31.07.21, 14:26Fot. screenshot - YouTube (SenatRP)

Dr Targalski: Dlaczego połowa Polaków popiera targowicę?

Marszałek Senatu zaprasza przedstawicieli obcych państw i interesów do omawiania polskiego prawa, choć został wybrany głosami polskich obywateli. I nie budzi to powszechnego oburzenia. 

Gdy znów dojdzie do wyborów, nie będzie miał żadnych problemów z uzyskaniem głosów. Liderzy opozycji domagają się likwidacji niepodległego państwa, ponieważ nim nie rządzą. Elity traktują przecież Polskę nie jak własny kraj, lecz teren podbity, żerowisko, na którym swobodne i bezpieczne pasienie się mają zapewnić siły zewnętrzne. To, że wielu polityków widzi szansę na karierę z obcego nadania, nie dziwi w sytuacji, gdy najważniejsze decyzje i tak podejmowane są poza Polską. Tradycja targowicy ma się dobrze. Problem polega jednak na tym, że taka postawa spotyka się z poparciem połowy społeczeństwa, które upatruje swój interes w likwidacji suwerenności. Zdrada i walka z polskim państwem, zamiast ostracyzmu i powszechnego potępienia, budzi podziw znacznej części społeczeństwa, co świadczy, że Polaków trawi gen samozagłady. Błędnie uważają oni, że skoro dotąd nie udało się stworzyć normalnej i sprawnej państwowości, a wszędzie królują patologie, to należy z niej w ogóle zrezygnować. Wielu uważa też, że skoro nie jest tak jak chcą lub sobie wyobrażają, to lepiej, by Polski nie było. Nasuwa się wniosek, że naród w takim stanie, w jakim jest obecnie, nie potrzebuje własnego państwa i nań nie zasługuje. Niepodległość, która kiedyś była celem wielu pokoleń, mimo rozbiorów i komunizmu, przestała być kryterium podejmowania decyzji. Stała się nawet przeszkodą dla wielu grup, zwłaszcza uprzywilejowanych. To są skutki życia całego pokolenia w patologicznej III RP – państwie oktrojowanym, czyli nadanym z góry, a nie samodzielnie wywalczonym. 

Jerzy Targalski

Komentarze

Demonix2021.08.2 7:49
Co za bzdury. Patologiczny to jest Pan Jerzy.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.2 5:39
Filipowi i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Filip2021.08.2 5:08
Na każdym froncie otwartym przez Kaczyńskiego PiS ponosi klęskę, za którą niestety płaci Polska. Polexit jest nieuniknioną konsekwencją wyboru takiej drogi. Kaczyński znalazł się przed diabelską z punktu widzenia jego interesów alternatywą. Niestosowanie się do kolejnych orzeczeń europejskich trybunałów, jawne łamanie traktatów europejskich, które Polska (także pod rządami braci Kaczyńskich) ratyfikowała, będzie oznaczać gigantyczne kary finansowe, łącznie z ryzykiem pozbawienia Polski środków unijnych zarówno z Funduszu Odbudowy, jak też z bieżącego budżetu UE. Ustąpienie Unii w sprawie praworządności oznacza obudowę w Polsce niezawisłych sądów i koniec władzy Kaczyńskiego.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.2 5:40
FILIPKOWI i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.08.1 20:08
Panie Jerzy, to nie jest tak jak Pan mówi. Moim zdaniem na PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW głosuje około 90% PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. Oczywiście reszta tych co głosują PRZECIW POLSCE, POLSKOŚCI i POLAKOM tylko zamieszkuje NASZĄ POLSKĄ ZIEMIĘ. Nic nie mają wspólnego z POLSKĄ i POLAKAMI. WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ", pomiot rożnych "foksdojczy" czy pomiot tych którzy przyjechali w 1944 roku na SOWIECKICH BOLSZEWICKICH" TANKACH, którzy POZAMIENIALI swoje CHCHŁACKIE nazwiska na POLSKOBRZMIĄCE nigdy nie zagłosują za POLSKĄ i na POLAKÓW PRAWDZIWYCH.
Mirek2021.08.1 16:32
Jeżeli TVP bez przerwy nadaje wypowiedzi lewactwa i opozycji totalnej to trudno się dziwić . W TVP powinni się w pałę stuknąć co oni robią !! .
Filip2021.08.1 15:43
Sztab wyborczy Patryka Jakiego w czasie wyborów samorządowych wyemitował w telewizji film pokazując płaczącego Donalda Tuska. Komentarz do filmu stwierdzał, że Donald Tusk płacze po przegranym meczu drużyny niemieckiej. Film został nakręcony w czasie pogrzebu jednej z ofiar katastrofy smoleńskiej. Donald Tusk publicznie zapowiedział złożenie pozwu w sądzie. Patryk Jaki przestraszony ewentualnym wniesieniem pozwu, zatelefonował do Donalda Tuska i go przeprosił. Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło, do głosowania przeciwko kandydaturze Polaka Donalda Tuska, na stanowisko Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. W parlamencie UE to ewenement, żeby rząd głosował przeciwko własnemu obywatelowi. Chcąc uzasadnić to głosowanie propaganda pisowska zarzuciła Donaldowi Tuskowi "zdradę", choć nie potrafiła określić na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Komisja sejmowa wzywała na przesłuchania Donalda Tuska w sprawie luki VAT-wskiej. W 2007 roku kiedy premierem był Jarosław Kaczyński jedynym krajem w UE, który miał lukę VAT-wską większą od Polski była Holandia (obecnie Niderlandy). Posłowie z PiS-u nie zgodzili się, żeby komisja sejmowa ds luki VAT-wskiej zbadała również okres rządów ich partii. Komisja sejmowa ds afery Amber Gold wzywała na przesłuchania Michała Tuska syna Donalda. Małgorzata Wassermann cytowała publicznie zeznania przestępcy dotyczące Michała Tuska wiedząc, że są nieprawdziwe, bo już wcześniej były sprawdzone. Jednocześnie ilość afer z udziałem polityków z PiS-u przebiła wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. Żadna afera z udziałem polityków związanych z PiS-em nie została rozliczona przez Zbigniewa Ziobrę. Zbigniew Ziobro zmienił przepisy, żeby akt oskarżenia i dowody winy Daniela Obajtka wycofać z sądu. Daniel Obajtek nie potrafi udokumentować pochodzenia swojego majątku. Mateusz Morawiecki w uzgodnieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Propaganda pisowska wymyśla kolejne pomówienia na Donalda Tuska, przekraczające granicę absurdu. Jarosław Kaczyński pod pretekstem "repolonizacji" mediów chce przejąć TVN, żeby odciąć wyborców od niekorzystnych dla siebie informacji. W przypadku przejęcia przez PiS TVN-u nasz kraj w wyniku arbitrażu międzynarodowego zapłaci wysokie odszkodowanie, z naszych podatków. Każdy rok rządów PiS-u, to kolejne straty dla naszego kraju, zarówno materialne jak i wizerunkowe.
Ciekawy.2021.08.1 16:03
Filipku, a wiesz może kto wyłożył kasę na założenie partii DT, jej promocję i jej szefa ? Co Ci mówi skrót BND? No chyba wiesz, że kto płaci to wymaga, a polityka to jak prostytutka, świadczy usługi temu co płaci.
Filip2021.08.2 5:14
Powtarzasz kłamstwa, a z kłamstwami trudno jest dyskutować. Przynieść dowody na finansowanie przez BND opozycji, bo Zbigniew Ziobro tylko na to czeka. Rosyjskie służby specjalne sfinansowały budowę masztu dla Radia Maryja. Rosja dała Tadeuszowi Rydzykowi przekaźniki na terenie Rosji. W latach 90-tych Tadeusz Rydzyk optował przeciwko przystąpieniu Polski do UE i NATO, a więc realizował interesy strategiczne Rosji.
i to wystarczy aby napluć w ryj tuskowi2021.08.2 5:02
>Polskość to nienormalność < powiedział kiedyś ten folksdojcz
Filip2021.08.2 5:16
PiS to wspoczesna Targowica, partia zdrady narodowej.
Polak2021.08.1 10:38
Nie połowa, tylko niecała 1/3. A popierają ruskich niewolników nazywających się pisowską mafią, ponieważ ta mafia sowicie opłaca patologię oraz dewastuje i rozkrada Polskę.
Izydor2021.08.1 9:41
Bez przesady. PIS popierają tylko polaczki jakaś 1/3 ludności naszego kraju.
Stary2021.08.1 18:00
Izydor a za kogo ty się uważasz i kogo reprezentujesz?
Roman2021.08.1 8:57
Siupaj Dyna siupaj da .Targalski b.sekretarz KZ P Z P R określą kto jest Targowcą.Ekspert godny Frondy.
Polak2021.08.1 8:41
Rozumiem zdrajców , zdradzają za poklepywanie bądż pieniądze. Nie rozumiem pis-u : dlaczego nie karzą zdrajców Polski,dlaczego nie karzą złodziei aferzystów z poprzednich rządów, dlaczego zdestabilizowali służbę zdrowia, dlaczego forsują jakiś ład masoński uderzający w odradzającą się polską gospodarkę (przynajmniej w cząstce dzięki "prywaciarzom"), dlaczego nie repolonizuja gospodarki wbrew hasłom , dlaczego ....
Pytanie2021.07.31 22:42
Czy to prawda, że marszałek Senatu zmienia nazwisko na Bęgowska?
Dlaczego połowa Polaków popiera targowicę?!!!2021.07.31 20:19
Nie połowa, tylko może ćwiartka idiotów i sprzedawczyków.
PRAWDA2021.07.31 17:53
Jak ciemnota zarobi wiecej w Niemczech jak w Polsce to nie wie co musi ---Byli Tacy jak zarobili pierwsza wyplate kupowali całą Anglie albo Niemcy a Angole czy Niemcy jak w 2019 roku w Maju pisali Polacy na Budowe a Polski do sprzatania i burdelu ---
Ciotka Anastazja2021.07.31 17:32
Za przeproszeniem panie profesorze Targalski ale polowa to de bile i tak pana nie zrozumie.
J*bac tuska i lewackie pomatolstwo2021.07.31 18:04
to poniemiecko sowieckie odpasdy ....
Aldona2021.07.31 17:27
Pan Gruba Koperta zaprasza zagranicznych gości bo nie robi tego za darmo. Ta podła kanalia , zdrajca Polski i Polaków , menda , weszka zapyziały karzeł postnazistowskiej gawiedzi.
YORK2021.07.31 17:09
No, pokazuja sie wszedzie soki buraczane pucybuty zafajdane, nie jestescie godni stapac po naszej polskiej ziemi, WON DO SWOICH MOCODAWCOW.pan Targalskito wielki polak, patriota , nie warci jestescie nawet pic wody w ktorej myl nogi.
ociec dyrektor maslaczek2021.07.31 17:49
nie dość że patriota i polak to jeszcze katolik
Anonim2021.07.31 16:58
Ropuch Targalski ma jak zwykle za dużo czasu. Dać mu szpadel w ropusze łapska i niech rowy kopie!
Piotr Nowak2021.07.31 16:39
Po wojnie Stalin „przysłał” 200 tys. swoich, przeszkolonych ludzi do Polski. Ich głównym zadaniem było montowanie komunizmu w Polsce. Objęli różne stanowiska: w wojsku, UB, milicji, urzędach, szkołach, itd. Pozmieniali sobie nazwiska, żeby trudniej ich było zidentyfokować. Jednak szybko okazało się, że tych ludzi jest po prostu za mało. Wtedy komuniści dokonali bardzo sprytnej socjologicznej sztuczki. Z zacofanej i zabiedzonej prowincji przerzucono wtedy do miast rzesze prostych i nie wykształconych ludzi. Brano głównie tych bez kręgosłupów, bez głów, bez portfeli, gdyż prawdziwy patriota się na to nie zgodził, a prawdziwy chłop ziemi nie opuścił. W miastach pobudowano dla nich bloki z wielkiej płyty, które im się zdały pałacami. Potem im umożliwiono zrobienie zaocznej – partyjnej matury, co oni uznali za awans społeczny. Ci właśnie ludzie, z grubsza okrzesani w hotelach robotniczych przepoczwarczyli się z czasem w coś w rodzaju zdegenerowanego tworu bez rodowodu. Jednocześnie komunistyczna propaganda formowała ich i przypominała im bezustannie, że swój awans zawdzięczają dbającej o ich interesy władzy ludowej, co się w ich świadomości zakodowało na trwałe w formie ślepej wdzięczności dla komuny. To ci właśnie ludzie stanowili służący wiernie stalinowskiemu reżimowi pierwszy rzut zasilający szeregi PZPR, milicji i urzędu bezpieczeństwa, którego sztab stanowili oficerowie pochodzenia żydowskiego. Oczywiście ludzie ci głosowali na komunistów, a głosowali tak, albo z „poczucia wdzięczności” (ci głupsi) albo ze strachu (ci odrobinę mądrzejsi), gdyż zdawali sobie sprawę, że gdyby wyszło na jaw, iż głosowali wbrew woli władzy byliby praktycznie skończeni, bo za sprzeniewierzenie wyborcze groziło wtedy więzienie, o ile nie gorzej. Dzisiaj ich potomkowie to najgorsza czerwona gangrena w naszym kraju.
Dzika Nika2021.07.31 17:57
A skąd się wziął pan Targalski, notabene syn komunistycznego redaktora „Z Pola Walki. Zeszyty Wydziału Historii Partii KC PZPR”. A sam pan Targalski od 1968 do 1976 działał w Związku Młodzieży Socjalistycznej (ZMS) i Socjalistycznym Związku Studentów Polskich. W latach 1974–1979 należał do PZPR. W czym jest on lepszy, od innych z takim samym rodowodem i dlaczego czerwony nie jest. Bo łatwiej mu karierę robić w obecnym reżimie?
Olej2021.07.31 22:03
Tylko krowa nie zmienia poglądów. Człowiek może, a jeszcze lepiej gdy był gdzie był i robił coś zupełnie innego niż mu kazano. Tak się składa, że gdyby młodzież biorąca udział w walce ze szwabami i bolszewizmem, zamiast ginąc wcieliła się w szeregi tych s..........ów mogłaby zrobić od wewnątrz to co robił Konrad Wallenrod. Walczyć z systemem rozkładając go. Tak robił gen. Kukliński oraz wielu oficerów, którzy w LWP pozostawali Polakami pomimo urabiania ich przez politruków. Jak mawiał mój dziadek, dobrego karczma nie zepsuje, a złego i kościół nie naprawi. Stare mądre porzekadło ludowe. I tyle w w/w kwestii. Trzeba zawsze mieć łepetynę na swoim miejscu.
nemo2021.08.1 9:02
Jest lepszy ,bo czuje ,myśli ,wyciąga wnioski ,rozwija się. Jest patriotą, jest zdolnym i mądrym człowiekiem .Ale co tam; głupi tego nie zrozumie.
Franek2021.08.1 12:45
Wszystko się zgadza: Targalski był w PZPR a ty jesteś targowicka menda.
Się pomyliłaś?...2021.08.2 11:11
Nie umiesz wystukać 'Tępa Dzida' na klawiaturze?
Ciekawy2021.07.31 16:25
Każda ocena sytuacji politycznej i społecznej w Polsce przez dr Targalskiego jest w 100% prawdziwa. Ogromna większość ludzi zapomina o tym że nie są nieśmiertelni, a trumna nie ma kieszeni. Ponadto nie zdaje sobie sprawy z tego że jest poddana próbie i dając się omamić wirtualnym dobrobytem Lucyferanów (deep state) wchodzi szeroką bramą na zatracenie. Jabłoń w Edenie miała konkretny cel. Wybieraj:" życie lub śmierć". Napisano:" Szatan postawił Jezusa na górze i powiedział: Zobacz te wszystkie królestwa świata są moje, pokłoń się i oddaj mi cześć a ja oddam Ci je w panowanie". Nic się nie zmieniło od tamtego czasu. Pieniądz rządzi światem. Czyj pieniądz tego władza i tego zasady moralne nijak się mające do Dekalogu i nauki Chrystusa. Polska to też jeden z tych nieszczęśliwych krajów widzianych z ewangelicznej góry. Ma się wypełnić. Bo napisane jest:" Aby patrzyli, a nie widzieli, słuchali a nie rozumieli i aby się przypadkiem nie nawrócili i nie odkryli tajemnicy".
Olej2021.07.31 22:08
Święta prawda i racja ! Czy my będziemy tym płomieniem który z nas wyjdzie, wedle słów Pana Jezusa ? Otóż gdy tak dalej się sprawy potoczą jak dotychczas to zamiast płomienia spadnie ogień. I na powrót sprawiedliwi cierpieć będą za łajdaków.
AAAtomek2021.07.31 16:18
Komentarze Targalskiego tak jak i Bodakowskiego są zazwyczaj debilne. Ale to już syndrom katoprawactwa czyli zwyczajnej głupoty.
Piotr Nowak 🖐🏻2021.07.31 17:27
I do tego te koty.
Marksistowska2021.07.31 22:09
dialektyka w całej okazałości.
klaus2021.07.31 16:11
połowa Polaków jest przeciwna nie PiS a Państwu Polskiemu, robią i głosują tak jak im wskażą w TVN, goje lubą jewrei.
Dam2021.07.31 17:18
Ale głupoty piszesz. Skoro opozycja nie ma żadnych narzędzi, aby bezprawie i grabieże PISu powstrzymać, to musi robić to co może. To samo robili Macierewicz, Ziobro, Czarnecki i Duda w latach 2012-2015 i wtedy to frondzie pasowało.
To myśmy mordowali Polaków!2021.07.31 16:06
https://www.youtube.com/watch?v=Jyo0lwgQbz8
Torchwood2021.07.31 16:05
Proste. Normalni obywatele nie widzą we współpracy z EU zagrożenia dla niepodległości. Świat się zmienił, teraz kraje ze sobą współpracują a nie walczą. Zdecydowanie większym zagrożeniem jest tyrania, do której zmierza PiS - taki na przykład Zbigniew "Miękiszon" Ziobro, który robi co może by być sędzią, prokuratorem i katem w jednej osobie.
Tyrania2021.07.31 22:12
do której zmierza Ziobro, w opinii reprezentatywnej bandziorów i pensjonariuszy zakładów karnych, i zwykłej żulii posadowionej na urzędach.
Żydek Skrzypek na dachu srający ze strachu2021.07.31 15:58
z bojaźnią się żydek rozgląda po niebie, boi się petardy hamasu, że mu dupsko rozyebie.
To nie my mordowaliśmy Żydów! To Niemcy!2021.07.31 16:02
Niemcy i Holendrzy mordowali! My ich tylko ratowaliśmy: https://cbj.jhi.pl/documents/744613/1/
Skrzypek na dachu2021.07.31 16:07
Niemcy i sowieci podpisali Traktat Ribbentrop Molotow .
antoni.s2021.07.31 17:09
Skrzypku, czarnek na stanowisku ministra szkolnictwa polskiego pozwala się tylko domyślać jakie kwiatki zawiera przedwyborczy traktat kaczyński-kościół kat.
To myśmy mordowali Polaków!2021.07.31 16:08
https://www.youtube.com/watch?v=Jyo0lwgQbz8
Skrzypek na dachu .2021.07.31 15:55
PiS klamie i wykonuje rozkazy bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych ktore dostaje od Pana Klausa Schwaba z World Economic Forum , tak jak Merkel i Makron .
Skrzypek2021.07.31 22:14
na dachu szykuje się do skoku na łeb.
szkoda gadać2021.07.31 15:52
Na zdjęciu Tomasz Grodzki, człowiek znany w Szczecinie-Zdunowie z tego, że w szpitalu, gdzie pracował bez koperty dla niego, nie było praktycznego zajęcia się pacjentem. Jak dziś wiemy ponad 200 osób (!) złożyło pisemne zeznania, gdzie mówią ile w kopertach od nich i ich bliskich wziął Grodzki. Prokuratura po analizie stwierdziła, że część spraw nie przedawniła się, wystąpiła o uchylenie immunitetu łapówkarzowi Grodzkiemu. W senacie przewagę ma opozycja. Kolesie Grodzkiego z PO, PSL, Lewizny, odmawiają uchylenia mu immunitetu. Efekt? Łapownik jest bezkarny. Czy ktoś wyobraża sobie, by po ujawnieniu podobnych praktyk, marszałek izby wyższej np. w Niemczech, Francji, W. Brytanii, USA pozostawał na stanowisku? Nierealne. Natychmiast by uchylono mu immunitet i odpowiadałby przed sądem. A w Polsce? W Polsce mamy obrzydliwe zakłamanie. Łapownik rżnie głupa, że nie ma tematu, a jego kolesie kryją go przed wymiarem sprawiedliwości. I ci ludzie podobno reprezentują Polaków? Ktoś tych ludzi z PO, PSL, Lewizny wybiera... Zatrważające.
Piotr Nowak 🖐🏻 LGBT2021.07.31 17:29
Nie oddamy wam płaszczy i co nam zrobicie?
A w Polsce2021.07.31 22:16
broni go TSUE i brukselska bolszewia, zainteresowana utrzymaniem stanu permanentnego rozkładu Polski. Im więcej kanalii i ich bezkarności tym lepiej dla wrogów polskiej państwowości.
Ix Ypsilon2021.07.31 15:51
No, przeć już jego sam wygląd, powinien alarmować wielu specjalistów. Kto go wsadził na ten stołek???
Do wyrzygu wam to powtarzać! Do wyrzygu!2021.07.31 15:49
Pytając otoczenie Bidena o powody braku zaproszenia, korespondent RMF FM miał usłyszeć, że administracji prezydenta USA nie podobają się ostatnie decyzje polskich władz. Politycy mieli też wskazywać, że Biały Dom uważnie analizuje sytuację w Polsce.
Tzn. od tego od ścinania trawy2021.07.31 15:57
"korespondent RMF FM miał usłyszeć, że administracji prezydenta USA"
Skrzypek na dachu2021.07.31 16:00
Falszywy uzurpator zombi Joe pedzio Biden to hologram na uslugach bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych . Niedlugo pojdzie do wiezienia za oszukanstwa wyborcze .
NazziBarbi2021.07.31 15:40
Gdy się słucha Targalskiego na żywo to można pomyśleć że się ogląda jakiś prymitywny wiejski kabaret al a chłopaki do wzięcia choć oni byli przystojniejsi
Anonim2021.07.31 15:43
To po co Go czytasz , czytaj GW. Targalski pisze dla osób z wysokim IQ
olo2021.07.31 15:51
"Z tym Wehrmachtem to lipa, ale jedziemy w to, bo ciemny lud to kupi" (Jacek Kurski 2005)
Ten chuj żydowski Skrzypek na dachu.2021.07.31 15:38
Siedzi taki chüj żydowski od rana do rana i napierdala rzygi w klawiaturke. Gówno ten chüj żydowski wie o USA bo NIBY SKĄD?! Gówno ten chüj żydowski wie o medycynie oprócz tego syfu którym się faszeruje aby nie zdechnąć. A ten chüj żydowski jeszcze NIE nauczył się manipulować takim głupstwem jak IP.
To nie my mordowaliśmy Żydów! To Niemcy!2021.07.31 15:59
Niemcy i Holendrzy ich mordowali! My nie! My się tylko przyglądaliśmy i ich ratowaliśmy!
Skrzypek na dachu .2021.07.31 16:05
Niemcy i soweci podpisali Traktat Ribbentrop Molotow aby wspolnie mordowac Polakow .
antoni.s2021.07.31 15:37
Jak widać z poniższego paszkwilu, jestem typowym gudłajem. Ale nie tylko, mam tytuły naukowe zarobione legitymacją PZPR-u oraz z wydatną pomocą mafii geremkowskiej. Co największą przyjemność mi sprawia to pisanie takich słów jak Polak, Polska z małej litery. . . . . Z poważaniem "prof. dr" Jan Hertrich-Woleński - Jan Hartman. Loża Polin.
antoni.s2021.07.31 17:04
Hehe, twoja frustracja sprawia mi przyjemność, autentycznie, bez żadnych złych emocji... odpocznij, pogrilluj, napij się jeśli lubisz, przyjemnego wieczoru.
Skrzypek na dachu2021.07.31 15:35
PiS tylko udaje poboznych patriotow , ale tak naprawde wykonuje rozkazy bezboznych globalistow banksterow miedzynarodowych , bo Pan Klaus Schwab domaga sie aby nastepny ostateczny Lockdown zaczal sie w Piatek 13ego Sierpnia 2021 , po to aby wszystkich prawdziwych poboznych patriotow przymusowo wyszczepic eksperymentalnym genetycznie modyfikowanym zastrzykiem biotoksyna mRNA retrowirusowa nanotrucizna .
Mariusz2021.07.31 15:32
Targowicę (czyli PIS) w wyborach poparło zaledwie 18% wyborców. To o wiele mniej niż połowa.
Matematyka się kłania2021.07.31 15:36
10500000 ( dziesięć milionów pięćset tysięcy) DOROSŁYCH POLAKÓW ( dla przypomnienia Mariuszowi - uprawnionych do głosowania czyli bez osób poniżej 18 roku życia) wybrało PiS.
Skrzypek na dachu2021.07.31 15:49
Napewno 10mln ma juz dosc klamstwa PiS i nikt nie chce nastepny Lockdown ktory PiS szykuje na Piatek 13ego Sierpnia 2021 .
antoni.s2021.07.31 15:25
Dla ludzi o otwartym umyśle odpowiedz jest oczywista, tysiącletni drenaż polskich umysłów przez kościół kat prawdopodobnie pozostawił swój ślad w naszych genach, stąd przekonanie części polaków o dobrych intencjach kleru względem polski, nic bardziej mylnego, hamowanie rozwoju rzeczypospolitej nigdy nie było w naszym,polaków interesie, ale nadszedł czas że kościół na serio zaczął się bać, europy, świeżości, różnorodności, otwartości, dlatego umieścił swojego agenta na stanowisku ministra polskiej nauki, masakra jaką ten robi z polskim szkolnictwem można porównać chyba tylko z germanizacją dzieci przez zaborców w czasie zaborów, może będzie powtórka z wrześni?, ale czarni wiedzą że nie wszyscy polacy dali się otumanić i stoją na przegranej pozycji, dlatego to co nazywają liturgią i celebrą to tylko fasada dla głupich polaczków, dlatego budują biurowce, na potęgę wyłudzają polską ziemię, zawłaszczają co tylko mogą a jędraszewski dla odwrócenia uwagi niedługo wsadzi sobie piórko w du*ę .
Anonim2021.07.31 15:33
Czyli należysz do tych którzy oczekują samozagłady polski. Na zasadzie "na złość mamusi odmrożę sobie uszy" . Gratuluję Polaczku.
antoni.s2021.07.31 17:14
Nie rozumiem o czym piszesz, nie pomyliły ci się artykuły?.
Drenaż i oczywistość antoniego S.2021.07.31 22:21
Dla ludzi o otwartym umyśle odpowiedz jest oczywista......Tak oczywista jak ilość idiotów nasyconych genetycznie na 1 m 2 którzy nie boja się niczego, nawet swojego idiotyzmu, o którym nic nie wiedzą dopóki na skutek ich działań otrzymają potężnego kopa w d........ę na otrzeźwienie.
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.07.31 15:20
U nas w Kołchozie im. Łukaszenki, Irina od polskowo jazyka uczy nas pisać jak dumny kołchoźnik po polskiemu.
Zaraz koniec "szabasu" - czy wilczur nakarmiony?2021.07.31 15:31
‎‎‎
Tylko PO POLSKIE PRAWDZIWE2021.07.31 15:17
Panie Jerzy, to nie jest tak jak Pan mówi. Moim zdaniem na PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW głosuje około 90% PRAWDZIWYCH POLAKÓW PATRIOTÓW. Oczywiście Reszta tych co glosują PRZECIW POLSCE, POLSKOŚCI i POLAKOM tylko zamieszkuje NASZĄ POLSKĄ ZIEMIĘ. Nic nie maja wspólnego z POLSKĄ i POLAKAMI. WROGOWIE POLSKI i POLAKÓW dla których "POLSKOŚĆ TO NIENORMALNOŚĆ, pomiot rożnych "foksdojczy" czy pomiot tych którzy przyjechali w 1944 roku na SOWIECKICH BOLSZEWICKICH" TANKACH, którzy POZAMIENIALI swoje CHCHŁACKIE nazwiska na POLSKOBRZMICE nigdy nie zagłosują za POLSK i na POLAKÓW PRAWDZIWYCH.
Anonim2021.07.31 15:14
Pisbolszewicka banda.Im więcej mówią o patriotyzmie tym więcej kradną !!!!!!
Olej2021.07.31 15:13
Komunistom i renegatom, agenturze i złodziejom, Polska nie jest potrzebna, wręcz zawadza. Państwo jest obciążeniem swobody i zakresu złodziejstwa. Obciążeniem uniemożliwiającym łupienie słabszych, popas na narodzie, zapędzonym do roboty na nich. Jak dotychczas było. Po co Polska ? Gdy mają Europę, od której dostaną wynagrodzenie o ile będą w tą Polskę robić bez żenady. Liczy się tylko konto i ilość zer po przecinku. Komuna pozostawiła po sobie gnój, którego nie można było przez 30 lat usunąć. Gnój zalegał i się rozpełzł tak, że teraz trudno wycyzelować g...........o od czystego względnie miejsca. Jest swoiste wrażenie utytłania gdzie nic nie jest ponad, gdzie względność jest obyczajem panującym. Zatem po co się starać, po co walczyć jak i tak wszyscy tkwimy po pas i nie da się z tego wyjść. Czego przykładem jest senator.
Panie Targalski2021.07.31 15:12
Czy jako Polakowi nie jest Panu wstyd, że obcy nakłaniają PIS rząd aby przestrzegał polskiej Konstytucji? A już wiem, Pan podobnie jak Macierewicz i Rydzyk reprezentujecie interesy Kremla.
Panie Targalski - darmowe korepetycje z historii2021.07.31 15:10
Konfederacja targowicka - jej inicjatorami byli biskupi, kilka osób świeckich. Ale tak naprawdę zwieńczeniem była ingerencja ówczesnego nuncjusza papieskiego w Polsce, który to zaalarmował papieża Piusa VI, że kościół może stracić wpływy w Polsce po uchwaleniu Konstytucji 3-go maja. To Pius VI napisał do Carycy Katarzyny list z prośbą o interwencję w Polsce. Papież Pius VI pobłogosławił targowicę i wyraził życzenie: "aby stworzenie konfederacji stało się początkiem niewzruszonej spokojności i szczęścia Rzeczypospolitej"
da da towariszcz jewrej z leningrada2021.07.31 15:17
"Konfederacja targowicka - jej inicjatorami byli biskupi..."
Skrzypek na dachu2021.07.31 15:43
Dzisiaj tez Sejm , Senat i biskupi to same polskojezyczne eskimosi i bezbozna masoneria . Tylko niektorzy udaje poboznych .
cyrkowiec2021.07.31 15:10
Ten celebryta przypomina mi Czarli Czaplina jego ruchy mowa niech kręci filmy .
Anonim2021.07.31 15:08
A dlaczego Kościół Katolicki w Polsce poparł Targowicę?
Ix Ypsilon2021.07.31 15:03
Pytam i dopytowywuję: kto posadził tego typa na tym stołku? Tu tylko krótki proces by pomógł.
Anonim2021.07.31 15:27
Polska to nie Białoruś,wiem że byś chciał takich rzadów,ale nic z tego.
Olej2021.07.31 15:03
Dlaczego ? Dla tego, że młodzi ludzie, społeczeństwo, patrzą i widzą kto podlega wymiarowi wyroków a kto jest poza tym wymiarem. Dlatego, że na stołkach prezydentów miast, urzędach, stanowiskach są ludzie z wyrokami, chronieni immunitetami, których prawo nie tyka. Dal tego, że oni chcą mieć taki sam komfort życia jak ten kopertowiec, kraść, zuchwale żyć, kroić innych ile wlezie, i śmiać się szyderczo jak on, rechotać panującej władzy prosto w gębę. Taki ,,senator'' imponuje swoją mocą, maluczkim którzy widzą, że od ciężkiej pracy można dostać odcisków i kopa w d............ę. Naturalny odruch wyboru lepszego sposobu życia, wciąż umożliwiającego bycie kimś, oczywiście w rozumieniu senatora kopertowca. On jest kimś i wcale się z tym nie krępuje.
Foster2021.07.31 15:00
Znacznie więcej jak połowa, a to dlatego, że boją się bolszewików.
Olej2021.07.31 14:55
Dlaczego ? Dla tego była gruba kreska stalinowca, dla tego, że było bezkarne uwłaszczenie komunistów i rabunek Polski. Dlaczego ? Dla tego, że w dalszym ciągu jest bezkarność wybranych kast i układów, że tacy jak ten ,,marszałek'' mógł bezkarnie całe dziesięciolecia kroić zwykłych ludzi, kroić dosłownie i w przenośni - na tamten świat. Dla czego ? Dla tego, że jego elektorat to tacy sami jak on złodzieje z małych miast, miasteczek, wsi i powiatów, dla tego, że syndrom bezprawia, korupcji stanowi swoistą ich wartość, w której mogą czuć się bezkarni. Całe tabuny kombinatorów, złodziej i cwaniaków wspierają bagno i mętną wodę. Im Polska i niepodległość nie jest do niczego potrzebna, tak samo jak nie była za komuny, byle by mieli koryto i przywileje pasienia się na złodziejstwie, korupcji i bezkarności. Nie przypadkiem na nich i tego ,,senatora'' głosuje kryminał i łachudry wszelkiej maści i rodzaju. Hasłem nadrzędnym jest bezkarność.
Tak, to ja matis89, CHUJ nie katolik!2021.07.31 14:55
Wybaczcie Polaki, że jestem taka brudna k urwa białoruska! Robie co mi ten ch uj Łukaszenka każe. Piierdoliłem i dalej piierdole jak połamany ch uj o szczepionkach, o papieżu, ale ANI jednym słówkiem nie bąknąłem o szczepionkach Putina i tego bandyty z Chin Xi. ................. Gówno prawda, że jestem "katolikiem"! Jestem zwykłą, starą k urwą!
Qantum2021.07.31 14:53
Człowiek koperta robi take oczy jakby mu ktoś kij od miotły ładował.
Bigi2021.07.31 15:05
Jak mój kot jak sra
Hhahahha2021.07.31 15:09
Wy katolicy ciągle myślicie albo o du..ie, gó..nie albo o sr..niu. Chyba z 500 takich komentarzy przeczytałem ostatnio na portalu katolickim od katolików. ,co jest znamienne, ale możecie to leczyć:))) A może byś pomyślał o Bogu? Za trudne, prawda?
matis892021.07.31 14:53
Pan Jezus w Orędziach Ostrzeżenie przestrzegał przed TRUJĄCYMI szczepieniami i je przepowiedział 17.06.2012 tak samo jak przepowiedział obalenie Benedykta XVI i ustanowienie Fałszywego Proroka ........... ,,Moja droga umiłowana córko, plany masońskich grup przejęcia światowych walut są coraz bliższe ukończenia. Ich nikczemne plany obejmują również nowe globalne szczepienia, które spowodują choroby na całym świecie, wywołujące cierpienia na skalę nie widzianą nigdy wcześniej. Unikajcie takiego nagle ogłoszonego globalnego szczepienia ponieważ będzie was ono ZABIJAĆ.......''
zydowska ratyzacja Polski2021.07.31 14:49
Ja "katolicka deratyzacja" przyznaje sie , ze jestem osoba o niskiej inteligencji , chora psychicznie , ze sklonnosciami pedofilskimi (nawet na wibratorze mam zdjecie dziecka sasiadki) , bez podstawowej wiedzy o swiecie , jestem skrajnie oglupiona nienawiscia , zwykla kürwa , prostaczka , prymitywną zydowa .
matis892021.07.31 14:37
Przypominam, szatanistyczny lewacki PIS prócz aborcyjnych, demonicznych szczepionek Antychrysta oficjalnie wspiera i reklamuje cyfrowe państwo bezgotówkowe Antychrysta i Nowego Ładu NWO do Znamienia Bestii. Wspieranie lewackiego PISu to już wybieranie Antychrysta przeciwko Chrystusowi.
katolicka deratyzacja Polski2021.07.31 14:42
Lepiej popierac lewacka anarchistyczna Konfederacje,bo tylko skrajna lewica zwalcza panstwo. Glosujcie na Korwina,bedziecie mieli Putina... i Polske jak Krym.
To ja Wampir Dmowski2021.07.31 14:50
Nie znoszę żydowskiej krwi! Cuchnie czosnkiem i gównami!
Anonim2021.07.31 14:36
Towarzyszu Targalski. Jak obserwuję posunięcia tego mojego rządu , to patriotyzmu odechciewa mi się jak flaków z olejem. Zapewniam że w razie ew. konfliktu wraz z rodziną czmychnę z kraju raz na zawsze. A pan wraz z Ziemkiewiczem kopcie się z koniem. Ku chwale..
katolicka deratyzacja Polski2021.07.31 14:46
Konfederacja dazy do likwidacji niepodleglosci Polski razem z Komuna.
To ja Wampir Dmowski2021.07.31 14:52
Nie znoszę żydowskiej krwi! Cuchnie czosnkiem i gównami!
jle_ffm2021.07.31 14:35
Wg Targalskiego, III RP była państwem nadanym z góry, a nie samodzielnie wywalczonym? No większej bzdury to już napisać nie można, tym pisowcom to już chyba naprawdę rozum zupełnie odebrało! Skąd się tacy pacjenci w ogóle biorą, gdzie dotychczas byli, co robili?
katolicka deratyzacja Polski2021.07.31 14:49
III Rzeczpospolita byl panstwem nadanym z gory wedlug planu KGB,Andropowai Gorbaczowa.
Ix Ypsilon2021.07.31 14:35
Wśród Polaków, to chyba tylko ja jestem najmądrzejszy. A reszta - eeeh.