10.10.15, 13:15

Korwin i Wipler chcą zostać świniopasami?

Partia KORWiN kierowana przez Janusza Korwin-Mikkego wspomaganego przez Przemysława Wiplera zorganizowała przed Sejmem happening ze świniami. Zwierzęta ubrane w koszulki z nazwami głównych partii paradowały na Wiejskiej. Miało to pokazać, że wszystkie partie to "jedno zło", a tylko Korwin-Mikke i jego prorosyjskie pomysły są dobre dla Polski...

Korwin twierdził, że "koryto się rozrasta", a "im więcej jest jedzenia w korycie", tym częściej zwierzęta wychlapują. Politycy KORWiNa mówili też, że chcą "odsunąć świnie od koryta".

Wipler zapowiedział, że świnie zostaną wkrótce ubite i zjedzone podczas wieczoru wyborczego partii.

tag

Komentarze

anonim2015.10.10 13:27
Świetny heppening - Korwin ma celne, odzwierciedlające naszą rzeczywistość skojarzenia - wspaniały pomysły z tymi świniami :)
anonim2015.10.10 13:28
Inteligencja to redaktorzy Frondy nie grzesza. Czym sie zajmuje swiniopas? Tytul idiotyczny, w sam raz dla wielbicieli koryta!!!
anonim2015.10.10 15:50
Prawda w oczy Frondę kole.
anonim2015.10.10 16:18
krystyna80 Czy przyjęłaś już swojego murzynka ?
anonim2015.10.10 18:46
Ohydnie żenujący tytuł, jak i sama treść tego "artykułu", starający się na siłę obrzydzić Korwina i ograniczanie jego poglądów i pomysłów do "prorosyjskich" jest już takim... że już nawet tego nie skomentuję. Gdyby PiS zrobił podobną akcję frondelek nazwał by ją "genialną"
anonim2015.10.10 18:54
Bielzz Nie do końca doskonale. Jezeli do świń dołaczymy poligamistę Korwina pchającego się do koryta wszędzie gdzie tylko jest koryto, czy to Rybnik, Warszawa, czy Bruksela, nie ma znaczenia gdzie, koryto jest koryto, a Korwin napasiony nigdy nie był i nigdy nie będzie i moczymordę Wiplera, przyczepionego do koryta nieco krócej, ale równie bezwzględnie, to wtedy obraz byłby doskonalszy. Nie ma się co odniecać, sam Korwin mówi ze czerwona świnia zawsze czerwoną swinią ozostanie, więc jego obecność w IV Rzeszy euroejskiej dziwić nie może
anonim2015.10.10 19:07
Robertw ''Tag chyba nie zaprzecza, że PiS jest za opłacaniem stronnictw sejmowych z tego, co się wydrze podatnikom?'' Nie wiem jak Tag, wiem, że Korwin z Wiperem przytulają pieniądze wydarte podatnikom, nawet okiem nie mrugnąwszy, widać świnia zawsze będzie świnią ''Chyba dostrzega, że różni ludzie korzystają "finansowo", gdy czy to PO, czy PiS itd. jest przy władzy?'' Oczywiście, Korwin i Wipler dzięki obecności przy wladzy owych partyjek dostają pieniądze wydarte podatnikom co miesiąc i nic się nie krzywią, to chyba są wymierne korzyści ?
anonim2015.10.10 20:06
@enrque111 - świetny komentarz, pozdrawiam:-) Najlepsze jest nadużywanie słowa szowinizm, którego, jak widać, niektórzy nie rozumieją:-)
anonim2015.10.10 21:32
Zdjęcie JKM i PW ma za zadanie zmanipulować czytelnikiem. Autor już powinien stanąć w kolejce do spowiedzi.
anonim2015.10.10 21:57
Fajnie że Fronda promuje Korwina.
anonim2015.10.10 22:06
Robert ''P. Mikke jest przeciw opłacaniu przez państwo "partyj politycznych", p. Kaczyński jest za'' Znaczy, że jak państwo świni Kaczyńskiego płaci na partie to jest to zbrodnia socjalistyczna, a jak partie będą finansowane np przez handlarzy kobietami to wtedy będzie ok, ? To jest wyższośc mikkizmu nad świnią Kaczyńskim? ''edyne środki jakie p. Mikke dostaje "instytucjonalnie" to są te z Brukseli, które i tak by do kogoś wpadły. '' Są to pieniadze ukradzione podatnikom,- zgodnie z definicjami Korwina, Korwin jest taką samą świnią przy korycie jak wszystkie inne..od kiedy to mozna kraść, żeby inny nie ukradł? Korwin coś takiego ostatnio srzedał swoim wyznawcom? Jestem chyba trochę w tyle ''Jest jednak przeciwny uczestnictwu Polski w UE i takim wypłatom.'' Oczywiście, co nie pzreszkadza mu ukradzionych pieniedzy kasować do portfela miesiąc w miesiac ''Gdy będą mieli władzę, wtedy obiecują zaprzestania wydatków państwowych na stronnictwa.'' polacy to wg Korwina naród idiotów, świń itd więc chociazby z tego względu na bandyckie pomysły korwinowskich lewaków nie wyrażą zgody, , świnie z piSu ze świnią Kaczyńskim na zcele mając takich wrogów mogą spać spokojnie, realne zagrożenie jest gdize indziej
anonim2015.10.10 22:24
Zawsze głosowałem na PiS ale teraz kolej na Korwina. podoba mi się ten polityk.