna twa mowa.
E.M.2019.08.4 18:54
LGBT to narzędzie neomarksizmu. Innymi słowy: TĘCZOWA ZARAZA ----- https://www.youtube.com/watch?v=WRnuJkx_74c
pat2019.08.4 18:50
Walka z LGBT to walka ideologiczna i prawna. Należy im zakazać prawnie szerzenia zboczeń i manifestowania zgorszenia w przestrzeni publicznej, nie dopuścić do sodomskich małżeństw i zabierania cudzych dzieci celem ich deprawacji. Nie zważać na ich fałszywe lamenty, bo w większości są to talmudyczni chazarzy, a u nich wszystko opiera się na obłudnym aj waj.To jest być lub nie być dla nas, rdzennych Polaków w konfrontacji z żydokomunistycznym pokoleniem nachodźców chazarskich.
Tęczowa wazelina2019.08.4 18:42
Walenie w kakao jest zboczeniem. Nawet ślepy rozpozna po zapachu. Tymczasem zepsuty świat odgrywa nam bajkę „O królu, który jest nagi”
ACTA22019.08.4 18:38
- Uprzejmie informuję, że z dniem dzisiejszym zarówno ja, jak i Małgorzata Terlikowska zakończyliśmy jakąkolwiek współpracę z portalem fronda.pl. Jeśli znajdziecie tam jakiekolwiek moje lub Małgosi nowe teksty, to znaczy, że zostały one ukradzione - poinformował wczoraj Terlikowski w mediach społecznościowych. https://www.gosc.pl/doc/3421980.Terlikowski-zrywa-z-fronda-pl
zatroskany2019.08.4 18:32
Wraca Babilon
Majestic2019.08.4 18:26
Prawda w oczy lgbt kole, nie mogą przeboleć że w Polsce większość jest normalna i nie godzi się z ideologia lgbt.
Daniel K2019.08.4 18:21
Problem zdiagnozowany- tęczowi to zaraza. Zarazę się eliminuje fizycznie, zabija. Czas, by władza wprowadziła ustawowe pozwolenie zabijania przez katolików Polaków zarażonych tą zarazą. Katolicy!!! Bagnety na broń, kosy na sztorc, dalej zabijać tych ludzi!!! Z błogosławieństwem biskupów!!!
www2019.08.4 21:10
Który biskup mówił, że zarazę się eliminuje fizycznie i zabija? Zacytuj.
qwerty2019.08.5 9:24
Juz nie długo powie. To kwestia czasu. "Miłosierdzi, miłośc bliźniego i pokój nam wszystkim." na ustach a w sercach czerwona zaraza
orgi2019.08.4 21:32
to może osobnik czarzasty mówiąc o PIS ,że są zarazą , zaprosi czołgi pucina i pozabija elektorat PIS ? niestety jesteś skretyniałem dupkiem .....
infor2019.08.5 8:33
wydałeś bełkot godny lewackiego przygłupa i tak trzeba cię traktować
Polak2019.08.4 18:16
Hitler, Naziści i Staliniści podobnie mówili o osobach LGBT. Cieszę się że dziś kler nie ukrywa po której stoją stronie.
Filomena2019.08.4 18:23
Kler posluguje sie rozumem, a ideologia to przekonanie pozbawione jakichkolwiek podstaw. A nazisci, faszysci tez pili kawe, to co wtedy ze Starbucksem? Po czyjej jest stronie?
Polak2019.08.4 18:27
Wiesz dzisiaj mówi się o ideologii, a po cichu obrzuca się homoseksualistów kamieniami, racami, wielcy katolicy kopią i atakują ich na ulicy. Czy w białymstoku to ideologia została obrzucona kamieniami, czy Polacy, czy paru młodych Polaków zostało skopanych przez podludzi kiboli?
Majestic2019.08.4 18:30
Jednostkowe zdarzenie i to na własne życzenie, a ty już napisałeś że w Polsce prześladują lgbt każdego dnia, a jest całkiem inaczej. To Lgbt w katolików ciska odchodami robiąc msze teczowe, a Podlesna na obraz Matki Boskiej pluje i to u ciebie usmiech wywoluje.
Majestic2019.08.4 18:27
Lech Wałęsa również mówił o osobach lgbt w niepochlebnym tonie.
CIPAK2019.08.4 19:13
Lech Wałęsa jest prostym człowiekiem - po przyzakładowej 2-letniej szkole zawodowej. Dalsze wywody są zbędne.
Majestic2019.08.4 20:00
to go zupelnie nie tłumaczy z tego że stoi w jednym szeregu z platformersami, chociaz im słabiej wyksztalcony tym latwiej go przekabacic mowiac ze lgbt wiecej praw potrzebuje.
Stanislaw2019.08.4 18:53
Koń, jaki jest, każdy widzi. To samo można widzieć w w LGBT - tęczową zarazę!
asd2019.08.4 22:31
Za hitlera jeszcze lgbt nie było. Nie zrównuj tej politycznej ideologi i ludzi o skłonnościach homoseksualnych. A Kościol napewno nie uzywa tego samego języka. Nikt tym ludziom nie odmawia człowieczeństwa a jedyne krytykuje się te postawy. Jeżeli krytyke nazywasz faszyzmem to sorry ale sam jestes faszystą bo odmawiasz innym prawa do ich poglądów innych niż jedyne właściwe wg ciebie.
ZERR02019.08.5 4:32
Niestety oni sami odmawiają sobie człowieczeństwa. LGBT oczywiście było za hitlera - pierwsze rozwazania nt. poszczucia mniejszości seksualnych na społeczeństwo pochodzą z wczesnych lat 30-tych
wuj2019.08.4 23:31
bo byli tacy jak lgbt
Jerzy2019.08.5 6:31
Hitler, Naziści i Staliniści też mówią że ziemia jest okrągłą a nie płaska. Czy to znaczy że Kopernik był nazistą czy stalinistą?