28.10.14, 09:43Tęcza na placu Zbawiciela w Warszawie (fot. Marcin Miśkiewicz/Flickr)

Mariusz Dzierżawski: Rozbiorę tęczę na Placu Zbawiciela

Mariusz Dzierżawski wyjaśnia, że start w wyborach na prezydenta Warszawy po to, by zastąpić Hannę Gronkiewicz-Waltz i by chronić prawa rodziny to nie są sprzeczne powody.

„Kampania wyborcza to dobra okazja do tego, żeby mówić, że ludzi nie można zabijać, ani zmuszać nikogo do zabijania. Żeby wskazywać, jak ważne dla każdej wspólnoty, również lokalnej, są zasady moralne, na których ta wspólnota jest zbudowana” - tłumaczy w rozmowie z tygodnikiem „Niedziela”. Jego zdaniem, w przestrzeni publicznej zbyt mało mówimy o tych, wydawać by się mogło, oczywistych sprawach.

Ważne problemy w opinii Dzierżawskiego nie pojawiają się zbyt często w debacie publicznej. „Za to pojawiają się i są nagłaśniane przez wielkie media wezwania, żeby np. zastanowić się nad legalizacją kazirodztwa. W jednym z mainstreamowych tygodników pojawiło się nawet wezwanie, że powinniśmy podjąć debatę nad pedofilią. To jakaś zgroza” - ocenia kandydat na prezydenta Warszawy.

Dzierżawski dodaje ponadto, że jeśli zostanie prezydentem stolicy, to rozbieże tęczę na pl. Zbawiciela. Całość wywiadu można przeczytać TUTAJ

MaR/Tygodnik „Niedziela”  

Komentarze

anonim2014.10.28 9:54
Gdy "zastanawiano się" nad liberalizacją podejścia do pedałów, ci po pewnym czasie uzyskali przywileje, a nawet w niektórych państwach oddaje im się bezbronne dzieci, niczym króliki doświadczalne. Gdy "zastanawiano się" nad legalizacją pedofilii, w następstwie tego powstała w pewnym europejskim państwie partia skupiająca pedofilów. Obecnie również Fuszara i ten podstarzały żydokomuch proponują jeno akademicką "dyskusję" na temat kazirodztwa. Potem będzie dyskusja na temat walorów smakowych i żywieniowych ludzkiego mięsa (za zgodą tych co chcą iść pod nóż oczywiście), no i tolerancji wobec nekrofilów (przecież nieboszczykowi jest wszystko jedno; niektóre państwa palą przecież nieboszczykami w sieciach ciepłowniczych). Jak widać, postęp postępuje coraz bardziej żywiołowo.
anonim2014.10.28 9:57
W życiu o nim nie słyszałem, i większość wyborców chyba też nie. Facet kandyduje z KWW "Warszawa Dla Rodziny". Żeby tylko się nie okazało, że jeśli nie zostanie wybrany, to jego zwolennicy i tak spalą tęczę.
anonim2014.10.28 13:52
"Żeby wskazywać, jak ważne dla każdej wspólnoty, również lokalnej, są zasady moralne, na których ta wspólnota jest zbudowana” - niektórym "wspólnotom" muzułmańskim zasady moralne pozwalają wydawać dziewięcioletnie dziewczynki za mąż i kamieniować zgwałcone kobiety i jakoś tych zasad Fronda nie chce bronić, tylko się im sprzeciwia.
anonim2014.10.28 13:59
Na szczęście możesz zostać jedynie prezydentem pisuaru...
anonim2014.10.28 17:10
"... wszystko to śmieci i gnój" św. z Avilla
anonim2014.10.29 19:26
No tak, bo Warszawa ma tylko jeden problem: Tęczę na pl. Zbawiciela. To jest śmieszne...