06.07.21, 14:46Fot. via Pixabay

Bodakowski: władzom Izraela nie przeszkadza nawoływanie do mordowania Palestyńczyków

Mury warszawskich kamienic, zabytków i kościołów, są od ponad roku systematycznie dewastowana przez zwolenników mordowania nienarodzonych dzieci i przeciwników PiS. Tak też jest na przedmieściach stolicy w osiedlu Falenica.

Gazety Wyborczej (której publicyści często w Falenicy bywali) nie bulwersowały do tej pory pomazane mury terenu lokalnego kościoła, napisy nawołujące do przemocy seksualnej wobec zwolenników PiS (głównie osób starszych), feministyczne i satanistyczne bazgroły na licznych płotach, murach, ulicach i chodnikach.

Wyborcza zbulwersowała się napisem krytycznym wobec Żydów. Mnie zaś bulwersują wszelkie napisy na murach – bo: szpecą przestrzeń publiczną, niszczą prywatną własność, i często szerzą nienawiść. Od kilku lat w szerzeniu nienawiści do zwolenników PiS wiodą prym w Falenicy mazając asfalt, chodniki i ściany, emeryci z groteskowej opozycji (aktywiści antyPiS).

Na punkcie naprawy komputerów przy przejeździe kolejowym w Falenicy, od strony torów kolejowych (tak by nikt tego nie dostrzegł prócz reporterów Wyborczej, a za nią innych tego typu mediów) pojawił się napis „Żydzi Żydom zgotowali ten los”. Napis ilustruje swastyka porównana z gwiazdą Dawida.

Można się zastanawiać czy ów napis nie jest prowokacją środowisk filosemickich. Wykonany jest czerwonym sprejem takim jak tysiące innych proaborcyjnych i antyPiSowskich napisów w całej Warszawie (ich ilość świadczy, że aktywiści antyPiS musieli zakupić hurtowo czerwone spreje – że pomimo tysięcy kamer miejskiego monitoringu widzących wszystko i wszystkich, nikt tym proaborcyjnym chuliganom nie przeszkadzał w niszczeniu ścian warszawskich kamienic).

Charakterystyczny jest na nagłośnionym przez Wyborczą napisie kształt swastyki. Nie ma ona dynamicznego kształtu X widniejącego w nazistowskiej propagandzie, ale statyczny kształt krzyża, preferowany przez prowokatorów na całym świecie chcących by krzyż kojarzył się ze swastyką.

Napis o tym, że „Żydzi Żydom zgotowali ten los” ma zapewne związek, z tym że Niemcy wywieźli w czasie wojny z Falenicy Żydów do niemieckiego obozu zagłady i ich tam zabili. Nie da się ukryć, że haniebną kartą żydowskiej historii jest masowa kolaboracja elity żydowskiej z niemieckim okupantem i współodpowiedzialność wielu Żydów za nazistowską zagładę narodu żydowskiego.

Nie wiem, kto był twórcą tego napisu. Nie wiem, czy jest to prowokacja w stylu swastyki z wafelków, czy tablic o strefach wolnych od LGBT. Nie mam też pojęcia, jakie było przesłanie i intencje tego napisu. Jestem na pewno przeciwny mazaniu czegokolwiek po murach, niezależnie czy w słusznej, czy niesłusznej sprawie. Ja swoje poglądy prezentuję publicznie czy to w artykułach, czy na tekturowych tablicach na demonstracjach. Jednak porównanie swastyki i gwiazdy Syjonu mnie nie bulwersuje. Jeden i drugi symbol jest dziś symbolem rasistowskim. Kilka tygodni temu przez Jerozolimę, ochraniani przez żydowską policję, przeszli żydowscy naziści domagający się wymordowania Palestyńczyków. Każdy z tych żydowskich nazistów miał flagę z gwiazdą Syjonu, więc jest ona ewidentnym symbolem nazistów żydowskich. Władzom Izraela nazistowskie nawoływanie do mordowania Palestyńczyków nie przeszkadza – nie można się zresztą dziwić, bo partie polityczne głoszące rasistowskie i nazistowskie postulaty są w koalicjach rządzących Izraelem, który od kilkudziesięciu lat prowadzi nazistowską politykę eksterminacji narodu Palestyńskiego.

Jak poinformowała strona internetowa BBC w artykule „Israeli nationalists march through Jerusalem's Old City” żydowscy naziści (nazywani przez brytyjską lewicową publiczną korporację medialną) nacjonalistami przemaszerowali przez Stare Miasto w okupowanej przez Żydów Jerozolimie – mieście zamieszkanym przez rdzenną palestyńską ludność.

Demonstracja żydowskich nazistów została przez nich zorganizowana w rocznicę zajęcia przez Żydów wschodniej Jerozolimy w 1967 roku. Policja żydowska ochraniająca marsz żydowskich nazistów skatowała Palestyńczyków demonstracyjnych przeciwko żydowskim nazistom.

Żydowscy naziści demonstrowali, pomimo że niedawno w wyniku 13-dniowej pacyfikacji palestyńskich protestów armia izraelska wymordowała 256 osób w okupowanej przez Żydów Gazie oraz po zamieszkach z 10 maja w Jerozolimie. Coroczna demonstracja żydowskich nazistów nazywa się Marszem Flagi Dnia Jerozolimy – w czasie jej trwania żydowscy naziści przechodzą przez dzielnicę arabską.

Jak można zobaczyć na wideo relacji z marszu, zamieszczonej na Twitterze, żydowscy naziści podczas swojego marszu skandowali do palestyńskich mieszkańców Jerozolimy: zdychajcie, śmierć Arabom, dobry Arab to martwy Arab, spalimy wasze (palestyńskie) wioski, (każdy) Arab to syn dziwki, Palestyna jest martwa, nie ma Palestyny, skończycie w obozach (koncentracyjnych) dla uchodźców, Arabia Saudyjska naszym sojusznikiem, wasza religia (islam) to śmieć, Palestyńczycy do Tajlandii.

Żydowscy naziści skandowali, też ''druga Nakba nadchodzi''. Pierwsza Nakba miała miejsce w 1948 roku, kiedy Żydzi zniszczyli 500 palestyńskich miejscowości, wypędzili 700.000 rdzennych palestyńskich mieszkańców z ich ziemi rodzinnej, mordowali palestyńskie kobiety i dzieci.

Marszu izraelskich nazistów nie potępiła Unia Europejska, USA ani Rosja, podobnie jak wszelkie lewicowe czy pseudo liberalne partie i media. Możni tego świata akceptują nazizm wśród Żydów i żydowskie zbrodnie na narodzie palestyńskim. Polacy powinni potępiać żydowski nazizm nie tylko, bo jest on niemoralny, ale także dlatego, że w każdej chwili tak jak Żydzi wymyślili sobie, że wracają do Palestyny po 2000 lat nieobecności i mordują palestyńskich tubylców, tak mogą sobie wymyślić, że wracają do Polski po 80 latach nieobecności i mordują polskich tubylców bp Polska to ich ziemia. Tak jak świat dziś jest obojętny wobec nazistowskich zbrodni Żydów na Palestyńczykach, tak będzie obojętny wobec nazistowskich zbrodni Żydów na Polakach.

Jan Bodakowski

Komentarze

PRAWDA2021.08.4 9:45
Seneka: Obyczaje tej najbardziej zbrodniczej nacji osiągnęły takie wpływy, że dosięgają wszelkich krajów.
PRAWDA2021.08.4 9:43
Voltaire: Dlaczego Żydzi są znienawidzeni? Jest to nieuchronny skutek ich praw. Naród żydowski ośmiela się ujawniać nieprzejednaną nienawiść do wszystkich innych narodów.
PRAWDA2021.08.4 9:43
Franciszek Liszt: Nadejdzie dzień, gdy wszystkie narody, pośród których mieszkają dziś Żydzi, będą musiały stanąć przed problemem całkowitego ich wypędzenia - problemem życia i śmierci, zdrowia lub chronicznej choroby, pokojowej egzystencji albo nieustających niepokojów społecznych.
PRAWDA2021.08.4 9:41
Rafał Ziemkiewicz:Żydzi pracują krok po kroku jeśli nie na kolejny holocaust, to na pewno na kolejna falę pogromów.
Prawda2021.07.30 8:29
Zmarł Morderca Polaków -Stefan Michnik brat Adama Michnika czyli --Żydo Komuna ale w Szwecji --
Grześ2021.07.30 6:16
BODAKOWSKI ? I wszystko jasne !
Anonim2021.07.28 23:44
Co Zydzi dzis maja wspolnego ze Stworca ? Oni sa oddani szatanowi i wprowadzaja diabelskie prawo na Swiecie ? UE (szkopenland) i USA, bo o Rosji juz nie wspomne, calkowicie zaprzedane zydom i szatanowi ! Oni wszyscy udaja . ze sie spieraja i konfliktuja, a to zwykla gra !!! Wszedzie tam dominuje i decyduje Zyd ! I czerpie z tych niby konfliktow korzysci !!!
Ciekaw2021.07.28 23:33
Obejrzalem ten film ! Mysle, ze Izrael to "panstwo" zbrodniarzy !!! Mam nadzieje, ze ci zbrodniarze odpowiedza za swoje zbrodnie !!!
Jan Radziszewski2021.07.12 0:03
Prezydencie Dudo nie bądź chwiejny. Dawałem Ci Łaski lecz kto nie wykorzystuje Łask ten kończy źle. Możesz być powieszony przez lud Polski. Nie teraz jeszcze lecz gdy będzie w Polsce wielki krach gospodarczy i dziesiątki tysięcy zmarłych na coronawirusa a więcej niż milion chorych to jest to już bardzo prawdopodobne. + Okazałem Ci Łaskę gdy Hostia przytoczyła się do Twoich rąk. Nie byłeś tego godzien jak każdy, ale jesteś prezydentem Mego umiłowanego kraju, skąd pochodzi Mój przodek o imieniu Iz ( jak było w tych Orędziach). Dlatego tak Cię uszanowałem. Uszanuj Ty i Mnie, nie tylko w sercu, kłaniając się wrogom Polski, lecz postawą. Polska to nie Polin. Polska jest krajem starożytnym a Ariowie - Słowianie, w tym zwłaszcza z terenów dzisiejszej Polski, nieśli kulturę i swoje geny na Bliski Wschód i w wiele innych miejsc. Imię Mojej Matki jest słowiańskie – Miriam, to znaczy - jestem pokojem. Korzenie Mojego Imienia też są słowiańskie : Iz, co znaczy – z głębi prarzeczy. Przykładem jest rzeka Izera, dzisiaj w Niemczech, wtedy i później rzeka ludu tylko słowiańskiego. Dawid oznacza - dający wid, czyli światło. ++ Uzupełniaj swą wiedzę prezydencie Dudo bo źle Cię uczyli ( jak i innych Polaków). Sam powiedziałeś, że się uczysz, zatem ucz się. Masoni w Polsce, sługi szatana. Wasz czas w Moim Kraju kończy się. Posłużę się jeszcze wami dla oczyszczenia Polski lecz wasze miejsca w piekle są straszne. Kto szkodzi Polsce będzie bardziej jeszcze męczony niż mieszkaniec innego kraju szkodzący jemu. + Zatem wasze piekielne cierpienia masoni służący szatanowi w Polsce będą jeszcze większe niż masonów we Francji, Niemczech czy innych krajach. Zatem pamiętajcie. Chcecie żyć choćby dla marnego życia ziemskiego i waszych bliskich. Zatem czyńcie tak aby żyć bo kto oddaje się szatanowi nie żyje lecz już jest martwy. + Strzeżcie się. Truliście przez wiele lat Polaków smugami chemtrails. Zatrzymałem to teraz w wielkim stopniu. + Widzicie to. Więc nie wierzgajcie przeciw ościeniowi. Nie chcę was zgładzić. Wy sami idziecie na zagładę. Służcie Polsce. + To ostatni wasz czas. + Amen.
Teresa2021.07.10 15:38
żydzi sami po nocach piszą na siebie antyżydowskie hasła, aby na drugi dzień pisac o tym w gazetach...
OLO2021.07.11 21:17
TO JEST ZYDOWSKA JUDASZOWSKA BANDA.
Anonim2021.07.7 9:20
Ze zła nigdy nie wynika dobro, cel nigdy nie uświęca środków, a "dobrymi" intencjami piekło jest wybrukowane. Oczywiście Mesjasz to nie synteza Boga i szatana.
STARY2021.07.11 21:19
Anonim tj zydowska mafia w internecie. Ciekawe ile to soroszke kosztuje?
Anonim2021.07.7 8:59
PIS=złodziejstwo,obłuda,zakłamanie.Sobolewski to klasyczny przykład !!!!!!!!
Rumcajs z Polski nie Polin2021.07.10 20:07
PO=złodziejstwo,obłuda,zakłamanie.Tusk to klasyczny przykład !!!!!!!!
ALA2021.07.11 21:26
Icek zydzie zaklamany kim jest Nowak, SLONECZKO PERU, bul, gawlowski, lewandowski ,balcerek to nie pijawki na polskim organizmie panstwowym .
cynik2021.07.7 8:06
Jak widać nie ma takiego dna, żeby Fronda go nie przebiła.
Sprawied2021.07.28 23:48
No ty jestes bezmozgowcu spod znaku sierpa i mlota !
Graham2021.07.7 6:21
Jan Bodakowski, mędrzec wszechboski.W artykule zabrakło wstrętów o czarownicach i sensie.
czekista2021.07.7 6:00
Nie mozna wykluczyc, ze przyjdzie czas kiedy zydzi beda nawolywali do mordowania Polakow.
Romek2021.07.7 7:33
Bo odwrotnie to polscy faszyści czynią od dawna.
Mordehaj2021.07.7 9:31
podaj przykład zakłamany żydzie
Romek2021.07.7 13:37
Poczytaj sobie wpisy na forum poświęconej Frondy ty idioto.
olo2021.07.11 21:29
Najbardziej beszczelni to sa zydki buce z kibucu.
Adam2021.07.25 17:24
Witaj zdegenerowany debilu.
olo2021.07.11 21:35
Masz racje R omciu myslale, ze Polacy zabili zyda pod sejmem ale wstal bo nikt nie chcial zrobic z niego zydowskiego meczennika
STARY2021.07.11 21:41
KLAMIESZ ICEK PRZECIEZ POLACY NIE ZABILI TAKICH ZYDOW JAK TUSK, BALCEROWICZ WALESA, GEREMEK, KURON CZY FRASYNIUKL A I PROFESORA DYPLOMATOLKA.
Sylwia2021.07.25 17:26
Jak łatwo tu spotkać kretyna !
Ciekaw2021.07.28 23:29
A moze zydowscy faszysci zamieszkujacy chwilowo w Polsce ? Bo polskich faszystow nie bylo i nie ma ! Faszysci w Polsce to byli imigranci zydowcy i inni ?
PRAWDA2021.07.7 2:34
Niech tylko USA wyjedzie z Niemiec czyli USA Armia to ==Żydzi sie wyprowadza w ciągu roku z Europy ==ALE GDZIE chyba na księżyc nikt ich nie chce ==
Anonim2021.07.7 1:39
A jeżeli żona cnotę straciła, to jaki jest obowiązek dobrego, mocnego Żyda?
Anonim2021.07.7 1:02
Wniosek z tego może być jeden. Zwalczają tych i tylko tych, których miejsce chcą zająć. Uznając, że jako żonie cezara im się to należy. A co z cnotą żony?
Anonim2021.07.7 0:56
A co najciekawsze, to najgorsze jest dla nich połączenie tronu i ołtarza, a co ma zrobić żydowski Mesjasz?! Czy nie za brak tego połączenia ganili Chrystusa?! I kto tu jest przewrotny?! A władza sanhedrynu to jaka władza?! Religijna, polityczna, czy może i taka i taka?!To niby kto tu jest ciemniakiem?
Anonim2021.07.7 0:29
A Święta Rodzina to dla nich rodzina patologiczna. Matka Chrystusa Maryja, to cudzołożnica, grzech poważniejszy niż kazirodztwo, bo zdradziła męża, więc nieszczęśnik Chrystus popadł w drugą, równie naganną według nich ekstremę, życia duchowego i oderwania od świata, grzech równy grzechowi matki. Teza i antyteza, synteza to katastrofa czyli zasłużona śmierć na krzyżu. Czegoś nie pojęłam?!
mlody2021.07.11 21:45
TY ANONIM TO JESTES CORAZ BARDZIEJ BESZCZELNY ZAKLAMANY I WULGARNY ZYD.
Anonim2021.07.7 0:21
Z tego co mówią, bóg Żydów to taki większy i mocniejszy Żyd. Oni są jego żoną, czyli dzięki nim widzi, słyszy czuje i pewnie myśli. Jeżeli żona się buntuje, to znaczy że mąż marnie pełni swą funkcję, a jedyne zadanie żony to trzymać się warunków kontraktu małżeńskiego, czyli nie mieć innych bogów, prócz niej samej. A Noe, więc i noahici, czyli my, to istota najbardziej pogardzana przez Żydów, która nie widzi, nie słyszy, nie myśli i nie czuje.
W pośredniaku byłeś, polski leniu?2021.07.6 23:54
"pracujesz" niepolski trollu?2021.07.7 7:14
O tej porze jeszcze na dyżurze?
Hanna2021.07.6 19:53
Zaczynam się bać Żydów szczególnie tych nawiedzonych i"starotestamentowych" oni są naprawdę grożni nawet dla . Żaden rząd Izraela ich nie lekceważy.
rebeliant2021.07.6 19:18
A u nas w Mielcu rasiści romscy wjeżdżają autami w ludzi i policja ich puszcza, zaś gdy palona jest kukła bliżej nie określonej formy, to człowiek idzie na 6 miesięcy do więzienia. Jeżeli siatka sku.rwieli w togach nie będzie zmieniona, to ich finalnym dziełem będzie pchnięcie Polaków w stronę radykalną i chyba właśnie o to chodzi i Niemcom i Żydom (których nie brak w sądach), bo tak się tworzy nienawiść - właśnie poprzez perfidne uprzywilejowanie innych w najmniejszych sprawach, a innych olewanie w bardzo poważnych. Ze względów pragmatycznych za takie postępowanie powinno grozić oskarżenie właśnie o budowanie nazizmu - gdyż zobaczmy co towarzyszy w opluwaniu Polaków, a no to, że "jesteś nazistą", "jesteś biały i masz jasne włosy, to jesteś hitlerowcem". Coś takiego powinno być ostro karane, gdyż to jest wpychanie kogoś w kanwy Main Kampf i przynależność do Hitlera. W Mielcu wzrastający romski bandzior pobił Polaka, inny zaś (ale plemiennie solidarny w nienawiści do biała ku.rwa) wjechał autem, a ścierwa w togach i ich funkcjonariusze przyjechali sprawdzić, czy nie doszło do nawoływania do nienawiści olewając całkowicie zamach na zdrowie i życie (romski bandzior z auta wyjechał sobie swobodnie z miasta). Powiem tak: Romowie w stosunku do Polaków to kawał sku.rwieli (i dlatego nie należy im dawać grać na weselach... nie chciał bym kogoś takiego, kto w rzeczywistości zionie nienawiścią do mnie i moich potomków i przychodzi sobie zrobić rekonesans), ale to nie oni Polaków stawiali pod murami, to nie oni ich wysyłali do tłumienia Czechosłowacji, to nie oni dawali rozkazy do strzelania; i w związku z tym może zamiast z nimi prowadzić utarczki może lepiej od nich brać przykład i naukę i tak jak oni traktować ludzi sprawujących nad nami bat i knebel - czyli bezwzględnie i bezlitośnie. Z resztą przecież i tak przez tych sk...wieli za parę dekad to ich prawnuczki będą posuwane w Kalifacie Francuskim.
Europa2021.07.6 19:11
Niewolnicy pedofile kozojebcy pustynni lichwiarze top największe g ... tego świata każdy się juz poznał na nich !!!
Salcia2021.07.6 19:10
Żyd to gangrena tego swiata
AAAtomek2021.07.6 21:02
Potwierdzasz zatem wpływ Jezusa...
Rumcajs2021.07.10 20:09
Jezus nie był żydem tylko aramejczykiem wyznania mojszeszowego
Stacho2021.07.25 17:28
Nasz ksiondz mówił, że był Hindusem.
Szlomo Sand2021.07.6 19:08
Jude banditen
Janka Bodakowska2021.07.6 18:58
Martwi mnie noga w gipsie red. Holeckiej.
Upadek wielki2021.07.6 18:54
Król David budował to miasto, gdy Arab się jeszcze wałęsał po pustyni.
ja2021.07.6 18:58
Araby zajmowały ten teren, gdy Izrael się jeszcze 40 lat wałęsał po pustyni. Później zrobili prywatyzację.
Aldona2021.08.3 18:43
Upadek wielki to ty jesteś . Nim plemiona semickie przyszły do Palestyny to była tam Jerozolima ,Jeryho i inne takie miasteczka jakieś 7-12 tyś lat temu
mateuszjegliński2021.07.6 18:51
Bodakowski, łapy precz od Izraela.
Hej, Polochu2021.07.6 18:49
Bodakowski to […] i ciumek.
AAAtomek2021.07.6 18:48
Jest Bodakowski, czyli w jego tekście znajdziemy słowa: dzieci i seks..
ja2021.07.6 18:53
To tak, jak w komentarzach lewaków.
AAAtomek2021.07.6 19:19
Bodakowski, to ty masz problemy psychiczne, nie ja?!!
bp Polska2021.07.6 18:47
Co ty, Bodku-pacanie, wyPiSujesz?
Anonim2021.07.6 18:46
Nie szkoda mi tych arabskich brudasów ze wschodniej Jerozolimy.
kaka2021.07.6 18:49
A zydy sa czysci????????????????????????? od piatku wieczorem obowiazuje szabat-i niewolno sie im myc do poniedzialku rano!!!!!!!
aleś głupi, trolu2021.07.6 18:56
:/
Zyta2021.07.7 13:40
Aby się nieokakać, używaj pieluch jednorazowych.
Rumcajs2021.07.10 20:10
Nie szkoda mi tych żydowskich brudasów ze Oświęcimia.