08.06.18, 17:14zdj. screen Youtube

Krzysztof Krawczyk: Uważam Mahometa za kretyna

Krzysztof Krawczyk jest jedną z największych gwiazd polskiej muzyki. Mimo wielu lat aktywności scenicznej, jego popularność nie słabnie. uzyk chętnie opowiada o swojej wierze, nawróceniu i Bogu. 

Artysta udzielił szczerego wywiadu raperowi WINI na jego kanale na YouTube.

"Pan Bóg jest wszędzie, wszędzie nas otacza. Oddychamy powietrzem, którego jest autorem. Jesteśmy otoczeniu ludźmi, których jest stworzyciele"- mówił Krawczyk. Muzyk przyznał również, że czasami przestrzega przed walką z chrześcijaństwem, ponieważ prędzej czy później przyjdą konsekwencje i mogą być naprawdę bolesne. Odnosząc się do tego, co dzieje się obecnie na świecie, artysta ocenił, że współcześnie liberalizm "jest za daleko posunięty", a chrześcijanie, zwłaszcza katolicy, "mają przechlapane". 

"Istnieją potężni ludzie i organizacje, którzy walczą z nami i uważają nas za oszołomów"- stwierdził Krzysztof Krawczyk. Następnie w dość ostrych słowach wypowiedział się na temat... islamu.

"Trudno mi uszanować kogoś, kto jest w organizacji podrzynającej komuś gardło na brzegu morza. Uważam Mahometa za kretyna, który wymyślił takie bzdury…"-powiedział artysta. Gwiazdor przyznał, że ma w domu Koran i zna jego treść. 

"W pewnym momencie jest wzniośle, aby po chwili ktoś powiedział: "Zabijaj! Zabijaj i gwałć swoich nieprzyjaciół!"- ocenił. 


yenn/Youtube, Fakt24, Fronda.pl