13.08.19, 11:13(fot. twitter/SLD)

Już tego nie ukrywają! Czarzasty: Lewica jest za homomałżeństwami i adopcją dzieci przez LGBT

- Lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi – powiedział lider SLD Włodzimierz Czarzasty. Jego zdaniem adopcja dzieci przez pary homoseksualne "to właściwy kierunek".

Włodzimierz Czarzasty w „Rzeczpospolitej” mówił o programie Lewicy. 

– Będziemy przekonywać społeczeństwo do wielu lewicowych sytuacji. Będziemy jasno stawiać sprawy państwa świeckiego – mówił lider SLD. Wskazywał m.in. na takie punkty swojego programu, jak „państwo świeckie, socjalne, prawa dla kobiet, Unia Europejska, praworządność i polityka historyczna”. 

W programie padła także jasna deklaracja -  „Lewica jest za małżeństwami homoseksualnymi”. 

– Jak przyjdzie czas na to, jak będzie do tego przygotowane społeczeństwo, jak odbędzie się wielka dyskusja, to uważam, że jest to właściwy kierunek – mówił, odnosząc się do legalizacji adopcji dzieci przez pary homoseksualne.

 

bz/tvp info

Komentarze

mundurowy2019.08.14 12:07
bo on to stary pedał
Moly2019.08.14 5:00
Ja znam tyle heteromalzenst ze psa bym im nie dala w opieke; a o dziecku to nawet nie wspomne. Nie ma znaczenia czy malzenstwo jest heteromalzentwem czy homomalzestwem: liczy sie jedno: czy sa w stanie stworzyc dom gdzie dziecko czuje sie bezpieczne, kochane, doceniane. Gdzie moze liczyc na rodzicow w chwilach trudnych. Gdzie jego rozwoj i jego telenty sa rozpoznawalne. Gdzie jego indywidualnosc jest ceniona.To ma wplyw na to jak sie rozwija mozg i konsekwentnie jak sobie da rade w zyciu. Reszta nie ma nic do rzeczy chocbyscie sie nawet wygieli w paragraf, dostali konwulsji i gadali w jezykach
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 22:30
Когда в жизни всё не так, Когда люде все не те.
emeryt2019.08.13 14:47
Panie, panowie z PIS-u, Frondy, wybory są tuż tuż a wy dajecie nabierać na te "dyskusje" n.t. miejsca homoseksualistów pośród normalnych. To jest odwracanie waszej uwagi. Piszcie, mówcie jaki jest program, kiedy rozpocznie się kopanie kanału żeglugowego, jak daleko są zaawansowane prace nad CPK, via Carpatia, PKP i ich plany, rozbudowa portów i terminalu LPG, Baltic Pipe i setki większych albo mniejszych planów gospodarczych. Tzw. nauczyciele, oczywiście rozpoczna swój szantaż, pytanie jest: Ilu z nic zasługuje na podwyżki, a ilu na zwykłego kopa? Homoseksualisci nie wnoszą nic, dosłownie nic, nie tworzą miejsc pracy, nie pomnażają bogactwa narodowego i nie mnożą się, na szczęście, jedynie obciążają służbę zdrowia. To jest margines społeczny, ludzie których nie można brać serio. Najlepszym przykładem jest ten ich naczelny homoseksualista Biedroń z "żona, mężem" (?!). Nie wie czego chce, tzn. wie, chce być w mediach jak najdłużej. Lata mu lecą, ptak mu więdnie, rectum ma wycieki. Nie dajcie się prowokować. Problemem dla PIS-u nie są perwerci seksualni, ale "samoloty i wille". Nie ma znaczenia, że PO, SLD wzorem sekretarzy KC, ci spod "okrągłego stoliczka" z butelkami Stolicznej przysłanej im z sowieckiej ambasady, robili podobnie. PIS wygrał wybory bo zaproponował wyborcom "prawo i sprawiedliwośc". To ze coś jest legalne nie oznacza, że jest etyczne i moralne. Zmienić to prawo.
Witacy2019.08.22 17:54
Brawo! Popieram Pana!
Jahu2019.08.13 13:24
Czy komuchy poza kłamstwem, mordowaniem i szerzeniem syfilisu mają coś normalnego do zaproponowania? ...odp. jest prosta NIE mają.
Voina2019.08.13 11:51
Kwestia homomałżeństw to kwestia uznawania praw człowieka. To nie jest ideologia, jak usilnie w akcie desperacji probuje katoszariat sobie wymyslac.
do Viony2019.08.13 12:00
No dobrze idąc takim tokiem myślenia dlaczego nie uznamy praw domagających się od neonazistów, wszakże też by oni chcieli aby "ich" praw uszanować
ZERR02019.08.13 13:26
to jest po prostu wulgarne kłamstwo i sparszywiała ludobójcza ideologia
Jahu2019.08.13 13:27
nie ma w naturze czegoś takiego jak homomałżeństwo.
Witacy2019.08.22 17:51
Moja droga Voino - nie odróżniasz praw człowieka od praw grupy ludzi. A po drugie - NIT Ci nie zabrania żyć, jakby Boga nie było. Po trzecie - czy wiesz, co to jest Konstytucja RP? Jeśli Ona Ci się nie podoba, to wyjedź, nikt Cię nie zatrzymuje tutaj siłą. Polska jest państwem dla normalnych.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:24
I heja lecimy... do tyłu
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:22
Fajny jestem....nie?
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:21
My pedofile zrzeszeni w LGBT dpomagamy się małżeństw z dziećmi, i legalizacji naszej orientacji seksualnej. także jak prof. hartman domagamy sie legalizacji związków kazirodczych! my pedofile LGBT domagamy się praw!
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:21
A tak naprawdę was lubię frondziarze bo czytacie moje wpisy.
aneta2019.08.13 11:21
Jeżeli lewicowość to jedynie kwestia rozporka i nie tylko, to ja chyba coś przeoczyłam. A gdzie opieka nad słabymi, wyrównywanie szans na lepsze życie, socjal itp. itd. Ale tamten świat pewnych, nawet i po części pseudowartości, już przeminął. Teraz jest moralny rozgardiasz. Wszystko na sprzedaż, wszystko na zniszczenie, byleby tylko mieć władzę. A potem jeszcze katolicki pogrzeb z orkiestrą, bo czemu by nie. Masakra.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:16
Okręgowa Inspekcja Pracy: w zwolnieniu pracownika IKEA nie ma nieprawidłowości Nowa informacja w sprawie mężczyzny grożącego gejom śmiercią Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie wydała za pośrednictwem rzecznika praw obywatelskim Adama Bodnara oświadczenie w sprawie homofobicznego byłego pracownika sklepu IKEA, zwolnionego za cytowanie fragmentów Biblii mówiących o karaniu gejów śmiercią. Stwierdzono, że w decyzji firmy nie doszukano się żadnych nieprawidłowości. Pojawiła się nowa informacja w sprawie byłego pracownika sklepu IKEA, który został zwolniony po tym, jak w odpowiedzi na artykuł antydyskryminacyjny zamieszczony w wewnętrznym intranecie firmy, napisał na Facebooku: "Akceptacja i promowanie homoseksualizmu i innych dewiacji to sianie zgorszenia. Pismo Święte mówi: 'Biada temu, przez którego przychodzą zgorszenia, lepiej by mu było uwiązać kamień młyński u szyi i pogrążyć go w głębokościach morskich'. A także: 'Ktokolwiek obcuje cieleśnie z mężczyzną, tak jak się obcuje z kobietą, popełnia obrzydliwość. Obaj będą ukarani śmiercią, a ich krew spadnie na nich'". W sprawie zwolnienia interweniował rzecznik praw obywatelskich, Adam Bodnar. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie nie wykryła nieprawidłowości, dlatego kolejnym krokiem będzie zbadanie zdarzenia przez sąd. Bodnar zajął się sprawą z urzędu, zwracając się do firmy IKEA o zajęcie oficjalnego stanowiska oraz przekazanie odpowiedniej dokumentacji. Okręgowa Inspekcja Pracy w Krakowie sprawdziła m.in. wewnętrzne regulacje firmy, takie jak Regulamin Pracy i Kodeks Postępowania Grupy IKEA, a także sprawdzono legalność zatrudnienia i zakres prawnej ochrony, bezpieczeństwa i higieny pracy. Kluczowe informacje w regulaminach firmy dotyczą m.in. wsparcia dla fundamentalnych praw wszystkich ludzi i braku akceptacji dla dyskryminacji. RPO wydał komunikat, w którym czytamy: "W odniesieniu do wypowiedzenia umowy z pracownikiem, którego dotyczy sprawa, stwierdzono, że 'podano w sposób szczegółowy przyczynę wypowiedzenia ze wskazaniem naruszonych przez pracownika przepisów prawa pracy, w tym regulaminów wewnętrznych'". https://queer.pl/news/203214/decyzja-okregowej-inspekcji-pracy-w-krakowie-w-sprawie-homofobicznego-pracownika-ikea
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:25
Uwaga na podróbke Polak Ateista Dumny Gej. To zwykły troll opłacany z pieniędzy kurii i Watykanu. Prawdziwy Polak Atiesta Dumny Gej jest tylko jeden. My LGBT i pedofile zrzeszeni w LGBT domagamy się praw legalizacji naszej orientacji seksualnej. Jesteśmy po to aby zniszczyć konserwatywne społeczeństwo i ukształtować nowy model człowieka europejskiego według nowej inżynierii społecznej. Wszelkie przejawy oporu są homofobiczne i niezgodne z prawem ludzkim i etycznym!
Zbigniew2019.08.13 11:29
Fundamentalnym prawem człowieka, jest móc pracować w spokoju nie będąc przymuszanym szantażem do krzewienia ideologii, nadto ideologii wymierzonej w podstawy cywilizacji.
Witacy2019.08.22 17:43
Gdy się chce uderzyć psa, kij się zawsze znajdzie.
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:16
Durne frondziarze odkrywają Amerykę :)
Polak Ateista Dumny Gej2019.08.13 11:23
Jak kto chce się ze mną zapoznać to podam nr telefonu
anonim2019.08.13 13:08
Muchos dineros, na początek podaj nr ISBN twojej książki o Romanie Dmowskim.
CIPAK2019.08.13 12:10
A odkrywają - odkrywają!!! Czy ktoś się spodziewał, że lewica chce zastąpić małżeństwa sakramentalne - przymusowymi związkami "homo". Długo sie z tym ukrywali - aż wreszcie fronda dotarła do prawdy. TRWOGA!!!! /fronda wskazała wroga/.
Gniewko syn rybaka2019.08.13 13:10
Wreszcie będziesz miał wymówkę by wywalić za próg "swoją starą". Niestety, w zamian będziesz musiał poślubić kolegę z podstawówki. Pod przymusem rzecz jasna.
CIPAK2019.08.13 13:59
Skorzystam z okazji - bo już nie mogę - i po co mam ją trzymać - dla sąsiadów???
Andy2019.08.13 21:25
Jesteś bardzie Dumny gdy obciągasz, czy gdy Tobie obciągają? Bez urazy. Tak tylko pytam się.
Witacy2019.08.22 17:39
Przyjacielu, jesteś żałosny. Współczuję.