19.01.22, 16:39Fot. screenshot - YouTube (Platforma Obywatelska)

Cóż za arogancja! ,,Dała sobie pani namotać w głowie’’ – mówi Tusk do starszej kobiety

Coraz oporniej idą Donaldowi Tuskowi spotkania z Polakami, w czasie których zamiast przedstawiać program PO, próbuje atakować rząd Mateusza Morawieckiego. Po tym, jak wczoraj internauci zdemaskowali przedstawienie w Starym Bojanowie, dziś media obiega nagranie z rozmowy szefa PO z mieszkanką Mińska Mazowieckiego. Starszą kobietę polityk zbył stwierdzeniem, że pozwoliła sobie „namotać w głowie”.

W ramach swojego objazdu po Polsce Donald Tusk odwiedził dziś Mińsk Mazowiecki, aby oskarżać Prawo i Sprawiedliwość o inflację i krytykować Polski Ład. W pewnym momencie starsza kobieta zapytała lidera PO, dlaczego tak bardzo sprzyja on niemieckim interesom.

- „Dlaczego pan nic nie robi? Dlaczego pan tak sprzyja Niemcom? Dlaczego pan sprzyja? Ja mam 84 lata, ja przeżyłam wojnę i powstanie. Jestem warszawianką, moim bracia zginęli w powstaniu warszawskim. Dlaczego pan w ten sposób, że pan narodowi polskiemu nie sprzyja, tylko pan sprzyja temu silniejszemu? Niemcy są silniejsze, Rosja jest silniejsza, a pan powinien wszystko robić, żeby walczyć, jeśli jest pan Polakiem. Bo może pan nie jest Polakiem? I pan wie o co chodzi, ja mówię”

- mówiła.

W odpowiedzi Tusk stwierdził, że kobieta… „dała sobie namotać w głowie”.

- „Ja mam wielki szacunek dla pani, dla pani życia i dla pani doświadczenia. I bardzo pani współczuję jednej kwestii, że dała pani sobie tak namotać w głowie – będę delikatny – takiej fałszywej propagandzie”

- powiedział.

Później życzył kobiecie „krytycznego myślenia i odwagi”. Ta z kolei życzyła mu uczciwego podejścia do Polaków, „nie do tych bossów”.

kak/wPolityce.pl

Komentarze

Anka2022.01.25 17:35
Won z polskiej ziemi ty niemiecki kundlu....
Ozon2022.01.21 19:25
Przypomnę , że ten zły i nie wychowany człowiek, Tusk, nazwał starsze panie moherowymi beretami, dziś do Powstańca Warszawskiego mówi, że "ma namotane w głowie." Czy wy Polacy nie widzicie , że to pospolity cham i zły , bardzo zły człowiek (?)
Anonim2022.01.20 16:47
Pis off !!!!! Jedyni sprawiedliwi !!!! ha,ha
Grizzly2022.01.20 15:37
Tusk został wysłany do Polski żeby oszwabić Polaków!
brat2022.01.20 14:59
a ty hu.u szkopski wypier....j z Polski do swoich szwabów.
man.of.Stagira2022.01.20 13:49
Odezwał się Sancho Pansa Fransa Timmermansa.// ... für Deutschland –to byłem Ja, Der Oppositonsführer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.
Filip2022.01.20 13:19
W 2015 roku politycy z PiS-u mówili i pisali o Polsce w ruinie, ale to nie była diagnoza stanu państwa tylko obietnica wyborcza obecnie realizowana. W wyniku łamania praworządności przez rządzących nasz kraj traci miliardy. W mediach popierających Zjednoczoną Prawicę mamy propagandę sukcesu i oczernianie opozycji. Jarosław Kaczyński poprzez lex TVN chciał przejąć niezależne media, żeby zablokować informacje niekorzystne dla rządzących. Jeśli Zjednoczona Prawica wygra następne wybory parlamentarne, to polexit będzie tylko kwestią czasu. Polski PBK w wyniku likwidacji wspólnego rynku spadnie o 1/3, a chłopi stracą dopłaty. Czy tego chcą wyborcy Zjednoczonej Prawicy? Zjednoczona Prawica realizuje politykę zdrady interesów narodowych! Pragnę przypomnieć, że Targowiczanie uważali się za patriotów i byli bardzo religijni. Politycy z PiS-u wygłaszają narrację nacjonalistyczną i szkodzą naszemu krajowi. Analogi pomiędzy Targowicą i Zjednoczoną Prawicą jest wiele. Mamy najgorsze rządy od 1989 roku i należy je zmienić dla dobra ojczyzny.
Maciej2022.01.20 10:56
DONALD TUSK = STASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! = T.W. "OSKAR" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
To interesuje zwykłych ludzi...2022.01.20 8:22
Bułka 2,5 zł. Chleb 12 zł. Bagietka 15 zł. Ścince fiction? Nie, Polska PiS...
ha ha ha2022.01.20 8:35
Ale konie arabskie potaniały...
Pleciesz2022.01.20 11:31
bzdury jakbyś spadł z Marsa plotkarzu niewiarygodny. Bzdury.
HHD2022.01.20 8:20
Tak jak Dzieci to Udręka :na pohybel Dewiantom z PO i KO w kakao sld,psl tvn hołoty wp..SS makreli putina ,zydokomuchów nkwd kgb lgbt q
Anonim2022.01.20 6:58
Ktoś kto nie dał sobie "namotać" Niemcom w głowie w okupowanej Warszawie, tym bardziej nie da teraz.
matis892022.01.19 23:22
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
HHD2022.01.19 22:59
Idzie WOJNA zróbmy u siebie porządek :Na pohybel Dewiantom z PO i KO w kakao sld,psl tvn holoty makreli putina wp.SS żydokomuny nkwd kgb ,lgbt q
Déjà vu2022.01.19 22:19
Ale to już było. Pokazane w telewizji. »Sрieprzaj pan, dziadu!«
hdd2022.01.19 23:00
Idzie WOJNA zróbmy u siebie porządek :Na pohybel Dewiantom z PO i KO w kakao sld,psl tvn holoty makreli putina wp.SS żydokomuny nkwd kgb ,lgbt q
Lech le'azazel2022.01.19 23:25
Odejdź, Szatanie. Apage, Satanas.
matis892022.01.19 22:14
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
matis892022.01.19 22:14
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
20 mieszkań Adamowicza2022.01.19 21:57
A co ta kur*va niemiecka ma do gadania w Polsce? WYPIER***AĆ! Do Berlina! Buty lizać! Smrodzie!
Lech le'azazel2022.01.19 22:17
Odejdź, Szatanie. Apage, Satanas.
Dam2022.01.20 8:03
Szkoda, że 37 nieruchomości Obajtka cię nie rusza. Ale wiadomo, że te mieszkania to tylko pretekst, bo po prostu TVP kazał ci nienawidzić każdego kto nie liże tyłka PISowi.
Piotr Nowak 🖐🏻😁😁😁 teraz Anonim🌈🌈🌈2022.01.19 21:47
Buhahahahahhahaaaaaa 😁😂🤣😂😁
matis892022.01.19 21:47
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.19 22:15
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.19 21:47
FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!! ================================================================================ FAKTY => ABSOLUTNA większość hospitalizacji w całej EU to NIEZASZCZEPIENI /// ~97% trupów po SARS w całej EU to NIEZASZCZEPIENI. Robicie nam foliarze PRZYSŁUGĘ usuwając swoje wadliwe DNA z populacji ludzkości => zbiorowa nagroda Darwina!!!
matis892022.01.19 22:15
DO LEWACKIEGO PODSZYWA i LEWACKICH TROLOWNI partii POPIS----: Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI SZCZEPIENIAMI i je przepowiedział 17.06.2012r. tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
matis892022.01.19 21:37
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta i masonerii oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi. Szatanistyczny PIS wprowadza usługi, zapomogi dostępne tylko drogą cyfrową dążąc do cyfrowego zniewolenia Polaków, bezgotówkowego państwa Antychrysta i jego Znamienia Bestii.
Gal2022.01.19 21:35
A co ta kur*va niemiecka ma do gadania w Polsce? WYPIER***AĆ! Do Berlina! Buty lizać! Smrodzie!
Anonim2022.01.19 21:48
Buhahahahahhahaaaaaa 😁😂🤣😂😁
pytanie zasadnicze2022.01.19 21:05
𝗗𝗹𝗮𝗰𝘇𝗲𝗴𝗼 𝗽𝗶𝘀𝗼𝘄𝗰𝘆 𝘁𝗼 𝘁𝗮𝗰𝘆 𝗳𝗮𝗿𝘆𝘇𝗲𝘂𝘀𝘇𝗲?
Anonim2022.01.19 21:48
Buhahahahahhahaaaaaa 😁😂🤣😂😁
Anonim2022.01.19 21:54
a dlaczego komuchu masz taki mały łeb
Katoliku, katoliku2022.01.19 22:15
Dlaczego się sprzedajesz za 3 grosze?
Anonim2022.01.19 21:02
Wybitnemu znawcy mowy wiązanej rynsztokowej, jak również wszystkim wrogom mojej Ojczyzny dedykuję: ,,Nadejdzie wkrótce taki dzień, Że zginą wszyscy śmiercią szczura. Nie topór, nie katowski pień Lecz jęk i zaśpiew sznura. Nie znajdziesz bowiem w świecie kul, Co pomszczą ich okrutne zbrodnie. Nieważne, który z nich co czuł Nie może umrzeć godnie. Dla woja jest kamienny mur, Szlachetnym miecza błysk i lśnienie. Dla łotrów zaś napięty sznur! Dla łotrów poniżenie!
Tusku!.. PAMIĘTAMY!2022.01.19 21:02
Nam "nie namotasz" w głowie! Za dużo o tobie wiemy! ...Co robisz w Polsce!?? ...Mówiłeś wcześniej, że "polskość, to nienormalność..."! To co u nas tu robisz? Idż do swoich !
gips na nodze Holeckiej2022.01.19 21:19
Trol o IQ=66 jak zwykle niczego nie zrozumiał. Ale zaciesza mordkę, że mógł się podpisać na gipsie na nodze red. Holeckiej z Kurwizji.
żydku żydku2022.01.19 20:51
żydku kręcisz się i wiercisz jak gówno w przerębli _______________________________________________________________________________________ _____ szukasz guza a może prysznica bez wody _______________________________________________________________________________________________ honoru nigdy nie miałeś, szlam płynie z ci gęby _____________________________________________________________________________________________________ tyś nic innego dla nas jak talmudzkie wrzody,
Skrzypek na dachu2022.01.19 20:50
Pan Tfusk na uslugach dojczkow Bilderbergow bezboznych globalistow banksterow .
Nie proś do siebie złych mocy2022.01.19 20:01
Nie proś do siebie demona ——————————————————————————————————————————————————————————— Te moce to straszny narkotyk ——————————————————————————————————————————————————————————— Te moce to dusza zgubiona _______________________________________________________________________________________________________ Zaproś do siebie proboszcza _______________________________________________________________________________________________________ Zaproś do siebie barmana _______________________________________________________________________________________________________ I baluj z nimi do rana
Mann.von.Stagira2022.01.19 19:52
Es ist geil ein Arschloch zu sein.
Anzelm2022.01.19 19:43
i kto to mówi?
man.of.Stagira2022.01.19 19:25
Odezwał się Sancho Pansa Fransa Timmermansa.// ... für Deutschland –to byłem Ja, Der Oppositonsführer und Stellvertretender Reichsprotektor in Polen -Donald Tusk.
oj tam ojtam , to nie wina Tuska2022.01.19 19:09
tylko olej Tuska z góry na dół
Olej2022.01.19 19:04
I się rozlało z czajki na portal wielkomiejskie i światowe gałgaństwo. Jaśnie oświeceni tak jak kiedyś prelegenci wykładający chłopom, że nowoczesność idzie i trzeba zakładać kołchozy. Taka sama ,,awangarda'' tyle, że w drugą stronę. A najlepsze, że większość tych ,,oświeconych'' ma pochodzenie klasowe od tych co byli awangardą klasy robotniczej, ,,awangardą'' przybyłą z zapadłych dziur. Robiąc matury w dwa miesiące a studia w pół roku. Teraz to ich pokłosie ma głos. Drudzy t miejski prekariat i żulia, która myśli, że jak się otrze o jakiegoś snoba z z pierwszych stron portali internetowych i to sama zyska na ,,światowości'' Ot kundle których jedynym źródłem wiedzy jest TVN i Onet. Zapytajcie swojego idola o Smoleńsk ? Jak załatwił polskie państwo. W normalnym państwie, z normalnym społeczeństwem by go już dawno nie było. I to nie tylko w przestrzeni politycznej.
Zapewne nie olej Kujawski po 12 zł/l2022.01.19 19:21
Słynna Czajka. Fachmani z Politechniki Krakowskiej stwierdzili, że przyczyną awarii były błędy konstrukcyjne. Za kontrakt był odpowiedzialny Lech Kaczyński, ówczesny prezydent Miasta Stołecznego Warszawy.
Kaczyński2022.01.19 19:31
był odpowiedzialny za to, że się kury nie niosą w Wólce Pacławskiej. I jest odpowiedzialny za podobnych pacanów i ich ,,spostrzegawczość'' która każe im wypisywać brednie przed kolacją.
bogdanus2022.01.19 19:48
Nie schizuj, panie pisowczyku. Lech Kaczyński był miernym prezydentem Warszawy i miernym prezydentem Polski. I możesz »Kaczyński« zaklinać rzeczywistość, ale faktów 𝗻𝗶𝗲 𝘇𝗺𝗶𝗲𝗻𝗶𝘀𝘇.
Olej2022.01.19 20:50
Przy takim wzlocie krytycznego ,,intelektu'' trudno o lepszych polityków niż Bronisław Komorowski i Donald Tusk. Efekt ,,wzlotu'' trwa co odbije się Polsce, w słowach wybrzmiałych w Sowie i Przyjaciołach, i ich dosadnej zwięzłości, której nic dodać, nic ująć. Apogeum elektoratu krytycznego wobec PiS-u i prezydenta Lecha Kaczyńskiego. Akcja trwa - ch.......j, d.........a i kamieni kupa ! Trzymajcie się tego elektoracie odklinający rzeczywistość.
Krakus2022.01.19 21:19
No póki co, drogi Oleju, PiS dotrzymuje słowa sprzed wyborów o"Polsce w ruinie", nie zaprzeczysz :P
Olej2022.01.19 21:45
Fakty; porównanie wszystkich danych ekonomicznych i gospodarczych, stanu finansów państwa, inwestycji zrealizowanych i realizowanych, wreszcie wskaźnik najważniejszy, koniunktura gospodarcza i powrót Polaków do Polski. Porównajmy z danymi sprzed 2016 r. i wszystko się wyjaśnia. Bez zbędnych słów i bicia piany. Nie wspomnę o stanie armii sprzed 2016 r. i obecnie. Finalnym osiągnięciem waszych idoli i rządów był i pozostanie Smoleńsk.
Olej = Dyabeł2022.01.19 23:28
­
Ozon2022.01.21 19:29
Mówisz jak twój guru: Masz inne poglądy na świat to masz namotane w głowie, albo jesteś moherem. Zawróć bogdanie ! Nie idź z Sabą
Olej2022.01.19 19:33
Masz w domu porządny młotek ? Wiesz do czego służy ? Użyj go !
Zapewne nie olej Kujawski po 12 zł/l2022.01.19 19:51
Mam rumuński olej rzepakowy po 7,50 zł za litr. Mogę poświęcić jedną butelkę i wylać ten olej na głowę 𝗢𝗹𝗲𝗷𝗮 z upadłego portalu 𝗚𝗿𝘇𝗲𝘀𝗶𝗸𝗮.
Dajcie spokój, wy - ponizej2022.01.19 19:04
z zachwalaniem Tuska. Każdy rozumny człowiek wie, że to on przede wszystkim uprawia propagandę i nigdy dla Polaków nic dobrego nie zrobił. Za to dla Niemiec- jak najbardziej.
dla Niemiec-2022.01.19 19:55
Mówisz, że dla Niemiec minus? A co by to było, gdyby uprawiał propagandę dla Niemiec plus (Niemiec+)! Aż odchodzi ochota na placki ziemniaczane i kiszonego ogórka.
Jak się nie ma nic do powiedzenia,2022.01.19 23:26
to się czepia znaków interpunkcyjnych, myślników, plusów, minusów, spacji itd. I tak za każdym razem. Słabe.
Jan2022.01.19 18:41
Coż za arogancja Tuska!!! Cóż za chamstwo! Przy tym to co pisze Pawłowicz albo Ziemkiewicz to drobiazgi. Niebywałe jak tak można !!! Powinien zniknąć z polityki po takiej wypowiedzi !!! Uwaga fronda - to kpina z waszej głupoty a nie na poważnie
Mirek2022.01.19 18:40
Gdyby tak Ryżemu założyć na ten jego niemiecki łeb hełm Werhmachtu to byłby hitlerowiec pierwszej gilzy !! . Wystarczy tylko spojrzeć n a tę RYŻĄ niemiecką mordę aby nie mieć złudzeń że mamy do czynienia z wyjątkową kanalią .
Odejdź, Szatanie2022.01.19 19:23
Apage, Satanas. Lech le'azazel.
Anonim2022.01.19 18:24
PiS celuje w taki elektorat. Alkoholicy, rozwiązłe dziecioroby, ruchacze, bezrobotni, no i starsze panie i panowie.
Odezwał2022.01.19 19:07
się inteligent szpagatowy. Skąd eś się wziął ? I kto cię wylągł ? Wracaj z - Warsiawy - do Stąporkowa tam inteligentów brakuje.
Teofila Zdziebko (w podróży)2022.01.19 20:08
Kto cię uczył PiSać inteligencie po czterech klasach?
TYLKO PO prawdziwa POLSKA, nie SOWIECKO-NIEMIECKA.2022.01.19 18:21
Z WNUCZKIEM jest taki PROBLEM, ze nie ma możliwości WŁĄCZYĆ ORGANU "GAŁY" na MYŚLENIE.
ak2022.01.19 18:20
No cóż. Tusk powiedział prawdę i dlatego Fronda szczytuje. Skoro waszym zdanie Tusk mówi nic nie warte brednie, to dlaczego za nim latacie jak kot z pęcherzem ?
Maciej2022.01.19 18:17
Donald Tusk = STASI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! = T.W. "OSKAR" !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Polak2022.01.19 18:03
Durne babsko dało się złapać na mafijne propagandowe brednie, to i premier ją naprostował, a babsko podziękowało za naprostowanie. Boli to ***owskich kolesiów, to i pokwikują żałośnie :)
Who nasrał Herr Hund2022.01.19 18:00
do glacy
panna Krysia od chleba zamrożonego2022.01.19 18:15
na plaży w Espana Viva
Anonim2022.01.19 17:58
Tusk to przefarbowana SZWABSKA JUCHA !!!!!!
harry2022.01.19 17:38
Co znaczy bezczelne stwierdzenie wobec drugiego człowieka, że "dał sobie namotać w głowie"? Nikt nie ma prawa mieć poglądów i punktów widzenia innych niż Tusk? I tylko on posiada "cudowną" umiejętność i wyłączne prawo do oceny, że ktoś mający inne poglądy niż on, to ten, który "dał sobie namotać w głowie"? Rudy szczur jest nie tylko obłudny ale i desperacko bezczelny. Zwykli Polacy-obserwatorzy polskiego życia publicznego otwarcie definiują go jako niemieckiego sługusa. I ma to oparcie w faktach. Zapomniał też rudy szczur - bredząc kłamliwie tej pani na oczach całej Polski o szacunku dla niej- jak to takim jak ona kazał zabierać dowody osobiste w dniu wyborów. Jak bezlitośnie podnosił wiek emerytalny, jak sięgał bezkarnie po ich środki w OFE. W tym krótkim filmiku Polacy po raz kolejny zobaczyli nie tylko obłudnika lecz również paranoika infekującego złem polskie życie polityczne.
omitywna propaganda PiS-u2022.01.19 19:37
No, tak było. PiS twierdził, że „Polacy mają pracować do usrаnej śmierci”. Podczas, gdy kobiety, które przekroczyły 90 r.ż. nie są w dzisiejszych czasach rzadkością. Może i ludzie będą krócej pracować, a potem żyć przez lata za groszowe emerytury. Bo im krócej pracujesz, tym mniej odłożysz pieniędzy na emeryturę. I 𝗹𝗮𝘀𝘁 𝗯𝘂𝘁 𝗻𝗼𝘁 𝗹𝗲𝗮𝘀𝘁 — średnia długość życia w Polsce zmniejszyła się nie za Tuska, ale w latach rządów 𝗣𝗶𝗦-u.
tfu...sk.......2022.01.19 20:39
i dlatego Tusk obniżył ludziom nawet zasiłki pogrzebowe, głupawy mądralo?
Qva, qva, qva, Kaczyński2022.01.19 21:03
A Kaczyński podniósł do 10 tys. zł. Weź łaskawie sрierdalaj, faryzeuszu.
aro2022.01.19 17:31
niebywałe, zamiast wziąć przykład z terleckiego i nazwać ją kretynką to grzecznie odpowiedział
Foster2022.01.19 18:01
Też tak pomyślałem. Ci z PIS są hipokrytami.
Jan2022.01.19 18:42
Gdyby powiedział to co Terlecki to by się zapluli a kurwizja urządziła by igrzyska co najmniej na 2 tygodnie z tego
xxxxx szwaba2022.01.19 17:31
co obraża matki polskie
jak łon nienawidzi2022.01.19 17:30
teściową
przekaz POplatfy2022.01.19 17:29
z okazji dnia Babci
duch azorka2022.01.19 17:19
Skoro w telewizji na czerwonym pasku co chwilę leci komunikat wina Tuska to kobiecina nie jest świadoma że od ponad 6 lat rządzi nami Narodowy Decydent zawsze dziewica i to jego trzeba spytać czemu Polakom się żyje coraz gorzej a z Polski już nikt poważnie nie traktuje.
Klara2022.01.19 17:32
masz predyspozycje do bycia tuskowym "ekspertem" od ekonomii, historii, medycyny wszystkiego prócz piłki nożnej
No cześć dzieŭko droga2022.01.19 18:45
To ty jesteś tą Klarą, co wyjechała do RFN-u w latach '90?
Dam2022.01.19 17:36
PIS skutecznie zrobił ze starszych ludzi sekciarzy, przykładów nie trzeba daleko szukać https://streamable.com/ylpocu
klasyk to2022.01.19 17:00
— Sрieрrzaj pan, dziadu!
Coraz żałośniejszy ten szkopski Tusek2022.01.19 16:59
Mógł przecież powiedzieć tej pani, co dobrego zrobił i wciąż robi dla IV Rzeszy. Mógł wymienić parę swoich sukcesów, np. kradzież kasy z OFE, czy przyzwolenie na kradzież VATu, albo kradzież dziesiątek szpitali, tudzież bezczynność w sprawie obydwu Nord Stream'ów... Lista jego sukcesów dla reichu powali każdego.
I jak na dłoni widać2022.01.19 16:58
Ja powiem w tym kontekście tak oto : TW Oskar musi robić to co robi bo zobowiązania są poważne a jakie , to Państwo przeczytacie w książce Wojciecha Sumlińskiego i Tomasza Budzyńskiego pt. " Niebezpieczne związki Donalda Tuska " .
No, panie Małolepszy2022.01.19 16:56
Jednak fetor PiS-u mocna namieszał w głowie ludziom, którzy oglądają tylko Kurwizję.
Dam2022.01.19 16:55
Ale prawdę powiedział. Stara kobieta powtarza tylko to, co usłyszała z telewizji bez żadnych konkretów. Wiek obecnie nie stanowi o mądrości, jeżeli nie potrafi się weryfikować informacji które się słyszy z mediów. To, że przeżyła wojnę też nic nie znaczy, bo jak uczestniczka powstania wypowiadała się źle o PISie, to na nią naskakiwaliście. No ale Tusk nawet jakby powiedział "dzień dobry" to by dla was był skandal. Za to "zamknijcie mor.y" Pawłowicz to dla was nic wartego wspomnienia.
konrad2022.01.19 16:55
6 lat rządzi PIS a kobicina zgodnie z propagandą rządową widzi winę Tuska że z jej lokaty na czarną godzinę niewiele już zostało że w sklepie wszysatko drożeje o kilkanaście procent a nośniki energi o kilkadziesiąt no i że na tą okoliczność przyrody PIsiory podnoisły sobie apanaże o 60 procent.Czarnek już edukuje następne pokolenie analfabetów ekonomicznych którym wmawiać będzie że manna płynie z nieba.
Romus2022.01.19 17:36
myślący nie mają żadnych wątpliwości co do zasług tusska dla Niemiec
Genowefa2022.01.19 16:53
A co iał jej powiedzieć? Przecież ma namotane starsza pani. I ładnie ją skomentował i o szacunku dla życia i doświadczenia wspomniał. Może miał powiedzieć, że jest kretynką, jak Terlecki? Nie widzisz frondelku różnicy klasy?
duch azorka2022.01.19 17:08
Różnica paru klas między politykami z bolszewickiego naboru pisowskiego bierny ,mierny byle wierny a pozostałymi widać na każdym kroku . Opozycjonista nawet jak się potknie w sejmie to czyni to elegancko pisowiec nawet chusteczki nie ma jak pianę toczy wdrapawszy się poza porządkiem na mównicę sejmową .
Stary2022.01.19 16:50
Zabierzcie dowód osobisty babci i dziadkowi, policzmy się. Ty Tusku nie zaznasz spokoju na tym świecie za to zło które zrobiłeś i robisz.