15.05.20, 20:54Hanna Gronkiewicz-Waltz/YT/RMF FM

Gronkiewicz-Waltz niezadowolona z Trzaskowskiego. Krytykuje władze PO

Już wczoraj była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz krytycznie wypowiadała się na temat możliwej kandydatury jej rekomendowanego na urząd prezydenta Warszawy Rafała Trzaskowskiego wskazując, że Radosław Sikorski jest do tego przygotowany lepiej.

Dzisiaj na antenie RMF FM powiedziała:

- Nie wolno oddać Warszawy Komisarzowi z PIS. Opamiętajcie się

Uważa też że Kidawa-Błońska została potraktowana instrumentalnie.

Jako główny powód swojego niezadowolenia Gronkiewicz-Waltz podaje troskę o dobro Warszawy. Stwierdziła:

- Chodzi mi tylko i wyłącznie o to, że będzie marazm dla Warszawy, która i tak z trudnością się teraz będzie rozwijać ze względu na mały dochód

Złośliwi jednak mówią, że w tych szafach w ratuszu warszawskim to jednak taka szafa Lesiaka, to może być przy tym mały pikuś i sporo tam „trupów” będzie można znaleźć.


mp/pap/fronda.pl

Komentarze

poPO=kurw... i zlodzieje=tusku2020.05.16 23:14
BUfetowa nie martw sie odbierzemy STARUCHO co ukradłaś i nie licz juz ropucho nawet na pseudoprywatyzacje kiosku Ruchu!!!!
Polak Ateista Dumny Gej2020.05.16 11:55
ZABAWA W CHOWANEGO nowy dokument o pedofilii w katosekcie https://www.youtube.com/watch?v=T0ym5kPf3Vc zapraszamy na seans!
Walter2020.05.16 11:06
Andrzej Duda wielokrotnie złamał konstytucję na którą przysięgał mówiąc: "tak mi dopomóż Bóg", co wypomniał mu nawet jego były promotor prof. Jan Zimmermann. Złamał następujące artykuły ustawy zasadniczej: art. 2, 10, 32, 42, 126, 173, 183, 187, 190. Jest "quasi-prezydentem" posłusznie wykonującym polecenia Jarosława Kaczyńskiego. Wspólnym kandydatem opozycji powinien być Władysław Kosiniak-Kamysz. Donald Tusk publicznie powiedział, że jest to jedyny kandydat opozycji, który jest w stanie przejąć część elektoratu Andrzeja Dudy. Jeśli wybory prezydenckie wygrałby Rafał Trzaskowski, to Warszawa dostałaby komisarycznego Patryka Jakiego, albo Jacka Sasina. Posłowie z PiS-u zmieniliby ustawę i wybory na prezydenta stolicy nie musiałyby odbyć się w ciągu 90 dni, a więc Warszawa byłaby ich. Jeśliby w drugiej turze doszłoby do pojedynku Andrzej Duda i Władysław Kosiniak-Kamysz, to cała opozycja powinna zagłosować na tego drugiego. Mam nadzieję, że zarówno elektorat lewicowy, jak i popierający Konfederację. Należy pozbawić Jarosława Kaczyńskiego władzy absolutnej, a o podziałach ideologicznych powinno się zapomnieć, w imię dobra dla naszego kraju.
ryszard2020.05.16 7:30
Wasza Kidawa, nasza Warszawa.
aaaa2020.05.15 22:47
Teraz laba , nie ma co robić to pisze. A jak tam działeczka , " trawka" znowu rośnie w siłę ?
Glaudiusman2020.05.15 21:52
Oczywiście aferant Trzask tuszował wszystko co śmierdzące działo się w ratuszu. I bufetowa mogła spać spokojnie. Teraz jednak zaczęły się bezsenne noce i ciężkie dni. Specjalista szambiarz nie ma żadnych szans, bo on niczego nie potrafi oprócz strojenia głupich min, udawania pijanego amancika i puszczania głośnych bąków, bez opamiętania, podobnie jak jego protektor król Europy.
Wasza Hania W.2020.05.15 21:47
Ratunku! Jeszcze wejdzie komisarz z PiS i mnie wsadzą!!!
kkp_cewka_moczowa_popsuta2020.05.15 21:15
Do osoby: katolicka kretynizacja polski::: Czy wiesz jaki jest numer pogotowia, aby cie zawiezli do szpitala psychiatrycznego? Moze ci go podac, bo potrzebujesz go bezwarunkowo i natychmiast. Smrod idzie z twojego tylka! Wytrzyj sobie dupsko od twojego smierdzacego i wychodzacego gowna, bo smrod zionie na cala planete i to nie jest zgodne z nauczaniem grety thunberg!!! Moze nie umiesz uzywac papieru toaletowego? A czy wiesz co to jest mydlo? A moze masz syfy na calym ciele?
Waingrow2020.05.15 21:06
Bufetowej chodzi o to, że "STAJE mu jako kandydatowi na Prezydenta" -a przy Niej mu nie stawał...
Trzaskowski TO TYLKO PANICZNA PRÓBA UCIECZKI PO 2020.05.15 21:04
Trzaskowski jako kandydat na prezydenta RP to tylko pokrętna próba desperackiej ucieczki PO z Warszawy przed nieuniknionymi i tak rządami komisarza w upadającej ekonomicznie stolicy. Warszawa już jest w dramatycznej sytuacji finansowej i obłąkańcy z PO dobrze wiedzą, że rządowy komisarz w Warszawie to tylko kwestia czasu. Stosunkowo rychłego czasu. Zrobili więc - a zwłaszcza przerażony Czaskoski - niby-ucieczkę do przodu przed kompromitacja na skalę większą niż tylko warszawska. Ale nic im to nie da, "papiery" z lat rządów HGW i Czaskoskiego czekają na organy ścigania. No i to przerażenie HGW.... Wymowne.
katolicka kretynizacja polski2020.05.15 21:00
Nie mam szacunku dla górników. Jest to wg. mnie grupa społeczna która z nikim się nie liczy. Są roszczeniowi, ciągle im mało kasy, drenują skarb państwa, czyli nas wszystkich, robią permanentne awantury, wydobywają najdroższy węgiel w europie. Jest to grupa darmozjadów, która przyzwyczajona do tego że każda władza im liże dudę, pozwala sobie na dewastowanie wszystkiego. Polska to zresztą już upadły kraj. Tutaj włazi się w dudę rolnikowi (wypracowują 1,5% pkb), górnikowi, bezrobotnemu.... a olewa się nauczycieli, naukowców i służbę zdrowia.