30.08.13, 21:39

Homoseksualistom i cudzołożnikom śmierć przez kamieniowanie przynosi korzyść – uważa wysoki duchowny islamski

Islamista mieszka w Brampton, w Kanadzie.

Zdaniem muzułmanina, dusza grzesznego islamisty zostaje oczyszczona w trakcie kamieniowania. Z tego powodu taka kara przyniesie mu wraz ze śmiercią korzyść. Chodzi przede wszystkim o homoseksualistów i cudzołożników.

Szybko pojawiły się głosy, także wśród muzułmanów, które nie zgadzają się z powyżśzym stanowiskiem. Abdullah Daaiyee, Director of Islamic Education at The Light and Reform Mosque in Washington, D.C., imam i dyrektor islamskiego ośrodka edukacyjnego z Waszyngtonu, ostro sprzeciwia się Abdur-Razakowi. „To stara, żydowska tradycja – okrutna i niecodzienna – i nie powinna być dzisiaj nawet rozważana” – powiedział. Sam Daaiyee jest zarazem muzułmaninem i gejem zaangażowanym w walkę z dyskryminacją homoseksualistów.

Jednak według sondażu z 2010 roku przeprowadzonego przez Pew Research Centre z Waszyngtonu, przynajmniej 75% muzułmanów z Egiptu i Pakistanu i większość mieszkańców Jordanu i Nigerii chciałaby wprowadzić w swoich krajach takie kary jak: kamieniowanie cudzołożników, biczowanie i obcinanie rąk złodziejom oraz niesprecyzowaną karę śmierci dla tych, którzy porzucają islam.

PCh/tundratabloids.com/sunnewsnetwork.ca

Komentarze

anonim2013.08.30 21:47
Kurczę, może ten Islam rzeczywiście jest "ratunkiem" dla Europy - sprawi że ludzie otrząsną się z polit-poprawnych idiotyzmów w celu samoobrony?
anonim2013.08.30 21:51
Korzyść to może nie, ale ulgę być może :).
anonim2013.08.30 22:13
Po komentarzach widac ze religijni ekstremisci islamscy i katoliccy jednak niewiele sie roznia, pierwsi wezcie kamienie- to takie ewangeliczne
anonim2013.08.30 22:19
korzyść przyniosłyby też stosy ... nawrócić i spalić zanim powróci do grzechu. Tak robiono gdy życie wieczne było najważniejsze ... teraz najważniejsze jest życie doczesne.
anonim2013.08.30 22:20
Jak na razie to "kamienie" coraz częściej widać w rękach zwolenników kiszkowania.
anonim2013.08.30 22:29
petrasCK napisał(a): "Homoseksualistów owszem kamieniować i to po jednym rzucie kamieniem w kolejności powoli," Zaraz by państwo wprowadziło VAT na kamienie i po zabawie by było. Polipid3 napisał(a): korzyść przyniosłyby też stosy ... nawrócić i spalić zanim powróci do grzechu. Stosy? A potem dzieci to wdychają jak butelki po napojach spalane w piecach przez burżujstwo z domków jednorodzinnych. Teraz są spalarnie ekologiczne, może nawet energie pozwalają odzyskać.
anonim2013.08.30 22:34
"petrasCK napisał(a): [ usuńcie ten komentarz! ]Sie 30, 2013, 9:51 po południu Homoseksualistów owszem kamieniować i to po jednym rzucie kamieniem w kolejności powoli,nie na hura! co do tych skoków w bok to każdemu się zdarza tak że w tym wypadku jestem przeciw tak okrutnemu traktowaniu cudzołożników!" - Petras, mowienie ze cudzolostwo"kazdemu sie zdarza" jest co najmniej naduzyciem, zeby nie uzyc mocniejszych slow. Twoim wpisem wystawiasz sobie swiadectwo i nie jest to swiadectwo pozytywne! Ja KEFAS, jestem szczesliwy w malzenstwie sakramentalnym, skokow w bok nie mialem i miec nie bede, wiec nie uogolniaj!
anonim2013.08.30 22:34
z tymi stosami kolego - to miej pretensje do protestantów, nie do katolików. W katolickich krajach palenie na stosie było spotykane rzadko,w porównaniu, do niemiec Lutra, gdzie były powszechne, zwłaszcza za "czary"...
anonim2013.08.30 23:11
pytanie na ile było to zdarzenie polityczne (czyli z rozkazu władcy) a na ile z mocodawstwa kościelnego.
anonim2013.08.31 2:11
Revilok Nieżle odleciałeś z tym protestantem chłopie.Hus nie był protestantem tylko husytą niby takie proste skojarzenie a jakże trudne zarazem. Szkoda Husa ,bo pod jego przewodem znaczna część narodu czeskiego łypała taką nienawiścią do wszystkiego co niemieckie jaka była potrzebna do ich wypchnięcia z ziem polskich.Niestety politykiem był mizernym,popadł w religijny obłęd pociągając za sobą rzesze zwolenników i caly misterny plan diabli wzięli
anonim2013.08.31 2:54
Nie do wiary, że jeszcze są durnie, co twierdzą, że gdy nasza cywilizacja judeochrześcijańska wymrze w skutek hedonistycznego stylu życia i związanego z nim katastrofalnego przyrostu naturalnego, a ich miejsce zajmą nasi młodsi bracia w wierze, to dla homoseksualistów nic się nie zmieni.
anonim2013.08.31 8:41
W ZWIĄZKU Z TEMATEM w zwiazku z tematem polecam: http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://www.wieczernik.oaza.pl/dlaciebie/33.html http://www.narth.com/docs/pol-cohen.pdf http://adonai.pl/czystosc/?id=106 http://www.odwaga.oaza.pl/swc/swc_14_2007/swc_14_2007_sw7.htm http://regenerationministries.org/ http://ex-gay.tumblr.com/post/733975429/wiesz-odnosnie-twojej-psychoterapii-problem-jest http://www.mamaitata.org.pl/docs/Przeciw_wolnosci_i_demokracji_-_Raport_Fundacji_Mamy_i_Taty.pdf http://www.bibula.com/?p=28056 http://couragerc.net/ http://forum.fronda.pl/forum/pokaz/id/71361#post_71361 http://www.gandalf.com.pl/b/walka-o-normalnosc-przewodnik-do-auto/
anonim2013.08.31 9:24
@revilok @iwops Dawniej !Po chrzescijańsku dla tej grupy zboczeńców było zarezerwowane" nadziewanie na pal".
anonim2013.08.31 9:50
Niecodzienna terapia leczenia homoseksualizmu. Osobiście popieram mniej radykalne formy. Pomoc psychologiczna zwłaszcza rodziny.
anonim2013.08.31 11:00
Komentarze to jakaś masakra. Religijny portal, a z religią ma niewiele wspólnego. "Kto z was jest bez grzechu, niech pierwszy rzuci w nią kamieniem" Ludzie nie bądźcie tacy jak oni. Bądźcie jak Chrystus.
anonim2013.08.31 11:07
Nie trzeba być koniecznie katolikiem czy muzułmaninem, by w przypłwie gniewu chcieć rzucić w pederastów kamieniem...
anonim2013.08.31 11:11
andrzej1988 Jeśli ktoś chce robić takie rzeczy to raczej człowiekiem wierzącym nie powinien się nazywać. Na tym polega wiara, że musimy kierować się miłosierdziem i mądrością, a nie impulsem i głupotą.
anonim2013.08.31 11:14
"43 Słyszeliście, że powiedziano: Będziesz miłował swego bliźniego, a nieprzyjaciela swego będziesz nienawidził. 44 A Ja wam powiadam: Miłujcie waszych nieprzyjaciół i módlcie się za tych, którzy was prześladują; 45 tak będziecie synami Ojca waszego, który jest w niebie; ponieważ On sprawia, że słońce Jego wschodzi nad złymi i nad dobrymi, i On zsyła deszcz na sprawiedliwych i niesprawiedliwych. 46 Jeśli bowiem miłujecie tych, którzy was miłują, cóż za nagrodę mieć będziecie? Czyż i celnicy tego nie czynią? 47 I jeśli pozdrawiacie tylko swych braci, cóż szczególnego czynicie? Czyż i poganie tego nie czynią? 48 Bądźcie więc wy doskonali, jak doskonały jest Ojciec wasz niebieski. " Módlmy się za nimi, a nie zabijajmy.
anonim2013.08.31 11:22
@Sstaszek, co za bzdury wypisujesz?
anonim2013.08.31 16:36
revilok To dobrze ,że się douczasz na bieżąco.To ludzkie Z tym ,że stosując Twoją logikę można śmiało powiedzieć ,że nie Hus był zwiastunem protestantyzmu a heretycy i schizmatycy,odłączający się od Kościoła w ramach protestów teologicznych w pierwszych wiekach naszej ery.Nawet muzułmanie przyjmując taki punkt widzenia są protestantami bo geneza ich powstania znajduje się prawdopodobnie w judeochrześcijańskiej ,heretyckiej sekcie ebionitów '' Hus wpisuje się w ruch protestancki którego założeniem jest odrzucenie autorytetu papieża, afirmacja reformacji i prymatu biblii nad dogmatami. Jan hus i husyci są częścią historii protenstantyzmu. '' Hus wpisuje się w herezje,to fakt .Zdeprawował i zdemoralizował tysiące swoich wyznawców,doprowadzając do powstania sekt nawet typowo bolszewickich,głoszących wspólną własność kobiet itp.Był kontynuatorem fałszywych nauk głoszonych przez angielskiego teologa Wiklefa,tyle że dodał kilka nowinek od siebie W protestantyzmie nie ma kilku założeń.Jest tyle założeń ile ludzkich mozliwości medytacyjnych czyli nieskończenie wiele. W każdym państewku niemieckim ,a były ich setki w początkach ery protestantyzmu, książę czyli władca ustalał w co i jak kto ma wierzyć.Słynne..'' illius regio eius religio''.Były to fantazje popierane rzez Lutra czy Kalwina,ale już np wbrew nauce innych reformatorów,głoszących interpretację Biblii przez każdego indywidualnie. Niestety nie korzystam z wikipedii,z reguły informacje tam zawarte nie mają żadnego potwierdzenia w dostępnych materaiałach historyczno-żródłowych
anonim2013.08.31 16:49
Revilok ''A do wszystkich apeluje aby dostrzegli w homoseksualistach drugiego człowieka. Pozdrawiam'' Apel nie trafiony bo drugiego człowieka dostrzegają tutaj w każdym człowieku,nie tylko w homoseksualistach.Na zło nie wyrażają tutaj zgody i Apeluję by to w końcu zauważyć.Już czas pozdrawiam
anonim2013.08.31 20:13
revilok Oczywiście,że herezje Husa pociągnęły za soba wielu ludzi ,uwięzily ich w grzechu ,czyli wpadi w zlo z którego malo kto zdolal sie wydobyc.Kara smierci jest do dzis dopuszczana w nauce Koscioła,a czy Hus powinien być łagodniej ukarany?Nie wiem,zdecydowal o tym cesarz,który byl rowniez autorem planu rozebrania Polski.Stosy byly rozpalane przez dzieci Husa ,jak ich nazywasz,i to niejednokrotnie osobiscie jak w przypadku Kalwina,więc kara w tym kontekscie wydaje sie byc sluszna.Ojciec Swięty przepraszał prawdziwie po chrześcijansku tak jak każdy z nas przeprasza swoich bliznich bo nikt nie jest bez grzechu,ale tez mowi ,że nie mozna przeraszac za cos co się nie wydarzylo Smierc Husa to nie jest grzech Kosciola.To Hus popadl w ciezki grzech,usmiercajac swoimi naukami tysiace niewinnych ludzi Apel twoj byl skierowany w strone czytelnikow forum ,ci widzą jak powtarzam w kazdym czlowieka wiec apel jest bez sensu.Ja swoj powtarzam juz czas przestac bezmyslnie klepac to co do glowy przyjdzie
anonim2013.08.31 20:40
poza tym Revilok kompletnie nie rozumiesz kontekstu historycznego,patrzysz slepo Hus -śmierć-Kosciól co jest zwyklą brednią.Na soborze w Konstancji bylo 60 tys osób,nawet z Azji i Afryki,mnmóstwo osób świeckich,monarchowie,możni,intelektualiści Był to zjazd naukowców z calego świata ,być może najwiekszy w historii.Polski Kościół stanal w obronie Husa ,więc choćby z tego względu klepiesz bzdury.
anonim2013.09.1 0:40
Revilok Wskazałem ci wyraznie ,że protestantyzm a husytyzm to co innego,ze skupiasz sie na jednym punkcie nie widząc nic poza jego obrebem,co przypomina uganianie się ieska za swoim ogonem ,ze to nie Kosciól skazal Husa na smierc,zrobily to wladze swieckie,które mialy w tym swoj interes.sobor a nie Kosciol orzekl o jego winie, a raczej zapewnieniu,ze herezji nie odwola Nie rozumiesz co czytasz,papież jak mówiłem przeprasza zgodnie z katolickim rozumieniem wiary i millosierdziem bo nikt nie jest bez winy i byc moze nie powinien Hus zostac ukarany tak drastycznie badz duchowni soborowi niedostatecznie wplyneli na cesarza ,Kwestia dzis nie do rozstrzygniecia.Jezeli nie znajdziesz slow papieskich ,ze Hus byl niewinny,ze nie byl heretykiem to nie zawracaj mi glowy. '' Cassiodorus pisze jednak, że "kara w tym kontekście wydaje sie byc sluszna" Albo lzesz swiadomie albo autentycznie nie pojmujesz co czytasz.Kontekst to zbrodnie jego protestanckich spadkobiercow,ktorzy popadli w podobne herezje i palili na lewo i prawo bez litosci. ''Zastanawia mnie jak to możliwe, że taki grzesznik który pociągnął za sobą wielu ludzi , uwięził ich w grzechu doczekał się moralnej rehabilitacji przez papieża który sam osobiście stwierdził, że jego śmierć doprowadziła do podziałów i była niepotrzebna'' Uparles sie widze na blazenade,coz zrobic.Mozesz mi wskazac konkretne slowa papieskie,ktore rehabiituja Husa.Nikt w Kosciele nie moze zrehabiitowac herezji.Nie ma takiej mocy Smierc oczywiscie doprowadzila do wojny domowej ale napewno nie do podzialow.Narod czeski na dwa obozy wrogie sobie podzielil Hus ,nie Kosciol.To nie Kosciol popadl w herezje ''Jeżeli papież kościoła rzymskokatolickiego przeprasza Czechów za zamordowanie Husa to chyba mam prawo wnioskować, że kościół poczuwa się do winy?'' Klamiesz w kazdym zdaniu bo tak juz masz wpojone czy siedzicie sobie z kolegami bo nie macie nic innego do roboty i piszecie ?Papież nie przepraszal Czechow za zamordowanie Husa tylko za jego smierc.Kara moglla byc zbyt surowa ala to byla kara,nie mord TTo herezje Husa usmiercilly setki tysiecy ludzi,bez nikt by nie zginal a Niemcy wyparci by zostali ze Europysrodkowej na zawsze
anonim2013.09.1 1:54
Ale niech się Revilok nie denerwuje,ja kocham ludzi a co do punktow 1.Hus i protestanci mają wspólną cechę jest nią herezja 2.Hus byl heretykiem a czy zasluzyl na smierć nie wiem,w tamtych czasach inaczej na to patrzono ze wzgledu na niedoskonalosc systemu wieziennictwa 3.Husa nikt nie zabil,wyrok jakim byla kara smierci zostal wykonany przez swieckie ramie bo Kosciol takich narzedzi nie posiadal 4Tak smierc Husa rozpetala pieklo wojny domowej i to pomimo ,ze wspolnie mielli jednego wroga jakim byli Niemcy,podzial nastapil odkad Hus zaczal glosic swoje ''kazania'' na ulicy 5Tak herezje Husa to w efekcie smierc setek tysiecy nie tylko w bratobojczej wojnie ale i w dalszej konsekwencji,gdyby nie glosill ze jest Chrystusem a papiez diablem co wywolywalo rowniez destabilizacje i zamieszki spoleczne ,nigdy by nie stanal przed zadnym sadem 6papiez przepraszal wielokrotnie za wszystkie winy Kosciola,nie znaczy to ze akurat Kosciol jest winny wszelkim zbrodniom,a tak odczytuja ten przekaz wszyscy ''zyczliwi'',Zgodnie z nauka katolicka Kosciol powinien przeprosic w swoim imieniu a husyci i Czesi w swoim 7Smierc Husa byla kara nie mordem,dosc powszechnie stosowany rodzaj kary chocby w USa 8Za niesprawiedliwa smierc nalezy wszystkich potepic,ale o tych ktorzy przeprowadzali procesy uczciwe i sprawiedliwe nalezy rowniez glosno mowic 9Revilok przeczytal dzieki naszej dyskusji slowa Jana Pawla 2 a to bardzo mi pochlebia i Reviokowi na zdrowie pojdzie Przyjaciółmi?Jeżeli w katoliku również zobaczysz człowieka to daczego nie
anonim2013.09.1 2:49
Revilok Cóż za fantazyjna rekonstrukcja,szkoda że samego Chrystusa nie nakręcili jak ogień podkłada co zapewne niedługo nastapi.Na rycinach średniowiecznych nie ma takich obrazków Prawo kanoniczne nie przewidywało kary śmierci ,więc to nawet logiczne ,że przekazywano w najcięższych przypadkach władzy świeckiej ,która w swoim prawie takie narzędzia posiadała Revilok nie uzywasz rozumu,myslisz ze jednym bzdurnym fimikiem ogarniesz cala rzeczywistosc xv wieku? Oglądasz bajeczki jezeli pasują do twoich redukcyjnych wyobrażeń co uniemozliwia naszą iskrzącą się rzyjażń żegnaj o przyjażni do uslyszenia przy innej okazji
anonim2013.09.1 3:32
tutaj masz pełniejszą wypowiedz Jana Pawla 2 ''Dziś w wigilię Wielkiego Jubileuszu 2000 Roku czuję się zobowiązany wyrazić głęboką litość nad okrutną śmiercią, na którą Jan Hus był wydany, i nad powstałą ten sposób raną, która się stała źródłem konfliktów i podziałów w myślach i sercach ludu czeskiego…Rany minionych wieków trzeba goić drogą tworzenia całkowicie nowych stosunków… Kluczowe znaczenie w tej perspektywie ma wysiłek, jaki badacze mogą poświęcić temu, żeby osiągnąć głębsze i pełniejsze zrozumienie prawdy historycznej, którą trzeba oddzielić od zakorzenionych przesądów i stereotypów, co dotyczy wszystkich Kościołów i wspólnot religijnych, jak również narodów i jednostek (przemówienie do uczestników sympozjum poświęconego Janowi Husowi w Rzymie w dniu 17 grudnia 1999 r).'' Ciekawe czemu calej nie wkleileś,udając przy tym świętoszkowatego misia yogi i tak to przyjaznie rozwiewaja się zanim zdążą zakielkowac