29.10.20, 16:00fot. yt/polskie radio

Tylko u nas. Marek Jakubiak: Lewica z premedytacją wykorzystuje kobiety i dzieci, bo to nasze czułe punkty

Mariusz Paszko, portal Fronda.pl: Jak Pan się odniesie do tego, że Trybunał Konstytucyjny wydał orzeczenie i za niekonstytucyjną uznał jedynie przesłankę eugeniczną? Wyrok TK nie dotyczy na przykład zagrożenia życia matki, czy gwałtu. Natomiast opozycja, wiele środowisk feministycznych a przy tym wiele zachodnich mediów podaje informację niezgodną z prawdą, że ten wyrok dotyczy całkowitego zakazu aborcji.

Marek Jakubiak: Cały czas o Polsce mówi się jako państwie faszystowskim, nacjonalistycznym. Czy to prawda? No oczywiście, że nie. Ks. Tischner mówił o trzech prawdach i ta „prawda” to jest ta trzecia. Lewica i lewactwo rozgłaszają właśnie tę trzecią „prawdę”. Ciężko jest polemizować z takimi mediami jak "New York Times" czy „Die Welt”, które opisują jakieś kompletne bzdury w oparciu o relacje polskich dziennikarzy, którzy są na etatach niemieckich mediów.

To są całkowite manipulacje, ewentualnie półprawdy. Oczywiście tutaj powinno iść za tym jakieś działanie prawne.

A jak się Pan odniesie do takiego sformułowania, że Roman Giertych, jeśli oczywiście zostanie uznany za winnego, bo o tym zdecyduje sąd, powinien bardziej siedzieć nie za te ewentualne 92 mln złotych, ale za reformę edukacji, w wyniku czego mamy obecnie na ulicach młodzież, która nie umie logicznie myśleć, jest wulgarna i jedynie jak umieją odpowiadać na argumenty to modne ostatnio słowo „Wypier....lać”?

Wyciąga się te półprawdy, które nie istnieją i trudno jest walczyć jak Don Kichot z La Manchy z nieistniejącymi wrogami. Istniejącymi tylko w głowach. Myślę, że w tej chwili musimy to wszystko przetrzymać. Natomiast teraz właśnie wychodzi ta polityka, na którą się wszyscy zgadzali. Ja na Twitterze napisałem, że ci dzisiejsi nastolatkowie są tak naprawdę ofiarami bezstresowego wychowania, co wywołało ogromne oburzenie wśród niektórych. Wie Pan, ja też byłem młody i też się tłukłem z milicją, ale nikt nie zachowywał się tak jak obecnie ta młodzież i dzieci, co się ujawnia w tych protestach. Nikt nikogo nie obrażał i chodziło o zupełnie inne sprawy. Dzisiaj natomiast to zachowanie dzieci i młodzieży polega na obrażaniu innych. Tutaj chodzi tylko i wyłącznie o obrażanie i odbieranie godności innym. Kłania się więc wychowanie bezstresowe, brak dobrego obyczaju, brak granic, których przekraczać nie można. I ta dzisiejsza nieszczęsna młodzież tych granic nie zna, a my im ciągle tych granic nie stawiamy. Jedna z Pań mi nawet zarzuciła, że „trzeba tłuc”, bo ja napisałem, że ci protestujący nastolatkowie są ofiarami tego bezstresowego wychowania.

Bezstresowego wychowania, ale chyba i tego systemu edukacji wprowadzonego za czasów, kiedy ministrem edukacji był Roman Giertych, kiedy zostały wprowadzone gimnazja. Dzieci nigdy nie są winne i to my dorośli powinniśmy decydować o kierunkach ich wychowania. Poprzez wprowadzenie gimnazjów wzrastała przestępczość. W pełni się zgadzam, że te dzieci są ofiarami, ale trzeba im postawić granice i nie możemy się zgadzać na to, żeby im pozwalać na dewastowanie kościołów, miejsc kultu czy symboli pamięci narodowej.

No tak, ale te dzieci nie znają granic, nie mają wytyczonych granic obyczajowych. A co więcej, kiedy ktoś się stara pokazać te granice, to wychodzi na homofoba, takiego czy owakiego. W tamtym środowisku mają na taką okoliczność bardzo bogate i rozbudowane słownictwo.

Poseł PiS idąc z dworca centralnego na obrady Sejmu, zapytał młode protestujące dziewczęta wykrzykujące słynne już „wypi...laj”, ile mają lat i odpowiedź była szokująca - 16 lat.

One nic nie wiedzą o życiu, ale już są gotowe obrażać i uważają to za fajne.

Marksiści i socjaliści zawsze do swoich rewolucji wykorzystywali albo osoby bardzo słabo wykształcone, albo młode i naiwne, którymi daje się łatwo manipulować.

Tak, dokładnie. Wykorzystywali dzieci, tak jak robi się to teraz.

A jak Pan się odniesie do sprawy wyroku TK i zarzutów, że jest on upolityczniony, a sam Trybunał zależny od PiS? Czy sądzi Pan, że ten wyrok, co też niektórzy zarzucają, to była jakaś ustawka? 

Nie mam wiedzy na ten temat, ale wiem czym jest Trybunał Konstytucyjny i wiem, kim jest sędzia Trybunału. To sędzia podejmuje decyzje, a ich tam było trzynastu.

Prof. Zoll i prof. Rzepliński, byli prezesi TK, których trudno posądzać o sympatie z PiS także wypowiedzieli się, że jakby tego nie nazywać, to aborcja jest zabójstwem.

No bo to jest pozbawianie życia poczętego. Oczywiście, że jest to zabójstwo i nie ma z tym co polemizować.

Natomiast teraz na fali jest lewica i proszę zobaczyć, że wykorzystuje się nie tylko dzieci, ale także kobiety. To wygląda tak, że przeciwko Polakom wystawia się kobiety, a wiadomo, że w naszej kulturze kobieta jest pewnego rodzaju świętością. Od kultu Maryjnego począwszy. Wykorzystuje się dzieci albo kobiety po to, żeby związać ręce i rządowi i rządzącym i tak dalej. Oni uderzają w te czułe punkty, w tą obyczajowość łacińską w sposób świadomy, przemyślany i z premedytacją. Proszę zauważyć, że ja się buntuję przeciwko temu znakowi „Sig”, który używają manifestujący. To nie jest grom, ponieważ grom ma na końcu piorun. Oni specjalnie i w pełni świadomie tego używają. Wyobraża Pan sobie, co by się działo, gdyby Narodowcy te znaki „Sig” poprzyszywali sobie na kołnierzach i tak poszli na Marsz Niepodległości? Mają pretensje, że na transparentach są napisy „Polska dla Polaków”. A dla kogo ma być, jak się pytam? Jak się mówi „Polska dla Polaków”, to się jest określanym jako faszysta, a tu ordynarnie noszą te faszystowskie znaki. I im kobietom z lewicy wolno?

A co Pan sądzi na temat mediów i ich decentralizacji, ponieważ chyba znowu te obce media dają się nam we znaki?

Jeśli chodzi o media, to uważam, że PiS musi być od nich wszystkich mądrzejszy. To powinno się odbywać poprzez budowę nowych mediów. Mają teraz i finanse i możliwości. Ja nie wiem na co PiS czeka. Powinny powstawać nowe stacje i powinny wchodzić na tą platformę. Powinny być atrakcyjne i nadawać w różnych językach. To powinna być ofensywa, a tu Kurski się ściga, czy telewizja była lepsza za Gierka czy za niego. No nie da się już czasem tego oglądać. I te nowe media powinny wejść w konkurencję z obcymi. Reklamy powinny być prze polskie firmy publikowane w polskich gazetach.

Komentarze

Anonim2020.11.1 9:32
brońcie Nerona z Żoliborza za wszelką cenę
Janusz2020.11.1 0:32
Ludzie!!! Przecież Jakubiak rozpija nasze społeczeństwo - jest właścicielem browaru. No chyba że to święcone piwo.
Felek2020.10.31 19:57
Jakubiak nie zdaje sobie sprawy lub ignoruje fakt, ze co najmniej polowa polskiego spoleczenstwa ma gdzies PiS i kosciol i nie chce by w ich kraju rzadzila ta holota. Latwiej ich nazwac lewica, opozycja czy feministki by nadac temu wymiar marginalny czy wrecz pejoratywny. To, ze ta czesc spoleczenstwa nie ma na kogo glosowac, lub glosuje przeciwko takim pajaca jak Jakubiak, to nie znaczy ze mozna nimi gardzic i manipulowac. No ale PiS ich zbywa bo sondaze im sie zgadzaja. Do czasu...
ala2020.10.31 16:50
Kim jest Marta Lempart? Różnie jest nazywana: działaczka, awanturnica, kobieta o niewyparzonym języku, której ulubionym słowem jest ” Wypier****ć, osoba która stała się główną twarzą protestu kobiet. Marta Lempart od lat znana jest z ostrych poglądów, akcji i manifestacji. Prywatnie? Ma 41 lat, jest lesbijką, ma partnerkę Natalię za bezcen kupuje kamienice. Dawno POwinna siedzieć!!!
????2020.12.4 9:22
Za co powinna siedzieć? Za orientację czy za bronienie własnych praw?
Lublinianka2020.10.31 14:28
Jutro rusza wielka modlitwa przebłagalna za Polskę - różaniec do granic Nieba. Módlcie się za naszą Ojczyznę i przekazujcie tę informację innym, aby jak najwięcej osób podjęło tę intencję https://www.youtube.com/watch?v=Sp8le1yUCPo&ab_channel=KuBogu
prawy2020.10.31 12:53
do gumiente na zarobki jak na zachodzie nic nie rozumiejący trzeba parę dekad POczekac a jak lewaki nie zrozumieja tego i bedą demolować POLSKĘ to nigdy,trzeba najpierw oszabrowac świat jak wasi faszystowscy bracia i POtrupach iśc do celu to może za 80 lat przy takiej "konstrukcyjnej"wrogiej prawej i sprawiedliwej POLSCE TO NIE ROB Z SIEBIE IDIOTY NIE NIE ZADAJ GLUPICH PYTA N.ZAŁUŻ WŁASNE PRZEDSIEBIORSTWO I BEDZIESZ WYNAGRADZAŁ JAKNA ZACHODZIE JAK TERAZ SIEJECIE FERMENT,ZE Rząd za dużo PODNOSI pracownikom płaćę i wszystko drożeje ,jakie to niepojete dla was
prawy2020.10.31 12:46
jakie kobiety i jakie dzieci ????????????skoro chcą aborcji to nimi nie są ktora kobieta usowa dziecko nie mowiąc o wychowanych na materializmie promocji pseudo wartosci i mamy co mamy to obudzone demony zachecone paroma srebrnikami i paroma stolkami w korporacjach ludzi ktorym najmniej zależy na PORZĄDKU SWIAT a w POLSCE jakis "ciemnogrod" chce SREDNIOWIECZNYCH WZORCOW dla nich jaet najlepiej zyc tak jakby oni byli najważniejszy ale kara sromotna przyjdzie w najmniej spodziewanej chwili!!!!
lewy2020.12.4 9:24
Serio będziesz potępiać kobiety, te które zrobiły aborcję? kim ty w ogóle jesteś, że je oceniasz?
Zorro2020.10.31 10:46
Wykorzystuje, bo kobiety nie mają mózgu. Jakubiak za to geniusz i cudownie analizuje co się dzieje. Wszystko chłop rozumie.
gumowa kaczka2020.10.30 17:48
panie kapitalisto,kiedy ludzie będą zarabiać w waszych firemkach jak na Zachodzie? Bo wy pławicie się już w luksusach na które my musimy robić ,od dawna.
Marek2020.10.30 21:58
PiS sprzyja Jakubiakom. Jakubiak sprzyja PiS.
Anonim2020.10.30 17:09
Sk syn ma spindoktorow którzy umieja czyścić mozgi biommasie ale nie potrafia tego w stosunku do młodych którym kosciol poka uje się z jak najgorsrszej strony
PePe2020.10.30 14:44
ale jaka lewica? SLD z Milerem już dawno nie istnieje. Straszą tą lewicą, a nigdzie jej nie ma. Lewica w Polsce to takie Yeti, każdy o tym mówi ale nikt tego nie widział
Agnie2020.10.30 14:23
Cześć! Nazywam się Agnieszka, mam 23 lata. Chcę znaleźć mężczyznę do intymnych spotkań i komunikacji. Z przyjemnością odpowiem wszystkim, napisz do mnie na stronie randkowej, oto moja strona - loveto.one/agnie
Anonim2020.10.30 11:57
Jeżeli panowie są na właściwych sobie miejscach, to ktokolwiek może wziąć ich żony i dzieci w niewolę?
Maciej Płatow2020.10.30 11:49
ZORRO i RESZTA FEMINISTYCZNA--LEWACKA HOŁOTO Marek Jakubiak MA RACJE.
***** ***!2020.10.30 11:14
Nie dam się nikomu wykorzystywać. Dlatego nie zgadzam się na katolicki reżim, dlatego walczę, między innymi, o równe płace, dostęp do legalnej i bezpiecznej aborcji, likwidację "klauzuli sumienia", bezwzględne ściganie i surowe kary dla gwałcicieli, zakończenie finansowania KK z budżetu państwa i przesunięcie tych środków na walkę z przemocą wobec kobiet. Pozbędziemy się resztek tego patriarchatu raz na zawsze.
Zorro2020.10.30 10:57
Ta, lewica z premedytacją wykorzystuje kobiety - bo kobiety nie maja rozumu, nic nie wiedzą, nie pojmują..Jakubiak za to wie...Tragedia panie jAKUBIAK.
Natalja Siwiec2020.10.30 9:55
Które służby specjalne sterują tym Jakubiakiem?
AAAtomek2020.10.30 10:19
Z naciskiem na "specjalne" :D
Kinol2020.10.30 9:12
Jakubiak powinien być zwerbowany do PiS już dawno.
AAAtomek2020.10.30 10:20
Tak jest, mówi to co chcą żeby mówił!
jle_ffm2020.10.30 9:08
A może Frondowcy napiszecie, że Sejm po cichu pod osłoną protestów uchwalił że pracujący za granicą zapłacą również PIT w Polsce (podwójne opodatkowanie)? A to się teraz emigracyjny suweren wkurzy.
Hue2020.10.30 8:19
Tego nie zobaczycie na Frondzie i w TVP. Jak komuchy z PIS falszuja glosowania, pytajac szefa kasty: https://www.youtube.com/watch?v=3r_aBshFV08&feature=youtu.be&fbclid=IwAR33-Q9V6-mmbbPHhnFeMI-kdDHSprLdqXZBvT0k_4_4Le57gjVMosmszHA
Grizzly2020.10.30 10:08
Schizofrenia typowa dla bolszewickiego bydła, niby komuchy (niby z PiS) im przeszkadzają a sami siedzą po szyję w faszystowsko - lewackim bagnie!
MT(*)2020.10.30 4:47
Osoby, o których powszechnie wiadomo - one zresztą same nawet tego nie ukrywały - że są organizatorami masowego spędu ogłupionych ludzi w jedno miejsce podczas formalnie zadekretowanego przez przepisy stanu pandemii, muszą być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za łamanie tych przepisów i podżeganie do ich łamania. Mniej więcej za dwa tygodnie będziemy mieli do czynienia ze wzrostem zgonów do poziomu przynajmniej dwóch tysięcy dobowo przez kolejne co najmniej dwa tygodnie. To będą liczby porażające i dopiero one trafią cokolwiek do obłąkanych paranoją umysłów uczestników tych protestów. Oczywiście, będzie już sporo za późno. Państwo polskie musi postawić zarzuty karne wszystkim zidentyfikowanym uczestnikom protestacyjnego obłędu schizofreników, choćby po tylko, by po rozstrzygnięciach karnych ich oczywistej winy, stało się również jasne pod czyim adresem rodziny zmarłych będą mogły kierować roszczenia cywilne o odszkodowania. Jednocześnie odpowiedzialność tych osób wykluczy możliwość wypłat z polis ubezpieczeniowych przez towarzystwa ubezpieczeniowe. Dotyczy również niepełnoletnich uczestników protestów. Choćby takich, które pozostawały w tym czasie w obowiązku szkolnym. Pora więc ponosić odpowiedzialność za obłęd i jego podłe wykorzystywanie do idiotycznych celów politycznych. Pora również na to, by to nie polskie państwo, czyli my wszyscy, ponosili ciężar finansowy pseudo - politycznego obłędu inspirowanego i organizowanego w dobie straszliwej epidemii przez tęczowe lewactwo.
Moly2020.10.30 3:58
A kto Ciebie chlopie wykorzystuje do klapania takich farmazonow? Kobiety to nie slonie na wybiegu. Mysla za siebie. Niektore SA lewica. Jeszcze sie o tym przekonacie co moga rozsierdzone kobiety. Wielki specjalista od kobiet.
MT(*)2020.10.30 5:47
Tak, tak, w Polsce największymi specjalistami "od kobiet"- co by to nie znaczyło - obwołują się pederaści. Żałosne czy schizofreniczne?
Dam2020.10.30 7:24
Nie, największymi specjalistami od kobiet, zakładania rodziny i seksu w Polsce są przecież księża.
Kaprawe oko2020.10.29 22:46
Ooooo. Jakubiak wreszcie znalazł swoje miejsce w polityce. Teraz będzie czekał na Kosiniaka.
Anonim2020.10.29 21:56
Dlaczego Jakubiak rozpija polskie społeczeństwo?
Obiektywny2020.10.29 21:07
Niby ma rację - ale weź i zrób chłopie jak taki mądry. Krytykujesz PiS to wygraj wybory i zrób to lepiej, postaw się komuchom, zobaczysz jak Cię zmiaźdźą.
Przeklęci na własne życzenie.2020.10.29 19:46
"Krew Jego na nas i na dzieci nasze" (św. Mateusz). Gdyby ta wyjąca lewacka uliczna dzicz wiedziała, że słowa obracają się przeciw bluźniercom, to może byliby bardziej powściągliwi. Ale Ewangelia to nie jest ich ulubioną lekturą.
Naruszone zostało tabu - świętość2020.10.29 19:16
To aborcyjne i antyklerykalne zdziczenie którego jesteśmy świadkami jest błogosławieństwem i przyniesie skutek kontrskuteczny od spodziewanego. Mój proboszcz z parafii mówił dziś, że jak od 11 lat jest proboszczem, a księdzem od ponad 20, nigdy nie widział tylu ludzi modlących się na różańcu. Proboszcz mówił, że do kościoła przyszli nawet letniacy (tzw. wierzący niepraktykujący), których zna przecież osobiście z racji chodzenia po kolędzie. Faceci którzy z mszą są na bakier stali wczoraj pod kościołem i odmawiali różaniec. Ludzie robili nam zdjęcia, bo widok był wyjątkowy, a te biedne dzieciaki z liceów a nawet podstawówek, naganiani przez chorych z nienawiści starych durni, do kościoła nawet się nie zbliżyli, a zapowiadali rzeczy straszne, ze spaleniem kościoła włącznie. Ludzie są w szoku, to co się stało pare dni temu i dzieje jeszcze niestety obecnie (choć to gaśnie), jest naruszeniem tabu, podniesienie ręki na kościół był wielkim błędem tej dziczy, ale paradoksalnie dobrze że się to stało, bo to gwoźdź do ich politycznej trumny
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.29 19:37
Dobry komentarz, wyważony, trafny. I jakże różny od tych chamskich bluzgów zwyrodniałego lewactwa typu Po 11... i spółka. Dzięki!
AAAtomek2020.10.29 20:33
Wspaniale opisałeś swój prawicowy punkt widzenia! Dzięki! Najważniejsza informacja otrzymana z twojego opisu: WY, starzy ludzie, zamknięci i otoczeni --- w opozycji do Młodzieży, która już nie podziela waszej wizji świata....
Naruszone zostało tabu - świętość2020.10.29 20:58
Może najmłodszy nie jestem, ale nie jestem też stary, mam 38 lat. Myśmy nie byli otoczeni, myśmy przyszli bronic kościoła, myśmy się nikogo nie bali, no może żeby nie stłuc tych dzieciaków i nie zrobić im krzywdy. Te dzieciaki się nas bały z czego wcale nie jestem dumny. Wśród nas byli zwykli ludzie, businessmani, robotnicy, adwokaci, wojskowi a nawet znany sportowiec. Najstarszy z nas był chyba pan ministrant senior (na oko 65) reszta w wieku 30-40 lat. Dalibyśmy radę kompani piechoty ;)
AAAtomek2020.10.29 21:06
I co się stało, że nie zaatakowali? Nie spalili, nie sprofanowali?? To że wy byliście, czy po prostu nikt z nich nie jest zainteresowany kościołem? Przecież gdyby mieli takie zamiary to przyszliby 2h poźniej jak już was nie było? Najgorsze co KOŚCIÓŁ teraz doświadcza ze strony tej "młodzieży" to ZAPOMNIENIE. Kościół swoją działalnością duszpasterską stracił obecną młodzież i całe pokolenie. To już koniec katolicyzmu w Polsce jakiego znamy, znaliśmy, a ja mam trochę dłuższy staż życiowy od ciebie. Sam jestem ciekawy czy cokolwiek z niego pozostanie za lat 10-20?
Apateista2020.10.30 9:46
Przecież za tym wszystkim stoi "Bóg wszechmogący", wszechwiedzący i jedyny. Wszystko zaplanował, nawet to pisanie po ścianach. Sam osobiście wymyślał hasła na transparenty. "Bóg" wie co robi, więc mówienie o jego dziele, ze jest zdziczałe zakrawa na kpinę z niego.
Pet2020.10.29 19:16
Tylko jedno można napisać o tym browarniku: po prostu głupiec.
Mało śmieszne2020.10.29 19:43
Gdybyś miał od losu trochę wyższe IQ, to byś może jeszcze coś napisał "o tym browarniku". Ale z taką inteligencja, to faktycznie tylko tyle.
AAAtomek2020.10.29 20:34
To napisz coś więcej oprócz tego, że jest browarnikiem?
Pet2020.10.29 20:34
Tak się składa że moje IQ, o które tak się troszczysz, jest aż za wysokie na frądlowe prawactwo. Poza tym też nic nie spłodziłeś o tym browarniku.
to plemię tak ma2020.10.29 19:15
wiemy, wiemy od dawien dawna, że żydowscy faceci kryją się za plecami kobiet i dzieci.
abcd2020.10.29 18:50
Kolejny raz ustawodawca posłużył się organem sądowym do przepchnięcia zmian ustawowych. Czytaj więcej: "Demokracja czy dyktatura Sądu Najwyższego?" https://henryk-dabrowski.pl/index.php?title=Demokracja_czy_dyktatura_S%C4%85du_Najwy%C5%BCszego%3F
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.29 18:41
Spójrzmy spokojnie na poczynania rodzimej Totale Opposition: Wybory prezydenckie 2015 = klapa, wybory parlamentarne 2015 = klapa, protesty pod Sejmem 2015 + żywy trup Diduszki = klapa, eskapada Petru z kochanką na Maderę = klapa, wybory do Europarlamentu = klapa, sex afera pyskacza Niesiołowskiego = klapa, kolejne wybory z inteligentną inaczej Kidawą = klapa, próba powrotu Tuska do polskiej polityki = klapa, brednie TW Bolka-Wałęsy = klapa, blokady miesięcznic smoleńskich = klapa, próba strajku szkolnego Broniarza 2017 = klapa, „Wiosna” naczelnego pedała PRL-bis Biedronia = klapa, donosy zdrajców do Brukseli = klapa, sprzedawalność Wyborczej = klapa, oglądalność TVN = klapa, notowania PO w społeczeństwie = klapa, głupkowate komentarze na Frondzie kretyna „Po 11…” i spółka = superklapa ***** Teraz pytanie za 2 złote: jak się skończą obecne ruchawki wyjącej dziczy agresywnych bab i chamskich lewaków, tej forpoczty szatana? Zakreśl prawidłową odpowiedź: sukces/klapa.
pistanic2020.10.29 18:52
Dzięki piątce Kaczyńskiego nie ma nawet jednego powodu by popierać PIS. Co więcej lawina idiotyzmów ruszyła dalej i nic już nie powstrzyma zderzenia z góra lodową.
Lewackie psy szczekają, karawana idzie dalej2020.10.29 19:40
Pomarzyć zawsze sobie możesz. To jest wolny kraj. Wolny od lewactwa. "Góra lodowa" - ciekawa przenośnia. Ale nie moja wina, że twoje wizje są na bakier z rzeczywistością. Skoro ci to sprawia satysfakcję...
...2020.10.29 18:41
"ich tam było trzynastu." Ich tam było dwóch, w porywach. Nielegalnie przejęty TK nie może orzekać, koniec tematu.
Realista2020.10.29 18:42
"Nielegalnie przejęty TK nie może orzekać". Ja sobie to zapiszę.
...2020.10.29 18:39
Twoim czułym punktem są twoje cohones, co chętnie ci udowodnię, kiedy przestaniesz się kryć za patopatriarchalnym pie*doleniem i wyjdziesz na ulicę.
racjonalista2020.10.29 18:34
śmierć z głodu od obostrzeń, choroba wirusowa czy zakaz aborcji to błahostki, najważniejsze by policja zamknęła w więzieniu każdego co śmieje się na widok Biedronia co idzie za rękę ze Śmiszkiem... to jest jedyna ważna sprawa dla Polaków
Anonim2020.10.29 17:55
Odlot! Fronda doszła do wniosku że zamieszki to wina Giertycha bo był ministrem edukacji. Ministrem który wyrzucił gender i propagandę homo ze szkół. Człowiek który wskrzesił Młodzież Wszechpolską.
Ewa2020.10.29 17:41
Przez takie artykuły jak ten, fronda napędza nas, kobiety do strajku, bo przypomnę to rewolucja kobiet, i to my same się zerwałyśmy i to nasza zasługa. Nie żadnego polityka z lewa, środka czy prawa, to pokazuje, że uważacie, że nie potrafimy same myśleć i stanowic o sobie, dlatego siejące te burzę i dezinformacje bedziecie świadkami czasu kobiet.
salamandra2020.10.29 17:49
Chyba naoglądałaś się za dużo SEX MISJI - koleżanko z archeo.
Ewa2020.10.29 18:16
Nie, nie widziałam. Mam 20 lat, nie te pokolenie proszę Pana.
Fidel2020.10.29 17:56
Durne baby zamiast stosować środki zapobiegające ciąży np. spirale to wola się skrobać, jakim trzeba być bezmózgowcem, widać to po ich dzikich okrzykach i bluźnierstwach. Cwane liderki chcą zbić kasę i tylko o to im chodzi a głupia gawiedź idzie jak te owce na rzeź
zorro2020.10.30 11:03
Bo widzisz Fidel, niektóre jak mówisz "durne baby" są mężatkami i wraz mężem chcą urodzić zdrowe, mogące normalnie żyć dziecko a nie kadłub co za godzinę skona w męczarniach. Albo będzie wegetował w strasznych cierpieniach przez lata jak roślina. Czy już lepiej rozumiesz sytuację?
AAAtomek2020.10.29 17:36
Jpdl, Jakubiak tak jak inne prawicowe dzbany nic nie zrozumiał i nie rozumie treści protestu kobiet i dziewcząt To tylko świadczy o odrealnieniu prawicowych rządów :D :D :D Już po was.
salamandra2020.10.29 17:52
14 letnie siuśki chcą już się skrobać na każde żądanie
Fidel2020.10.29 17:56
Durne baby zamiast stosować środki zapobiegające ciąży np. spirale to wola się skrobać, jakim trzeba być bezmózgowcem, widać to po ich dzikich okrzykach i bluźnierstwach. Cwane liderki chcą zbić kasę i tylko o to im chodzi a głupia gawiedź idzie jak te owce na rzeź
AAAtomek2020.10.29 18:12
Logika prawaka, założyć spiralę i nie będzie aborcji????? No nie będzie aborcji, bo nie będzie ciąży....
Kik2020.10.29 20:31
Nasuwa się jedno tylko pytanie: nie wyczułeś trolla czy kontynuujesz trollowanie?
AAAtomek2020.10.29 21:17
Jeżeli to był troll, to straciłem "czujność rewolucyjną" :D
AAAtomek2020.10.29 18:10
Retrospekcja własnych przeżyć? Brawo ty! ?
Pochwal się swoim rodowodem, byle nie cyrylicą.2020.10.29 17:53
Jestem katolem i prawakiem z pradziada co wygniótł robactwo bolszewickie pod Zamościem i nad Niemnem, z rodziny AK-ców i NSZ -ców, II-go Korupsu, Polish 1st Armoured Division. Nie jestem moherem, ale kaszmirem, bo mnie na kaszmir stać. Jestem złym katolem bo nie nastawiam drugiego policzka, mało tego, leje pierwszy.
Anonim2020.10.29 18:06
pradziadka wywiezli mi do dachau a armia krajowa przez pomylke zabila wujasa..... kosciol jest wrogiem wolnosci w kazdym calu, same zakazy i nakazy i nic wiecej, zakaz aborcji swietnie sie kompnuje czy to z postem czy zakazem handlu - umiecie tylko bic i narzucac swoja wole... nie znasz czlowieku moich widzimisi, jakbym ci narzucil swoje to bys mnie ukrzyzowal - ale tego nie robie ty zwyrodnialcu..
Raz jeszcze towariszcz z leningrada,2020.10.29 18:25
po polskiemu. Or if your preference is English, go right ahead. Oder vielleicht auf Deutsch. Ich bin flexibel. A ponieważ masz niedobór szarych komórek, spierrdalaj parchu!
Anonim2020.10.29 18:37
wyszlo szydlo z worka, stary psychopata z demencja i natrectwami, typowy pisowiec
Anonim2020.10.29 18:42
pewnie masz "choroby wspólistniejące" i nie byłeś szczepiony na gruźlice, niedlugo opowiesz swoje historyjki robakom w piachu... a wszystko dzieki otwarciu szkoł przez pis
AAAtomek2020.10.29 18:24
Możesz być katolem, kogo to obchodzi. Twój wybór. Możesz sobie celebrować Wielkanoc i Boże Narodzenie, zielone świątki i inne świątki. Tylko nie wymagaj tego samego od każdego. Możesz lać każdego po mordzie, byleby to był katolik - od niewierzących się odp..ol. Chwalisz się rodziną, że uczestniczyli w wojnie jak miliony Polaków wtenczas? Pochwal się co zrobiłeś dla Polski teraz, oprócz lania po mordzie Polaków?? p.s. MAm nadzieję, że kobiety nie będziesz bił pierwszy?
Zatrudniam ludzi,2020.10.29 18:34
powiększam, choć w nano skali, narodowy dochód. I utrzymuje takich jak ty. I jeszcze drobiazg; nie będę się szczypał z nikim jak będzie próbował "meblować" mój kraj.
AAAtomek2020.10.29 21:15
Super! Praca jest ważna. Ja pracuję twórczo, nauka i rozwiązania dla firm. Z ciekawości produkujesz coś innowacyjnego?
Od rana do nocy tutaj.2020.10.29 21:25
Nic inowacyjnego, nic twórczego, żadna nauka, ale jest to rozwiązanie na nadmiar czasu. Ja robię pieniądze dla siebie, mojej rodziny tej bliższej i dalszej i kilku znajomych. A na pandemii jest Eldorado. Obserwuj NYSE! Właśnie oddzwonili koniec, niemal wszystko "went up". Signing off.
Anonim2020.10.29 17:33
Jakubiak ty kretynie, czy ty zmuszasz kogoś do kupowania swojej trucizny alkoholowej? Tak samo nikt nie chce zmuszać do aborcji.
Anonim2020.10.29 17:38
wg róznychych raportów śmierć 5 % ludzi ma związek ze spożywaniem alkoholu i tego następstwami, czy ja mówię że Jakubiak jest większym mordercą od Hitlera?
Anonim2020.10.29 17:41
chetnie przeczytam raport ile poronień jest od alkoholu a ile dokonano aborcji od rzekomo liberalnych przepisów w polsce... jakubiak, może ty umyjesz rece ze krwi?
ciekawy2020.10.29 17:33
Kobiety chcą mordować swoje dzieci? Dlaczego akurat bezbronne i niewinne?
feminazistki, POKO i aborcjonistki2020.10.29 17:16
macie krew na rękach !!!
Hak Co w smark2020.10.29 17:15
Ej Frondelki wiecie, że na spotify są playlisty j%$ać PiS :D
Anonim2020.10.29 17:18
a wiesz że na sądzie ostatecznym, w przypadku gdy się nie nawrócisz, czeka cie wieczne potępienie?
AAAtomek2020.10.29 17:38
Przecie ONI nie wiedzą co to Spotify, czego ty oczekujesz? Dla nich Zenek.
Hak Co w smark2020.10.29 18:24
No tak czego ja się spodziewałam. Netflix to pewnie dla nich środek na owady
Grizzly2020.10.30 10:13
Netflix? ....aaaahahahahaaaa... gwno lewackie!
Grizzly2020.10.30 10:16
PS. M.in. dużo filmów z nagrodami "złotych malin" czyli medialnym szmelcem!
Marian2020.10.29 17:11
Lewica i pozostała opozycja wykorzystuje te głupiutkie ćip*ki ale opozycję wykorzystuje chyba ktoś dużo od tych pajaców groźniejszy. Rząd który dba o interes Polski podobać się nie może, stąd te ciągłe próby jego obalenia.
Torchwood2020.10.29 16:41
"Bezstresowego wychowania, ale chyba i tego systemu edukacji wprowadzonego za czasów, kiedy ministrem edukacji był Roman Giertych, kiedy zostały wprowadzone gimnazja." To się nazywa hipokryzja - przecież Roman Giertych nie wprowadzał tych reform sam - był tylko ministrem w rządzie Jarosława Kaczyńskiego.
Cool2020.10.29 16:54
Gimnazja wprowadziło AWS w 1999r. .. P.s. widać, że nie ukończyłeś!
Gimnazja wprowadził Buzek z PO2020.10.29 17:24
Za Kaczyńskiego wprowadzono gimnazja? ty jesteś kretynem, czy udajesz? Gimnazja w Polsce wprowadziła ustawa z 25 lipca 1998 roku o zmianie ustawy o systemie oświaty w ramach reformy systemu oświaty autorstwa ówczesnego ministra edukacji narodowej Mirosława Handkego będącej częścią programu czterech reform opracowanego i wdrażanego przez rząd Jerzego Buzka.
Krakus2020.10.29 18:22
Gimnazja ostatnio istniały w latach w latach 1999–2019. https://pl.wikipedia.org/wiki/Gimnazjum
Torchwood2020.10.30 8:18
Zdajecie sobie sprawę, że to jest cytat pytania Mariusz Paszko z Fronda.pl - to on sugeruje, że gimnazja wprowadzał Giertych?
Babcia2020.10.29 16:19
Kobiety i dzieci to nie są ani punkty ani czułe ani wasze.
Dziadek2020.10.29 16:20
Oni to mają tylko fiku-miku w głowie.
fdf2020.10.29 16:16
Z premedytacją czekali, czekali aż tu pandemia i wyrok tzw. tk. Dranie z pisu odpowiadacie za ten kraj.
gumowa kaczka2020.10.29 16:11
dzień dobry panie hrabio