20.11.17, 18:52zdj. screen Youtube

Odlot! Siemoniak reklamuje książkę Piątka! '27 proc. zniżki na hasło...'

Wiceprzewodniczący Platformy Obywatelskiej, Tomasz Siemoniak przy każdej okazji zaciekle walczy z obecnym szefem MON, Antonim Macierewiczem. 

Momentami staje się to już śmieszne. Tak było i tym razem. Polityk być może rozgląda się już za prezentami gwiazdkowymi dla najbliższych. W związku z tym opublikował na Twitterze zdjęcie z jednej z dużych sieciowych księgarni. 

Fotografia przedstawia dwie książki mające uderzyć w obecnego ministra obrony narodowej, Antoniego Macierewicza. Jedna to publikacja Tomasza Piątka, "Macierewicz i jego tajemnice", druga to "Generałowie" Juliusza Ćwielucha. 

Siemoniak ogłosił, że obie książki można kupić w tym lokalu znanej sieci z 27-procentową zniżką. Pod warunkiem... Zacytowania Donalda Tuska. Dokładnie tak!

 

 

 

 

 

Że Platforma Obywatelska do tej pory nie pogodziła się z utratą władzy- to rozumie się samo przez się. Mimo wszystko, cieszymy się, że były szef MON znalazł trochę czasu na czytanie książek. Być może warto też sprawdzić, czy to oficjalna linia tej księgarni, bo z drugiej strony fake newsem Platforma stoi...

ajk/Twitter, Fronda.pl