10.05.16, 16:40

Prowokatorka ze Św. Anny życzy śmierci prezydentowi

Niedawna organizatorka "protestu" z Kościoła Św. Anny pobiła właśnie rekord chamstwa i braku dobrego smaku. Inaczej tego się nie da skomentować. 

Czas na powtórkę Smoleńska? – takim komentarzem Anna Zawadzka, feministka o której stało się głośno po awanturze, którą wszczęła w kościele św. Anny w Warszawie, opatrzyła udostępniony przez siebie artykuł dotyczący podróży prezydenta Andrzeja Dudy do Kanady.

Prezydent Andrzej Duda wraz z małżonką odbywa czterodniową wizytą w Kanadzie. Artykuł z "Gazety Wyborczej" zatytułowany "Prezydent Duda jest już w Kanadzie, czyli jak cię nie zapraszają, to zaproś się sam" udostępniła na swoim profilu na Facebooku działaczka LGBT Anna Zawadzka. Link opatrzyła dopiskiem "Czas na powtórkę Smoleńska?". Co chciała przez to powiedzieć, możemy się tylko domyślać.

Przypomnijmy, że Anna Zawadzka to ta sama kobieta, która na początku kwietnia zrobiła awanturę w stołecznym kościele św. Anny, kiedy odprawiający Mszę ksiądz przystąpił do odczytywania listu biskupów poświęconego obronie życia nienarodzonych.

emde/telewizjarepublika.pl