04.07.19, 14:04(fot. youtube)

Istne diabelstwo! Miley Cyrus promuje aborcję

Nowy teledysk gwiazdy pop Miley Cyrus do piosenki "Mother's Daughter" ma być hymnem ku chwale kobiecej wolności. Tymczasem widzimy tarzającą się dziewczynę z sugestywnymi gestami, zniewoloną lewicową ideologią.


Miley Cyrus zyskała popularność dzięki amerykańskiemu sitcomowi dla młodzieży "Hannah Montanna" należącego do kanonu Disney Channel Original Series. To w nim zagrała główną rolę. Miley Cyrus jest jedną z najpopularniejszych nastoletnich gwiazd na świecie

W teledysku Cyrus ubrana jest w krwistoczerwony lateks, widzimy kobiety trans na wózkach i wiele obrzydliwych obrazków, które mają szokować. Celebrytka śpiewa o "dziewictwie, które jest kontrukcją społeczną". Teledysk miał premierę 2 lipca i jest promocją aborcji, która według Cyrus jest oznaką wolności kobiet. Przez dwa dni obejrzało go ponad 11 milionów osób. 

- Tak więc, więc odpi*ol się od mojej wolności, wróciłam, by ją zdobyć. Jestem niegrzeczna, jestem zła. To musi być coś w wodzie, albo fakt, że jestem córką mojej matki - brzmi refren piosenki

Seksualność przewija się przez całe nagranie. Między wulgarnymi obrazkami migają cytaty: "Każda kobieta jest zadymiarzem". Warto zauważyć, że werset refrenu jest także hasłem do niedawnej zbiórki pieniędzy, którą przeprowadzała Cyrus na Planned Parenthood.

Gdy jest mowa o dziewictwie, pokazywane są obrazy zepsutej kobiety ukoronowanej złotymi różami, pielęgnującej dziecko na wzór Dziewicy Maryi. Niewiadomo, co chcieli uzyskać producenci.

"Alleluja, jestem czarownicą, jestem czarownicą, alleluja!", "Alleluja jestem dziwadłem, jestem dziwadłem, alleluja!" - brzmią niektóre wersety.

W teledysku pojawia się również wagina... z zębami, która ostrzega: „Więc cofnij się, cofnij się, cofnij się, cofnij się, chłopcze.” Na ekranie migają transkobiety i drag queens, które na swoim ciele mają pomalowane hasła: „Moje ciało, moje zasady” i „Jestem wolny”.

Teledysk kończy się, gdy Miley siedzi obok matki Tish Cyrus, jakby chciała powiedzieć: „Zostałam wychowana w ten sposób."
Paradoksalnie - wraz ze swoją mamą wychwala aborcję.

bz/lifenews.com

Komentarze

wuj2019.08.1 11:38
zboki
Stanislaw2019.07.4 19:01
Do - JPIII, dla ciebie prawda bedzie tragiczna,wiec poki jeszcz zyjesz blagaj Boga o litosc,za to cos napisal... .
anonim2019.07.4 18:46
Za 10 lat taki teledysk to bedzie standard. W latach 50 rock'n roll gorszyl ludzi w Ameryce. Swiat zmienia sie kazdego dnia. A Wy zakute łby nie. Zal mi Was. Tak autentycznie.
Zaciekawiony2019.07.5 1:13
Jasnowidz się znalazł ,
fabrycy 2019.07.4 17:58
Większość tych 'gwiazdek' zaprzedała dusze diabłu i teraz ciągną w otchłań zła innych. MTV, i cały ten showbiznes, jak w przypływie szczerości mówiła jedna z gwiazd pop muzyki (nie znam ich tam dobrze) to okultystyczno-masochistyczny przedsionek piekła, gdzie dosłownie podpisuje sie cyrografy. Posłuchajcie Leszka Dokowicza co mówi na jutub o Techno, w pale się nie mieści co oni przemycają do naszych głów za pośrednictwem symboli, bodźców podprogowych, a nawet samej tonacji, decybeli i Hertzów, a dzieciom tak ryje łby, że jak tylko dostanie depresji, to dziękujcie Bogu, gdyż coraz częściej słuchanie tej "niewinnej muzy" kończy się samobójstwem
J.P2019.07.4 18:58
A lubisz Irene Santor?
Max Fiend2019.07.4 17:47
A gdzie ona promuje tę aborcję w tym teledysku?
nie tak dawny wykladowca2019.07.4 17:28
Co takiego złego widzicie w tej aborcji? Przecież to zwykły zabieg.
Zerr02019.07.4 17:41
srak ci naptał?
Marcin2019.07.4 17:48
Zakładając że to Ty byłbyś tym "zabiegiem" mógłbym powiedzieć, że masz rację ;) Lecz nie powiem, zabieg, to usuniecie zęba, czy slepej kiszki.... chcesz powiedzieć że jesteś zębem, lub kawałkiem zmartwiałej tkanki? ...bądz człowiekiem :)
anonim2019.07.4 21:09
Koło "Marcina" to ty nawet nie stałeś, chłopie. Vashe zdorov'ye!
Howdie America, my home sweet home! 2019.07.4 17:19
Happy Birthday, America! My home sweet home.
Dokido2019.07.4 17:14
O takie SZMATY szatan się nawet nie stara--od dawna już są jego...--powodzenia w piekle forever...
Zerr02019.07.4 16:33
Suuuper... tak się właśnie robi ludziom z mózgów tzw bełta. Oswaja z patologią, wpaja poządane z punktu rządzącej oligarchii odruchy, sympatie i resentymenty. Nie będę tu przypominał, do kogo należą wszystkie bez wyjątku kolosy medialne pouczające biednych amerykanów "jak zyć" i co ci ludzie mówią 'poza kadrem'. Zarządzanie ludzkim stadem to po części nauka a po części sztuka. nie chodzi tu o produkty telewizyjne podkręconych zxebów
what's your IQ psycho?2019.07.4 16:06
https://www.psychologytoday.com/us/blog/unique-everybody-else/201612/are-psychopaths-really-smarter-the-rest-us
Hi, hi ...2019.07.4 16:02
Co mozna wiecej z soba zrobic, zeby zwrocic na siebie uwage? C*cki moje wszyscy juz znaja. Wargi sromowe tez. Zostala odbytnica, ale kogo ona zainteresuje? Viva feminizm, viva pochwa, ...
Jarek2019.07.4 16:01
Biedna Miley ... gdyby jej matka dopuściła się aborcji to o jakiej wolności kobiet by ona teraz śpiewała ...
Yep2019.07.4 15:57
Ta Cyrus to jakiś filozof czy teolog? Bo już nie wiem, kto tutaj jest autorytetem.
Maria Blaszczyk2019.07.4 18:20
A ks. Rydzyk to filozof czy teolog? Bo ten to dopiero robi za autorytet... https://www.youtube.com/watch?v=YOQNMsGDe0I
Maria Blaszczyk2019.07.4 15:32
A mnie się bardzo podoba. Trochę dużo tych feministycznych treści napchane w jednym klipie, ale w sumie rozumiem zamysł - robimy coś, co zwróci uwagę, a trudno to dla każdego z tematów, od macierzyństwa, przez prawo do decydowania o swoim ciele po problematykę osób niepełnosprawnych czy nieheteronrmatywnych kobiet - to zrobimy to w punktach. Gratuluję Tish Cyrus córki - dobra robota. Dziewczyna jest nieprawdopodobnie odważna i nauczona walczyć o ważne dla siebie idee.
Zerr02019.07.4 16:01
Odważna? A czymże zaryzykowała, że nazywasz ją 'odważną'? To wasze lewackie spłaszczenie emocji. Jak lewak, to odważny, a jak odważny lewak, to nieprawdopodobnie odważny. XD :D:D:D:D Dlaczego z oślim uporem wyzywasz normalne kobiety zrównując je z bandą fetyszystów i zboczeńców nazywanych tranzami? PS. Urwał, chciałbym być 'nieprawdopodobnie odważny', ale żeby to sprawdzic musza zaistniec poważne okoliczności. Jakies kamikadze czy cóś. Może dobry Pan Bóg da szansę.
Agnieszka2019.07.4 16:34
Nie bądź dziecinny. Chcesz wykazać się odwagą? Zostań wolontariuszem ośrodka dla upośledzonych, albo hospicjum, zostań dawcą szpiku kostnego, zaadoptuj niechciane chore dziecko. To są akty odwagi ważne w dzisiejszych czasach, umrzeć dla idei może każdy, oddać siebie dla potrzebujących tylko nieliczni.
Marcin2019.07.4 17:26
Agnieszka!!! Aleś mi TY teraz zaimponowała!!! :D Zajebiszczy text! taki prawdziwy, ludzki Kamikadze to był, nie człowiek, sterowana maszyna bez rozumu i serca...
Maria Blaszczyk2019.07.4 16:38
Nagranie takiego klipu wymaga wyjścia ze strefy komfortu. Bardzo daleko. Stania zawsze pod prąd. Poddania się krytyce i to wybitnie niewybrednej. To wymaga odwagi. Bo ludzie są istotami społecznymi. A kobiety są dodatkowo tak socjalizowane, żeby były szczególnie społeczne. I nie wiem, gdzie ja zrównałam kobiety z czymkolwiek. Nie uważam fetyszyzmu za cechę ważniejszą niż upodobanie do, dajmy na to, czarnego lakieru do paznokci, więc to trochę tak, jakbyś napisał "czemu wyzywasz kobiety zrównując je z bandą osób malujących paznokcie na czarno"? No więc nie wyzywam i nie zrównuję. Uważam to za komletnie nieistotną cechę. Innymi słowy - uważam, że fetyszytów (ani osób o pomalowanych na czaro paznokciach) nie należy gwałcić. Że wolno im się cieszyć ich macierzyństwem. Że wolno im o sobie decydować. Itd. Tak jak w ogóle ludziom. Co to "tranzy" to nie wiem, więc nie będę na to odpowiadać.
Zerr02019.07.4 16:45
Nakręcenie tego szitu w najmniejszym stopniu nie oznacza wyjścia ze 'strefy komfortu', tylko wejście do niej. Nie oznacza również w najmniejszym stopniu popłynięcia pod prąd, tylko wręcz przeciwnie - wpłynięcie w jego sam środek, tam gdzie Progress jest najszybszy. Tani, ale nadal zbrodniczy 'rewolucjonizm' i oczekiwanie na oklaski. A zrównywanie normalnych kobiet ze zboczeńcami (fetyszystami) nazywanymi całkowicie kłamliwie "transseksualnymi kobietami" jest po prostu podłe. Jak plucie ludziom w twarz na ulicy.
Maria Blaszczyk2019.07.4 17:02
A cóż to jest "normalna kobieta"? Dla mnie kobieta, to kobieta. Człowiek. Szczerze mówiąc, płci również nie uważam za zbyt istotną cechę. I tak - uważam, że ludzie są równi. Że zupełnie podstawowe prawa, o jakich jest tu mowa - należą się każdemu człowiekowi. A na jakiej podstawie oceniasz, gdzie znajduje się strefa komfort Miley Cyrus, to nie wiem. Ja przyznaję - moja ocena wypływa z tego, gdzie jest moja strefa komfortu. Czyżby Twoja opierała się na tym, co jest dla Ciebie komfortowe?
Zerr02019.07.4 17:15
Sama widzisz, że lewacy dokonuja konsekwentnej redefinicji wszystkich cech i praw człowieka - w celu pozbawienia go człowieczeństwa. Płeć nie jest istotna :D sory, nie jestem biseksem. jestem normalny. Normalny człowiek jest najpierw marią, piotrem, pawłem, anielą. Dopiero potem jest polakiem, francuzem, kobietą, facetem. człowiekiem jest się na samym końcu, jeśli w ogóle. nazywamy to chrześcijańskim personalizmem U wlewaków jest odwrotnie. Indywidualność? Tylko dla picu. MUSISZ być "człowiekiem". A ja nie chcę być "człowiekiem". Mam to w tzw doopie. ktoś kto 'kocha' ludzkość musowo nienawidzi konkretnych ludzi. nadajecie przymusowe 'prawa' człowieka a odbieracie wszelkie inne. Ktoś kto smie 'nadać człowiekom' prawo do macierzyństwa JEDNOCZEŚNIE przyznaje sobie prawo do odebrania tego prawa. Ktoś kto dał może i odebrać. i nadajecie je w taki sposób, aby wpędzać ludzi w kanał dzieciobójstwa. Sprytnie zwalając całą winę na 'ludzi', bo to 'ich wybór'. Tak postępują oszuści.
Maria Blaszczyk2019.07.4 18:18
Chyba nie pojąłeś idei praw człowieka. Jest to taka koncepcja, według której każdemu człowiekowi przysługują pewne prawa, których źródłem obowiązywania jest przyrodzona godność ludzka. Prawa te mają charakter: 1. powszechny – obowiązują na całym świecie i przysługują każdemu człowiekowi 2. przyrodzony – przysługują każdemu od chwili urodzenia niezbywalny – nie można się ich zrzec 3. nienaruszalny – istnieją niezależnie od władzy i nie mogą być przez nią dowolnie regulowane naturalny – obowiązują niezależnie od ich potwierdzenia przez władzę państwową 4. niepodzielny – wszystkie stanowią integralną i współzależną całość. No więc nie. Ich istotą jest to, że nie możesz ich nadać - ani odebrać. One po prostu są. A co do chrześcijańskiego personalizmu... No cóz. ja nie jestem chrześcijanką, tak jak większość ludzi zresztą. I jestem przede wszystkim człowiekiem. Uprzedzam, żebyś się niepotrzebnie nie męczył - możesz sobie darować groźby - już do mnie dotarło, że masz ochotę mnie zabić.
Zerr02019.07.4 20:49
A ja się chcę ich 'zrzec', bo sie nimi brzydzę. Poza tym - to wszystko nieprawda. Wlewacy wszystko tak redefiniują, że dla normalnych ludzi znaczy to przeciwnieństwo dawnego znaczenia. Broń nas Panie Boże przed prawoczłowieczyzmem! Humanistyczne Prawa Człowieka streszczają się w słowach: Liberte, Egalite, Fraternite, ou la Mort! Broń nas Panie Boże przed prawoczłowieczyzmem! Możesz sobie darować 'mniezabijanie'. Postępujesz dokładnie tak samo, jak ci antyludzie zmuszający dzieci do entuzjazmu wobec Sekty LGBT - na jakikolwiek brak entuzjazmu krzyczą jedno zdanie: "How dare you say that you want to kill LGBT people?" Typowe dla wlewaków extremalne spłaszczenie treści - albo jesteś z nami, wlewakami i entuzjastycznie podrygujesz w rytm tęczy, albo jesteś podczłowiekiem, mordercą, guanem, śmieciem do wygazowania. Bo przecież - brak entuzjazmu oznacza pragnienie mordu. Przyznaj sama - to bardzo podła socjotechnika.
Maria Blaszczyk2019.07.5 13:58
No więc nie. Własnie o to chodzi, że tu się mylisz. Co prawda Twoje nieustanne groźby zabicia jakichś "nas" trochę mi to utrudniają - ale zapewniam Cię, że jeśli będą Ciebie kopać na ulicy - zareaguję tak samo jak wtedy, gdy będą kopać jakieś dzieecko trans. Przysięgam. Ludzie krwawią wszyscy na czerwono, i Twoje cierpienie niczym nie różni się od cierpienia tego dziecka. Co nie oznacza, że uważam zabijanie osób LGBT za w porządku - co nie jest tym samym co brak entuzjazmu, który mi nie przeszkadza. Ale chyba nie traktujesz poważnie tego artykuliku?
Zerr02019.07.4 23:46
A co do Prawoczłowieczyzmu ... No cóz. ja nie jestem humanistą laickim, tak jak większość ludzi zresztą. I jestem przede wszystkim sobą.
fabrycy 2019.07.4 18:15
Zauważyć można, że tobie podoba się wszystko co złe, brzydkie, chore i zboczone, zupełnie jak przewiduje teoria krytyczna szkoły frankfurckiej. Nie wiadomo czy starasz się być na siłę oryginalna (co może być syndromem zakompleksienia wieku dziecięcego) , czy tak głęboko ukąsił cie Hegel, czy jesteś po prostu tak naiwna, lub wszystko naraz. Nieheteronrmatywnym (jakaś qrewska neomarksitowska nowomowa) kobietom proponuję spędzić wieczór w strefie No-Go, gdzieś w EU, albo na wczasach w zaprzyjaznionych ze lewactwem krajach bliskiego wschodu. Szybko zmienią światopogląd jak ta niemiecka aktywistka pomagająca uchodźcom, gdy została seryjnie zgwałcona przez kilkunastu "biednych chłopców" z ch... wie skąd, bo nawet papierów nie mieli. Że 'idee' ktore propaguje są ważne dla niej, to nie znaczy że są ważne dla większości, a to jest faszyzm, brak tolerancji albo marcusowska "tolerancja represywna", której ty, ta biedna idiotka i reszte neomarksitowskiego prekariatu, jesteście ofiarami
Maria Blaszczyk2019.07.4 18:31
No więc strefy no go nie istnieją. Jest to wymysł rozpropagowany przez rosyjską propagandę. Choć oczywiście istnieją miejsca o wyższej przestępczości, niż gdzie indziej - ale w całej UE nie ma ani jednego miejsca, gdzie policja nie wchodzi. Wielokrotnie byłam w takich miejscach. Mam się dobrze, choć jestem, przynajmniej na oko, dość heteronormatywna. Do tego żaden uchodźca nic mi nie zrobił, choć pracowałam w ośrodku dl auchodźców, a oni bywają u mnie w domu. Czego nie da się powiedzieć o wszystkich spotkanych przeze mnie w życiu Polakach... (co zapewne jest prostą konsekwencją tego, że znam więcej Polaków niż przybyszów z Bliskiego Wschodu; choć nawet tego nie jestem całkiem pewna). Hegel mnie nie ukąsił, nie wiem zresztą, co miałby tu do rzeczy. Nigdy mi szczególnie nie przypadł do gustu, ale w ogóle nie przypominam sobie, by coś tam było o prawach kobiet. Wręcz przeciwnie, o ile pamiętam, na temat kobiet miał zupełnie dehumanizujące poglądy. No a człowiek nie potrzebuje walczyć za idee, które są ważne dla wszystkich - bo te są po prostu wcielane w życie. I bynajmniej sprzeciw wobec odmawiania kobietom praw nie jest faszyzmem. To faszyzm odmawiał kobietom praw. I chyba nie da się mnie zaliczyć do prekariatu. Podobnie jak Miley Cyrus. Tak to już jest, że w obronie praw stają ci, którzy mają dość zasobów. Co wyklucza prekariat.
Zerr02019.07.4 21:42
Przecież wy odmawiacie kobietom ich praw, a podstawiacie w to miejsce jakies fałszywki. Uparcie poprzestajesz na uproszczonych do granic mozliwości cząstkowych definicjach, pomijajać wszystkie konsekwencje jakie z takich a nie innych 'praw' wynikają. Nie można powiedziec "ludzie sa równi" (nie sa nawiasem mówiąc) bez zdefiniowania co to znaczy 'ludzie' co to znaczy 'są' i co to znaczy 'równi'. Ja tez mogę powiedzieć 'ludzie sa równi', ale moje słowa znacza coś dokładnie przeciwnego twoim słowom.
Maria Blaszczyk2019.07.4 23:10
Serio nie wiesz, co to znaczy? No to spróbuję wyjaśnić. Równość oznacza, że umożliwiawszystkim osobom – bez względu na płeć, wiek, niepełnosprawność, rasę lub pochodzenie etniczne, wyznawaną religię lub światopogląd, orientację seksualną, zamożność, status społeczny - sprawiedliwego, pełnego uczestnictwa we wszystkich dziedzinach życia na jednakowych zasadach. Innymi słowy - cechy te nie mają prawa wpływać na to, jak osądzi się daną osobę za jakieś przestępstwo. Nie mają prawa decydować o tym, kogo się zatrudni. Nie mogą być decydujące w kwestii tego, czy można chodzić po ulicy. I to nawet w Częstochowie. I niby jakich praw kobietom ci jacyś "my" odmawiamy?
Zerr02019.07.5 0:01
A niby dlaczego ja, jako pracodawca, mam byc pozbawiony prawa zatrudnienia osoby wg zakazanych kryteriów? W imię czego pozbawia się mnie prawa do niezatrudniania np Iesby? To jest JEDNO (z wielu) kłamstw Postępu - wymyślacie aberracyjne 'prawa' aby ZMUSZAĆ innych ludzi do określonego postępowania.
anonim2019.07.5 7:59
Ale skutecznie odmawiacie tego prawa właścicielowi IKEA
Zerr02019.07.5 10:55
A kto jest niby "właścicielem ikea"? Tak kmiotek który szczuje na pracowników? On jest właścicielem? Urwał, no to mamy zakamuflowanego multimiliardera, kolejny kulczyk nam sie objawił.
Maria Blaszczyk2019.07.5 13:53
Dlatego, że to jest po prostu złe? Bo jeśli odmówimy zatrudniania jakiejś grupy, to krzywdzimy tych ludzi, a także ich dzieci, spychając ich w nędzę? Dodatkowo szkodzimy społeczeństwu, bo grupy żyjące w nędzy mają wyższą przestępczość, ich dzieci gorsze wyniki szkolne itd. Czemu chciałbyś spowodować tyle zła? No chyba że mówimy o zatrudnieniu na stanowisku osobistej nałożnicy, wtedy orientacja może przeszkadzać w wykonywaniu obowiązków z entuzjazmem.
Zerr02019.07.5 0:02
Korumpujecie różne przybłędy, np. fałszywych uchodźców, aby WYMUSZALI oni na nas różne dobra, przestrzeń do zycia itp, abyśmy pogodzili się że naszw wspólnoty zostaną przez tych uchodźców zniszczone - przez sama ich obecność. My po prosty nie chcemy żyć w ich bliskości a WY nam to prawo odbieracie.
Maria Blaszczyk2019.07.5 14:00
Co do fałszywych uchodźców - rozmawiałeś kiedyś z jakimis? Nasza wspólna znajoma może, zdaje się, zapewnić Ci możliwość kontaktu z takimi osobami. Pogadaj z nimi, a potem opowiadaj te dyrdymały. Bo póki co - oni umierają, a Wy - i ja też - się macie jak pączki w maśle.
...2019.07.5 14:53
dlaczego nie przejmujesz sie żółtymi murzynami z Azji którzy tyrają dla korporacji za miske ryżu? dziwnie owe korporacje popierają LGBT i przyjmowanie uchodzców w europie, tym samym wykorzystując ich we własnym domu - Azji. Przemysł porno, wykorzystywanie porwanych kobiet do prostytucji też cie nie bulwersuje, bulwersuje cie tylko to że nie godzimy się na przewrót cywilizacyjne i kulturowy we własnym kraju
Zerr02019.07.5 0:03
Nadajecie różnym osobom 'prawa' naszym kosztem, namawiacie ich aby egzekwowali te prawa na nasz koszt. Np Prawo do głosowania w wyborach - jest to wyjątkowe ssssynstwo polegające na tym, że "Presją Społeczną" (symulowaną) i Ostracyzmem (czyli przemocą psychiczną) zmuszacie ludzi aby 'oddawali głos' czym - WBREW SWOJEJ WOLI - legitymizują poczynania bandytów partyjnych. Instytucja Demokratycznych Wyborów służy TYLKO I WYŁACZNIE do robienia z ludzi - wbrew ich woli - wspólników bandytów politycznych. Nadanie ludziom prawa-obowiązku-moralnego chodzenia na wybory nie rózni się od zmuszani ich do gwałcenia innych i siebie nawzajem.
Maria Blaszczyk2019.07.5 14:03
No więc demokracja jest warunkiem sine qua non równości. Bez niej - życie ludzi ma wartość życia muchy. A to, że w świecie bandytyzmu jest jednak coraz mniej - wskazuje na to, że jest to jednak dobra droga. I związek z gwałceniem też jest niejasny. Zgwałceń jest coraz mniej przecież.
Zerr02019.07.5 0:14
Lewactwo odbiera nam prawo do życia wg naszych wartości, naszej kultuty i naszych obyczajów. Wszelka cywilizacja polega na ograniczeniach, na nierównym traktowaniu, na rygorach i niepisanych obyczajach. A wy szczujecie różne agresywne mniejszości, wmawiacie im że "maja prawo" wysxać się na nasze wartości i zmusić nas do tego, abyśmy im udzieleli naszych przywilejów. Pozbawiacie nas prawa do nazywania określonych postaw i zachowań jako 'złe' albo jako 'zaledwie tolerowane'. W naszej kulturze obnoszenie się ze zboczoną seksualnością jest czymś złym i może być nietolerowane. a WY nam prawo do tego nietolerowania rzczy podłych i złych usiłujecie pod załganymi pretekstami odebrać. Inaczej mówiąc - większość tkanki społecznej i relacji to prawa zwyczajowe i obyczaje - a to wy właśnie niszczycie pałą policjanta, gazem, psami i karami więzienia. Prawo do dyskryminacji i niechęci jest PODSTAWOWYM prawem człowieka. Podobnie jak prawo do uprzywilejowywania i popierania. A wy oba te prawa konfiskujecie i dajecie sobie. Dyskryminować i nietolerować wolno tylko Normalnych Ludzi Uprzywilejowywać i popierac wolno zboczeńców i inne agresywne sekty i mniejszości. Wy nie głosicie żadnych równych praw. Wy je odbieracie.
Zerr02019.07.5 2:48
Wasza "równość" nie jest żadną równością. Na wstępie dyskryminujecie, wykluczacie i prześladujecie tak z 3/4 społeczeństwa. Wystarczy że zwyzywacie od 'faszystów', i 'nienawistników', a każdy sprzeciw wobec waszej agendy nazywacie 'nienawiścią' - i juz większość społeczeństwa jest wykluczona i poddana ostracyzmowi. Macie nawet w tym celu utworzoną specjalną "F-skalę". Tylko całkiem skrajni lewacy nie podpadają pod 'odchylenie faszystowskie'. Wg waszego światopoglądu to wy jesteście Koroną Stworzenia, sory, Ludzkości i wasza agenda jest Szczytem Doskonałości - każde, nawet najmniejsze odchylenie spotyka się z bluzgami "tyyy morderco ludzi lgbteeee". Z punktu. Nie ma żadnych pośrednich odcieni - albo lewak - albo bydIę, zwierzę i w zasadzie kolejny do gazu. A jak się juz 3/4 społeczeństwa zwyzywa od morderców, tylko czekać aż rozpalicie piece krematoryjne. Oczywiście - wszystko z miłości :) Skala wykluczania jakiej wy sie dopuszczacie przekracza wszelką miarę. Ale wam wolno. Wy gnoicie z miłości do ludzkości. Jak zawsze. Na razie tylko pałujecie, zastraszacie dzieci w szkołach i wtrącacie do więzień dorosłych. Ewentualnie pozbawiacie pracy i skrupulatnie ścigacie swoje ofiary - zastraszając wszystkich kolejnych pracodawców. Ale wam wolno. Wy prześladujecie z miłości do ludzkości. Jak zawsze. Wszystko ma być równo zrównane - w dół. Żadnch przywilejów, żadnej nierówności. Kobieta czy dziecko ma byc równie mocno bita i pałowana jak facet. Żeby nikt nie fikał - wmusić pałą policjanta wszystkim Prawa Wyborcze, szczególnie Kobieeetom, bo kobiety łatwiej zastraszyć - i zmusić do żyrowania w ciemno poczynań Politycznego Bydła. I jeszcze przedstawicie to jako Sukces, Wyzwolenie i Zdobycz feminizmu. Masakra. Intelektualna masakra. Jak nie pójdzie do Wyborów popierać naczelnej siły narodu rozpisanej na dwa głosy - pała i grzywna. Oto wasz ideał - większość narodu wbita w glebę równo kuca przed prawami LGBT. Indoktrynacja od przedszkola - i żeby nikt nie śmiał nie dostac w twarz z plaskacza informacją, że może musieć się brandzlować od 4 r.ż. Jak dorośnie - narzygają mu do uszu i oczu 'seksedukacją' i pouczą surowo, że pewnie jest zboczeńcem, ale to przeciez nic złego zostać zboczeńcem. Oto wasz ideał - idealne ujednolicenie, śmierć cieplna. Nikt nie fika, wszyscy równo w jednym tempie. Różnorodność popierana mocno, każdy mieni sie innym kolorem, ale wystarczy odejśc na 20 metrów i juz tłuszcza ludzka zmienia się w idealnie szarą, nomen omen zhomogenizowaną masę. Cała różnobarwna ludzkość, wszystkie jej barwy zmieszane razem w jednolita szarą breję. Każdy może ubrać beret w dowolnie wybranym kolorze, tylko kurła po co?
anonim2019.07.5 8:01
Zerro miałes atak szajby? Was jest dwóch czy masz schizofrenię? Ciebie trzeba izolować masz zwidy i omamy.
Zerr02019.07.5 10:52
jak cie boki doopa to ją sobie odetnij przestanie
Agnieszka2019.07.4 15:30
Nigdy nie widziałam tego teledysku i pewnie nie zobaczę, ale co tam, nasza Roksana Węgiel, 14 latka, która wyśpiewywała o seksie i fantazjach erotycznych raz sfotografowała się z parą prezydencką i zostało jej wszystko odpuszczone. Czyli jest szansa dla Miley ;) , czy jak ona się tam nazywa.
Andy UK2019.07.4 18:58
W 2 dni teledysk obejzalo 12mln ludzi. 700tys ludzi dalo 'kciuka w gore', tylo 70tys w dol. Nalezysz do tych 10% niezadowolonych. Najwyrazniej nie nadazasz.
Agnieszka2019.07.4 19:03
Niezadowolonych? Trochę innej muzyki słucham, to wszystko. Nie oceniam, bo nie widziałam. I jakoś nie mam wewnętrznego przymusu oglądania, słuchania tego co na topie, czy nadążania za nowinkami modowymi. Chyba nigdy nie miałam.
Zerr02019.07.4 21:11
Ludzie! Jedzcie guano! Miliony much nie mogą sie mylić!
Michał Pasierb 2019.07.4 15:20
No, ta mama przynajmniej raz okazała się proliferką -jak widać powyżej...czyli jednym słowem niewiarygodna .
Maria Blaszczyk2019.07.4 17:06
To powszechny błąd, choć zupełnie go nie rozumiem. Przekonanie, że kobiety są rozsądnymi ludźmi i podejmują racjonalne decyzje, nijak się nie wyklucza z macierzyństwem. Pogląd taki wyznaje np. moja mama - i jest matką wielodzietną. Pogląd taki wyznaję ja - i również do prokreacji mam stosunek nad wyraz pozytywny. Otóż pozostawienie decyzji w rękach osób, które poniosą jej konsekswencję - a co do których poczytalności, moralnej wrażliwości i inteligencji chyba, co do zasady, nie ma wątpliwości - nie oznacza niechęci do dzieci.
robaczek 2019.07.4 14:54
BOJKOT MILEY!!!1 no nie moge z wami!! ;] KOCHAM WAS!! ;] ;D hahahah ;]
Ciekawski?2019.07.5 8:08
Robaczku kochany ,a ty chyba z tych żuczków gnojarzy,? Bo jak piszesz to taki smrodek czuć ,fuj
Jestem lesiu keller-krawczyk i jestem pedofilem.2019.07.4 14:52
Jestem JPIII i jestem idiotą. Jestem Nowak i jestem idiotą. Jestem Stachu i jestem idiotą. Jestem Konfederata i obciągam laskę putinowi. Jestem Albert, etc. i jestem oszczany. Jestem lesiu keller-krawczyk i jestem pedofilem. Jestem JPIII i sprzedaje mydlo zrobione z ciotki.
JPIII2019.07.4 14:28
Bardzo ładny klip. Więcej takich na pohybel katolom. Katole promują fakt, że chrystus to bydle i pedał co łajdaczył się się z 12 ped...ałami zw. apostołami. Był owocem starego pedophila zw. B.. ogiem, który zgwałcił 14-letnią dziewczynkę zw. Mar...ychą. Prawda was wyzwoli katole.
chordad2019.07.4 15:13
no i po co bluźnisz? co odpowiesz, gdy Król Królów cię o to zapyta?
Roman2019.07.4 15:47
Ulżyłeś sobie ?
JPIII2019.07.29 5:38
Ale ja o tym wiem natomiast wy durne katole nie potraficie niczego zrozumieć. Przecież to frądle pokazywali starego pedophila zw. bogiem. I wy durnie nie widzicie, że to był pedophil. .
anonim2019.07.4 14:15
Po kiego grzyba promować tu te śmieci, tak się zastanawiam.
J.P 2019.07.4 14:11
."..Tymczasem widzimy tarzającą się dziewczynę z sugestywnymi gestami, zniewoloną lewicową ideologią." 😃👌
robaczek 2019.07.4 16:26
poetycko tak ;] sie az rozmarzylem