22.05.13, 08:38Fot.MorgueFile

Chronić polskie szkoły przed homoseksualizmem!

Dzisiejszy numer "Gazety Polskiej Codziennie" informuje o akcji Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia alarmującej Premiera Donalda Tuska o terrorze homolobby. PFROŻ apeluje, że "homolobby zamiast wychowania prorodzinnego, za wszelką cenę stara się wprowadzić do szkół edukację seksualną i to już na etapie przedszkolnym".

„Edukacja seksualna typu B wszędzie, gdzie została wprowadzona, powoduje zwiększenie liczby ciąż i aborcji u małoletnich, chorób przenoszonych drogą płciową, źle przygotowuje do ról rodzicielskich” – czytamy w  liście Zarządu Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia do premiera Donalda Tuska.

Oprócz ingerencji środowisk homoseksualnych i feministycznych w edukację seksualną,lobby te dąży do ingerowania w podstawy programowe nauczania i podręczniki szkolne. Chcą przeforsować swoją chorą ideologię LGBTQ. "W miejsce treści odzwierciedlających polską historię, kulturę i tradycję, homolobby chce wprowadzić ideologię gender. Przed tym właśnie ostrzegają premiera przedstawiciele Polskiej Federacji Ruchów Obrony Życia i apelują, aby rząd nie dopuścił do wprowadzenia do szkół „treści deprawujących uczniów” oraz „by system oświaty nadal wspomagał rodzinę w jej wychowawczej roli” - czytamy w "GPC".

sm/niezalezna.pl/Gazeta Polska Codziennie

Komentarze

anonim2013.05.22 8:46
No niech tylko spróbują a na pewno nie wygrają wyborów - niech spróbują a ludzie się obudzą bo dotknie to każdego z nas w najdotkliwszy sposób (osobiście lub w nasze kochane dzieci) A ja nie dam indoktrynować dziecka do 18 ja za niego odpowiadam i to ja mam prawo decydować a nie "Szumi mi w głowie las bo się najarałam"
anonim2013.05.22 10:01
@Thorgal Ile zebrałeś podpisów pod swym "apelem"aby był skuteczny?!.
anonim2013.05.22 10:05
Najlepsze dla społeczeństwa, byłoby zrzucić się na to, aby odkupić od Rosji kawałek dobrej ziemi, aby stworzyć dla wszystkich gejów i lesbijek ziemię obiecaną- Republikę LGBT. Byłoby to państwo w pełni suwerenne i samorządne. Pederaści mieli by w nim wszystkie prawa, jakich na całym świecie obecnie żądają. Myślę, że po kilkunastu latach problem ruchu LGBT zostałby rozwiązany, a Rosja bez użycia siły wcieliłaby na powrót do swojego terytorium, ziemie państwa, które nie miałoby wystarczającej liczby ludności, aby obsadzić podstawowe organy władzy publicznej. @Thorgal Świeckie państwo to model dający asumpt do dyskryminacji tych grup poglądów, które można uznać jako "religijne" względem tych, którym tego przymiotu nadać nie można. Art. 25 Konstytucji RP wyraża zasadę państwa BEZSTRONNEGO W SPRAWACH RELIGIJNYCH, ŚWIATOPOGLĄDOWYCH I FILOZOFICZNYCH. Ale jak widzę Konstytucję ma Pan gdzieś i woli Pan widzieć w możliwości zdawania religii zagrożenie dla wolności. Zasadniczo stworzenie komuś możliwości wyboru jest rozwiązaniem prowolnościowym. A na to, że ingeruje się w cały program nauczania (przymusowego) pod kątem wybranej ideologii, to lepiej być ślepym.
anonim2013.05.22 10:10
Granicę ludzkiej głupoty powinien wyznaczać zdrowy rozsądek ale najpierw trzeba go mieć. Chrześcijanin nie powinien siłą zmuszać do wiary a swoim życiem i przykładem ewangelizowac innych. Ja ciebie nie zmuszam nie chcesz odejdź w pokoju ale jak wchodzisz z butami do mojego rzycia to moim obowiąskiem jest bronić najcenniejszego. To nie do ciebie Thorgal ;-) To do homolobby - ja 3 lata temu uważałem się za tolerancyjnego dziś już wiem że nie moge wszystkiego tolerować. Bo tolerowanie niewłaściwych zachowań powoduje wiele krzywd (to jest grzech zaniechania) By było jasne Thorgalu jak dasz mi księdza co robi niewłaściwie to też mu wygarne bez ogrudek ale będę go miłował jak brata . Zawsze jest szansai nadzieja !!!!
anonim2013.05.22 11:19
Alicjakoson: zapomniałaś dodać a męszczyzna ma jej we wszystkim pomagać jakby byli równi sobie. Chyba że mamy inną Biblię. Albo ja widzę co chcę i ty też ;-) A czytałaś wogóle?
anonim2013.05.22 12:31
@imburak vel thorgal?. Nie pajacuj!!!.
anonim2013.05.22 14:45
Równi to chyba słowo które diabeł lubi najbardzej ;-) a po równo to nie znaczy sprawiedliwie!! Zatrudnię kobietę do wywalania węgla z przyczepy do piwnicy (lubię na kobiety patrzeć więc niech będzie po równo co roku był pan więc w tym chcę kobiety ;-)) Po równo.
anonim2013.05.22 14:50
Panie Ondraszek ja szanuję ludzi nawet inaczej myślących a Pan? Proszę nie porównywać mnie do nikogo bo mnie PAn nie zna dla wyjaścninia nie jestem Thorgal. A Panu co się nie podoba proszę sie odnosić merytorycznie.
anonim2013.05.22 15:43
Jakaś paranoja. Ja pracuję w edukacji 10 lat. Zadne homolobby czy genderowcy nie mają żadnego wstępu do szkół- w przeciwieństwie do sióstr i kapłanów KK. Jedyne czego nie ma od tych 10 lat to porządnej edukacji seksualnej i na pewno nie będzie ona dobra, jeśli nie będzie pochodziła z jakiejkolwiek ideologii (wystarczy, że napisaliby podręcznik seksuolog i psycholog rozwojowy), ale na to się nie zanosi, proszę zgadywać dlaczego. Stwierdzenie "homolobby zamiast wychowania prorodzinnego, za wszelką cenę stara się wprowadzić do szkół edukację seksualną i to już na etapie przedszkolnym" - jest kłamstwem „Edukacja seksualna typu B wszędzie, gdzie została wprowadzona, powoduje zwiększenie liczby ciąż i aborcji u małoletnich, chorób przenoszonych drogą płciową, źle przygotowuje do ról rodzicielskich” – to również wierutne kłamstwo prosze państwa.
anonim2013.05.22 17:14
Rodzic ma prawo do swobodnego wychowywania swoich dzieci. Jeśli chce je wychować w duchu wartości chrześcijańskich , ma do tego prawo. Religia nie jest oczywiście przedmiotem obowiązkowym , edukacja seksualna tym bardziej być nie powinna. Jeśli ktoś postanowi wychować dziecko w imię innego rodzaju wartości , również ma do tego prawo. Pozdrawiam:)
anonim2013.05.22 19:39
@pseudoMaria A psychologowie oczywiście nie kierują się ideologią.