02.03.21, 08:45Fot. via Pixabay - dieterich01

Trzecia fala koronawirusa. Złe wieści WHO

Znów zaczyna rosnąć liczba nowych zakażeń koronawirusem na świecie – informuje szef WHO Tedros Adhanom Ghebreyesus. To złe wieści – wzrost odnotowano po raz pierwszy od siedmiu tygodni.

Epidemia po raz kolejny przyspiesza. Według szefa Światowej Organizacji Zdrowia, odpowiada za to pojawienie się nowych wariantów koronawirusa, a także „opuszczenie gardy” przez wiele osób, które przestały stosować się do nakazów sanitarnych. Apelując do rządów państw o nieznoszenie restrykcji związanych z pandemią dodał:

Ponowny wzrost liczby zakażeń jest rozczarowujący, ale nie zaskakujący”.

Trudno przewidywać, jak będzie przebiegać trzecia fala zakażeń koronawirusem. Zdaniem dyrektora WHO ds. sytuacji nadzwyczajnych Mike’a Ryana, przedwczesne jest nawet liczenie na to, że koniec pandemii nastąpi pod koniec tego roku.

dam/PAP,Radiozet.pl

Komentarze

Bianka2021.03.6 16:50
Szukajcie lekarstwa Rządzący, a nie usypiajcie nas szczepionką, która nie jest tak naprawdę szczepionką! Gdzie badania nad Amantadyną??!!
Bianka2021.03.6 16:48
Ludzie się stosują, ale Wasza nibyszczepionka nic nie daje. Ludzie się szczepią, myśląc że są bezpieczni, a wcale nie są...Oj Wy chińskie kłamczuchy odbije się Wam to czkawką...ta cała histeria moim zdaniem prowadzi do jednego - do wojny. Obyśmy tego nie dożyli!
Jerzy2021.03.2 12:12
trzeba zacząć wieszać bydło odpowiedzialne za holocaust Polaków, inaczej do nich nigdy nic nie dotrze - takie ścierwa jak niedzielski czy morawiecki do końca świata w szmatach na ryjach brylować będą...
Bydlo2021.03.2 14:42
Bydlem jestes ty trutniu z konfederacji !!Juz nigdy na was nie zaglosuje. POWINNO sie was zamknac na odzial razem z kovidowcami moze tam rozum przyjedzie i chociaz bedzie z was pozytek. w calej Europie tak jest trutniu albo jeszcze gorzej.
Anonim2021.03.2 11:35
od zamykania przychodni, zycia spolecznego, zastraszania ,kagancow umra wszyscy slabi ludzie a dzieci zostana psychicznym kalekami.. wirus zostanie na zawsze natomiast eugenika po PISowsku sie skonczy wtedy gdy umrze ostatnia slaba jednostka bo nawet 5 zgonow dziennie telewizja okresli przerazajaca statystyka , PIS tylko bedziec walic ostrzejsze restrykcje z pozytywnymi skutkami na krotka mete jak wszystko co robia od wiosny
Paszol2021.03.2 14:45
Glosuj na PO albo lepiej na Zielonych oni beda lepiej sie toba zajmna ,👹👹.
Anonim2021.03.2 11:31
toz ten malwersant z WHO bedzie oglaszal kolejne i kolejne fale tak jak mu kaze Gates i inne pomioty - ale to na reke rzadom bo moga wziasc ludzi za pysk:(
Tomek2021.03.2 11:24
Teraz kiedy wirus jest wszędzie, można przecież podsyłać nowe i nowe wersje, bo nikt tego nie zauważy.
Bianka2021.03.6 16:52
I mówić, że to coraz groźniejsze mutacje. Tymczasem wg wirusologów kolejne mutacje wirusa powinny być słabsze...Manipulują nami jak im się podoba, bo przecież żadnych badań nie ma...
Tfu2021.03.2 10:59
Zakończcie w końcu ta korniarską propagandę. Bo już nam się tą wasza koroną żygać chce.
Anonim, ladychapel, AAAtomek i reszta bandy2021.03.2 9:03
Moje credo: Mój antypolonizm jest wrodzony i nieusuwalny. Szlag mnie trafia gdy słyszę Polska, a zwłaszcza Kościół. Bo Polska od początku swych dziejów była, nadal jest i zawsze będzie chrześcijańska. A tego nienawidzi mój pan – szatan. Moją metodą jest kłamstwo, krętactwo, bezczelność. Przykład tej metody: każdy ksiądz = pedofil, każdy żołnierz wyklęty = bandyta, każdy Polak = antysemita, każdy głosujący na PIS = faszysta itd. Pojęcie wstydu, honoru i prawdy jest mi z natury obce. W końcu jestem wiernym pachołkiem mego pana. Mam też broń specjalną - zarzut antysemityzmu. Stosuję ją bez wahania w przypadku każdej krytyki.