04.07.21, 15:30Fot. screenshot - YouTube (Platforma Obywatelska)

Matka Kurka: Tak niepewnego i pogubionego Tuska jeszcze nie widzieliśmy

W pierwszym tekście o 154 powrocie Tuska postawiłem odważną tezę, że tym razem może to być fakt nie propaganda, bo zmieniło się wiele okoliczności wskazujących na zmianę sytuacji politycznej. Dziś nie napiszę „a nie mówiłem”, skromnie napiszę, że trafiłem przed Tuski, który jeszcze parę dni temu sam Tusk nie wiedział, gdzie się znajdzie. Żałuję natomiast jednego, w tamtym tekście zapomniałem wspomnieć o tym, że jeśli Tusk wróci, to nie na 100%, nie nad 200%, ale 1000% przedstawi jeden plan – wojna z PiS i Kaczyńskim. Niemal od pierwszego słowa Tusk od tego zaczął i to dopiero początek. Dzień w dzień będziemy słyszeć od Tuska to samo, Kaczyński i PiS odmieniani przez wszystkie przypadki, cała seria prowokacji, w tym tych najbardziej emocjonalnych. Kwestią czasu jest, kiedy pojawi się Smoleńsk i wszystkie inne „ląduj dziadu”. Tusk innego planu nie ma i nie będzie miał, z tego prostego względu, że jego polityczne umiejętności sprowadzają się wyłącznie do czegoś, co młodzież nazywa trollowaniem.

Plan jest prostacki, odgrzać konflikt na linii POPiS, tę świętą wojnę, co ma pozwolić na ustawieniu dwóch głównych graczy, by dla reszty zabrakło miejsca. Nawet nie chce mi się wchodzić w szczegółową analizę tego scenariusza, na samą myśl, że pisałem o tym 1000 razy robi mi się słabo. W każdym razie konflikt PO z PiS znów ma pozjadać wszystkie inne inicjatywy zgodnie z polityczną regułą – tam gdzie się dwóch dużych bije, reszta przegrywa. Warto natomiast zadać sobie kluczowe pytanie, czy to się może udać? Prawdopodobieństwo szacuję na 25%. Istnieje cały szereg poważnych przeszkód i na każdej Tusk w krótkim czasie może się wyłożyć. Pierwsza to ruch Hołowni i nie trzeba być profesorem politologii, aby wiedzieć jaka Hołownia odpowie. Oczywiście uderzy w odgrzewanie starych kotletów i jałowy konflikt PiS z PO, który Polskę dzieli i sieje nienawiść. Druga poważna przeszkoda, chociaż właściwie należało ją umieścić jako pierwszą, to wewnętrzna sytuacja w PO. Tusk jest cieniem samego siebie, widać było to niemal w każdym zdaniu jego wystąpienia, tak niepewnego, pogubionego i jednocześnie bardzo starającego się Tuska nie widział nikt, przy tego tupu okazjach. On wie, że dla własnej partii nie jest żadnym bohaterem, ale zaledwie dla jednej połowy ostatnią deską ratunku, a dla drugiej zawalidrogą.

Nie ma miejsca w PO dla Tuska i Trzaskowskiego, no chyba, że Trzaskowski zrezygnuje ze swoich ambicji politycznych. Kongres PO pokazał to wyraźnie, głównymi bohaterami byli Budka i Tusk, Trzaskowski został wspomniany jednym zdaniem. Co by o Trzaskowskim nie mówić, on jest twarzą nowego otwarcia w PO, przecież nikt inny tylko Trzaskowski w czasie kampanii prezydenckiej odprawił Tuska na polityczną emeryturę. Tusk w 2008 roku miał władzę absolutną, Tusk w 2021 roku za każdym partyjnym rogiem może dostać nożem w plecy. Wreszcie trzecia rzecz, która ogranicza szanse powodzenia tej misji. Tusk dotąd był wyczekiwanym „zbawcą”, co oznacza, że wszyscy mieli jakieś wyobrażenia, natomiast rzeczywistość zawsze brutalnie weryfikuje to, co się ludziom marzy. Zaraz po wystąpieniu Tuska „eksperci” w studio TVN mówili, że „zabrakło wizji, zabrakło pomysłu”. Ludzie znają na pamięć wszystkie inwektywy jakie ciska pomiędzy sobą PiS i PO, do tego cały czas tematem numer jeden jest „pandemia” i to temat w pełnej dyspozycji PiS. Gdy Kaczyński każe założyć Tuskowi maseczkę, to ten będzie musiał to zrobić. Od poniedziałku do niedzieli będziemy wysłuchiwać oklepanych złośliwości i „dowcipów” Tuska. Na tym tle każda świeżość z automatu stanie się skarbem politycznym i w tę stronę z pewnością pójdzie Hołownia z Trzaskowskim.

Ostatnia rzecz godna uwagi, to sytuacja polityczna. Powrót Tuska staje się kolejnym argumentem przemawiającym na rzecz wcześniejszych wyborów. Jeśli w projekcie powrotu Tuska bierze udział Banaś, Gowin i „kelnerzy od mejli”, to czekają nas ciekawe wydarzenia w najbliższym czasie. Tusk jest kompletnym ignorantem i beztalenciem, dlatego tak wysoko polityce zaszedł, ale ma jeden dar. Potrafi wyczuć optymalne warunki dla siebie i nie jest przypadkiem, że tyle razy podkulał ogon, gdy PiS był silny. Teraz musi mieć mocne dane, że coś się wydarzy, coś wyjątkowo niewygodnego dla PiS i stąd powrót na „gotowe”. Dla kogoś kto się poważnie interesuje polityką, jedynie ten wątek jest istotny i warty uwagi, co nie oznacza, że to Tusk będzie beneficjentem nowego rozdania, w to szczerze wątpię.

kontrowersje.net

Komentarze

Dobre strony Tuska2021.07.6 13:30
W Sopocie rozmawia po Polsku. W Berlinie po Niemiecku. W Brukseli po Anielsku. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Złe strony pana Tuska. ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------ Myśli wyłącznie po Niemiecku.
A przepraszam2021.07.6 13:32
W Sopocie z Putinem wyłącznie PO niemiecku.
MICHAŁ PASIERB2021.07.6 13:20
Widać, że trolle są nie tylko w necie...Ale po co zjeżdżać aż do "tego kraju" ? No, chyba żeby zawrócić w głowach Julkom i Oskarkom, bo inni jeszcze pamiętają
Nina2021.07.6 10:59
Czy dziadek go nauczył tego pozdrowienia hitlerowskiego?
robaczek2021.07.6 11:36
zaczyna sie koncert malo rozgarniętych pisurkuf ;] ............................ NA KOLANA PRZED PANEM I PLEBANEM I GRYZC................. no widać u suwerena................ DNA chlopa pańszczyźnianego ;] ................... ;]
olka2021.07.6 14:08
Tak,lepiej sprzedawac,jak na targu niewolnikow kazdego Polaka z osobna i wszystkich razem,ty cuchnacy knorrem robaczku..(owsik?)
robaczek2021.07.6 10:03
OJ STRACH U PRAWICZUF ;] ............................................... kompleks TUSKA w pełni ;] ...................... no ślicznie jest ;]
Bożena2021.07.6 9:50
Upadek jest zazwyczaj bolesny. Salony go nie potrzebują, jest stracony. Merkelowa odchodzi - Tusk pozostał bezpański. Przegrywać nie potrafi, pracować również. Czy to nie jest powód do załamania? Może sam chciałby już odejść od polityki - ale musi dokończyć dzieło zniszczeń. Polakożercy od niego wymagają. Nie po to, dostawał ordery. Był w unii głosem i twarzą tych, którzy nie chcieli pokazywać na zewnątrz, swego jadu, niechęci do normalności i będąc sprytni podstawiali marionetkę - króla Europy;-) Król wrócił - ale nie jako syn marnotrawny lecz jak wąż jadowity. Program Tuska - kłamać rano, powtarzać kłamstwo, po południu i powielać wieczorem. On nie mądrzeje - pewnie zadławi się własnym językiem. Dziwi mnie tylko to, że on myśli, o ile istotnie myśli, a może myślenie mu nie wychodzi, że Polacy są durni i nie widzą, nie pamiętają i nie myślą.
Prawda2021.07.6 9:08
Filip z Konopi ==== PIS to Sługa Narodu Polski -- Dzieci Najedzone ==Emeryci maja wieksza == Stope Zyciowa jak Pracowali za Czerwonej Zarazy PZPR == już dzisiaj PIS wydał Setki Miliardów złotych na Dzieci emerytów ,, Koleje Drogi =====PO==Tuska zniszczyło Polska Kraine dla dobra Niemiec -- Polskie cukrownie ====Polskie Stocznie gdzie dzisiaj sa odbudowywane ----Tusk dzisiaj idzie --Niemiecka propaganda z 1939 roku --
Filip2021.07.6 7:53
Dokonania Jarosława Kaczyńskiego. Politycy z PiS-u doprowadzili do wydania 1,5 mld zł na budowę bloku C elektrowni w Ostrołęce, po wybudowaniu obiekt jest rozbierany. Politycy z PO nie chcieli wybudować bloku C za co byli krytykowani m. in. przez Andrzeja Dudę. Politycy z PiS-u doprowadzili do ruiny stadniny w Janowie. Mateusz Morawiecki w porozumieniu z Jarosławem Kaczyńskim zmarnował 134 mln zł na w wybory kopertowe, bez podstawy prawnej. Podkomisja smoleńska Antoniego Macierewicza zmarnowała miliony i nie dokonała żadnych nowych ustaleń. Łukasz Szumowski wydał miliony na respiratory, których nie ma i nie będzie. Ochrona Jarosława Kaczyńskiego rocznie kosztuje polskiego podatnika około 1,5 mln zł. Przemysł stoczniowy przez sześć lat rządów PiS-u nie został odbudowany. W wyniku łamania praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Nasz kraj ma otrzymać pieniądze z tego Funduszu pomimo PiS-wi, a nie dzięki PiS-wi. Rządzący wielokrotnie złamali Konstytucję i prawo europejskie. Mamy największą inflację w Unii Europejskiej, a zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory. Propaganda pisowska do perfekcji doprowadziła umiejętność podawania zmanipulowanych i przekłamanych informacji. Mam nadzieję, że Donald Tusk uratuje nas przed dalszymi szaleństwami Jarosława Kaczyńskiego. Mateusz Morawiecki był wieloletnim doradcą Donalda Tuska i nie jest krytykowany za działania, za które pisowcy krytykują Donalda Tuska. Pod względem korupcji, nepotyzmu i kolesiostwa PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące. W spółkach skarbu państwa nie zasiadają fachowcy, tylko pisowcy. Naród we wszystkich kolejnych wyborach, musi PiS-wi pokazać czerwoną kartkę i wrócić do normalności.
Lucy2021.07.6 8:18
Uważaj bo sie zakrztusisz troliku!!!
miki2021.07.6 8:34
Filip nawet zakładając poprawność twoich wywodów to ledwie wyjdzie 2 mld strat... a za PO 300 mld strat tyle że za PiS poprawiły się inne wskaźniki procentowo do PKB dług zmalał i gdyby nie pandemia dług zaczął by maleć bezwzględnie na 2020 deficyt budżetu był planowany na zero bezwzględne.. problem z blokiem "C" jest taki że PO-ło podpisała pakiet CO2 (czysta głupota) więc opłacalność zaczęła być wątpliwa.. a te straty nie do końca są gotówkowe a księgowe .. ma być blok gazowy a w przyszłości być może wodorowy.. Stocznie rozwaliła SLD & PO i to nie jest prosty temat znaleźć kadrę co się rozjechała 500 zakładów kooperujących które splajtowały.. itp troch stoczni jest ale w woj. Gdańskim .. wybory ? argument bez sensu kwadratura koła ustawowo PiS musiał zrobić wybory i nie mógł ich przesunąć bo tak mówi konstytucja koszty nie odbytych wyborów to koszt wymiany "pacynki" Kidawy z 2% poparciem nie produkuj się Donald z PO stocznie uwalił a nie zdążył uwalić LOT i gdyby nie pandemia to nie LOT był by kupiony przez Lutchanse ale LOT miał już kupić dość sporą spółkę niemiecką lotniczą ... tak więc Filip się nie produkuj bo to na razie stek bzdur..
jancio2021.07.6 2:04
Tutaj sprawa jest prosta. Tusk jest Koniem trojańskim unii europejskiej, dostał zadania od makreli: Zakopać mierzeję, zniszczyć via karpatia,tam gdzie CPK ustawić działka przeciwlotnicze i zestrzeliwać samoloty,dokończyć niszczenia stoczni, przyjechał zobaczyć do Szczecina co jeszcze zostało
x2021.07.6 0:06
Nigdy nie był inny, tylko ludzie tego nie widzieli.
Anonim2021.07.5 19:50
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, ze TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu. ITD. A Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWA MARKIETANKĄ lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM CIURĄ OBOZOWĄ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Anonim2021.07.6 10:37
Halo, szpital psychiatryczny? Potrzebna karetka i czterech silnych pielęgniarzy z kaftanem...😁😁😁
Anonim2021.07.5 19:43
az jakiz szczery usmieszek na tej szkopskiej mordzie-TFUJ🤮
KATON STARSZY2021.07.5 18:37
Dziwię się,że nie było kto napisać ryżemu lepszego przemówienia na otwarcie.Świadczy to o niskim poziomie doradców. Myślą że jadem i nienawiścią zaimponują Polakom. ,,Ryży" spadł do poziomu Wałęsy,a nawet niżej.Jego powrót i styl swiadczy,że spora część społeczeństwa jest mocno skundlona.Gdyby polacy znali swoją historię,zwłaszcza tę przedrozbiorową,może byliby ostrożniejsi.Widać, że szwabstwo lepiej zna naszą historię niż my sami i znależli odpowiedniego realizatora swej polityki.
Anonim2021.07.5 17:09
Tuska to teraz należy olać, niech sobie cytuje memy i plecie cienkośmieszne opowiastki dla lemingów. W lemingradzie więcej już nie wydusi, a wśród normalnych Polaków wywołuje zażenowanie. Nie pokazujcie go, bo nam się znudził juz dawno, a i lemingrad ma po części na niego w***ane. Jak ktoś czegoś nie kupuje, to obniża się cenę lub pozbywa za friko
nie zapominać, że Tusk nie ma2021.07.5 17:03
IMMUNITETU!!!.....
robaczek2021.07.5 16:33
HAHAHHAHA ........ no to nie ma sie czego bac ;] ...................... PO CO TEN SKOWYT NA PRAWEJ STRONIE ??? ;] ............. śliczne ;]
O tym nie dowiesz się za Szczujni2021.07.5 15:28
Iga Świątek została wyeliminowana z Wimbledonu w IV rundzie po porażce 1:2 w setach (7:5, 1:6, 1:6) z Tunezyjką Ons Jabuer.
Albert2021.07.5 15:05
Jakby nie Tusk i Owsiak, to Mać Ku͏r͏w͏a w ogóle by nie istniał.
miki2021.07.5 14:43
Przemówienie Donalda to cienkie dno ... leń na niemieckim rządzie co najlepiej umie jątrzyć i podjudzać .. na szczęście publika się drugi raz się nie nabierze ... magia "białego konia" już nie działa liczą się wyniki finansowe dane statystyczne czyli biznes.. a na to trzeba mieć dobry pomysł i plan ciężko harować ... Donalda można (a nawet trzeba) zagiąć 100 razy ... jak tam Donald ? miałeś sprzedać LOT ..a jak żeś odszedł (to gdyby nie pandemia) yo LOT miał kupić dość pokaźna niemiecka spółkę.. lotniczą .. jak widać na jednym przykładzie świat (Polska) zaczęła się lepiej kręcić jak cię nie było ... Donald masz tyle za uszami że Kurski cię rozjedzie na pierwszym okrążeniu a mohery i kibole na drugim ... a zacznie się od tego że na razie jesteś "na krzywesa" pełniącym obowiązki ..i nie koniecznie wygrasz wyboru w PO tam też już wolą świeże ośmiorniczki a nie odgrzewane kotlety.. i Kurski i reszta moherów & kiboli .. ...nie będzie mieli okazji ... co za pech...
x2021.07.5 14:29
Całe życie był tanim fajansiarzem.
Ryszard2021.07.5 12:45
Nigdy nie ufajcie „Grekom przynoszącym dary”, vide gowin… i reszta odchodojedow
Ryszard2021.07.5 12:42
Wielgucki aka „matka kurka” — przypomnę: PW przyjął ksywkę prześmiewczą do Ojca Rydzyka na początku nagonki lewactwa na Radio Maryja i katolicyzm w Pl w końcu ubiegłego tysiąclecia. Stary, leninowski trick z NEPem w wykonaniu współczesnego lewactwa — dobry car i źli bojarzy, dobry policjant i zły policjant, dobry wielgucki i zły owsiak, itp, itd. PW jest „a useful idiot”, a moźe kimś (czymś) w pokroju G. B. Shaw’a… Nigdy nie napisze, że tusk jest na smyczy Berlina .. wot szto…
J*bac tuska i pomatolow2021.07.5 12:40
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.5 11:14
Ból du.py PiSdzielców - bezcenny!!! 😁😁😁😁
katolicka deratyzacja Polski2021.07.5 12:10
Rosja=Komuna+Konfederacja
Zygfryd2021.07.5 9:50
I w końcu wylał sie ten zaszczytny gnój i smród pustej niemieckiej kloaki a wali smrodem i odorem łgarstw aż miło
Grizzly2021.07.5 10:39
Przyznaj się zboczeńcu, że brandzlujesz pod portret wodza Jarosława. Obleśny erotoman koprofag.
nnn2021.07.5 14:27
Nie podniecaj się , dewiancie tymi wizjami !
Grizzly2021.07.6 10:27
Wypier... bydle od mojego nicka!
man.of.Stagira2021.07.5 9:42
"Für Deutschland! ..." -te 180 centymetrów gnójmistrza z Krakowa i JEDEN Wnuczek (z Wehrmachtu). //
XYZ2021.07.5 9:17
Czy ktoś może mi powiedzieć co osiągnął ten Kurek,poza tym że Fronda cytuje jego teksty.
Mark2021.07.5 8:45
Pomózmy autorowi tego tekstu na publikację innych jego artykułów. https://www.kontrowersje.net/zaledwie-74-miliona-zaszczepionych-84-000-zakazonych-i-3500-zmarlych-po-szczepionce/
bolek2021.07.5 8:43
I choc padalo i choc bylo slisko a tu sie przywleklo to brukselskie swiniarzysko.
Anonim2021.07.5 8:42
Wojna hybrydowa na Polskę z zachodniego kierunku pod wodzą rudego lisa rozpoczęła się na całym froncie. Po zachodniej stronie stoją stacje TV, gazety, sprzedajni polacy, i wielkie państwo. O co chodzi? , o przejęcie władzy nad tym terytorium, nad mieszkańcami tego kraju , złapanie za mordę i powalenie na kolana CAŁEGO NARODU , aby polaczkom raz na zawsze odechciało się być Państwem samodzielnym , mocnym gospodarczo i politycznie.
Adam2021.07.5 8:36
Przecież Tusk miał podać do sądu Pana Sumlińskiego za stwierdzenie że był zarejestrowanym niemieckim agentem o pseudonimie "OSKAR" w książce "Niebezpieczne Związki Tuska" Dlaczego o tym cicho.
Filip2021.07.5 20:41
Gdyby Donald Tusk pozywał wszystkich, którzy publicznie piszą na jego temat nieprawdziwe informacje, to do końca życia nie wychodziłby z sądów.
Lista ofiar szczepienia2021.07.5 8:28
TheCovidBlog.com
Emeryt2021.07.5 8:26
Średnio mi po drodze z Tuskiem. Ale w artykule powyżej piszą bzdury. Tusk był wyluzowany i konkretny podczas całej konferencji. Najajlepszy kawałek z całej konferencji to pytanie TVPinfo. Tego trzeba posłuchać Tusk jakby czekał na to pytanie i dostał je na koniec od TVPinf- w pytaniu była sugestia o nepotyzm dotyczący syna. W odpowiedzi zapytał redaktora ile zarabia w TVPinfo ( około 15 tys PLN) bo jego syn zarabia netto niecałe 2900 PLN- człowiek który ma trzy fakultety 20 letnie doświadczenie. Redaktor TVPinfo az przysiadł właściwie to nie wiedział co odpowiedzieć. Przesłuchajcie sami i oceńcie, to było najlepsze podsumowanie tej konferencji jakie Tusk mógł dostać od TVPinfo.
POdPIS2021.07.5 8:40
Dokładnie tak było .
Wiki2021.07.5 8:49
Tusk konkretny? Emerycie, na łeb z Giertychem się zamieniłeś?
Anonim2021.07.5 19:51
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, ze TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu. ITD. A Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWA MARKIETANKĄ lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM CIURĄ OBOZOWĄ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Tygrysek_C2H5OH2021.07.5 8:21
Jak dla mnie to powinien trafić prosto za kraty.
Anonim2021.07.5 8:24
Tak, tak, pis go za kraty wsadza już od lat. Jakoś wciąż coś stoi na przeszkodzie, a to immunitet, a to stanowisko w UE, a to "kasta sędziowska". Co będzie tym razem, niewłaściwy układ planet?
Ala2021.07.5 8:46
WYSLAC GO DO KATARU.
AAAtomek2021.07.5 8:19
Pełne gacie strachu u prawaków. C.d. :Paradne!
Foster2021.07.5 8:12
Zepsuł Wam Donald Tusk ten Nowy PIS owski Ład. Wszyscy, nawet w PIS rozmawiaja o powrocie Tuska. Trzeba cos z tym zrobic, bo przegracie.
Prawda2021.07.5 8:05
Szodnik --Niemiecki Tusk znowu Niemcy wysłali do Polski --Zniszczyć Polski Przemysł ---Polacy mają być w Niemczech Niewolnikami ==
XYZ2021.07.5 9:23
A konkretnie o który przemysł chodzi?
Wielka Narodowa Nowenna Pompejańska2021.07.5 8:00
8-my dzień odmawiania Wielkiej Narodowej Nowenny Pompejańskiej. Program: CZAS TRWANIA łącznie 54 dni, Cześć błagalna od 28.06.2021r do 24.07 2021. Część dziękczynna od 25.07.2021 do 20.08.2021 GODZ: 20.30 do 21.30 INTENCJA: Aby przez nawrócenie ludzi, upadły masońskie plany szczepień i zniewolenia ludzkości. Możesz włączyć się w dowolnym czasie odmawiania nowenny, odmówić 1 dziesiątkę Różańca albo więcej. Może być odmawiana w domu, na zewnątrz- przy figurach Matki Boskiej, Serca Pana Jezusa, przy Krzyżu, możesz odmawiać sam, z rodziną albo w towarzystwie, z sąsiadami , w grupie małej albo wielkiej, w Kościele. Szczęść Boże. Oczywiście bardzo pięknym byłoby, gdyby w tę inicjatywę włączyli się wierni w parafiach, podając informacje w ogłoszeniach do wiernych! Nowenna zostanie zainicjowana właśnie przy figurze Matki Boskiej przy Kościele jednej z Parafii w Polsce, z udziałem wiernych.
Anonim2021.07.5 7:54
Pan Tusk wrócił, to i nawet matka kur*a wylazł spod kamienia. Bez kitu, w pisie pełna mobilizacja, wszystkie ręce na pokład.
Filip2021.07.5 7:54
Propaganda pisowska to ciągły spektakl kłamstw i pomówień w stosunku do Donalda Tuska i Koalicji Obywatelskiej, poczynając od kłamstwa smoleńskiego. Takiego łamania praworządności przez rządzących, jak za rządów PiS-u w Polsce jeszcze nigdy nie było. Mamy Kongres Prawa i Sprawiedliwości, który przypomina zjazd PZPR, a Jarosław Kaczyński w roli przypominającej Pierwszego Sekretarza, wygłasza propagandę sukcesu. Pod względem ilości afer PiS przebił wszystkie dotychczasowe ekipy od 1989 roku. Polska staje się pod rządami Jarosława Kaczyńskiego krajem autorytarnym, dlatego dla dobra Polski należy zmienić władzę. Prezes PiS-u doprowadził do pogorszenia stosunków z wszystkimi ważnymi państwami. Zadłużenie finansów publicznych rośnie jak nigdy do tej pory, inflacje mamy najwyższą w Unii Europejskiej. W związku z łamaniem praworządności przez rządzących Polska może stracić pieniądze z Funduszu Odbudowy. Działania Jarosława Kaczyńskiego mogą doprowadzić do wyjścia Polski z Unii Europejskiej. Polska w traktacie akcesyjnym przystępując do UE, podpisała zobowiązanie do przestrzegania praworządności.
Anonim2021.07.5 19:55
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, ze TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu. ITD. A Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWA MARKIETANKĄ lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM CIURĄ OBOZOWĄ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Filip2021.07.5 20:38
Jarosław Kaczyński przynosi wstyd i szkodę naszemu krajowi na arenie międzynarodowej. Ten człowiek jest największym nieszczęściem dla naszego kraju. Od 2015 roku politycy z PiS-u masowo łamią Konstytucję, zadłużają kraj, doprowadzili do powiększającej się inflacji. Prowadzą propagandę opartą na kłamstwie i manipulacji. Dążą do zawłaszczenia państwa i stopniowo wprowadzają standardy białoruskie. Pieniądze z Funduszu Odbudowy Polska dostanie pomimo PiS-wi, anie dzięki PiS-wi. Takiej dojnej zmiany jak za PiS-u w Polsce nie było od 1989 roku. PiS pod względem ilości afer przebił wszystkie dotychczasowe ekipy rządzące.
Odejdz2021.07.6 8:25
debilu!!!przestań wypisywac temu typkowi idiotyczne laurki!!!Tusk to q urwa która powinna byc ........... za to co zrobił.
AK472021.07.5 7:53
tak samo wam 4 litery zadrżały jak zamiast Kidowy-Błońskiej do wyborów prezydenckich dołączył Trzaskowski, panika w całym PIS, teraz podobnie i dlatego już do akcji propagandowo-oczerniającej przystępują różne pisowskie pomioty
...2021.07.5 7:52
Oj kurka, nie zes.raj się.
Filip2021.07.5 7:52
Cytuję słowa Jarosława Kaczyńskiego: "Brak zamiłowania do ciężkiej pracy pana Tuska - u nas dobrze znany, dowcipy o tym są - tam coraz gorzej jest przyjmowany, a na dodatek jego germanocentryczność nie wszystkim odpowiada”. Odnośnie pracowitości chciałbym przypomnieć, że Donald Tusk nauczył się do perfekcji języka angielskiego. Jarosław Kaczyński zaczął uczyć się tego języka w tym samym czasie, co Donald Tusk i się go nie nauczył. Donald Tusk jest pozytywnie oceniany przez Joe Bidena, Manuela Macron, Borysa Johnsona, Angelę Merkel, a Jarosław Kaczyński nie. Jarosław Kaczyński zmusił Beatę Szydło, żeby głosowała przeciwko Polakowi Donaldowi Tuskowi jako kandydatowi na Przewodniczącego Rady Europejskiej i przegrał w stosunku 27:1. Następnie po upływie kadencji Donalda Tuska, europosłowie z PiS-u popierali kandydaturę Niemki na to stanowisko. Chcąc usprawiedliwić głosowanie przeciwko rodakowi, co w UE nie miało precedensu, propaganda pisowska zarzucała Donaldowi Tuskowi zdradę. Jednak politycy z PiS-u nie potrafili określić na czym ta "zdrada" miałaby polegać. Otoczenie Jarosława Kaczyńskiego urządziło polowanie na Donalda Tuska wzywając jego i jego syna Michała na kolejne przesłuchania przed komisje sejmowe. Donald Tusk jest najbardziej oczernianym politykiem w Polsce. Dla Polski pozbawienie władzy szkodników z PiS-u jest priorytetem, dlatego Donald Tusk dogada się z Borysem Budką i Rafałem Trzaskowskim. Jarosław Kaczyński przynosi wstyd i szkody naszemu krajowi na arenie międzynarodowej, dlatego należy pozbawić go władzy.
Anonim2021.07.5 7:37
To król Julian: "Wyginam śmiało ciało, wyginam śmiało ciało ... ".
Anonim2021.07.5 7:32
Powrót Wielkiego Iluzjonisty !
POdPIS2021.07.5 7:31
Wszyscy możni tego świata znają Jana Pawła II ,Lecha Wałęsę i Donalda Tuska . O Kaczyńskich mało kto słyszał i to jest fakt z którym z bólem dup... musicie się towarzysze pogodzić.
Anonim2021.07.5 7:34
To, że patrzą na nas poprzez Wałęsę i Tuska to wielka dla nas szkoda wizerunkowa. A mnie chwała Kaczora nie obchodzi, więc kulą w płot.
Foster2021.07.5 8:24
No nie wiem, a który z nich zostanie pochowany na Wawelu ?. Największe szanse ma Kaczyński.
Ciekawy2021.07.5 7:28
Tuskowi musiało coś naprawdę ciężkiego spaść na głowę, że się na to zdecydował. Będzie musiał zmierzyć się z Morawieckim a nie Kaczyńskim., bo Kaczyński odsuną się trochę w cień i wzmacnia swojego faworyta czyli Morawieckiego /a na pewno faworyta zakonu PC/. A tu jako "dziaders" żadnych szans nie ma.
Anonim2021.07.5 7:36
Musiało spaść na głowę polecenie. Inaczej król Julian d... by nie ruszył
Emeryt2021.07.5 8:30
Pinokio kłamczuszek to raczej nie jest wielki postrach na politycznym ringu
ak2021.07.5 7:19
Boją się. Boją jak cholera. To dobrze.
BOLEK2021.07.5 8:54
Z GLUPKIEM NIE MA CO DYSKUTOWAC.
Dziadek w Wehrmachcie, ojciec z NRD.2021.07.5 6:57
Nie zdradził Doroty i Kasi, Lecz wierny Angeli i Stasi. W młodości robił za Oskara, A szprechać o tem wara ! ! !
dlaczego2021.07.5 7:50
a Kaczyński willa od komunistów co jest dziwne, bo żołnierzy AK albo więziono albo rozstrzeliwano a tu kwiatek ojciec Kaczyńskiego żołnierz AK dostaje od komunistów willę
Kruk2021.07.5 6:51
Nie zrobicie z nas drugiej okupowanej Palestyny !!! ani nie okradniecie nas po przez swych wysłanników niech wasz lichwiarz wraca do berlinka .
Anonim2021.07.5 6:46
Niesamowitych rzeczy jeden w drugim dopatrzyć się może jeśli się kogoś nie lubi.
Anonim2021.07.5 7:28
W kim się dopatrujesz ? W komentatorach Frondy ?
Taka prawda2021.07.5 5:51
Srebrniki od judaszy poszły to znowu wraca gnida by kolejnych amber ... okraść , widać żydy niemieckie w natarciu wraz z izraelkiem i new yorkiem bo nei dajemy sie okraść za wyłudzenia 2 wojenne
Anonim2021.07.5 7:31
Ten facet jest superleniwy. Gdyby mu nie kazali, to by nie wrócił. Na Polsce to mu zależy ... , jak i na Platformie. Niektórzy jeszcze pamiętają, jak twierdził, że z Polski nie wyjedzie, bo ma tu zadanie do wypełnienia. Pół roku później spakował walizy.
@2021.07.5 3:33
Ziobro wk*rwiony. Piękny widok. Znaczy to, że Tusk swoją robotę robi dobrze.
STARY2021.07.5 9:02
Wnuczek robi dobra dla Niemiec krecia robote w Polsce.
Anonim2021.07.5 18:38
Tak, tak przyjechał po złoto polskie, które PiS sprowadził niedawno z Anglii i tak ukrył dobrze, że nikt go więcej nie widział. Hahahahaha
Prawda2021.07.5 0:17
Tusk Niemiecki Szpicel wrocił do Polski aby Niszczyć Polski Przemysł Lotnisko -- a Polacy mają być jak poprzednio Niewolnikiem Niemieckim ==
Anonim2021.07.5 0:38
j*bac tuska ...niemieckie scierwo
Darek2021.07.5 0:09
Jak nie cierpię chyżego ruja, to widać że PiSlamiści robią w gacie po jego powrocie - chyba czas tego bydlaka polubić, w myśl zasady - wróg mojego wroga jest moim przyjacielem.
Anonim2021.07.5 0:36
pedal jestes ...chlopcow niemieckich lubisz !!!
J*bac tuska i zdrajcow pomatolskich....2021.07.5 0:04
...piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.5 0:19
Katolikiem to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło.
Anonim2021.07.5 0:34
j*bac straj kobiet i twoja matke tez ...przyglupku pomatolski
Azotox2021.07.4 23:43
Jego oficer prowadzący z BND już jest na miejscu - Arnd von Hitlerbunker.
harry2021.07.5 5:15
W psychiatrii to ma chyba jakąś naukową nazwę. To się chyba leczy , ale tobie to już nic nie pomoże.
Zygfryd2021.07.4 23:31
Ta zaraza gorsza od pandemi niemiecka łajza łże aż miło .
Anonim2021.07.5 0:19
Katolikiem to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło.
Anonim2021.07.5 0:34
Głupiś. To nie SK tylko rodzice go tak wychowali. Jestem pewna na 100% że jego rodzice to menele. Tylko menele używają takiego słownictwa. Znam jednego spod kontenera i tak samo obraża ludzi.
baca2021.07.4 23:23
jo tylko ciekaw, cy Tusek-chytrusek zezry Hołownie-krzywoustego, jak covid zezarł grype. Dwie zarazy w jednym korycie sie nie zmiescą.
jon2021.07.4 23:16
Po co SWINIO wrocilas????????????
j*ebac donka2021.07.5 0:08
nie obrazaj swini...donek to niemiecka prostytutka z!!!
Anonim2021.07.5 0:20
Katolikiem to ty nie jesteś. Słownictwo Strajku Kobiet i Lempart cię zdradziło.
to o takich i do takich jak tusk2021.07.4 22:49
wciąż aktualne - Zagłoba o zdrajcy Radziwille i do zdrajcy Radziwiłła : " — Pytajcie się go, jakie korupcye wziął od Szweda? Ile mu wyliczono? Ile mu jeszcze obiecano? Mości panowie, oto Judasz Iskariota! Bodajeś konał w rozpaczy! bodaj ród twój wygasł! bodaj dyabeł duszę z ciebie wywlókł... zdrajco! zdrajco! po trzykroć zdrajco! /H.Sienkiewicz"Potop"/
TFU sk na p rezydenta!!!!!!!!2021.07.4 22:41
To w sam raz p rezydent na miarę ludzi, którzy na złość pisowi zablokowali swoje własne miasto i POmazali tak, że wygląda jak murzyński slums. Wcześniej marzli pod sejmem kiedy ten co ich skrzyknął "naradzał się" z koleżanką na Maderze, tarzali po asfalcie, walili w barierki leżąc POkotem, rozpaczali nad "śmiercią" Diduszki itd itp
Anonim2021.07.4 22:57
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w POLSCE uczą tego POLAKÓW od 7 roku życia.
"Łapaj złodzieja" krzyczy dumny udawacz Polaka2021.07.5 6:04
Ale żeś się wysilił dumny udawaczu Polaka z hasabary:) Naćpałeś się, że widzisz błędy gramatyczne, których nie ma a nie widzisz ironii?
Anonim2021.07.4 22:40
W mediach niemieckich brzmią już fanfary zwycięstwa i przejęcia władzy przez Tuska, ale pan ambasador Arndt Freytag von Loringhoven który jest bliżej, nie jest pewnie zadowolony z jurgieltnika w którego zainwestowano tak wiele Euro który skończy pewnie jako postać z programów satyryczno-rozrywkowych i memów internetowych. Pewnie będzie ostra rozmowa i eine Ermahnung
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.4 22:40
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, ze TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu. ITD. A Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWA MARKIETANKĄ lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM CIURĄ OBOZOWĄ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Mydlo2021.07.4 22:29
Kurek tylko nie schylaj sie po mydlo…….tusk jest wszedzie
Anonim2021.07.4 22:33
co masz doświadczenie ... jeszcze piecze?
J*bac tuska i zdrajcow pomatolow2021.07.4 22:26
piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.4 22:54
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w POLSCE uczą tego POLAKÓW od 7 roku życia.
Olala2021.07.4 22:24
Słabo jak sięgacie po skompromitowanego hejtera matką k..... Od co najmniej 1,5 roku na frondzi nie gościł. To oznacza jedno upadłość pseudoprawicy i totalny strach przed Tuskiem . Na pohybel Wam fanatycy
POLECAM:2021.07.4 22:20
MEDIA NARODOWE: "Jeżeli Donald Tusk brał pieniądze od Niemców to nie mógł się od tego wyzwolić"
kumaty2021.07.4 22:18
Tuska już nie chcą. Więc go wywalili teraz.
Keks2021.07.4 22:17
No to macie kogo cytować!? MK taki sam jak Tusk.
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.07.4 22:10
Czy ktoś potrafi wymienić trzy konkretne rzeczy, które Tusk zrealizował z korzyścią dla Polski i Polaków?
rude scierwo2021.07.4 22:15
to tylko prostytutka niemiecko sowiecka ...
Nie ! Nie potrafię nic dobrego wymienić!!2021.07.4 22:57
Ale za to mogę podać jego straszne Afery!...Proszę wbijcie i poczytajcie:.... " 500 afer i przekrętów POPSL!".... Kwota ich Afer wyniosła 900.000.000.000zł! Inaczej mówiąc,... to jest aż 900 miliardów zł! ... To aż tyle zer!!! Czyli to tyle, co wynosi NA DWA LATA BUDŻET POLSKI...! Dla jasności, proszę nie mylić z Budżetem Rządu. To o czym ja piszę , to jest Budżet całej Polski, całej naszej Gospodarki...! To są aż tak duże pieniądze! ...To właśnie oni tyle zagrabili i rozwalili nasz Kraj! ...Czy Tusk ma jeszcze immunitet?... Tam czeka Cela+...,
Anonim2021.07.4 22:59
I Ziobro przez 6 lat nikogo z PO nie zamkną .Daje ci to cos do myslenia,czy nic z tego nie rozumiesz. Ziobro chroni PO.
CHŁODNYM OKIEM EUROPEJCZYKA2021.07.4 23:11
Bezkarność tych ścierw wisi przecież na sędziach na telefon. Tych co jeżdżą oskarżać Polskę do euroburdelu w Brukseli.
Anonim2021.07.5 0:23
Głupiś. A od kiedy to sędzia kogoś może skazać ,skoro prokuratura pod przewodnictwem Ziobry nie przedstawi dowodów przestępstwa? Sędzia skaże Tuska bo nazywa się Tusk :)
Anonim2021.07.4 23:03
http://100aferpis.pl/
MaxFiend2021.07.4 23:14
A co? Nie chce się poszukać? No to np. setki kilometrów autostrad, redukcja bezrobocia, najwyższy wzrost PKB, jednolity plik kontrolny ... :-D :-D :-D
Maxie...! OKŁAMUJESZ LUDZI!...2021.07.5 1:12
Piszesz o wykonanych inwestycjach Przez PO?... A dlaczego nie piszesz ile przy tej okazji narobili przekrętów??? Ile np. wyłudzili VATu ICH znane firmy... ? To są olbrzymie miliony złotych! ... DLATEGO WŁAŚNIE POWSTAŁ JPK, --- ALE UTWORZONY PRZEZ PIS, /A NIE PRZEZ PO, DLATEGO, ABY UKRÓCIĆ TO ZŁODZIEJSTWO!! ... Żle trafiłeś, chłopie,! --Strzeliłeś sobie!---- Myslałeś, że nie wiemy, co to jest JPK??? TO NAZYWA SIĘ: JEDNOLITY PLIK KONTROLNY! JA WŁAŚNIE PROWADZĘ KSIĘGOWOŚĆ FIRMY W JPK! --- Początki powstania JPK od 1.VII.2016r. za PIS-u, a nie przez PO! W JPK masz rejestr zakupu, sprzedaży, rejestr faktur vatowskich , deklaracja Vat!.. To wszystko przekazuje się do Min Finansów! Teraz nie da się wyłudzić zwrotu Vatu, tak jak wtedy robili! ..Zastanów się jak piszesz, nie zmyślaj! Tu piszą osoby o różnych specjalizacjach.
MaxFiend2021.07.5 9:18
Jak na razie wszystko wskazuje, że nic nie "przewalili", bo PiS dwoi sie i troi i nikomu nie jest w stanie postawić złamanego zarzutu. Ale za to aparatczycy PiS w świetle dnia przewalił kilkaset milionów i złamali wielokrotnie prawo, ale Ziobro nie widzi żadnego problemu :-D
MaxFiend2021.07.5 9:21
Sam siebie okłamujesz. JPK wprowadzał ustawą sejm za czasów PO PSL a PiS odcina od tego kupony. Możesz to sobie sprawdzić. Reszta to także czyste fakty, o które pytałeś. Nie zarzucaj komuś kłamstwa skoro sam podle łżesz.
J*bac tuska i pomatolow2021.07.4 22:00
piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.4 22:54
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w POLSCE uczą tego POLAKÓW od 7 roku życia.
Kruk2021.07.4 21:53
Nie mogę na tą typowo wiejską gębę patrzeć !
Anonim2021.07.4 21:58
Naprawdę wygląd jest dla ciebie priorytetem? To co powiesz o twarzy Terleckiego czy biskupa Głodzia. Jakie masz odczucia gdy widzisz takie gęby?I co z gebami twoich rodziców czy znajomych? Jak je oceniasz?Opowiedz o tej fobii.
Anonim2021.07.4 22:19
Widzę Twoją gębę i już idę wymiotować...
Anonim2021.07.4 22:53
Oj kłamczuszku-katoliczku przecież fronda nie ma opcji kamery ,więc jak widzisz moja twarz? Na kazaniu ksiądz ci kazał kłamać w niedzielę?
Anonim2021.07.4 22:04
donka mored tylko w trotuar wdeptac i splunac !!
Anonim2021.07.4 23:02
Wy katolicy tylko byście bili kobiety,dzieci ,żony i starszych ludzi. Nic dziwnego że 97% więźniów to katolicy a 99% z niebieskimi kartami to też katolicy.
Anonim2021.07.4 21:45
Donek, nie napinaj się tak bo ci żyłka pęknie.
Grizzly2021.07.4 21:41
Zatrudnienie M. Tuska to lipa, prawdziwe pieniądze idą na konto Józka Bąka!
Wasz moher z Krakowa2021.07.4 21:40
Trzeba się modlić nieustannie aby ten typ spod ciemnej gwiazdy nigdy już nie miał wpływu na życie Polaków !
Ela2021.07.4 21:35
W pisie wycie... Znakomicie.
kurka wodna2021.07.4 21:58
To Trzaskowski jest w pisie?
Anonim2021.07.4 22:03
w PiSdzie masz zaraze pomatolska
tym się w świecie Tusk wyróżnia:2021.07.4 21:31
Puste gesty, puste słowa, puste serce, pusta mowa,  puste - choć zacięte usta, pusty wzrok i głowa pusta,  pusty program i projekty, do cna pustych stek inwektyw,  pusty jazgot, próżne żale, krzyk, co treści nie ma wcale,  puste groźby, puste miny, wielkie morze próżnej śliny,  puste hasła, obietnice, wszystko puste - poza picem!  Słowem : NICOŚĆ, ZERO, PRÓŻNIA! - tym się w świecie Tusk wyróżnia
Anonim2021.07.4 21:13
Czy ten światowiec zniży się do poziomu Rafała czy Borysława?
ci dwaj na tle tuska, to mistrzowie intelektu2021.07.4 21:29
ten zblazowany, wyliniały malarz kominów i jak go nazywają zachodnie media - pacan - jest poniżej jakiegokolwiek i czyjegokolwiek poziomu.
ARYSTOKRATA2021.07.4 20:59
CELA CZEKA NA TEGO OSOBNIKA
Hhehheheh2021.07.4 21:05
Jeżeli wiesz o przestępstwie to powiadom prokuraturę i policje.Ziobro tylko czeka aby Tuska wsadzić. A za ukrywanie dowodów grozi ci więzienie, kolego. Chyba że grzeszysz ósmym przykazaniem Dekalogu i dowodów nie masz.Wtedy musisz iść do spowiedzi za ten ciężki grzech. Trzecia opcja że jesteś ateistą wtedy spowiedz możesz olać i sprawdzić w internecie jak brzmi to przykazanie, bo przecież nie znasz Dekalogu.
Anonim2021.07.4 21:40
Głupiś. Od kiedy to katolicy chodzą do spowiedzi za grzechy Dekalogu?
"anonimie"- znany nam jako Lech K....!2021.07.4 23:16
A co ty Żydzie możesz wiedzieć na temat Katolików spowiedzi??? No, co ??? Głuptaku... przecież "Dekalog" - to podstawa, to są Boże Przykazania, które Bóg dał Mojżeszowi na 2 Tablicach! ... Nie mówili ci o tym w domku.. nie czytałeś? Nie wiesz o tym, a przecież prześladujesz Boga !? Znów udajesz innego niż jesteś???
Mamusiu, znana jako mamuś2021.07.6 12:15
Znów ci się Keller objawił? Przejdź na Marysię, kościółek ci kasę da.
Do " hehehe...Ot! .. i odezwał się Lecho!2021.07.4 23:06
Śmiechu warte! Lechu Keller..! Tylko ty tak umiesz się "śmiać"!.. A poza tym, ty jako- ateista żydowski, chcesz nas pouczać o Wierze , o Dekalogu..? ...Jeżeli uważasz że dobre i dajesz to na wzór... to sam też się nawróć! .. Byłaby z tego wielka korzyść dla ciebie!
Do mamusi2021.07.6 12:17
Znów ci się Keller w mokrych snach objawił? A dziś jesteś mamusia czy mamuś? Do portretu Kellera-Krawczyka wsadzasz sobie w dziurkę czy marszczysz freda?
Rumcajs2021.07.4 21:07
a przypadkiem za ścianom towarzysz nowak vel zegarek
Anonim2021.07.4 21:11
Taka zwykła cela nie - to cela+++
plum2021.07.4 20:45
Jeden z komentarzy internautów ze strony: ... ... https://www.o2.pl/sport/tragiczne-wiesci-nie-zyje-byly-mistrz-swiata-zmarl-na-covid-19-6657294129252928a
plum2021.07.4 20:46
"Kto Kolwiek 4 godz. temu Poniżej tłumaczenie ze stron angielskich - CIEKAWE Przypadkowo Och, jaką splątaną sieć tkają !!!!!!! Wszyscy to wiedzą, prawda ??? od znajomego Frin France: Zamierzałem opublikować to na FB, ale podejrzewam, że może zostać wyciągnięte, zanim to przeczytasz. Horyzont się rozjaśnia, wizja się oczyszcza… dla przypomnienia, bez namysłu. Maski zaczynają spadać. Chińskie laboratorium biologiczne w Wuhan jest własnością firmy Glaxosmithkline, która (przypadkowo) jest właścicielem firmy Pfizer! (ten, który produkuje szczepionkę przeciwko wirusowi, który (przypadkowo) rozpoczął się w Wuhan Biological Laboratory, które (przypadkowo) zostało ufundowane przez dr Fauci (fundusze federalne USA), który (przypadkowo) promuje szczepionkę! GlaxoSmithKline (przypadkowo) jest zarządzany przez Black Rock Finance, który (przypadkowo) zarządza finansami Open Foundation Company (Fundacja Sorosa), która (przypadkowo) obsługuje francuską AXA! OK, gracze, których możesz nie rozpoznać, czytaj dalej. Przypadkowo Soros jest właścicielem niemieckiej firmy Winterthur, która (przypadkowo) zbudowała chińskie laboratorium w Wuhan i została kupiona przez niemiecki Allianz, który (przypadkowo) ma Vanguard jako udziałowca, który (przypadkowo) jest udziałowcem Black Rock, który (przypadkowo) kontroluje centralną banki i zarządza około jedną trzecią światowych funduszy private equity. To się zgadza, przeczytaj to ponownie. Black Rock (przypadkowo) jest także głównym udziałowcem firmy MICROSOFT, której właścicielem jest Billa Gates, który (przypadkowo) jest udziałowcem firmy Pfizer (która - tak, sprzedaje cudowną szczepionkę). Teraz rozumiesz, jak martwy nietoperz sprzedany na mokrym rynku w Chinach zainfekował CAŁĄ PLANETĘ!"
Anonim2021.07.4 20:57
jestem ciekaw kto i po co wymysla takie bzdury
J*bac tuska i pomatolstwo2021.07.4 20:44
piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
Anonim2021.07.4 20:41
PiSdzielce posrane jak nigdy, dziad co nie ogarnia pary butów tłumaczył się jak gnojek przyłapany na kradzieży batona w sklepie.😀😀😀😀
DO ANONIM2021.07.4 22:08
WYMYŚL COŚ LEPSZEGO , NIE POWIELAJ BO RZYG BIERZE . TYLE JESZCZE MOŻNA ZMYŚLIĆ. KONCEPTU ZABRAKŁO ????????
Mirek2021.07.4 22:36
Ogarnij się kacapski chamie .
tłusty kot2021.07.4 20:40
miaaaau!!!!!!!!
gumowa kaczka2021.07.4 20:38
dlatego w pisie nie będzie nepotyzmu ,no chyba ,że wyjątkowo
Anonim2021.07.4 20:37
po 11.. AAAtomek pokazcie wlasnie komentarze jak sprzeciwialiscie sie pisowskiej glupocie masek i lockdownow? gdzie byliscie jak PIS dewastowal wszystko ? obciagaliscie pisowskie kootasy
Anonim2021.07.4 20:10
Skoro Tusk jest niepewny i pogubiony jakiego jeszcze nie widzieliśmy, to skąd taka panika na prawicy? Wczoraj 9 wiadomości o Tusku na frondzie a dziś już 7. Po co zajmować sie kimś bez znaczenia i pogubionym?Logicznie chyba pytam?
Foster2021.07.4 21:16
Oni tak w imię Boga i z pobudek patriotycznych. To takie PIS owskie i bolszewickie.
TO PRAWDA2021.07.4 22:12
NIE MA O KIM DYSKUTOWAĆ.
man.of.Stagira2021.07.4 20:05
Za to Rafau T. aka "Żryj Covida" ma 180 centymetrów! ..."Für Deutschland! ..." //
Hhahahha2021.07.4 19:47
Fronda to portal poświęcony katolickiej nienawiści , wiec trzeba zajmować się takimi ludźmi jak Tusek ,którzy tę nienawiść potęgują w katolikach. Zwłaszcza w niedzielę, kiedy katolicy są po mszy świętej i Słowu Bożemu :)))) Wtedy nienawiść jest największa. Zobaczycie po komentarzach pod tym postem :)))))
olo2021.07.4 19:57
To prawda. Działalności tego portalu katolickiego i Kościoła działa negatywnie na ludzi. Diabeł pewnie się dziś cieszy z postawy katolików.W niedziele ma największe żniwo.
Anonim2021.07.4 19:59
Też mi się wydaje że nie powinni udostępniać forum dla lewacków.
Hhehheheh2021.07.4 20:07
Jak widać po komentarzach mamy wysyp katolickich lewaków tuż po uczestnictwu we mszy świętej a może i sakramencie Komunii świętej. :)))) Boga i grzechu sie nie boją:)) Tak trzymać, katolicyzm to tylko na pokaz dla sąsiadów.
""Do"heheheh! TY NIC NIE WIDZISZ! Aj.Waj!2021.07.5 1:28
A KTÓŻ to bawi się w stróża Katolików na Mszach! ? ... TO NIKT INNY, TYLKO LECH KELLER-KRAWCZYK - ATEISTA ŻYDOWSKI ---- i na dodatek stary pedzio"!------ LEPIEJ PATRZ SIEBIE SODOMITO---- CZY PO TWOICH WYBRYKACH Z DZIEĆMI, ----- NIE POWINIENIEŚ TY SIĘ BOGA BAĆ!.... Więc lepiej się zamilcz, --- za bardzo jesteś znany! --- Tylko się jak zwykle ośmieszasz!... Nieważne jaki napiszesz nick i tak wiadomo po treści i zwrotach, że to ty, Lechu!
Mamusi znów odbija2021.07.6 12:20
Dziś wielokrotnie. Co orgazm to bluzg na Kellera-Krawczyka. Który pewnie nawet w Portugalii nie wie, że taki ściek jak fronda istnieje i że na nim jakiś obłąkaniec/obłąkana parszywą mordę sobie nim wyciera.
Foster2021.07.5 8:34
Nie gadaj głupot, w niedzielę byłem w Kościele na mszy świętej i jakoś to, że jestem praktykującym katolikiem, nie osłabia mojego podziwu dla Donalda Tuska. Dla większości katolików w Polsce Tusk nie jest ich wrogiem.
Prezes2021.07.4 20:04
Oko za oko.. ząb za ząb..tak mówi pismo święte!!.. (przecież to lewactwo pierwsze dziury w całym szuka!!!)...no to o co ci chodzi?!
Anonim2021.07.4 20:05
Masz rację. Tuska należy ignorować.
Anonim2021.07.4 20:15
Bzdura. Nazwa "Tusk" nabija kasę temu portalowi bo jest klikalność na portalu.Ten portal "katolicki" rzadko pisze o Jezusie, Bogu czy wierze katolickie. Ważniejsze o wiary katolickiej są: LGBT, ryży Tusk, Trzaskowski, masoni czy covid bo to nabija kasę.
no proszę!2021.07.4 19:44
Za rządów PiSu nie tylko Polacy wracają z emigracji do coraz silniejszej gospodarczo i społecznie Polski, ale i naczelny emigrant zarobkowy "euhopejczyk" pasożyt Tusk, wraca żeby spijać to, co wypracowali i wypracowują Polacy pod propolskim rządem PiS.
AAAtomek2021.07.4 19:32
Tusk = czyli PiS sra w gacie.
Anonim2021.07.4 19:34
Komu tam zaglądałeś? - robisz to rutynowo czy okazjonalnie?
AAAtomek2021.07.4 19:40
Śmierdzi prawackim strachem na całą Polskę! 💁
Anonim2021.07.4 19:41
Fakt - odkąd Donek wrócił to coś śmierdzi.
AAAtomek2021.07.4 19:46
To prawactwo zesrało się ze strachu.
Anonim2021.07.4 19:52
Ale to niemiecki smród
AAAtomek2021.07.4 19:57
Myślisz, że Kaczyński, Brudziński, Terlecki i reszta bandy to Niemcy?
Anonim2021.07.4 20:45
A komu Niemcy dali medale?
Rumcajs2021.07.4 21:09
Amber Gold = czyli Tusk sra w gacie.
Wies2021.07.4 19:14
Bardzo mnie denerwuje kiedy Matka Kurka zestawia ze sobą na jednym poziomie PIS i PO. Krótko mówiąc PO to dno i wystarczy pisania na ten temat. PiS to jednak coś zupełnie innego, pomimo błędów robi dla Polski bardzo dużo. I właśnie Tusk wraca po to aby w tym robieniu dobra przeszkadzać. Będzie prowokował, zachowywał się chamsko nie po to aby PO miało większe poparcie tylko po to żeby PiS nie mogło nic dobrego zrobić bo będzie zajęte kłótniami z PO. Tusk to zwykły cham który niestety potrafi udawać niewiniątko i wielu Polaków się na to łapie. Ale o to im chodzi aby Polakom po raz kolejny obrzydzić polityków jako całość, bo przecież "tylko się ciągle kłócą " i " nic dobrego nie zrobili". Taki jest plan. I ten plan nie został wymyślony przez Tuska albo PO. Został wymyślony poza Polską.
J*BAC tuska...w dzien i noc2021.07.4 19:10
.piekna nasza Polska cala ..bez pedalow i rafala bez donaldka vermahcika ,sikorskiego i michnika bez niemieckich pomatolow co zlizuja z cudzych stolow.. PIEKNA NASZA POLSKA CALA .....
AAAtomek2021.07.4 19:31
A teraz idź do swojego proboszcza. On ci zada pokutę...
tęczowa ...2021.07.4 19:33
Bronienie ojczyzny to nie grzech - to cnota!
AAAtomek2021.07.4 19:34
Twoja Rosja, moja Polska. Oboje bronimy Ojczyzny.
Anonim2021.07.4 19:38
Ta ..., bardzo bronimy Rosji budując przekop mierzei, blokując Nordstream, blokując kumplowanie się Niemiec i Francji z Putinkiem, nakładając sankcje na Rosję, pomagając Białorusi, budując międzymorze. Lewacka logika jest paradna.
AAAtomek2021.07.4 19:45
Dodaj jeszcze: skłócenie Polaków, nepotyzmem wśród was prawaków, podzieleniem Polaków na tych z PiS i na resztę czyli zdrajców, skłócenie Polski ze wszystkim sąsiadami, a nawet Australią; iwieeelkiim długiem dla wnuków i praprapra...wnuków,, wysoką śmiertelnością Polaków, niską dzietnością, zapaścią demograficzną, rozwaleniem edukacji, niszczeniem lasów, poddanie Polski Watykanowi, etc.
Anonim2021.07.4 19:54
Najgorsze jest skłócenie z San Eskobarem. Wnuki dzidków z wermachtu są najgorsi.
sssromek pomatol...2021.07.4 20:42
wole twojej matce w PiSde napluc...
olo2021.07.4 21:17
moj proboszcz to rabi kazal mi oszczedzac koze
Hehehhe2021.07.4 19:48
Ruskiego trolla od razu poznać po PiSowni. Kiedy tawarisz, nauczą was POLSKIEGO języka? Najpierw niech zaczną od dużych liter, początku zdań i znakach interpunkcji. U nas w Polsce uczą tego Polaków od 7 roku życia.
Anonim2021.07.4 21:10
I niech nie używają tych ......................................................................... kropek
Izydor2021.07.4 19:09
Buty miał do pary. Poziom ogarnięcia nieosiągalny dla żoliborskiego socjopaty.
RENIA2021.07.4 19:46
Żona założyła na giry ?
Foster2021.07.4 19:01
Wielgucki - może ty Kaczyńskiego z Tuskiem pomylileś ?
Cool2021.07.4 18:52
POyebusy na serio liczą, że ryszawy odmieni ich los?! ... :-))
AAAtomek2021.07.4 19:47
Ja już nie liczę, że Jarozbaw cokolwiek zrobi dla Polski! To sprzeczne z jego naturą?
na nic tuskomatołowi spec-szkolenia i lektorzy.2021.07.4 18:51
tusk, jak to tusk - pievdnął cuchnącym "Bąkiem" i rzygnął "sokiem z buraka"
Hahhahah2021.07.4 19:49
Piękny katolicki ,wpis tuż po mszy świętej:))))))
Rumcajs2021.07.4 21:11
Piękny Platfusi ,wpis tuż po przemowie złodzieju tusku))))))
Ada2021.07.4 18:50
Żebyś dostał to, co nam szykowałeś i szykujesz, kłamco! Niech ci się NIC nie udaje, Żebyś pogrążał się coraz bardziej, jak na to zasługujesz.
astm.2021.07.4 18:48
Ta ruda menda niemiecka myśli ,że czas stoi w miejscu. Minęły te czasy bezpowrotnie a czas odpowiadać za wyrolowanie ludzi. Synuś powiedział jasno co sądziłeś o Amber Gold ( że to lipa i nic gnoju nie zrobiłeś) a skrzywdzonych Obywateli to blisko 18 tys. osób. Dlatego nie bądź pewny zakuty łubie, że ci tak to przejdzie...
tylko2021.07.4 18:35
po co ten światowiec wraca do Polski, jak według niego "polskość to nienormalność"? Z nim, jak z żydami, nienawidzą Polski, a wiecznie krążą wokół nas, jak sępy.
jle_ffm2021.07.4 18:58
"Na prowincji, w niektórych rejonach Polski, króluje ogromnie degradujący model życia. Mówiąc żartem, często wychodka nie ma, ale video musi być. Wyróżniamy się w Europie liczbą magnetowidów. Ludzie pracują, jeżeli jeszcze jest praca, wracają do domu, piją wódkę i oglądają "pornosy". Robią to też dzieci." -J. Kaczyński
Dam2021.07.4 18:29
Jeżeli wg Matki Kurki Tusk na swojej konferencji prasowej był "niepewny i pogubiony" to żaden z posłów PIS nie jest w stanie z pewnością stwierdzić, jak ma na imię. Przez 1.5 godziny Tusk odpowiada na wszystkie pytania z kulturą, w wyważony sposób, przyznając że na wszystkim się nie zna, nie wyzywając ludzi od antypolaków, zdrajców itd. To pewnie przez to przyznanie, że nie na wszystkim się zna tak dziwi, bo każdy jak wiadomo, każdy z związany z PIS może się wypowiedzieć na każdy temat, a im mniej się zna tym chętniej.
sam2021.07.4 18:34
Śmierdzi strachem
ONY2021.07.4 18:36
Nie śmierdzi tylko cuchnie aż tu. Po. PO
Prawda2021.07.4 18:19
PIS I Pan Kaczyński to == Słudzy Narodu Polski =======Dzieci Najedzone --Emeryci maja wyższą stope życiową jak Pracowali za Czerwonej Zarazy PZPR-- == 1,5 miliona nowych miejsc pracy Koleje odbuduwuja ===Autobusy połączenia odbuduwują ==Babcie nie płaca Kary za sprzedaż == PIETRUSZKI ===itd
gośc2021.07.4 18:19
NIGDY WIĘCEJ TUSKA ZDRAJCY NARODU POLSKIEGO.
do @NEOS com pl - jn. 16:062021.07.4 18:16
cyrulik Tusk cyt: "Możecie na nas liczyć przyjaciele" -------- https://wiadomosci.onet.pl/swiat/donald-tusk-w-izraelu-przyjaciele-mozecie-na-nas-liczyc-to-jest-globalny-interes/40kyl --------------------https://tvn24.pl/swiat/tusk-w-izraelu-reprywatyzacja-w-ciagu-kilku-miesiecy-ra54624-3706086
Tylko POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.4 17:50
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, ze TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu. ITD. A Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWA MARKIETANKĄ lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM CIURĄ OBOZOWĄ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Anonim2021.07.4 17:56
uważaj bo się zesrasz i to na rzadko
Tylko POLSKIE PO2021.07.4 18:03
No i zaczęło się. SASZA ( Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM) „Аноним" (ANONIM), ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa" (ANONIMA), lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW. RUSEK z CCCP-u ZABAŁAKAŁ, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM "CIURĄ OBOZOWĄ". ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Anonim2021.07.4 17:42
no coz ten lokaj A.Merkel nie wiedzial ze sie nie da wejsc 2 razy do tej samej rzeki ale chcial sprobowac i wlazl w GOWNO!
Prawda2021.07.4 17:49
Wyznawcy pislamu chodzicie posrani ze strachu.:)))
TYLKO POLSKIE PO2021.07.4 17:56
Jakiś RUSEK z CCCP-u BAŁAKAŁ, że TRUSK był taki pełen MŁODZIEŃCZEJ energii, zapału, prawdziwy mąż stanu, ITD. A Wicepremier Prezes Jarosław Kaczyński to już starzec, zmęczony, niekomunikatywny. TO TAK, jak by MĄDREGO STRATEGA, KRÓLA WŁADYSŁAWA JAGIEŁŁĘ pod GRUNWALDEM, porównać z KRZYKLIWĄ, PEŁNĄ BABSKIEGO JAZGOTU OBOZOWĄ MARKIETANKĄ, lub KRZYKLIWYM jak BABA z MAGLA DURNOWATYM "CIURĄ OBOZOWĄ". ............. WNUCZKOWI HITLEROWSKIEGO NIEMIECKIEGO WERMACHTOWCA, i WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI.Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Fałsz2021.07.4 18:39
Ty chyba też bo jedzie !!! Fuj.
Donek tsfel2021.07.4 17:41
Donek się popurtał z kleksem. Pierden kleksen.
Anonim2021.07.4 17:37
Żałosny ten HyŻy ruj
Józef Bonkzdupytuska2021.07.4 17:36
Tusk wrócił i co z tego jeżeli ktoś tak jak on jest beztalenciem i w polityce tak wysoko zaszedł to był już kiedyś taki przypadek w naszej literaturze postać Nikodema Dyzmy jest identyczna choć fabularna pasuje do Tuska w realu.
Ix Ypsilon2021.07.4 17:27
Tusk, jako odpad poprodukcyjny Brukseli / Berlina, został znów zesłany na polski śmietnik polityczny.
Foster2021.07.4 17:21
Co tak się boicie tego Tuska ?. Przecież 100 lat nie będziecie rządzić. Władzę trzeba będzie kiedyś oddać.
Anonim2021.07.4 17:44
juz porzadzil palancie - wystarczy!
Anonim2021.07.4 17:45
Bo to jest kwestia niepodległości Polski.
Foster2021.07.4 18:15
Jak dłużej tak będzie do przyłaczą nas do WNP.
Foster2021.07.4 18:33
Rczej próba wyprowadzenia Polski z UE i przyłaczenia do WNP.
TYLKO POLSKIE PO, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.4 18:07
No i zaczęło się. SASZA ( Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM) „Аноним" (ANONIM), ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa" (ANONIMA), lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW. A tak przy okazji Wnuczkowi WERMACHTOWCA przypomnę kim jest WIELKI PRAWDZIWY POLAK, POLSKI PATRIOTA. WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Danusia2021.07.4 18:42
Nikt o jego władzy w rodzinie nie mówi.
jle_ffm2021.07.4 17:09
Chyba się Kurce coś w główce poprzestawiało: owszem tak niepewnego i pogubionego to jeszcze nie widzieliśmy ale prezesa, zestrachanego na wieść o powrocie Tuska. :)
AAAtomek2021.07.4 17:18
Od dwóch dni, odką∂ Tusk wrócił, czuć prawacki strach! :Paradne! Ponad 50% informacji na prawackich witrynach propagandowych to Tusk we wszystkich odmianach!
Anonim2021.07.4 17:44
Bo to jest ciekawe i zabawne obserwować jak w PO działa demokracja, jak się na szczytach PO przepychają, jakiego języka używa wóc partii miłości i jak nie dzieli Polaków. Program PO też ciekawy :)
Btomek2021.07.4 19:14
Za dużo sra na rząd a to nie jego rola bo nic dla Polaków oprócz krzywdy nie zrobił.
Tylko PO POLSKIE, nie KOMUNISTYCZNO-FASZYSTOWSKIE2021.07.4 18:09
No i zaczęło się. SASZA ( Саша и его команда ), przeważnie pod NICKIEM) „Аноним" (ANONIM), ale i też innymi, na polecenie swojego NACZALNIKA z CCCP bardzo aktywny. Jak to ktoś powiedział " czytam o mrówkach i zaraz mnie skóra swędzi, czytam „Анонимa" (ANONIMA), lub innego "pisarza" od razu śmierdzą mi ICH ONUCKI z WALONKÓW. A tak przy okazji Wnuczkowi WERMACHTOWCA przypomnę kim jest WIELKI PRAWDZIWY POLAK, POLSKI PATRIOTA. WROGOM POLSKI i POLAKÓW przypomnę kim jest Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI. Ten "GOŚĆ z ŻOLIBORZA", PAN Premier JAROSŁAW KACZYŃSKI jest równy wielkim WODZOM i KRÓLOM, jest jak BOLESŁAW CHROBRY, KAZIMIERZ WIELKI, WŁADYSŁAW JAGIEŁŁO, STEFAN BATORY, JAN III SOBIESKI, jest jak JAREMA WIŚNIOWIECKI, JAN KAROL CHODKIEWICZ, STANISŁAW ŻÓŁKIEWSKI, JAN ZAMOJSKI, STANISŁAW KONIECPOLSKI, STEFAN CZARNIECKI. Jest jak TADEUSZ KOŚCIUSZKO, ROMUALD TRAUGUTT, jak JÓZEF PIŁSUDSKI, jak generałowie ANDERS, MACZEK, SOSABOWSKI, gen "BÓR"-KOMOROWSKI, gen. "NIL"-FIELDORF, "WILK”-KRZYŻANOWSKI, jak ŻOŁNIERZE NIEZŁOMNI, "ŁUPASZKA”, "BARTEK", "ŻELAZNY", "RAJS", jak WIELKI PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA LECH KACZYŃSKI, jest jak BOHATEROWIE "SOLIDARNOŚCI", ANDRZEJ GWIAZDA, ANNA WALENTYNOWICZ, ANTONI MACIEREWICZ, KORNEL MORAWIECKI, a na koniec jest jak WYBITNY PRAWDZIWY POLAK PATRIOTA gen. RYSZARD KUKLIŃSKI. Pod takim WODZEM, JAROSŁAWEM KACZYŃSKIM SŁUŻYĆ, to WIELKI ZASZCZYT i HONOR.
Anonim2021.07.4 17:05
ale się boicie tego Tuska...
abc2021.07.4 18:09
Boję się otworzyć lodówkę.
AAAtomek2021.07.4 19:30
Fakt, inflacja zżera pensje i coraz mniej w lodówce.
abc2021.07.4 19:40
Czy nie wyskoczy Donek z wilczymi oczami.
AAAtomek2021.07.4 19:48
Odstaw te grzybki marynowane, są przeterminowane?
Anonim2021.07.4 21:06
Grzybki marynowane z Niemiec? Przeterminowane?
Jawny2021.07.4 19:16
No tak wszyscy się boimy bo Tusk to po kaszubsku wściekły pies chyba tak?
Grizzly2021.07.4 17:04
Pan Kaczyński jako minister od bezpieczeństwa jest za mięki, dlaczego odpowiednie służby nie aresztowały go na lotnisku przecież ten człowiek przyjechał do polski grozić że obali nasz rząd jest niebezpieczny, Putin czy Łukaszenka szybko rozwiązują problem z takimi zdrajcami, ale Polska po przystąpieniu do EU nie jest już normalnym krajem za dużo masońskich wpływów
Grizzly2021.07.4 17:11
No i znowu bzdury wypisuję...to te emocje po powrocie Tuska.
Foster2021.07.4 17:28
Pytasz dlaczego ?. Bo to jest śmieszna dyktatura. Przejęli władzę, to publicznie w Sejmie referowali ile to nieprawidlowości było za PO, ponoć kierowali tysiące spraw do sądów. Jak dotychczas żadnego wyroku, czyli nic sie nie potwierdziło ? Jak mozna ludziom tak robić wodę z mózgu ?. Kłamali, kłamią i będą klamać, byle tylko utrzymać się przy korycie. Jeszcze tak upodlonej klasy politycznej w tym kraju nie było.
Grizzly2021.07.6 10:27
Won bydle od mojego nicka!
AAAtomek2021.07.4 17:04
Tak strachliwego i pogubionego reżimu... dawno już nie widzieliśmy! :Paradne!
Grizzly2021.07.4 17:06
Spadaj dewiancie
AAAtomek2021.07.4 17:18
Nieładnie qatoprawaku, odnosisz się do swojego ojca.
stan2021.07.4 16:59
Najwiekszy zal do PiS to to ze nie rozliczyl bandy ryzego.
Foster2021.07.4 17:35
Wniosek ?. Nie było i nie ma bandy Tuska. Jakby coś było nie tak, to juz dawno by siedział.
Anonim2021.07.6 2:08
OJ rozliczyłby rozliczył, gdyby miał za co !!!!!!!!
dr.M.A2021.07.4 16:58
Intelektem D.Tusk zjadłby tą "matkę" w sześć sekund. Ale kretyn udający "matkę" nie ma na tyle odwagi by przyznać się do "dziurawych skarpetek".
Mirek2021.07.4 16:56
Dla PiS-u to nie jest problem bo PiS na tym tylko zyska . Za łby złapią się zdradzieckie mordy wewnątrz Platformy ale i Hołownia wystąpi przeciwko Tuskowi . Tusk nigdy nie stworzył i nie stworzy żadnego programu dla Polski ponieważ jest to intelektualny debil . Z tego powrotu Tuska zostanie tylko jeden wielki smród .
jle_ffm2021.07.4 17:25
Nie bój, dorżniemy watahę :)
Rumcajs2021.07.4 17:33
czym dorżniecie tępym tuskiem dziadem z bruselki.he he nawet Merkel ma go w duupie .
Anonim2021.07.4 17:30
Mirek tu muszę się sobą zgodzić. Po Tusku zostanie smród, jak się skoczy czyszczenie PiSowskich stajni Augiasza. PiS mówił prawdę, że Tusk nie nadaję się do rządzenia, ale PiS zapomniał wszystkim powiedzieć, że sam do tej władzy nie nadaje się jeszcze bardziej.
balbina2021.07.4 16:55
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 71 lat i zgrabne ciało, lubię koty i ostre orgie, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://pis.org.pl/ Wyszukaj mnie po niku: "prezes" , napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam...
Puknij sie w zakuty leb2021.07.4 20:15
Dzwon do tuska dewiancie.
Pet2021.07.4 16:51
Tusk nie jest z mojej bajki, ale miło widzieć i słyszeć wycie prawaczków łącznie z ich bólem du...y do kompletu.
wer2021.07.4 16:39
Świetnie ujęty POwrót rudego bandziora
AAAtomek2021.07.4 16:36
Ech, Tusku, zepsułeś swoim powrotem wakacje prawakom! 😂😂😂😂😂 😂😂😂
Prezes2021.07.4 16:47
ech aniela ,zepsułaś wakacje tuskowi !!
AAAtomek2021.07.4 16:48
Poyebało ci się już w tej prawackiej główce, ale to już nie mój problem.
Prezes2021.07.4 16:51
co AAAtomku ---POyebało ci się w główce?! to widać!! -----🤣
AAAtomek2021.07.4 17:05
Cytując klasyka: "Twój debilizm jest głębszy niż mój", mój ty prawacki troglodyto :D
Prezes2021.07.4 17:29
Speprzaj toksyczny dziadu!!!..😂zresztą czasu mi na ciebie szkoda , ty lewacki troglodyto!!
AAAtomek2021.07.4 19:36
Używaj synonimów, może mniej będą ciebie brać za głupka.
Rumcajs2021.07.4 17:30
Twój debilizm jest głębszy niż rów mariański, mój ty platfusi sieroto po PRLowski.
AAAtomek2021.07.4 19:37
PRLowski, w 100% jest twój bezzębny dziaders. Ja jestem tylko trochę PRLowski.
Donek2021.07.4 16:33
Donek się popurtał z kleksem.
Merkel2021.07.4 16:33
Tussk. wracasz i rozwalasz im (polaczkom) stocznie, kopalnie, huty, lotniska i zakopujesz mierzeję? Rozkaz wykonać bez gadania. Zig...
Portofino2021.07.4 16:45
Też tak myślę, że jego zmusili do powrotu. Widać ze on ma porządnego pietra przed czekającymi go trudnościami w wykonaniu zadania. Merkel zarządziła, aby zrobili go Führerem PO i choć dla wielu była to decyzja trudna, ale się podporządkowali. Przecież kilka dni temu prasa donosiła, że Merkel straciła cierpliwość. Ten "komandos" zadania nie wykona i do niego Niemcy tez stracą cierpliwość.
Putin2021.07.4 16:50
Markel won mi z Polski, ona jest moja. Kaczka rządzi w moim imieniu i tak ma zostać! Stocznie już upadły, węgiel kupują od nas, a przekop mierzei nam się przyda, jako alternatywa dla stawków płynących do Kaliningradu.
mateusz czwarty2021.07.4 16:32
Nie myślałem że dożyje takiej chwili że Tusk i Kaczyński będą mówić jednym głosem o przewinach PIS.
Olin2021.07.4 16:28
dziadunio z wermachtem wnuczek OSKAR z BND
Hanna2021.07.4 16:27
Tylko idiota uwierzy w te zarobki mnłodego Tuska , chyba , że gdzieś jeszcze pracuje jako Józef Bąk. .Ciekawe czy zgarnia 500+
Foster2021.07.4 17:32
No rzeczywiście z tym uderzeniem w tuska poprzez syna to im nie wyszło. Biedny reżmowy dziennikarz nawet nie ujawnił swoich zarobków. Ciekawe czy równiez zarabia poniżej 3000 zł. , a tyle zarabia większośc Polaków.
Anonim2021.07.4 16:25
PiS tak bardzo boi się Tuska, że jest wstanie zrobić przed terminowe wybory. To PiS codziennie w wiadomościach od 6 lat straszy Tuskiem. To Tusk przez 8 lat rządów upokarzał PiS, wygrywając kolejne wybory. Nawet przez ten artykuł, widać jak bardzo PiS boi się Tuska. Tak Tusk jest teraz słaby, ale PiS wie że na wybory w 2023 będzie ich śmiertelnym wrogiem. Jestem pewien na 1 000 000 % że każdy zwolennik PiS, każdy działacz będzie próbował na każdy sposób możliwy sposób utrudnić Tuskowi życie. Bo jeśli Tuskowi się powiedzie i doprowadzi do wygranej swoją partie, to wszyscy PiSowcy i ich rodziny stracą dostęp do koryta i ochronę od prokuratury i służb specjalnych. Kiedy wszystkie tajemnice pochowane w ministranckich szafach zobaczą światło dzienne, to PiS przejdzie do historii. PiS robi w gacie na samą myśl, że Temida znowu może może stać się ślepa...
Mirek2021.07.4 16:48
Weź chłopie wielki rozbieg i walnij tym swoim pustym łbem w betonowy słup . Może ci się tylko poprawić .
Anonim2021.07.4 17:04
Mirek, sorry jestem jeszcze parę tysięcy uderzeń w słup przed Tobą.... Jak się zrównamy inteligencją to pewnie się z Tobą zgodzę. Chyba że jesteś jednym z tych wyborców PiS, którzy głosują na nich tylko dla kasy? Wiesz tak jak prostytutka, tylko tyle że sprzedają się na wyborach.
sisi z WSI2021.07.4 16:19
To lęk przed Tuskiem czy jest aż tak źle że Kaczyński zrobił publiczny rachunek sumienia,wyraził żal za grzechy i mocne postanowienie poprawy
AAAtomek2021.07.4 16:18
Gacie pełne strachu u prawaków! Bezcenne! 😂😂😂😂😂 ⚡️⚡️⚡️
?????2021.07.4 16:37
To dlaczego smród ciągnie się za przeciwnikami PISu ?????
AAAtomek2021.07.4 16:49
Pomyliły ci się procesje, qatoprawaku. Myślałeś, że jesteś na konwencie PO, a byłeś na konwencie PiS? Stąd te fantomy zapachowe.
Prezes2021.07.4 16:41
u lewaków pampersów brak!..😁
AAAtomek2021.07.4 16:47
Wasze goowna , strach i smród, wasz problem.
kaka2021.07.4 16:14
KTO SLUCHA TUSKA JEST TRUPEM--------TRUPEM SA TAJNE SLUZBY KTORE NIE CHRONIA POLSKI PRZED ZDRAJCAMI I SMIECIAMI----HANBA NA CO IDA NASZE PIENIADZE????????????????????????????????????????????????????????????????????????
Hubert2021.07.4 16:11
Czepiacie się, że jedyny plan premiera to atak na pis. Ale przecież, nie ma dla Polski nic ważniejszego, niż pozbycie się tych szkodników, nepotów i złodziei.
NEOS com pl2021.07.4 16:06
... a co niewiedzieli ze sytem .... skakanka ... dwoch kreci a lemingoland skacze ... to dziala ... kiedys sowizdzal .... wyprowadzil szczury z miasta ... skakanka ... lepsza na lemingi .... bo robio to w POPOdskokach ... a pejsate szabrowniki 2.0 ... klaszczo i golo do naga w tym czasie ... ale .... https://www.youtube.com/watch?v=5ltTJjzG3E4&t=1441s
sisi z WSI2021.07.4 16:05
Na dzisiejszej konferencji prasowej Tusk był w świetnej formie. Przez 2 godziny nie unikał trudnych pytań nawet tych zadawanych tendencyjnie przez TVPinfo sugerujące nepotyzm przy zatrudnieniu syna Michała . Okazało się że syn zatrudniony jest za pensję jaką zarabia zdecydowana większość Polaków( 3000 zł netto) co przy zarobkach pisiorstwa w zawłaszczonych spółkach skarbu państwa jest dowodem że nepotyzm jest udziałem tych co drzewiej darli mordę łapaj złodzieja a nikogo nie złapali .
rdzawy POnton zatonął2021.07.4 16:05
i tylko pozostał Bulgot trolla
Skrzypek na dachu2021.07.4 16:05
Pan Tfusk klamie bo chyba nie wie , ze nikt nie chce aby wracal .
Łódź2021.07.4 16:08
Ja sie bardzo z tego powrotu cieszę. I powiększa moją radość świadomość strachu prezesa.
Skrzypek na dachu2021.07.4 16:03
Taka to byla ulga kiedy tamtym razem odszedl na zawsze .
Krakus2021.07.4 15:56
Piotr Wielgucki - wielki autorytet (!) Frondy też widzę ma problem z kałem ze strachu, że Tuski wrócił. A merytorycznie nie napisał NIC. Zero treści.
Anonim2021.07.4 16:22
Schowaj dewiantow i inna antywolnosciowa patologie, a PIS przestanie ciebie straszyc. PIS ostatnio niewiele lub niemal niczym nie rozni sie od PO. Partia pierwotnie zostala wychodowana na podziale Polski na solidarna i liberalna, bo od wejscia do UE przestala istniec lewica zastapiona lewactwem. PIS to skrzetnie wykorzystal. Takie partyjki wczesniej jako skladowe AWS guzik mialy. Zboczency i tym pokrewni kosmopolici spadli PISowi z nieba. Podobnie sam Tusk ktorego pojedynki z Kaczynskim mozna porownac do derbow Europy. Wiecej szacuku dla Tuska i szacunku dla Kaczynskiego. Kto okaze wieksza pogarde dla wroga ten przegra.
Lucy2021.07.4 18:04
Wiekszego bełkotu nie czytałam a tak na marginesie ilu tu pisze anonimów?
Foster2021.07.4 18:32
Pisze dwóch. Jeden bolszewik, a drugi normalny.
Prawda2021.07.4 15:50
Tusk ma zatrzymać budowe Lotniska --Elektrowni Atomowej -----Sprowadzić do Polski Emigrantów ==
Anonim2021.07.4 15:53
coraz mniej ciemnego luda, "zostan w domu" dalo im zdrowie i zycie wieczne
Anonim2021.07.4 15:50
Stopien sukcesu Tuska bedzie wprost proporcjonalny do sily atakow na niego. Nie jestem jasnowidzem ale zapowiada sie niezle. To jak Kurka - pomozecie Tuskowi ? PIS w podobny sposob wygrywal w 2015
balbina2021.07.4 15:47
Szukam mężczyzny na namiętne spotkania. Mam 71 lat i zgrabne ciało, lubię koty i ostre orgie, moje nagie zdjęcia i kontakt na stronie: http://pis.org.pl/ Wyszukaj mnie po niku: "prezes" , napisz do mnie lub zadzwoń o każdej porze, odpisuje zazwyczaj do 5 minut, czekam...
No tos sie2021.07.4 16:04
debilu wysilił ale poplatfa to najbardziej debilny motłoch
Robert2021.07.4 15:44
Tramp lekceważył tego typa bo doskonale wiedział co to za męda !!!!!!!!!!!!
antoni.s2021.07.4 15:53
Trump kmiocie, skup się na poprawnej pisowni, jeśli potrafisz, a taka ilość wykrzykników wywołuje efekt odwrotny od zamierzonego, nie wiedziałeś?.
Antek Pantek2021.07.4 16:02
kozy gna
dama pik2021.07.4 15:42
rudy..aż się trząsł..taki był spięty!!!....
Król PIK2021.07.4 16:04
Boi się
antoni.s2021.07.4 15:40
Haha, pisowcy urochomili wszystkich swoich współpracowników, jawnych propagandystów i tych bardziej tw, lada chwila z odsieczą ruszy kościół kat, i bach!, następne setki czy tysiące hektarów polskiej ziemi przytulą.
Skrzypek na dachu2021.07.4 15:40
Pan Donald Tfusk sepleni .
Robert2021.07.4 15:40
Męda kłamliwa nierób i zdrajca Polski jeszcze do budy nie wlazł Merkel, bezczelny typ z tego pajaca . Polacy mają już dość tego typa. !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
antoni.s2021.07.4 15:42
Możesz mu naskoczyć ćwoku, albo zdrowaśki pomamrotać
Antek Pantek2021.07.4 16:03
kozy gna
KAtolik2021.07.4 16:06
Zdrowaśki też za wolność Ojczyzny od zdrajców.