12.08.13, 19:05Ministerstwo Prawdy

Komunikat Ministerstwa Prawdy (nr 320) tylko na Fronda.pl: Dobro narodowe wg Żakowskiego

W czułym i wzruszającym artykule pt. "Platformo, trzymaj pion", przedstawił on główne prawdy świeckiej wiary w Partię, którą wyznaje każdy pragnący tolerancji i nienawidzący wstecznictwa obywatel Polski Ludowej. Po pierwsze: Partia to polskie dobro narodowe! Po drugie: Nie ma na politycznej scenie żadnej innej siły zdolnej do przewodzenia takiej rządowej koalicji, która prowadziłaby sensowną politykę. Po trzecie: Jedynie Partia ma zdolność do ciągłego uczenia się, weryfikowania poglądów i reagowania na zmiany zachodzące w świecie! Po czwarte: Żyje się lepiej! Żyje się lepiej wszystkim!


Komentarze

anonim2013.08.12 19:47
mam nadzieję, że nie wygra ani PO, ani PiS. PO to dno dla gospodarki zarżniętej rękami Rostowskiego. PiS to miesięcznice, pomniki i jazda moralna na czas. Czy jest jakaś partia, która po prostu zajmie się gospodarką? Na Mikke nikt nie chce głosować, to czy do wyboru jest HIV lub malaria? PO lub PiS? Dlaczego Polska ma tkwić w tym kręgu partyjnych aparatczyków? Ręce opadają... Wygra PiS, a po 4 latach znowu PO i tak w kółko... Zabawa kosztem ludzi...
anonim2013.08.13 5:04
Co by nie mówić o red. Żakowskim, to gdy ostatnio zerkłem se na jego życiorys w Wikipedii okazało się, iż biedak urodził się w swoje własne imieniny! Ja dostaję prezenty również 20 września, a on tylko raz. O te kilka wódek z Michnikiem mniej.
anonim2013.08.13 7:22
Hahahaha .... biedni ci ludzie, oj biedni. Nagle się okazuje, że zostają wyżęci, osamotnieni. Tak się szmacili i po co? ;-)))
anonim2013.08.13 11:48
Tak, tak, jak wiemy genialny hodowca kota dachowego odmieni wszystko. Bedą nowe zabawki i nowe dzieci w piaskownicy.