23.04.19, 12:12(fot. youtube)

Niezwykłe świadectwo Michała Koterskiego

– Przyszedł w moim życiu taki dzień, że poprosiłem Boga z całego serca: zabierz mi obsesję picia i brania, a zrobię wszystko, żebym już nigdy nie sięgnął po żadne środki zmieniające świadomość. Minęły od tamtej pory już ponad cztery lata w trzeźwości – opowiada aktor Michał "Misiek" Koterski w wywiadzie dla "Wprost".

Aktor przyznaje, że miał Bogu wiele za złe. Nadszedł jednak taki moment, że poprosiłam Boga

- Zabierz mi obsesję picia i brania, a zrobię wszystko, żebym już nigdy nie sięgnął po żadne środki zmieniające świadomość - powiedział

I wtedy stało się coś niezwykłego.

- Minęły od tamtej pory już ponad cztery lata w trzeźwości – mówi aktor.

Jak dodaje, gdy zdmuchiwał świeczkę w drugą rocznicę porzucenia nałogów, pomyślał, żeby Bóg pomógł mu znaleźć miłość życia i założyć rodzinę.

– Trzy tygodnie później poznałem Marcelę.Teraz wiem, że Bóg wcale mnie nie opuścił. (...) Bogu zawdzięczam życie, bo bez jego pomocy prawdopodobnie już by mnie nie było - podsumowuje Michał Koterski.

 

bz/wprost

Komentarze

Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 13:11
Marian dziadku zły adres nie jestem gerontofilem nie szukam kontaktu ze starcami idź sobie do swojej babci, a od młodych się odpiernicz! Bosh co za los jak nie pisdy to obleśne starce mnie zaczepiają! W dłuższe rozmowy wdaję się tylko z młodymi huujastymi jędrnymi duupeczkami płci męskiej. Reszta out! przeklęte potworne forum pełne geriartrii....
Marcel2019.04.24 0:03
Czego tu siedzisz! Poszedl stąd ! Ja bym poszedł! Tak posłuchaj się siebie! Masz rację! To forum geriatrii! Zrobisz nam wielka radość i sobie! !!!
Marian 2019.04.23 12:49
Jest jak ten dumny gej ma czas i non stop kit ludziom wciska ten ruski troll pod postacja POlak dumny gej ...
PRAWDZIWY POLAK2019.04.23 15:31
a ja to żaden gej ani ruski troll - ale on pisze prawdę.
Maryla2019.04.23 23:59
Za grosz ci nie wierzę, zmieniłeś tylko nick!
Marian 2019.04.23 12:47
Jak cos pozytywnego o wierze katolickiej to nie ma Ruskiego trola pod tytułem POLAK DUMNY GEJ . TEN FACENT NA FRONDZIE ROBI LUDZIOM WODĘ Z MÓZGU
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 12:47
Zwryrodniały 👿katolicki👿 ksiądz-bydlak zaatakował geja w kościele, zdarzenie zostało nagrane https://www.facebook.com/watch/?v=421697275308089 Ma szczęscie bydlak, że nie trafił na mnie. Na miejscu Mateusza zdzielibym tego psychola po mordzie. Katole z propagandą nienawiści nie mogą się powstrzymać nawet w święta....
Marcel2019.04.24 0:08
Zamazany, stary geju! Skończ! Wiesz że klamiesz, nic nowego nie piszesz, Powtarzasz się! Zbiera nas na wymioty , wystarczy że ty jesteś zapaprany! Jedzie na odległość ! Wynoś się!
Rafał.2020.01.11 5:20
Przecież ten Gej poszedł do Kościoła robić zadymę. Drzwi Kościoła są otwarte dla wszystkich, ale niektórzy tego nadużywają. Kościół Katolicki odnosi się z szacunkiem do homoseksualistów, dlatego takie hapeningi nie mają sensu.Proponę aby homoseksualiści skierowali swoje działania w stronę islamskich meczetów. W Islamie homoseksualizm jest zakazany, dlatego warto podjąć działania w kierunku liberalizacji zapisów zawartych w koranie. Źródło Wikipedia: "Koran, uznawany przez muzułmanów jako święta księga islamu, wypowiada się co do czynów homoseksualnych w surze al-Araf (Wzniesione krawędzie) (7,79) oraz w surze asz-Szuara (Poeci) (26,166), nawiązując do opowiadania o Sodomie. Hadisy, czyli świadectwa opinii proroka Mahometa jeszcze bardziej ostro wypowiadają się w tej kwestii (Zabij tego który to czyni, a także tego, któremu to czynią) zabraniając zarówno liwat, stosunków seksualnych między mężczyznami, jak i sihak, stosunków lesbijskich. Islamskie szkoły prawa różniły się głównie co do kary, jaką powinni ponosić homoseksualiści oraz sposobu dowodzenia winy. Historycznie w krajach islamskich homoseksualizm był czasem tolerowany, czemu sprzyjała poligamia. W wielu jednak, w których islam jest religią państwową za homoseksualizm nadal grozi kara śmierci: w Iranie, Arabii Saudyjskiej, Mauretanii, Sudanie i Jemenie. Przykładem jest egzekucja irańskich nastolatków-gejów, Mahmuda Asgariego i Ajaza Marhoniego, dokonana w 2005 roku przez irańskich fundamentalistów. W innych państwach przepisy są łagodniejsze, co zazwyczaj oznacza wieloletnie więzienie. "
Polak Ateista Dumny Gej2019.04.23 12:47
🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈 Trwa zbiórka dla Mikołaja wyrzuconego z domu przez matkę katoliczkę i ojczyma jednocześnie oprawcę Mikołaja. Chrześcijańscy zwyrodnialcy wyrzucili z domu 18-letniego syna z powodu orientacji seksualnej. Powiedz STOP katopropagandzie! Ludzie dobrej woli wpłacili dla Mikołaja już ❤️10950zł!❤️ - - -> https://zrzutka.pl/mikolajowi-na-start "Pewne małżeństwo, które przeczytało o Mikołaju na Facebooku, zaoferowało mu pokój w wynajmowanym przez siebie mieszkaniu na Powiślu za kwotę na tyle niską, że Mikołaja stać jest na to by uzyskać upragnioną niezależność. Renta po ojcu i alimenty o które będzie występował wystarczą w tej sytuacji na to, by dopóki się uczy mógł żyć godnie. Dla Mikołaja jest to bardzo ważne". Mikołaj jest również ofiarą ponad 10-letniej przemocy domowej ze strony ojczyma, na co była milcząca zgoda jego matki. Padł też ofiarą wielu innych nadużyć. Na co zostaną przeznaczone pieniądze? Pokój Mikołaja jest pusty, jest potrzeba zakupienia podstawowych rzeczy, potrzebne są także środki, by do czasu przyznania alimentów Mikołaj mógł jakoś funkcjonować." 🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈🌈
PapkaŚwiadectwCelebrytówDlaKatoCiemniaków2019.04.23 12:40
Każda taka celebrycka miernota ma dla mediów podobną historyjkę. Kolorowe pisma dla kato-gawiedzi muszą z czegoś żyć. Tak to się kręci. Jak łza upuszczona do michy klozetowej. A tam jest miejsce na wywody takich beztalenci Koterskich.
ToJa2019.04.23 15:30
Miernota czy nie, człowiek jest człowiekiem, jego osobista historia jest jego światem, zapewne i Ty masz swoją historię. Życzę Ci aby zapisały się w niej także karty zmartwychwstania.
Milena2019.04.23 23:56
ToJa" ! Dzięki ci za piękna odpowiedż! Zapewne on nie spodziewał się takiej, po wylaniu z siebie wiele jadu nienawiści! Tak trzymaj, cieszę sie że tak napisałeś! Ten "Papka.." zauważyłam po wpisach, że ma wielkie problemy ze swoją samooceną.! Nienawidzi siebie i wylewa tę nienawiść na innych , a szczególnie na tych jeżeli coś dobrego o nich przeczyta! Widać, że go drażnią dobre rzeczy! Ma człowiek problem !
janosz2019.04.23 12:39
Wierzę temu chłopakowi. Był pajacem stał się normalnym człowiekiem.