25.09.21, 18:11fot. yt/telewizja republika

[Wideo] Jakubiak o sędzi TSUE nakazującej zamknięcie Turowa: „pomyliła elektrownię z budką z hamburgerami”

- Kopalni w Turowie nie można od tak sobie zamknąć i my nie mamy zamiaru tego robić – oświadczyła na antenie Telewizji Republika Marta Kubiak, posłanka Prawa i Sprawiedliwości.

W programie „Polityczne podsumowanie tygodnia”, którego głównym tematem była sprawa elektrowni w Turowie oraz orzeczeń TSUE udział wzięli także Marek Jakubiak (Federacja dla Rzeczypospolitej) o Paweł Adamczyk (Lewica).

Marek Jakubiak, były poseł Kukiz’15 a obecne szef Federacji dla Rzeczypospolitej, odnosząc się do tej sprawy stwierdził:

- Niestety mam wrażenie, że pani sędzia pomyliła elektrownie z budką z hamburgerami.

- Czesi nie potrafią się dogadać i mają zbyt wysokie żądania – dodał po chwili.

mp/yt/telewizja republikami

Komentarze

czekista2021.09.29 17:50
Rzut oka na zdjęcie wystarcza aby ocenić inteligencję sędziny. Ociosana, jakby powiedział Nitras, z szarych komórek; IQ ujemny...
Filip2021.09.26 10:31
Mateusz Morawiecki miał wiele miesięcy, żeby odwołać się od wyroku, czego nie uczynił. Jeśli ta sytuacja go przerasta, to powinien podać się do dymisji. Ten człowiek nie nadaje się na stanowisko premiera. Donald Tusk opluwany przez polityków z PiS-u rozwiązałby problem. Mateusz Morawiecki nie chciał spotkać się w Budapeszcie z premierem Czech, bo nie miał mu nic do zaoferowania? Jeśli Trybunał Julii Przyłębskiej orzeknie, że prawo TSUE nas nie obowiązuje, to Polska nie dostanie dotacji z Funduszu Odbudowy. Wyrok pokaże jakie są intencje obecnej władzy w stosunku do prawa unijnego. Czy jeśli wyrok TSUE jest korzystny, to akceptujemy, ale jeśli nie należy go sabotować? Politycy z PiS-u butni, zarozumiali, popadający w arogancję szkodzą naszemu krajowi. Możliwość polexitu jest całkiem realna.
Figo Fago2021.09.26 21:18
Filipku drogi , zacznij POUCZENIA od siebie . ŻADNEGO WYROKU NIE BYŁO Ta jednoosobowa decyzja urzędnika ne jest wyrokiem . To wykonanie czyjegoś polcenia . Na kilometry , czuć czyje . Tego nawet ta frojlain Sędzina nie ukrywa
WQolodia2021.09.26 9:56
Na tym portalu ruscy wymieniają sobie instrukcje jak niszczyć Polskę żadnych tekstów po rusku czy niemiecku
Kasio22021.09.26 9:51
Nie ma Turowa jest Turoszów ta głupia z trybunału nie zna ani pisowni ani geografii. Olać to wszystko bo wyrok dotyczy Turowa a nie Turoszowa.
Anonim2021.09.26 10:13
Jesteś cymbałem. Kopalnia nazywa się Turów tak samo nazywa się elektrownia. Obok kopalni znajduje się Bogatynia, na dole w linii prostej 2 km są czeskie wioski. Stacja kolejowa w Trzcińcu dolnym to Turoszów. Zamiast geografii w szkole była religia, no trudno licz na cud.
ryszard2021.09.26 8:06
Jest przysłowie "lepiej z mądrym zgubić niż z głupim znaleźć". Oczekuję od mojego rzadu zachowań mądrych i roztropnych. Chociażby: W SPRAWIE TUROWA, skierowanie do władz Unii doniesienia, że jednoosobowe orzeczenie sędzi TSUE wydane bez jakichkolwiek ekspertyz technicznych (choćby ustalających jaki wpływ na obniżenie poziomu wód gruntowych mają poszczególne kopalnie węgla br. w tym rejonie) może dowodzić działania na zlecenie podmiotów czerpiących zyski z handlu energią w Europie. W sprawie sytuacji na GRANICY Z BIAŁORUSIĄ, rozlokowania na granicy samochodów z odpowiednio silnymi głośnikami, przekazującymi nieustannie komunikaty aby uchodżcy udawali się do najbliższych przejść granicznych gdzie ich wnioski zostaną rozpatrzone zgodnie z obowiązującym prawem.
Anonim2021.09.26 8:27
Piszesz głupoty, wyrok sądu nie jest na telefon. Czesi już 5 lat temu zgłosili ten problem naszemu rządowi i PGE. Wszyscy ich olali, skierowali więc sprawę do sądu. Nikt się na Polskę nie uwziął tylko pokazał nieudolność pisowskich rządów, brak wykształconych i myślących ludzi na ministerialnych stanowiskach. Trudno dyskutować z ludźmi którzy wierzą w cuda a nie w naukę.
Anonim2021.09.26 8:51
Pis nie wybudował kopalni i elektrowni w Turowie . Miej pretensje do władz Po i Pana Millera i Kwaśniewskiego o zaniedbania w temacie TUROWA.
Anonim2021.09.26 10:04
Elektrownia i kopalnia w Turowie to pokaz nieudacznictwa rządów PiS - u. PO i Miller oraz Kwaśniewski nie mają z tym nic wspólnego. Mimo wszystko pijany Olek jest mądrzejszy od trzeźwych pisiorów. Sprawę można było załatwić w 5 minut, jednak arogancja władzy doprowadziła do wyroku TSUE. Dzisiaj można powiedzieć za klasykiem: miałeś chamie złoty róg.
Tylko PO PRAWDZIWE POLSKIE, nie RUSKO-NIEMIECKIE2021.09.26 9:01
PITOLISZ. Czesi maja tylko zastrzeżenia, bo w tym znaleźli PRETEKST, że POLSKA zabiera wioskom po stronie CZESKIEJ wodę w STUDNIACH. Jak faktycznie zabiera Polska wodę to trzeba wybudować RURĘ którą będzie przesyłana woda z POLSKI do tych okolicznych KILKU CZESKICH WIOSEK. I JUŻ. A reszta to niech "PISZĄ NA BERDYCZÓW".
ryszard2021.09.26 10:50
Ale przynajmniej wiem co piszę w przeciwieństwie do ciebie. Piszę, że wyroków w tak skomplikowanej TECHNICZNEJ sprawie nie podejmuje się bez ekspertyzy technicznej. Prawo jest tu tylko formą a nie istota sprawy. Jeśli ktoś pomija tą istotną oczywistą kwestię to znaczy, że wyrok jest zamówiony.
Anonim2021.09.26 7:05
Czyli w Polsce można nie uznawać i wykonywać wyroków sądów. Fajnych mamy posłów, takich mądrych i wszechstronnie wykształconych.
ryszard.2021.09.26 8:08
j.w.
Japa2021.09.26 21:22
A gdzie tu jest WYROK " Anonimku "? Gdzie ?
Jerzy2021.09.26 6:52
nie wiem co z czymś jakaś szmata pomyliła, ale jedno jest pewne - gorliwie spełnicie jej żądanie... jedyne co potrafi pisowka władza, to lizanie niemieckich i brukselskich zadów, w Polsce prężycie cherlawe muskuły, bełkoczecie o Bogu i Ojczyźne, a tak naprawdę pełzacie przed lewakami i skwapliwie wypełniacie ich zalecenie... może nie w tym, ale w przyszłym na pewno pajac morawiecki osobiście poprowadzi defiladę pedofilów w warszafce, a strajkujący górnicy w zamkniętych kopalniach będą rozstrzeliwani... bo tak się zawsze kończy, kiedy żydostwo dorywa się koryta...
Do Jerzy2021.09.26 8:53
Lizanie niemieckich i brukselskich zadów to domena Pana Szatniarza Tuska.
Jerzy2021.09.26 9:14
tak, tak - to tusk wprowadził "praworządność", to tusk wypełnia zalecenia pedryli z tsue... od 2015 roku rząd sprawuje pis, a nie tusk, więc nie rób z niego winnego. Nie bronię tuska - to po prostu ścierwo, ale od 2015 roku może się tylko polityce pisu przyglądać, bo wpływu na nią żadnego nie ma
Do Jerzy2021.09.26 10:42
PiS wypił wodę Czechom i jest winny że jej nie mają ? To chyba wszyscy sprawujący władzę od lat tę wodę stopniowo wypijali ? Myśleli o kupie kamieni, d..ie i ośmiorniczkach etc a teraz szukają winnych tak jak ty.
fcuk piss2021.09.26 3:13
who the fcuk is jakubiak ?
hehehe2021.09.26 5:48
Gość, który ma tyle szmalu, że mógłby się byczyć na Seszelach a zamiast tego działa dla dobra Polski taplając się w tym naszym siermiężnym bagienku. Who the fcuk are you ?
Portofino2021.09.26 2:24
Kurdup-lizm nagle odpuszcza. I TVN24 dostało koncesję, i LGBT zaczyna być OK, i Trybunał Towarzyskiej Kucharki (w skrócie TTK) „robi przerwę”, i z Czechami nagle będzie się rozmawiać. Co się stało? Kasa panowie i panie, kasa. Kasy może nie być i trwoga.
Portofino2021.09.26 5:23
Mylisz się chińska podróbo. Trwogi żadnej nie ma, pieniędzy nie brakuje, a jeżeli przez kilka lat nie zapłacimy składki to będzie jeszcze lepiej niż ten unijny kredyt.
hehehe2021.09.26 5:50
Masz rację, pieniędzy nie brakuje, wszystkie bankomaty są wypełnione nowiutkimi pachnącymi jeszcze farbą dwusetkami :-)
HEHEHE2021.09.26 8:27
Dzięki temu chleb żresz.
hehehe2021.09.26 9:14
Chleb jem dzięki swojej pracy a nie dzięki drukarkom idiotów ekonomicznych. Ja hiperinflację pamiętam, w przeciwieństwie do ciebie i pamiętam jak ludzie za wkłady mieszkaniowe gromadzone latami mogli sobie nagle kupić pół litra w sklepie. Matełkowi przybyło 80 miliardów bo tacy jak ja i ty płacą teraz vat od kostki masła o 50% większy niż jeszcze na początku roku.
HEHEHE2021.09.26 12:41
Tacy starzy jak ty nie powinni jeść masła.
Filip2021.09.26 1:10
Союз нерушимый республик свободных Сплотила навеки Великая Русь. Да здравствует созданный волей народов Единый, могучий Советский Союз! Славься, Отечество наше свободное, Дружбы, народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы, к победе ведет! Сквозь грозы сияло нам солнце свободы, И Ленин великий нам путь озарил. Нас вырастил Сталин - на верность народу На труд и на подвиги нас вдохновил. Славься, Отечество чаше свободное, Счастья народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет! Skvoz grozy siialo nam solntse svobody, I Lenin velikij nam put ozaril. Nas vyrastil Stalin - na vernost narodu Na trud i na podvigi nas vdokhnovil. Slavsia, Otechestvo chashe svobodnoe, Schastia narodov nadezhnyj oplot! Znamia sovetskoe, znamia narodnoe Pust ot pobedy k pobede vedet! Мы армию нашу растили в сраженьях, Захватчиков подлых с дороги сметем! Мы в битвах решаем судьбу поколений, Мы к славе Отчизну свою поведем! Славься, Отечество наше свободное, Славы народов надежный оплот! Знамя советское, знамя народное Пусть от победы к победе ведет!
Filip2021.09.26 0:03
Panie Jakubiak, problem jest w tym, że Polska od lat wiedziała, że kopalnia w Turowie wpływa negatywnie na życie Polaków i naszych zagranicznych sąsiadów. Polska też od lat pobierała od Unii forsę na łagodną transformację energetyczną, ale Polska od lat wolała wydawać te forsę na 500+, albo inne rzeczy które się partyjniakom "należały” a transformację energetyczną odkładano na nie wiadomo kiedy. A więc udawanie teraz, że TSUE nas zaskoczył jest zwykłym politycznym baletem, niczym więcej.
Greg2021.09.26 6:19
Polska wiedziała i wie , że ma takich folksdojczów jak ty, apologetów rozkładu państwa. My też wiemy , że winni nam są hektary, że nas trują etc. Ale jak pisał hrabia znaj proporcjum mocium panie. Nadto ten trybunał przeczy zdobyczom ustawodawczym. Jest JEDNOINSTANCYJNY. Wbij to sobie do głowy miast powielać truizmy.Dorzucę, że Babisz to tw bezpieki, że Grupa Wyszehradzka zobowiązuje itd.
Zawi2021.09.25 20:57
Dawniej to prawica zamykał kopalnie, nie ulegała naciskom związków i jako zasadę - nie komentowała wyroków sądów. Teraz w Polsce "prawicą" jest tamta lewica, więc robi wszystko na odwrót.
do ZAWI2021.09.26 9:02
Jeszcze niedawno rząd PO strzelał gumowymi kulami do protestujących górników. ZAPOMNIAŁEŚ ??????
trwoga2021.09.25 20:35
Ten wyrok jest porównywalny do wyroków niemieckiego okupanta w Polsce. Za drobne przewinienie, kara śmierci. Ta sędzina chciałaby skazać na śmierć wiele osób mieszkających w okolicach Turowa.
Po 11 ...2021.09.25 20:50
Chodzi o 2 lata więzienia za obrazę uczuć religijnych???
Anonim2021.09.26 7:09
Pretensje nie do sądów tylko do polskiego rządu i PGE którzy potraktowali Czechów jak gorszy sort. Jednak UNIA to nie Polska i tam nikt Kaczyńskiego nie słucha, zresztą nie wszyscy wiedzą kto to jest.
ANONIM2021.09.26 8:30
A ty Anonim skąd piszesz z Izraela ? Jeśli tak to można zrozumieć twoje wywody niezbyt mądre dla Polski.
mlody2021.09.25 20:16
zydokomuna ma sie dobrze w calej europie bo popiera ja masa zboczencow i glupkow i elektorat platformy z naczelnym oszustem
Rumcajs2021.09.25 20:14
holland to stara lampucera żydówa niech wyppppier dala do swojich ziomasów Izraelskich
mlody2021.09.25 20:17
tez jej nie lubie bo ona by chciala zyby bylo jak bylo tzn czerwono
Le Jardin Du Luxembourg2021.09.25 19:50
Upiór mp, zwany Mariuszkiem Peszko.
anonim2021.09.25 19:49
Moji telewizja republikami 😜😜😜😜😜 😜😜😜
Piotr Nowak 🖐🏻 czyli anonim 😁😁😁2021.09.26 0:16
sie ma
🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣2021.09.25 19:47
🤣🤣🤣🤣🤣 🤣🤣🤣
Pompa ciepła2021.09.25 19:45
Ciepło na mp/yt/telewizja republikami :-DDD
jakubiak, jakubiak…2021.09.25 19:43
czemu taka gruba?
telewizja republikami2021.09.25 19:42
Mamy więcej pracowników niż widzów.
Templar2021.09.25 19:39
Urzekł mnie gips na nodze red. Holeckiej z TVPiS.
Templar2021.09.25 19:51
To się pojawił lewy Templar, plagiaty rzecz brzydka, choć w waszym środowisku modna.
mlody2021.09.25 20:12
a nie urzekla cie icek tesciowa tuska ostatno wyszla z zamknietej szafy
Templar2021.09.25 19:06
To tylko pokazuje na jakim poziomie są sędziowie tego trybunału. Sędzia aby sprawować swoją funkcję musi posiadać szeroką wiedzę, często specjalistyczną, musi sięgać do wiadomości na temat przedmiotu sprawy, porządna wiedza prawnicza to tylko początek. Ta sędzina skompromitowała do reszty instytucję, którą reprezentowała. Na takie stanowiska nie można mianować zwykłych matołów i to w randze wice-przewodniczącej. Od tej chwili każdy może naigrywać się z tego sądu i mieć w nosie, to co on tworzy. KE i TSUE to twory do likwidacji i to w trybie pilnym.
Uwolnić Andrzeja Poczobuta2021.09.25 19:03
Możemy o tym porozmawiać na wolnym forum: http://frondel.4ra.pl
kat2021.09.25 19:00
Unia Europejska uzurpująca sobie prawa do supermocarstwa, na zasadzie tłamszenia słabszych, a zwłaszcza tych ambitnych i rozwijających się, rozpadnie się szybciej, niż przewidzą to politolodzy. Poniewierania i narzucania obcej woli nie wytrzymają dumni ludzie. Nie muszę opływać w dostatkach i jeździć luksusowym samochodem. Wystarczy mi skromne lokum, dobrze rozwinięta infrastruktura, sprawna komunikacja miejska i międzymiastowa, przyjazna polityka socjalna. Mogę jeździć rowerem, ale z podniesioną głową, z dala od zboczeńców i dekadencji współczesnej Europy. Chcę być panem na swoim, miłującym rodzinę i Ojczyznę, być wiernym Bogu i przodkom. Bezrefleksyjny pęd za dobrobytem wypacza człowieka i niszczy relacje międzyludzkie. ..... - "Starajmy się tak postępować i tak żyć, by nikomu w naszej Ojczyźnie nie brakło dachu nad głową i chleba na stole, by nikt nie czuł się samotny, pozostawiony bez opieki. Nie chciejcie Ojczyzny, która was nic nie kosztuje". Jan Paweł II ..... "Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni ostatnich stuleci. Jest matką, która wiele przecierpiała i wciąż na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej". Jan Paweł II
Zawi2021.09.25 20:59
"Unia Europejska uzurpująca sobie prawa do supermocarstwa, na zasadzie tłamszenia słabszych..." Przypominam, że mówimy o tłamszeniu Polski, przez Czechy. Ta unia ujęła się tu raczej za słabszym a nie odwrotnie
kat2021.09.25 21:16
To nie ten kontekst, a poza tym nie brnij w uwierzytelnienie kłamstwa.
fcuk piss2021.09.26 3:15
no to korea polnocna tobie sie spodoba
SZOK!!! WYKAPUĆKALI NAS ZNOWU!!!2021.09.25 18:59
Autostrada wodorowa z Ukrainy do Niemiec bez Polski!!! Cztery kraje Europy Środkowej (Ukraina, Słowacja, Czechy i Niemcy) łączą siły na rzecz budowy autostrady wodorowej z Ukrainy do środka naszego kontynentu. Nowy szlak ominie Polskę
Anonim2021.09.25 19:05
Ja pier...ę, i znów masz uciechę, że ktoś Polakowi dowalił. A prawda jest taka, że Polak sobie poradzi, czy taki gnój, jak ty tego chce, czy nie.
nie dajmy sie cenzurze2021.09.25 18:44
Nie dajmy sie klamcom, POKO i dudzie, PiS to zdrajcy narodu Polskiego.Republika udaje troske o kopalnie Turow, gdy tymczasem pis juz podpisal likwidacje kopaln , ktore zapewniaja nam energie. Obejrzyjcie zajawke, usunietego wywiadu E Stankiewicz.przez republike, sakiewicza. https://www.youtube.com/watch?v=vRSD6jS6sBI
Filip2021.09.25 18:40
Zatrzymanie wydobycia w kopalni w Turowie kosztowałoby więcej niż wynoszą czeskie roszczenia. Sędzina z Hiszpanii zna się na prawie, ale nie na pracy kopalni w Turowie. Nawet Czesi nie domagali się zamknięcia kopalni. Od 1958 roku Czesi mają dług graniczny z naszym krajem wynoszący 386,44 ha. Prowadzili wieloletnie negocjacje i działania pozorowane. Nasi nie wnieśli sprawy do arbitrażu międzynarodowego. Czesi na naszym miejscu dawno by to zrobili.
Anonim2021.09.25 19:07
Weź się za jakąś robotę "Filipie". Jak długo można pieprzyć bez sensu. No, chyba że za te bzdety kasujesz pieniądze. Tak, czyu tak, współczyję.
Filip2021.09.25 20:36
Napisz konkretnie co według ciebie jest "bzdetem"? Zwolennicy PiS-u piszą same bzdury i kłamstwa. Gdzie są dowody na zamach w Smoleńsku? Gdzie są dowody na przekręty rządu Donalda Tuska? Gdzie są obiecywane reparacje od Niemiec? Gdzie są polskie stocznie po 6 latach rządów PiS-u? Gdzie 100 tys. tanich mieszkań? Gdzie milion elektrycznych samochodów? Gdzie pomoc dla frankowiczów? W 2015 roku za pisanie tzw "botów" na Bronisława Komorowskiego zwolennicy PiS-u dostawali pieniądze, a mnie nikt nie płaci za pisanie prawdy!!!!
DO Filip2021.09.26 8:38
Zadaj te wszystkie pytania panu premierowi byłemu Tuskowi i panu prezydentowi byłemu B. Komorowskiemu Gdzie jest to wszystko ? I nie wypisuj głupot chyba ,że po tym wpisie twój potfelik okaże się bogatszy o 2 zł. WSTYD. FUJ.
Filip2021.09.26 10:43
Lech Kaczyński po powrocie z Gruzji wysłał Karola Karskiego do prokuratury, żeby złożył doniesienie na pilota, za odmowę lotu nad tym krajem w warunkach wojennych. Lotnicy znaleźli się pod silną presją, co doprowadziło do katastrofy smoleńskiej. Organizatorem lotu był Jacek Sasin. Bracia Kaczyńscy przed wylotem do Smoleńska kilkakrotnie zwracali się do rządu o nie ingerowanie w organizowanie delegacji. Potem była "wina Tuska"! Pod względem ilości afer korupcyjnych rządy pisowskiej przebiły wszystkie dotychczasowe. Pod względem prawnym nie ma możliwości otrzymania reparacji wojennych od Niemiec. Krzysztof Skubiszewski będąc Ministrem Spraw Zagranicznych i wytrawnym prawnikiem doskonale zdawał sobie z tego sprawę. Politycy z PiS-u w sprawie reparacji wojennych okłamywali naród, tak samo jak w sprawie rzekomego "zamachu" w Smoleńsku. W sprawie pomocy dla frankowiczów również oszukali wyborców.
Po 11 ... żydek Passenstein w nowej szacie2021.09.25 18:37
tom razom jako "zdradliwe_pisozyty", frilans korespondent z fejk hameryka pisze m.in. CYT.: "O'reilly to to nie jest i razem z Hannitym zrobili z bardzo porządnej platformy jakim kiedyś był Fox cyrk dla małp i przygłupów. " . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . . tak pisze żydek Passenstein, a może żydek Hertrich-Woleński .. . . . . Żaden z nich NIE MA NAJMNIEJSZEJ WIEDZY o USA . . . . . . . . . . . Żaden z nich nie posiadł znajomości języka "Joe Sixpack", but Joe is the heart and soul of this great country. . . . . . Kwartet Żydków PATO-HEJTERÓW z upodobaniem PIIERDOLĄ głupoty, od "inwersji" do FOX News. Tym razem żydek Passenstein, a może żydek Hertrich-Woleński przyczepił się do Tucker Carlson, którego NIE SŁUCHAJĄ, NIE ROZUMIĄ, ale już góry wiedza, że prez. Duda dał "ciała" udzielając wywiadu. . . . . . . . . . . . . A po wywiadzie, jak go obejrzy żydek Passenstein, a może żydek Hertrich-Woleński przyczepi się "angielskiego" Dudy! . . . . . . . . . . Co za podłe K URWY ŻYDOWSKIE!
Pies jebał ten wredny narodzik!2021.09.25 18:36
W dyplomacji "wstanie od stołu negocjacyjnego" jest również dyplomacją, jest językiem mniej dyplomatycznym. Były prezydent Trump na drugim spotkaniu z koreańskim despotą Fatso Kim w Wietnamie nieoczekiwanie wstał od stołu, wsiadł do "Beast" następnie do Air Force One i wrócił do USA. Despota koreański został sam jak chüj przy stole. Co się stało? Spotkanie w Wietnamie miało przynieść znaczące szczegóły denuklearyzacji Płn. Korei, tego oczekiwał prez. Trump po pierwszym spotkaniu w Singapur. A tu Fatso Kim zaczął od razu w gumy grać, czym wkürwił Donalda. Dokładnie tak jak to robią przedstawiciele tego gównaniego narodziku jakim są Czechy. Panie Premierze, upłynęły m-ce rozmów i nawet mój pies już wie, że gówniane Czechy grają w chüja. Proszę wstać od stołu w najmniej przez nich oczekiwanym momencie i piierdolnąć drzwiami. Adios motherfuckers. Unia jest pustą nazwą. Każdy sobie rzepkę skrobie.
nie dajmy sie cenzurze Republiki2021.09.25 18:31
Nie dajmy sie klamcom, POKO i dudzie, PiS to zdrajcy narodu Polskiego.Republika udaje troske o kopalnie Turow, gdy tymczasem pis juz podpisal likwidacje kopaln , ktore zapewniaja nam energie. Obejrzyjcie zajawke, usunietego wywiadu E Stankiewicz.przez republike, sakiewicza. https://www.youtube.com/watch?v=vRSD6jS6sBI
mlody2021.09.25 20:22
masz racie icek pis zdradzil zydokomune i zboczencow
Po 11 ...2021.09.25 18:14
No chyba bardziej „pomyliła elektrownię z Jarkiem Kaczyńskim”
Masz bzika na punkcie2021.09.25 18:20
Kaczyńskiego?
Po 11 ...2021.09.25 18:24
Mam. A wam polecam przemówienie Holland (skończyło się 30 sekund temu) na festiwalu w Gdyni. Polecam.
Piotr Nowak 🖐🏻LGBT2021.09.26 0:18
Nie Holandia a Niderlandy jołopie.