29.04.20, 15:21Zdjęcie ilustracyjne/pixabay.com

Wielka Brytania. Należy chronić młodzież przed szkodliwą propagandą LGBT

Wielka Brytania wycofuje się z transgenderowych eksperymentów na młodzieży. Tamtejsza minister ds. równości Liz Truss zapowiedziała, że jej rząd może podjąć decyzje prawne mające na celu ochronę nieletnich przed decyzjami, których skutków nie da się odwrócić, takimi jak zmiana płci.

Truss zapowiedziała, że rządowa reforma brytyjskiego prawa, które pozwala osobom cierpiącym na zaburzenie tożsamości płciowej zmieniać płeć prawną, zostanie przeprowadzona jeszcze tego lata. „Wierzę, że dorośli powinni mieć swobodę prowadzenia swojego życia tak, jak uznają to za stosowne, ale uważam, że w czasie, gdy kształtują się jeszcze zdolności decyzyjne człowieka, należy chronić go przed podejmowaniem nieodwracalnych decyzji, których potem może żałować” - powiedziała minister.

Brytyjskie organizacje pro-life z zadowoleniem przyjęły słowa przedstawicielki rządu. „To oznaka zmiany w stronę zdrowego rozsądku i odejście od skrajności i fanatyzmu gabinetu Teresy May” - ocenił dr Tom Rogers, brytyjski działacz pro-life, kierownik ds. edukacji w Society for the Protection of Unborn Children (SPUC). 

Dodał jednak, że zmiany powinny iść dalej. „Należy chronić młodzież także przed szkodliwą propagandą LGBT, której patronuje rząd”. Zaapelował, aby przywrócić rodzicom prawo do decydowania, czy ich dzieci będą uczestniczyć w obowiązkowych obecnie zajęciach z edukacji seksualnej, przesyconych „ekstremizmem LGBT”, który w wielu szkołach „przeniknął niemalże cały program nauczania”.

Zdaniem Rogersa prawo powinno także lepiej chronić dorosłych. „Wielu ludzi żałuje decyzji, które podjęli pod wpływem propagandy, a które wywołały nieodwracalne zmiany w ich ciałach. W przypadku osób z problemami psychologicznymi dotyczącymi ich tożsamości seksualnej, należy przede wszystkim kłaść nacisk na pomoc takim osobom w powrocie do pełnej akceptacji płci biologicznej” - uważa dr Rogers.

 

Vaticannews.va/Łukasz Sośniak SJ – Watykan

Komentarze

Skrzypek na dachu2020.05.1 17:43
Staruszki grubasy brudasy i zboczence zarazone Hivem umieraja najczesciej na wirusowe zapalenie pluc .
gośka2020.04.29 23:21
to Kościół katolicki i inne religie stworzyły Gender...bo podzieliły ludzi na kobiety i mężczyzn przypisując im sztywne role...a natura jest zmienna...niejedna baba lubi męskie roboty a chłop niewieścieje...i męczą się ludzie którym hormony figla sprawiają....i udają kogoś kim nie są...bo Kościół tak chce...to patologia!
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze2020.04.29 18:55
Tak się robi FAKE VIDEOS: https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo A tak wygląda gotowy "produkt": https://www.youtube.com/watch?v=AmUC4m6w1wo Więc, następnym razem jak "znajdziesz" szkokujące video polityka, 5G, szczepionki co "morduja", CO2, CHEMTRAILS, innymi słowy jest to FAKE SHIT. A już z pewnością to jest BULLSHIT VIDEO - BULLSHIT NEWS!
ja2020.04.29 18:48
Biskup Polak jest zdrajcą narodu Polskiego i zdrajcą świętej wiary katolickiej. https://www.youtube.com/watch?v=SoW47MQeLss Szczególnie posłuchajcie od 2 minuty kilka słów o Franciszku.
alfons "Leszek" Keller-Krawczyk oferuje 2020.04.29 18:45
Randki z syfem, pokazy skype brudnych larw. Chcesz zobaczyć tłustą i brudną larwę kremlowską? Jestem tutaj: exslove.com.pl . Chcesz nawet przez internet złapać syfa kremlowskiego? Jestem tutaj: exslove.com.pl Chcesz zostać impotentem do końca życia? Obejrzyj mnie tutaj: exslove.com.pl Jesteś pedałem i chcesz nim pozostać? Obejrzyj mnie tutaj: exslove.com.pl Syf i coronavirus na mojej "koronie" tylko tutaj: exslove.com.pl Jako bonus dorzucę malware i wirusy aby ci się komputer sperd......lił!
Chcesz sie umowic na SZYBKI SEKS BEZ ZADNYCH ZOBOW2020.04.29 18:33
Nowa strona ero,tyczna na której znajdziesz sasiadke. Ponad milion ofert z całego świata! www.exslove.com.pl Szybka i bezpieczna rejestracja, Zupełna anonimowość, Setki osób z całego świata.
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.04.29 17:19
@matis89 "Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze. Czas na "reklamy" koorev kremlowskich, nielegalnych filmów i krypto-walut złodziejstwo.
matis892020.04.29 17:10
PISiory i Paltfusy, lewaki, nie martwcie się PIS w sprawie sodomii jest bardziej lewacki od PO, bo za PO sodomitów nie było. Bawi mnie jak platfusy, lewusy wyrywają kłaki PISowi najbardziej lewackiej partii. A PISory udają że PIS jest przeciwko globalnemu szczepieniu , satanistycznemu lewackiemu państwu bezgotówkowemu, aborcji, invitro, sodomii, gender. Tak sobie wzajamnie włazicie w tyłki, a reprezentujecie to samo. Jakoś lewusy są na to bardziej ślepi.
Justyna S2020.04.29 16:41
Jeżeli komuś wydaje się że to coś zmieni to jest w błedzie, takie osoby były, są i bedą, jedynie odwleką to co nie uniknione.
Joanna2020.04.29 16:51
No właśnie chodzi o to, że to wcale nie jest nieuniknione. A odwleczenie procedur zmiany płci, zwłaszcza u małoletnich, może uratować ich zdrowie i uchronić przed tragicznymi w skutkach decyzjami, często nieodwracalnymi. Takie decyzje nie wzięły się znikąd. Zaczęto zauważać, jak wielu żałuje przedwcześnie podjętych decyzji dotyczących zmiany płci. Słusznie należy położyć nacisk na terapie tych ludzi, przede wszystkim dzieci.
Justyna S2020.04.29 17:03
Nie wiem jak wyglada cała procedura w anglii ale operacje nie robisie wczesniej niz w wieku 18 lat, te zmiany są nie idwracalne, natomiast hormony [email protected] odwracalne i wystarczy ich poprostu nie brać. Przyczepić się jedynie moge do zmiany legalnej oznaczenia płci które nie wymaga żadneh wstepnej diagnozy lekarskiej
Rodzic2020.04.29 17:12
Justyna S, problem polega na tym, że w ramach równego traktowania LGBT nasze dzieci mają akceptować 4 panów pod kołderką, albo uczyć się, że masturbacja jest źródłem dobrostanu duchowego (https://pl.wikipedia.org/wiki/Powszechna_Deklaracja_Praw_Seksualnych) - prawo nr 5
Justyna S2020.04.29 17:28
Codo 4 panów pod kołderką to nie wiem, natomiast masturbacja jest naturalną reakcją, wiele osób to przeszło w wieku dojrzewania, nauka w tym tymacie polega tylko na tym by nie wmawiać dzieciom że ich reakcje biologiczne są grzechem
Rodzic2020.04.29 18:06
4 panów to konkret prezentowany dzieciom już od 4kl. w autorytecie szkoły: https://dzienniklodzki.pl/calujacy-sie-mezczyzni-na-szkolnym-plakacie-narodowcy-to-promocja-zboczenia/ar/3899249. Zaś ww prawa seksualne nie mówią, że masturbacja jest naturalną reakcją okresie dojrzewania, tylko - źródłem dobrostanu duchowego, intelektualnego itd. Pytanie do mnie jako rodzica - czy chcę by moje dziecko rozwijało swoją duchowość przez seks (np 4 osobowy jw, lub masturbację)
anonim2020.04.29 16:23
I w końcu, ktoś zaczął wyrywać młodych ludzi i dzieci z rąk oprawców!
Lubie rzeczy2020.04.29 15:48
Pani z rządu mówi o zmianach dość kosmetycznych w prawie, które i tak jest o wiele bardziej proludzkie niż prawo polskie, a Wy zestawiacie ją z wypowiedzią jakiegoś idioty bez szkoły, której z tym pierwszym stanowiskiem nie należy utożsamiać. xD Katolska propaganda. Tylko ciemny lud to kupi.
ladychapel2020.04.29 15:46
Idąc tropem teorii spiskowych Fryndzla pośfinconego - można by napisać, że rząd PiS przyłożył swe ręce do rzezi najstarszych, którzy poumierali i umierają w czasie trwającej epidemii. Iluż z nich zmarło w domach?
Beno 2020.04.29 15:52
Napisz to do rządów w Niemczech, Francji, Włoch, Hiszpanii, Szwecji, USA..... A najlepiej udaj się do psychiatry.
J.P2020.04.29 16:26
Beno ale to prawda niestety, wielu by nie umarło mając opieke jak przed koronawirusem, a obecnie pacjenci wymagający rehabilitacji będą kalekami bo rehabilitacji nie ma. Czy w ziazku z tym, ze zawiniła polska służba zdrowia należy pisać do USA? P.S Fajnie się czyta takich jak ty.
wicek2020.04.29 15:45
Koronawirus nalał im oleju do łbów?
"Leszek" Keller-Krawczyk ty Żydzie i prowokatorze 2020.04.29 15:43
Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "tak robią ludzie z jajami! " - A ty je masz, jaja? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: - "ja pierdyolę" - To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze:-"Klechy nie mogą sobie oficjalnie ruchać.." A ty umiesz? To dlaczego nie masz dzieci? Katolicka Kretynizacja Polski pisze: '...czemu katolicy są takimi głupimi c h u j a m i?' A ty go masz, ch u j a? To dlaczego nie masz dzieci? Przyznaj się "biedroński",że dostajesz erekcji tylko otwierając strony Frondy. Bo jaki inny mógłby być powód?
przestancieprzeklinac2020.05.3 0:21
Panowie, jak czytam Wasze komentarze to niedobrze mi się robi. Wiem co maci na myśli, ale używacie języka który po prostu nie przystoi. Poziom jest głęboko poniżej szamba.
katolicka kretynizacja polski2020.04.29 15:38
A kiedy świat zacznie chronić młodzież przed szkodliwą propagandą kościoła pedo-katolickiego!?
też murzina2020.04.29 17:48
Spadaj , dewiancie !
Rodzic2020.04.29 15:33
Zwłaszcza że ta propaganda dotyczy obyczajów seksualnych LGBT np. związku łóżkowego 4 panów, prezentowanego dla dzieci w Piątkowisku https://dzienniklodzki.pl/calujacy-sie-mezczyzni-na-szkolnym-plakacie-narodowcy-to-promocja-zboczenia/ar/3899249
plantator unijnych buraków 2020.04.29 15:27
Wystarczy opuścić lewacko-tęczowy eurokołchoz i zaczyna być normalnie. Przyszłość świata i ludzkiej cywilizacji jest tylko w normalności. Lewacko-tęczowe fanaberie to świat dla schizoli.
Po 11 NIE BADZ OBOJETNY2020.04.29 15:27
https://www.fronda.pl/a/otrzezwienie-wielka-brytania-powoli-dostrzega-obled-gender,143545.html Czkawka?