22.12.14, 09:09Szatan rzadzi w BBC bezsprzecznie (fot. archiwum)

Szatan rzadzi w BBC bezsprzecznie

„The Daily Telegraph” uznało płytę wydaną przez BBC za „najbardziej przygnębiający album bożonarodzeniowy, jaki kiedykolwiek ukazał się okresie świątecznym”. Co ciekawe, składanka, jaką stacja zaproponowała z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia została wyprodukowana przez wytwórnię… Demon Music Group.

Na krążku można znaleźć kawałki o takich „zachęcających" do życia tytułach, jak „Pocięte nadgarstki w Boże Narodzenie”, „To było najgorsze Boże Narodzenie w życiu" czy „Bardzo smutne Boże Narodzenie”.

BBC reklamuje swój „świąteczny” produkt jako „słodką mroczność”. Prócz samobójstw w utworach podejmowane są także tematy… kazirodztwa, masturbacji oraz pornografii.

MaR/Pch24.pl/Dailytelegraph.co.uk.

Komentarze

anonim2014.12.22 9:22
Londyn walczy z Neapolem o prymat dla propagowania misji szatana. Mówił o tym ks. Piotr Glas
anonim2014.12.22 9:25
Niektórzy ludzie zachowują się jak bestie. Jak mówiła św. Faustyna w wizji której doznała: ""Ujrzałam Matkę Bożą – zapisała Siostra Faustyna – która mi powiedziała: O, jak bardzo miła jest Bogu dusza, która idzie wiernie za tchnieniem Jego łaski. Ja dałam Zbawiciela światu, a ty masz mówić światu o Jego wielkim miłosierdziu i przygotować świat na powtórne przyjście Jego, który przyjdzie nie jako miłosierny Zbawiciel, ale jako Sędzia sprawiedliwy. O, on dzień jest straszny. Postanowiony jest dzień sprawiedliwości, dzień gniewu Bożego, drżą przed nim aniołowie. Mów duszom o tym wielkim miłosierdziu póki czas zmiłowania; jeżeli ty teraz milczysz, będziesz odpowiadać w on dzień straszny za wielką liczbę dusz. Nie lękaj się niczego, bądź wierna do końca, Ja współczuję z tobą" (Dz. 635).
anonim2014.12.22 10:11
To jest raczej śmieszne, niż straszne. Nie rozumiem oburzenia. Czy tego rodzaju płytka może osłabić czyjakolwiek wiarę? Nie chcecie, nie słuchajcie. Ja nie zamierzam. Święta są zazwyczaj czasem radości i rodzinnego ciepła, również dla mnie. Nie kazirodztwa i pocietych nadgarstkow. Swoją drogą współczuję tym, którzy w takich utworach znajdują masochistyczne ukojenie, dla których święta są najbardziej samotnym momentem w roku. A takich nie brakuje. Wszędzie widzicie Szatana, nawet w tak żałosnych przedsięwzięciach. A winni temu sa raczej ludzie, którzy prozaicznie nie przepadają za kościołem. Nie trzeba Szatana, by się nasmiewac i kpic.
anonim2014.12.22 10:31
W redakcji Frondy na pewno wiernie słuchają Wham!. :) http://i187.photobucket.com/albums/x9/blackcanary2000/379817384_65b41e58ca.jpg Dla zainteresowanych zawartością krążka: When I Get Home for Christmas" - Snow Patrol "Get Behind Me, Santa!" - Sufjan Stevens "River" - Travis "O Come, O Come Emmanuel" - Belle and Sebastian "Songs for the Angels" - Great Lake Swimmers "The Christmas Waltz" - She & Him "Snowy" - Josh Rouse "Time of the Season" - Isobel Campbell & Mark Lanegan "Christmas Time Is Here" - Au Revoir Simone "A Very Sorry Christmas" - The New Mendicants "Spotlight On Christmas" - Rufus Wainwright "Just Like Christmas" - Low "Sante Fe" - Drive-By Truckers "Happy Xmas (War Is Over)" - The Polyphonic Spree "Feeling Like Christmas" - Jacob Golden "The Power of Love" - Feeder "Christmas Wrapping" - Summer Camp Disc 2 "Christmas Was Better in the 80s" - The Futureheads "I Won't Be Home for Christmas" - Blink-182 "Christmas Day (I Wish I Was Surfing)" - Emmy the Great & Tim Wheeler "Christmas Celebration" - Weezer "In This Home On Ice" - Clap Your Hands Say Yeah "Together We'll Ring in the New Year" - Motion City Soundtrack "Your Christmas Whiskey" - The Minus 5 "That Was the Worst Christmas Ever" - Sufjan Stevens "Slashed Wrists This Christmas" - Gruff Rhys "The Friday Before Christmas" - The Electric Soft Parade "Rockin' Around the Christmas Tree" - She & Him "I Will Cry at Christmas" - Denim "Blue Christmas" - Bright Eyes "Yule Shoot Your Eye Out" - Fall Out Boy "Merry Christmas, I Don't Want to Fight Tonight" - Asobi Seksu "No Xmas for John Quays" - The Fall "Little Drummer Boy" - Low PS nie ma takiej strony jak Dailytelegraph.co.uk.
anonim2014.12.22 10:34
Cóż a może ktoś zamiast kolęd woli coś innego?
anonim2014.12.22 10:47
@Baszcz I tak się kończy dawanie wiary słowom wypisanym na Frondzie. Większość wymienionych artystów znam i zdarza mi się ich słuchać. Na oko całkiem miła kompilacja, choć rzeczywiście momentami smutna, momentami- wręcz przeciwnie. Wstydzilibyscie się, spece od wykrywania manipulacji :) Żenada roku z długiej, dwunastomiesiecznej perspektywy.
anonim2014.12.22 11:15
Szatan potrafi bardzo omamić człowieka! Po przeczytaniu artykułu przypomniała mi się świetna książka O'Briena p.tyt. "Ojciec Eliasz". Gorąco polecam, zwłaszcza, że autor doskonale przewidział sytuacje, które mają miejsce teraz, na naszych oczach! Polecam
anonim2014.12.22 11:43
@Laraya "Większość wymienionych artystów znam i zdarza mi się ich słuchać. Na oko całkiem miła kompilacja," Jedno nie wyklucza drugiego. Nie od dziś wiadomo, że za dobrą muzyką stoi Szatan :)
anonim2014.12.22 12:06
O ile wiem głównym redaktorem został jakiś czas temu muzułmanin, więc skutecznie usuwa się prawdy chrześcijańskie, a promuje dewiacje. Szatan rządzi ludzkimi duszami. Nie dajmy się mu, przyjmijmy Chrystusa z czystym sercem. A swoją drogą ogarnia mnie strach gdy myślę, że demon już nie kryje się ze swymi metodami dotarcia do człowieka. to świadczy że czas naprawdę krótki przed ludzkością, a ludzie coraz bardziej zaślepieni przechodzą bezwiednie niemalże na stronę diabła.
anonim2014.12.22 13:17
a ja wolę :) https://www.youtube.com/watch?v=fIodlFxwQRU
anonim2014.12.22 17:24
@revolutionist właśnie o to mu chodzi, żeby go tak traktować jak ty- ironicznie, niepoważnie, sęk w tym, że świata duchowego nie widać, a prawda teologiczna KK mówi, że tak jak każdy człowiek ma swojego Anioła stróża tak i ma swojego diabła do kuszenia. Trzeba być zupełnym ignorantem w sprawach duchowych, żeby tego nie dostrzegać.
anonim2014.12.22 17:47
hehehe. Co za nawiedzeni ludzie na tej Frondzie.
anonim2014.12.23 10:29
znacie, szanowni katole, pojęcie ironii? potraficie objąc Waszymi ciasnymi móżdżkami to, że płyta nie jest atakiem na "Wasze święta", ale całkiem dowcipną odpowiedzią na miałkość i przesłodzenie świątecznych pioseneczek z dzwoneczkami i jemiołą? i nie, nie kolęd, ale tych obrzydliwie świeckich kawałków, w których ni słowa o Jezusku i Matce Jego.