07.08.14, 05:52Awantura w Polsacie. Zawisza oblany wodą, Rafalala nazwana "męską dziwką" (fot. YouTube)

Awantura w Polsacie. Zawisza oblany wodą, Rafalala nazwana "męską dziwką"

Do niemałej awantury doszło w studiu Polsat News w środę wieczorem. Gośćmi programu „Tak czy nie” byli Artur Zawisza, polityk Ruchu Narodowego oraz Rafalala, jedna z najbardziej znanych transseksualistek w Polsce.

O Rafalali jest w ostatnich dniach głośno za sprawą nagrania, jakie krąży po sieci. Widać na nim, jak transseksualistka bije mężczyznę, który wcześniej obraził ją, nazywając „tym czymś”. I właśnie tego miała dotyczyć rozmowa w programie Agnieszki Gozdyry. Miała, bo po kilku minutach doszło do incydentu, po którym w studiu został tylko jeden gość.

W pierwszych wypowiedzianych słowach Zawisza stwierdził: „Przychodzę tu jako przedstawiciel normalnego świata (…). Jestem zażenowany, że siedzę w jednym studiu z tym czymś, na które nawet nie odwracam swojego wzroku”.

I tu zakończyła się tyrada polityka, bo obrażona Rafalala, niewiele myśląc, wstała i oblała swojego rozmówcę szklanką wody. Wściekły Zawisza wstał i zaczął wykrzykiwać, że w studiu siedzi „męska dziwka”. W tym momencie do akcji wkroczyła prowadząca Agnieszka Gozdyra, która stanęła pomiędzy nacierającymi na siebie gośćmi.

„Męska dziwka, która za 200 złotych za godzinę świadczy usługi seksualne” – krzyczał jeszcze Zawisza na temat Rafalali. Zaś do Gozdyry powiedział: „Pani robi burdel ze studia telewizyjnego, zaprasza męską dziwkę”. Po czym wyszedł ze studia, wykrzykując, że będzie się domagał od Polsat News odszkodowania i przeprosin.

To rozbawiło Rafalalę, która stwierdziła, że wszyscy oblewający się wodą w „lany poniedziałek” powinni trafić za kratki. Z kolei Gozdyra próbowała jeszcze przepraszać Zawiszę i przypomniała, że przecież doskonale wiedział, z kim będzie rozmawiał w programie. Dopytywała także Rafalalę, dlaczego zachowała się tak agresywnie, dając do ręki argument przeciwnikom, że LGBT jest środowiskiem, posługującym się agresją.

Kiedy emocje nieco opadły, Zawisza napisał na Facebooku: „Każdy widział, co się stało. Zaproszona do studia męska dziwka (200 zł za godzinę usług) zrobiła burdel z telewizji oraz zachowała się żałośnie i groteskowo. Nie pozostało nic innego niż wyjść ze studia. Oczekuję przeprosin ze strony redakcji Polsat News”.

Z kolei u Gozdyry można przeczytać: „Program na żywo. Emocje czasem biorą górę. Zawsze jednak staramy się jak najlepiej panować nad sytuacją. 

Dwie rzeczy:

1/ Przemoc, słowna czy fizyczna jest zła. Pisałam o tym już kiedyś, powtarzam to dziś. Jak to się mówi, tylko spokój może nas uratować. 
Z drugiej strony - staram się zrozumieć kogoś, ten spokój traci, bo jest obrażany od lat. I wreszcie puszczają mu emocje. Nie pochwalam, ale jakoś po ludzku rozumiem.

2/ Goście programu Tak Czy Nie ZAWSZE wiedzą, w jakim towarzystwie będą w studiu. Krótko mówiąc, pan Zawisza wiedział, że będzie Rafalala i odwrotnie. Wielka szkoda, że zdecydował się na obrażanie osoby, której (niezależnie od tego, co o niej sądzi) należy się szacunek - jako człowiekowi. Byłam przekonana, że przyjmując zaproszenie i spędzając z Rafalalą kwadrans przed programem w vip roomie będzie chciał rozmawiać. Bo na tym polega ten program”.

MaR


Komentarze

anonim2014.08.7 6:04
A dlaczego "Fronda" pisze o facecie używając rodzaju żeńskiego?
anonim2014.08.7 6:17
Rafał, zjedz batonik, bo jak jesteś głodny to zaczynasz strasznie gwiazdorzyć
anonim2014.08.7 6:23
Rafalala jest, zdaje się, mężczyzną, więc raczej - "transseksualista", "był", "zrobił", "oblał". Szacunek mu się należy, jako człowiekowi, ale podtrzymywanie go w chorym utożsamianiu się z kobietą - na pewno mu się nie należy. Nie całować go w rękę i nie przepuszczać przed sobą w drzwiach!
anonim2014.08.7 6:23
Skoro ten (ta) cala Rafa... lala;/ uwaza sie za kobiete, niech sie zachowuje.. jak kobieta. Ale ostatnie wydarzenia pokazuja, ze jednak jest facetem, i nic tego nie zmieni. Ani gender, ani lewica, ani masoneria, chocby staneli na uszach nie zmienia tego ze kobieta to kobieta a facet to facet. I pisze to bez przekasu, i z miloscia do Rafa..lali jako czlowieka, bo Chrystus nakazal nam kochac wszystkich ludzi. Zas filmiku nie ogladalam ; ) Ponieważ na swiecie jest wiele zla, ja mam swoje problemy, i nie mam ochoty ogladac tego tragikomicznego przedstawienia (bo facet przebrany za kobiete wyglada komicznie, i nic tego nie zmieni). Moze gdyby to nie bylo tak tragiczne... mogloby byc zabawne... ale nie jest. Z Bogiem : )
anonim2014.08.7 6:29
Jedyną kobietą w studiu była Agnieszka Gozdyra i nikt więcej. Chyba nikt nie sądzi na poważnie że jak sie przebierze w damskie ciuchy, i obetnie sobie to i owo nagle zmieni płeć. Trzeba byc chorym na umyśle żeby w to wierzyć
anonim2014.08.7 6:34
Zadziorny kurdupel z tego Zawiszy, ale jak przychodzi co do czego to ucieka ;)
anonim2014.08.7 6:36
@Ikari Jak by uderzył to byś płakał że bije kobiety ...
anonim2014.08.7 6:36
Katolik by tak jak to-to nie postapił
anonim2014.08.7 6:39
#Timmon Toto miało szczęście że nie był to Szpilka lub Adamek./ A swoją droga miejszych od siebie atakuje.Tchórzem podszyta lgbt-owska świnia.
anonim2014.08.7 6:46
Żenujące zachowanie Zawiszy. Wiedział z kim będzie rozmawiał, siedział z nią rzekomo przed programem, a potem na dzień dobry pod publiczkę zaczął ją obrażać. Widać dostosowuje się poziomem do kiboli narodowców.
anonim2014.08.7 6:53
Ta meska dz... to nastepny pajac ktory ma byc zastepcza rozrywka, przykrywajac to co sie dzieje w Polsce, ruskie nie daleko od naszych granic ani bawia sie w jakies pierdu pierdu. Ale co prawda to prawda agresywni sa ci ludzie, bo wiedza podswiadomie ze nie sa normalni i probuja agresywnie bronic swoicj racji, ale zycie jest krotkie i niech wiedza to co Bog powiedzial ze tacy ludzie nie wejda to krolestwa Bozego.
anonim2014.08.7 6:54
#Karolorak Prezentujesz typowy lgbt-owski ciemnigród.
anonim2014.08.7 7:11
Kolejny artykuł na Frondzie ilustrujący, że Fronda w praktyce stosuje ideologię gender. Mam już dosyć tekstów o "posłance" Grodzkiej, "małżeństwach" homo i Rafalali "która coś tam zrobiła". W Biblii stoi jak byk "niech mowa wasza będzie tak-tak, nie-nie - poseł Grodzka, Trafalala oblał, związek homo. Dosyć gender-frondo-mowy!
anonim2014.08.7 7:20
ja również zadam to pytanie? dlaczego o facecie pisze się używając rodzaju żeńskiego??
anonim2014.08.7 7:36
Ikona polskich turbotwardych `raz sierpem raz mlotem` narodowcow spierdziela ze studia bo dostal w jape szklanka wody od kolesia w sukience. I jeszcze ta `męska dziwka` rzucana jak już się znalazł poza zasięgiem pięści. Taki szczekający mały piesek Przepiękne :)
anonim2014.08.7 7:37
Nazwanie tego kogoś kobietą lub mężczyzną byłoby obraźliwe dla mężczyzna i kobiet
anonim2014.08.7 7:41
Podkulił ogon i uciekł ze studia ? Niegodny swego nazwiska !!! Janusz Korwin Mikke dałby mu co najmniej w twarz
anonim2014.08.7 7:55
Rafalala zachował się jak prawdziwy facet.
anonim2014.08.7 8:05
"obrażona Rafalala" ? może obrażony.
anonim2014.08.7 8:09
Mężczyzna przebrany za kobietę kobietą nie jest. Wystarczy zbadać włos tego człowieka. Nauka da odpowiedź. Nie-mężczyzna ( z wyboru) i nie- kobieta . To kto/co? Ta osoba wysokiego wzrostu oblewa wodą i bije mężczyzn . To typowo kobiece zachowanie i świadectwo "wysokiego" charakteru. Transi to podobno bardzo tolerancyjni, spokojni, pokojowo nastawieni do świata ludzie. Miłość i pokój. a tu niespodzianka. To naprawdę przemiłe zachowanie. Dobrze się stało, że świat widzi prawdę o tym środowisku.
anonim2014.08.7 8:10
Z jednej strony śmieszy Zawisza, który prawie się popłakał. Z drugiej strony to, co zrobiła transseksualistka było żałosne, choć łatwe do zrozumienia, jak pisze Gozdyra.
anonim2014.08.7 8:19
@Beta Płciowość nie jest taką prostą sprawą, jak to przedstawiasz. Jest literatura na ten temat, polecam "Płeć mózgu" z roku 1989. Czytając, nie musisz się zgadzać, ale argumenty chyba warto poznać.
anonim2014.08.7 8:31
@PawelBro Czy to pozycja napisana przez tych samych "naukowców", którzy PRZEGŁOSOWALI , że homoseksualizm to nie choroba? A swoją drogą. Ten mężczyzna mówi, że należy do wspólnoty, która płaci podatki, a Kościół to wspólnota, która podatków nie płaci. A to ciekawe. Bo wspólnota Kościoła w Polsce to większość społeczeństwa. I wszyscy płacimy podatki. Nie przypominam sobie, żeby ktoś mnie zwalniał z płacenia np. podatku dochodowego,VAT lub drogowego, dlatego, że przynależę do Kościoła. Ale skoro Kościół nie płaci... Tyle samo prawdy jest w tym, że ten mężczyzna jest kobietą, co w niepłaceniu podatków przez wspólnotę Kościoła.
anonim2014.08.7 8:39
@PawelBro - płciowość jest sprawą bardzo oczywistą, no chyba, że biorą się za nią nie naukowcy, ale ideolodzy, którzy próbują interpretować pewne fakty w myśl z góry przyjętej ideologi
anonim2014.08.7 8:40
@Beta Prawdę mówiąc nie wiem, czy to ci sami naukowcy, jednak nawet jeśli, to nie chcesz skonfrontować swoich poglądów z poglądami przez nich prezentowanymi? Boisz się, że Cię przekonają? Jeśli Twoje argumenty są mocniejsze, to przecież tamte argumenty będziesz mógł bardzo łatwo zbić. Ja Cię nie zachęcam do zmiany poglądów, tylko do rozszerzenia wiedzy na ten temat. A to co piszesz dalej - wybacz, ale ta Rafalala nie jest jakimś ekspertem od finansów, od podatków, od gospodarki, żeby w ogóle przejmować się tym, co na ten temat mówi.
anonim2014.08.7 8:42
#PawelBro "Jest literatura na ten temat, polecam "Płeć mózgu" z roku 1989" Z takom literaturom naukowom to se poleć na gay-parade.
anonim2014.08.7 8:45
@PawełBro To kim jest ten osobnik, który fałszuje swoją płeć i publicznie głosi kłamstwa o Kościele? Tak jednym zdaniem/ słowem, jak go określisz?
anonim2014.08.7 8:51
Naprawdę można się bać, czym te medialne prowokacje się skończą. Pani Gozdyrze dramatycznie brakuje wyobraźni.
anonim2014.08.7 8:58
@Olech Płciowość nie jest oczywista nawet, jeśli rozpatrujemy tylko fizyczne jej aspekty (bez aspektów umysłowych). Pomyśl choćby o obojniactwie. Jeśli dorzucisz do tego aspekty tożsamości płciowej, to sprawa robi się nieco bardziej skomplikowana. To nie jest wymyślone, to są realne problemy, realne zaburzenia, które teoretycznie leczyć można albo zmianą cech fizycznych człowieka, albo zmianą świadomości człowieka. Z tych dwóch bardziej ludzkie wydaje się jednak usunięcie przydatków, niż pranie mózgu. Możemy też nie pomagać, możemy zostawić człowieka chorego, który możliwe, że nie da sobie rady z życiem, będzie cierpiał, popełni być może samobójstwo. Oczywiście jeśli zakładasz, że alkoholizm, uzależnienie od narkotyków, schizofrenia,, czy zaburzenia tożsamości płciowej to nie choroby, tylko problemy, które ludzie sztucznie sobie sami tworzą, wymyślają, to przykro mi bardzo, ale nie będziemy mogli dojść do porozumienia. Oczywiście tego nie zakładam :)
anonim2014.08.7 9:01
Rafalala i Zawisza siebie warci.
anonim2014.08.7 9:03
Better love story than twilight.
anonim2014.08.7 9:17
Zamiast polewać tego wstrętnego narodowca wodą pani Rafalala powinna na wizji (koniecznie z wyciem) urwać sobie penisa a następnie sikając dokoła krwią okładać swym damskim członkiem pana Zawiszę popiskując przy tym basem "Niedobry naziol, niedobry!!". Bo w końcu sytuacja gdy facet oblewa wodą babę (lub jak kto woli: baba faceta, baba babę, facet faceta) to żaden news. To zwykła nuda, nic więcej.
anonim2014.08.7 9:23
kobieta z penisem to facet czy kobieta ?
anonim2014.08.7 9:23
kobieta z penisem to facet czy kobieta ?
anonim2014.08.7 9:24
@Beta To kim jest ten osobnik, który fałszuje swoją płeć i publicznie głosi kłamstwa o Kościele? Tak jednym zdaniem/ słowem, jak go określisz? Człowiek ;) To jeśli jednym słowem :) Jeśli chodzi zaś o płciowość jest to dla mnie mężczyzna z zaburzeniami płciowości. Jeśli chce on, by nazywać go kobietą, to dam radę. Mi włos z głowy przez to nie spadnie, a i jemu będzie żyło się lepiej. Bo co, mam go gnębić i dręczyć za to, że Bóg na niego takie zaburzenie zesłał? A jeśli chodzi o wypowiedzi Rafalali w mediach, to w ogóle ta osoba się nie powinna tam znajdować. Spoliczkowanie kogoś powoduje, że policzkujący, używający agresji dostaje swoje 5 minut w TV - to chore. Każda agresja, nawet w stosunku do jakiegoś naziola z wąsem, jest zła.
anonim2014.08.7 9:40
@PawełBro - problemy z tożsamością płciową nie są chorobą fizyczną a umysłową. Leczenie tych problemów chirurgicznie jest okaleczaniem człowieka.
anonim2014.08.7 9:47
@Olech Jednak osoby z takimi zaburzeniami wybierają operacje na ciele. Dziwne, że same chcą się okaleczać? Może nie chcą, ale w tej chwili wolą tak, niż "operację zmiany tożsamości", przez która staliby się innymi ludźmi. Może po prostu nie chcą stawać się kim innym, wolą inaczej wyglądać. Spróbuj się wczuć, może to trudne, może niemożliwe, ale spróbuj zrozumieć, że takie osoby wcale nie mają łatwo i jeszcze dodatkowo postrzegane są jako dziwolągi, określane jako "to coś".
anonim2014.08.7 9:47
Dno den
anonim2014.08.7 9:51
Zawisza zachował się niegodnie, zszedł do poziomu Senyszyn i Palikota.
anonim2014.08.7 9:57
@AirWolf "--A jeśli chodzi o wypowiedzi Rafalali w mediach, to w ogóle ta osoba się nie powinna tam znajdować. -- Ale masz na to jakiś rozsądny argument?" Wydaje mi się, że mam :) Szkoda czasu antenowego na karmienie ludzi takimi bzdetami. Informacja o tym spoliczkowaniu nie jest godna, abo sprawcę spoliczkowania zapraszać do jednego, drugiego i trzeciego programu publicystycznego. Po wczorajszych akcjach telewizje licząc na zainteresowanie, wzrost oglądalności, zyski z reklam pewnie Rafalalę znowu w najbliższych dniach będą zapraszały. Osoba, która promuje agresję, czy to nadęty prawak z wąsikiem, czy transseksualista, nie powinna być promowana w mediach. Poza tym jest wiele mądrzejszych osób od Zawiszy i Rafalali, które mogłby społeczeństwu przekazać coś wartościowego, zamiast kłótni, w której gdzieś ma się argumenty drugiej strony.
anonim2014.08.7 10:20
@PawełBro - to że tak wybierają o niczym nie świadczy. Ludzie nie kierują się racjonalnymi argumentami. Szczególnie są na to narażeni jeżeli słuchają ideologów a nie naukowców.
anonim2014.08.7 10:38
@Olech No ale czemu nie świadczy? Myślisz, że oni się nie zastanawiają nad tym? Myślisz, że to taka prosta decyzja? Że fanaberia? Stan naszej nauki/medycyny jest taki, że dużo stosunkowo niewiele w porównaniu z innymi organami wiemy na temat działania mózgu. Nie jesteśmy też zbyt biegli w naprawianiu psychiki ludzkiej. Racjonalne argumenty wskazują więc właśnie na zmianę fizyczności, jako sposób radzenia sobie z tym zaburzeniem. Możesz mi powiedzieć, gdzie tu widzisz jakieś podszepty ideologów, jeśli ciągle uważasz, że to ich wina?
anonim2014.08.7 10:56
@PawelBro - nie świadczy, bo rozmawiamy o argumentach naukowych. To co komuś roi się w mózgu nie jest argumentem naukowym
anonim2014.08.7 10:58
Jak na transseksualistę bardzo prymitywny człowiek. Ludzie, to tv publiczna, co to jest za głupia gadka.
anonim2014.08.7 11:00
@AirWolf W sumie nie chodzi mi o to, że sam problem nie powinien być omawiany w mediach, przegiąłem trochę, przepraszam. Problem nieakceptacji inności w społeczeństwie wydaje się być na tyle duży, że trzeba mu poświęcać czas, ale zapraszając do studia chamskiego Zawiszę stosującego agresję słowną oraz Rafalalę (tylko dlatego, że wcześniej agresję fizyczną przejawiła wobec osoby jej nietolerującej) problemu się nie rozwiązuje, a wręcz go podsyca. Są to strony niezdolne do ustępstw. Ich rozmowa podzieli jeszcze bardziej społeczeństwo. Należałoby znaleźć ludzi, którzy są w stanie przyznać się do błędów, iść na kompromis. Zachowanie Rafalali powinno być napiętnowane, a buduje się popularność tej postaci pokazując ją w kanałach informacyjnych. Tak samo, a nawet stukrotnie bardziej, powinien być napiętnowany Zawisza, który zdaje się nienawidzić większości społeczeństwa poza nieliczną grupą ludzi podzielających jego niezdrowe poglądy.
anonim2014.08.7 11:00
Ten facet jakiś dziwny jest. Takie pozowanie na kobietę, ściszanie głosu, ruchy, jakby rzeczywiście był panienką lekkich obyczajów...
anonim2014.08.7 11:15
Pan Zawisza celowo sprowokował awanture zwracając tym uwagę ze media sięgneły dna ;Dosadnym przykładem było spotkanie posła Żalka z tym zdziwaczałym indywiduum i widac było po twarzy pos ła iż jest na granicy wytrzymałościnerwowej . Zawisza ma rację . Gdy nam trzeba powaznej dyskusji społecznej sprowadza sie do studia osoby co najmniej niepewne moralnie zmieniająć rzeczowe powazne tematy pyskówką. Z drugij strony była to prowokacja Polsatu gdyż w tym dniu6.08 jest katolickie święto Przemienienia Pańskiego a co dla RN ważne rozpoczynaja sie obchody dni Niepodległośći. I tu jest sedno tego nakręconego prowokacyjnie incydentu.A reszta to jest bełkot.
anonim2014.08.7 11:25
#AirWolf Urodziłes sie głupcem i dalej nim zostaniesz.Durniu! czytaj uwaznie co napisałem. Jednak bełkoczesz.
anonim2014.08.7 11:26
@Spas12 "Taka sprawa... gdyby temu przebierańcowi zdjąć gacie i kazać zapłodnić kobietę (np. tą panią redaktorkę), to czy zaszłaby z nim w ciążę" No widzisz, jak mało wiesz o świecie. Takie osoby często "żrą hormony" (cytat z Pawłowicz), mają robione operacje narządów płciowych. Ani nie produkują plemników, ani nie jajeczkują. Ciąży by nie było.
anonim2014.08.7 11:37
A to jest katolicki portal czy już LGBT bo czasem juz nie widze róznicy?
anonim2014.08.7 11:57
#AirWolf Głupa to ty rżniesz jak cza!!
anonim2014.08.7 12:13
@PawelBro Wybacz. Dla mnie utwierdzanie człowieka w kłamstwie jest chore. Idąc Twoim tokiem rozumowania, do tego, kto czuje się Napoleonem będziesz się zwracać:"Wasza Cesarska Mość " , a do osobnika, który nagle poczuje się kotem :"Kici, kici". Bo w końcu to mu poprawia samopoczucie. I tak zatracamy granice absurdu. Mężczyzna może czuć się kobietą, przebierać się w damskie ciuszki - jego sprawa - ALE NIE MOŻE WYMAGAĆ BY INNI CZULI PODOBNIE. Koń jaki jest każdy widzi.
anonim2014.08.7 12:55
@Beta Jakoś nie słyszałem do tej pory o przypadku człowieka, który połowę cech miałby ludzkich, połowę kocich, natomiast o hermafrodytach już tak.Sprowadzanie człowieka do kota urąga nam wszystkim, więc proszę, nie stosuj tego typu zabiegów, które nie dają się nawet określić mianem argumentów. Wiem, że przerabianie narządów płciowych nie jest idealnym rozwiązaniem, na pewno lepsze byłoby przestawienie jakiegoś przełącznika w mózgu, który by ten problem likwidował, ale do takiego przełącznika nie mamy dostępu, nawet nie wiemy, czy on istnieje. Z Napoleonem miałem trochę problem i jeśli rzeczywiście uczciwie by na to spojrzeć, to osoba, która uważa się za Napoleona, powinna mieć zrobioną chirurgie plastyczną twarzy, aby jak najbardziej przypominać wodza. Czy to by wystarczyło? Może trzeba by zorganizować wtedy całą armię, która słuchałaby wodza. Może trzeba by zorganizować bitwy, ofiary śmiertelne... Przekraczam granicę absurdu, wiem :-) Może po prostu naprawienie człowieka z zaburzeniem płciowości jest trochę mniej skomplikowane, albo takich ludzi jest trochę na świecie i ich potrzeby są bardziej respektowane, niż potrzeby jednostek.
anonim2014.08.7 13:03
#merss Dobrze ze takich ignorantów jak ty. nie sieją.
anonim2014.08.7 13:05
@PawelBro Tu nie chodzi o respektowanie potrzeb człowieka z zaburzeniami. Jeśli do mężczyzny czującego się kobietą zwracasz się per. pani, to on pozostaje nadal mężczyzną z zaburzeniami, a Ty wychodzisz na idiotę. Nikt nie może żądać od Ciebie byś nazwał go kobietą, pomimo jego odczuć. Tyle w temacie.
anonim2014.08.7 13:11
najgorsze jest to jak facet się maluje i świruje że jest kobietą ale niestety kieca nie czyni z niego kobiety
anonim2014.08.7 13:23
@Beta "Nikt nie może żądać od Ciebie byś nazwał go kobietą, pomimo jego odczuć.Tyle w temacie." Zgadzam się. Ale jeśli to byłby Twój syn, którego kochasz? To co, na złość dalej po wszystch operacjach, po hormonach, byłby nazywany mężczyzną, czy z MIŁOŚCI do niego byłabyś zdolna mówić do niego jak do kobiety?
anonim2014.08.7 13:23
@ufam Najgorsze jest to, że zmusza się nas do nazywania mężczyzny kobietą. Przypomina mi się bajka Andersena "Nowe szaty króla". Tam tylko dziecko odważyło odkryć prawdę. Dziś za tę prawdę nazywa się nas homofobami, zarzuca nietolerancję i grozi nam kara. To przestaje być zabawne. A PRAWDA WYGLĄDA TAK: Ten facet jest i będzie tylko przebranym facetem.- Drodzy Państwo. Król jest nagi.
anonim2014.08.7 13:25
@PawelBro Tak, to nadal byłby mój syn. I nie może być tak, że za powiedzenie prawdy będziemy karani.
anonim2014.08.7 13:33
Beta, z tym o karaniu za prawdę to się z Tobą w 100% zgadzam. Pozdrawiam i miłego dnia :-)
anonim2014.08.7 13:56
Przecież to kolejna osoba po to by odwrócić uwagę od tego co się będzie głosować w Sejmie !!! temat ogórek nakręcany tym razem przez ubecka stacje polsat.
anonim2014.08.7 14:40
Bardzo dobrze zrobiła Rafalala. Może ostudzi emocje zawiszy.
anonim2014.08.7 19:56
Kiedy nie wiemy jak sie zachować bądz niezręcznie sie czujemy w czyimś towarzystwie warto zadać sobie pytanie:jak na moim miejscu zachowałby sie Jezus? Czy potępił nierządnice słowami"dziwka" bądz jakkolwiek podobnie? Tu nie wiemy czy owa kobieta-tak kobieta skoro utrzymuje że nią jest uprawia prostytucje.Nawet jeśli to nie jest to żaden argument w publicznej dyskusji a już na pewno sprawa p.Zawiszy.P.Zawisza nie wytrzymał ciśnienia poleciał ideologicznie zamiast merytorecznie niczego dobrego nie osiągnął.Każdy człowiek zasługuje na szasunek rzucanie obelg w pierwszym zdaniu nie przystoi nikomu a już na pewno chrześcijaninowi za jakiego uważa sie p.Zawisza.
anonim2014.08.7 20:57
@AirWolf Dla mnie też jesteś „tym czymś” i mogę ci wrzucać co godzinę. Pasuje?
anonim2014.08.7 22:33
Brawo Artur Zawisza. Przegięcie Polsat News. Olać tą niby TV informacyjną.
anonim2014.08.7 22:46
Michalinka Widze że kompletnie nie rozumiesz nauczania KRK że o samym Jezusie nie wspomnę.Wielka szkoda bo byś nie zadawała (zakładam że Twój nick to nie kpina a naprowadzenie na rodzaj płci) tak niemądrych pytań.Gdyby pójść Twoim tokiem rozumowania to trzeba by wykluczyć społecznie każdego kto jest w jakikolwiek sposób inny.Kto wie może Ty też sie czymś od reszty różnisz? To co mamy Cie wykluczyć o to Ci chodzi? To jest ta Twoja miłoć? Każdy zasługuje na naszą miłość tym bardziej na szacunek o którym Ty zapominasz nazywając innego człowieka "tym czymś".
anonim2014.08.8 6:28
@Michalinka "ale przeciez to wszystko wywolalo zachowanie Rafala w sukience, ktory wczesniej pobil mezczyzne. Dlaczego bronisz, cos co na obrone nie zasluguje?" Rafalala "pobiła" mężczyznę, bo tacy samce alfa, jak Zawisza obrażają osoby o innej orientacji płciowej i osoby z zaburzeniami płciowości. Zaczyna się właśnie od tego obrażania, braku szacunku, niechęci.
anonim2014.08.8 8:00
@PawelBro tylko spójrz że homosie pomału wszystko chcą zalegalizować. Związki, dzieci a teraz jeszcze karzą nam akceptować chorych ludzi, którzy ubierają się w damskie ciuchy? Takich ludzi należy dać do lekarza specjalisty a nie do telewizji.
anonim2014.08.8 11:34
Uwielbiam, jak znawcy nauczania KRK mówią, co by zrobił Jezus na miescu pana Zawiszy. Zdumiewająca wiedza, płynąca z prywatnych objawień zapewne. I w czyim to imieniu @Leon37 pouczasz @Michalinkę? I czemu pan Zawisza miałby nazywać tego transa kobietą?
anonim2014.08.8 19:52
Zawisza wogóle nie powinien przychodzić do tego programu.
anonim2014.08.9 6:05
Credo Kłania sie czytanie ze zrozumieniem ;) Gdzie napisałem co by zrobił Jezus na miejscu p.Zawiszy? W jakim imieniu? W swoim ;) Nie pouczam a przypominam że człowiek nie rzecz i nie jest "tym czymś".A czemu p.Zawisza nie uznaje Rafalali za człowieka? Nikomu nie nakazuje nazywać Rafalali kobietą ;)
anonim2014.08.9 6:05
Credo Kłania sie czytanie ze zrozumieniem ;) Gdzie napisałem co by zrobił Jezus na miejscu p.Zawiszy? W jakim imieniu? W swoim ;) Nie pouczam a przypominam że człowiek nie rzecz i nie jest "tym czymś".A czemu p.Zawisza nie uznaje Rafalali za człowieka? Nikomu nie nakazuje nazywać Rafalali kobietą ;)
anonim2014.08.10 12:06
Panie Arturze, po jaką cholerę spotyka sie z chorym psychicznie indywiduum???