21.02.16, 17:10

Brutalne morderstwo, znów odcięta głowa kobiety

Na warszawskiej Woli po raz kolejny w ostatnim czasie doszło do makabrycznej zbrodni. 

W jednym z mieszkań w Warszawie odnaleziono odciętą głowę kobiety. Na policję zgłosił się mężczyzna, który poinformował, że zabił swoją konkubinę – podaje TVP Info. Jak udało się ustalić, są to zwłoki 41-letniej kobiety, konkubiny Krzysztofa Sz. podejrzanego o morderstwo.

Funkcjonariusze potwierdzili to doniesienie. Mieszkanie, w którym znaleziono okaleczone zwłoki znajduje się przy ulicy Długosza.

Mężczyzna zgłosił się na policję dzisiaj rano i został zatrzymany. Domniemany zabójca miał 2,5 promila alkoholu we krwi. Nie wiadomo, co było przyczyną popełnienia zbrodni. Jak ustalił dziennikarz TVP Info, lokal był użytkowany przez mieszkańców, którzy nie stronili od alkoholu.

– Zabiłem swoją kobietę – powiedział podejrzany mężczyzna na komisariacie. Krzysztof Sz. był wcześniej notowany, m.in. za znęcanie się nad bliskimi. Do lokum często wzywana była policja. Wezwania te miały związek z libacjami i bójkami.

Jest to drugi przypadek morderstwa na Woli w ostatnich tygodniach. Na początku lutego w tej dzielnicy zamordowano 30-letnią nauczycielkę języka włoskiego, Katarzynę J. Prawdopodobnie czynu dokonał Kajetan P., którego w środę zatrzymała lokalna policja. Domniemany sprawca ukrywał się na Malcie.

emde/telewizjarepublika.pl

Komentarze

anonim2016.02.21 19:20
Gdyby to był jakiś Ahmed, wykroiłoby się z dziesięć artykułów, a i komentarzy byłoby jak mrówków.
anonim2016.02.21 19:24
@der Nie mogę się z tobą zgodzić. To bardziej wpływ propagandy Państwa Islamskiego. Tam mają specjalistów od obcinania głów i od wymyślania nowych trendów w makabrze. Po prostu obcinanie głów jest trendy.
anonim2016.02.21 21:09
co to za nowa moda?!!! oprócz bród których nienawidzę, i nowej broni - maczety. Nowoczesna świecka(islamska) tradycja, tyle że bydlaki psychopaci u muzułmanów to tradycja związana z prawem i specyficznym rozumieniem "honoru". MAM pytanie czy ten skurw***n jest konwertytą -
anonim2016.02.22 7:40
@der - biedaku, weź chodź raz rozpęd i walnij głową w mur. Podobno niektórym to pomaga. A potem pluj na panią Szydło.
anonim2016.02.22 7:45
Więcej o tym piszczie , dodajcie też fot oraz szczegóły a poźniej niech każdy redaktor Frondy zada sobie pytanie czy więcej głosi doba nowine czy też o dziełach szatana wlewając dawki jadu do serc innych. Cały czas trzeba się uczyć jak przekazać inf a zarazem nie stac się tubą w rękach upadłych aniołów. Dlatego tak jak napisałem że Frondzie bliżej do synagogi niż KK obym się mylił.
anonim2016.02.22 8:02
A gdzie jest kara śmierci?