28.06.15, 18:56

Tęczowa flaga to dla znienawidzony symbol przemocy

Na profilu CitzenGo! pojawiła się petycja skierowana do dyrekcji jednej z sieci handlowych, która ostatnio często używa motywu tęczowej flagi. Autorzy petycji zauważają: „Zachęcamy was do dalszego usuwania symboli nienawiści ze swoich sklepów, w tym Tęczowej flaga LGBT. Przecież są tacy, którzy wymachując flagami „LGBT Rainbow” używają jej do krytyki, a nawet do stosowania gróźb wobec chrześcijan jak i innych, którzy zwykli sprzeciwić się małżeństwom homoseksualnym i innym inicjatywom związanym z polityką LGBT. 

Flaga jest używana do wymuszania milczenia i wytwarzania presji na środowiska osób fizycznych, firm i kościołów. To nie jest symbol miłości i wolności ... To symbol faszyzmu. Dla wielu Amerykanów jest to flaga nienawiści.” ( org. For many Americans, the LGBT Rainbow Flag has become a hate flag)

Może warto zauważyć ten głos rozsądku, bo ta flaga razi uczucia także wielu Polaków, a coraz częściej się ona pojawia w naszej przestrzeni publicznej.

MP

http://citizengo.org/en/25970-remove-lgbt-rainbow-hate-flag?tc=fb&tcid=13851087

 

Komentarze

anonim2015.06.28 19:03
Jak patrzę na tą postępującą homo genderową gangrene z jednej strony a z drugiej przybierające na sile państwo islamskie to czarna przyszłość czeka ten świat.
anonim2015.06.28 20:36
Porównanie faszyzmu, gdzie ludziom prawa odbierano do ruchu LGBT, który prawa chce przyznać - idealny pokaz brudnej manipulacji i bezmózgowości chrześcijańskich fundamentalistów
anonim2015.06.28 22:10
Lapska precz od symbolu pogardzanej i przesladowanej mniejszosci. Jestescie zdegenerowana sekta pseudochrzescijanska ziejaca jak smok diabelski ogniem nienawisci do ludzi majacych odmienny oglad rzeczywistosci od waszego. Jako jednostki spaczone psychicznie i moralnie nie dostrzegacie zla, w jakim ugrzezliscie. Nawroccie sie!
anonim2015.06.28 22:46
No i natychmiast uaktywniły się homotrolle. Nikt tu gejów nie tępi, za to geje tępią przyzwoitych ludzi, którzy nie zgadzają się, by chore związki nazywań "małżeństwami" i nadawać im przywileje przynależne ciężko pracującym nad wychowaniem dzieci przyzwoitym ludziom. Mi tęczowa flaga kojarzy się z zamordyzmem. Kiedyś trzeba było wielbić PZPR, czyli agenturę niszczących Polskę Sowietów, teraz musimy wielbić LGBT, czyli rozsiewaczy niszczących społeczeństwio chorób wenerycznych. A kolejne wpisy na temat normalności gejów proszę rozpoczynać od wytłumaczenia, dlaczego ci mili, dobrzy, kulturalni i zdrowi ludzie stanowią połowę pacjentów leczonych na choroby weneryczne.
anonim2015.06.29 12:34
@Alucard "Porównanie faszyzmu, gdzie ludziom prawa odbierano do ruchu LGBT, który prawa chce przyznać - idealny pokaz brudnej manipulacji i bezmózgowości chrześcijańskich fundamentalistów" na tym forum każdy kto myśli inaczej niz wy jest straszony albo wyrzuceniem na wyspy albo nawet się pisze o zabijaniu sorry ,wolę być bezmózgiem niz zbirem
anonim2015.06.29 12:37
@vis-dum "Lapska precz od symbolu pogardzanej i przesladowanej mniejszosci. Jestescie zdegenerowana sekta pseudochrzescijanska ziejaca jak smok diabelski ogniem nienawisci do ludzi majacych odmienny oglad rzeczywistosci od waszego. Jako jednostki spaczone psychicznie i moralnie nie dostrzegacie zla, w jakim ugrzezliscie. " przeczytaj siebie jeszcze raz na spokojnie - zobacz ile jest w tobie szaleństwa i nienawisci do innych....
anonim2015.06.29 17:08
@masza "Jeżeli dla kogokolwiek kolorowa flaga kojarzy się z przemocą, to może ten ktoś powinien udać się do specjalisty? A co robicie, widząc piękną tęczę na niebie? Odwracacie się z obrzydzeniem od tej "przemocy"?" ale tu chodzi nie o flage, a o ludzi - jakie maja poglądy to sama prześledź na tym forum, ile tu miłości do innego czlowieka jedni źli, a drudzy niosący "postęp" jeszcze lepsi a poza tym chodzi jeszcze o kontekst - tęcza to tęcza, a wasza flaga to co innego