28.01.16, 11:30

Zdemaskował morderców nienarodzonych dzieci. Postawiono mu zarzuty. PODPISZ PETYCJĘ!

Zarzuty manipulowania materiałami dowodowymi i przedstawiania Planned Parenthood w nieprawdziwym świetle zostały postawione Davidowi Daleidenowi, który zdemaskował zbrodniczą działalność tej organizacji.

David Daleiden założyciel Centrum na rzecz Postępu Medycznego (organizacja zrzeszająca obywatelskich dziennikarzy śledczych), który nagrywał m. in. filmy demaskujące działalność Planned Parenthood został oskarżony.

25 stycznia biuro prokuratora hrabstwa Harris w Houston (stan Teksas) ogłosiło, że organizacja Planned Parenthood została oczyszczona ze stawianych jej zarzutów (w tym o handel tkankami dzieci zabitych w wyniku aborcji), a zarzuty postawiono właśnie Daleidenowi.

W lipcu ubr. Daleiden zaczął publikować serię głośnych filmów, nakręconych ukrytą kamerą z udziałem postaci z samego szczytu PP, jak również techników pracujących w klinikach aborcyjnych współpracujących z Planned Parenthood. Nie bądź obojętny, reaguj!

Aby podpisać się pod petycją, kliknij poniżej:

https://www.lifesitenews.com/petitions/i-stand-with-david-daleiden

za:lifesitenews.com/www.hli.org.pl

Komentarze

anonim2016.01.28 13:06
@Mniemanologia A na czym polegała ta manipulacja i owo fabrykowanie?
anonim2016.01.28 13:51
@Michas: stosował niedozwoloną prowokację, fałszował dokumenty i ID, którymi się posługiwał, sam się zgłosił z propozycją kupna organów a PP po wstępnym kontakcie odmówiło ich sprzedaży i odrzuciło jego ofertę. W dodatku kwoty, o których mowa stanowią tylko koszt pokrycia technicznych urządzeń zapewniających prawidłowe przechowywanie przekazywanych do dalszych badań tkanek a to jest dopuszczalne przez prawo (nie ma mowy o sprzedaży z zyskiem) ... dużo więcej znajdziesz w amerykańskich czasopismach.
anonim2016.01.28 15:18
"..... stosował niedozwoloną prowokację, fałszował dokumenty i ID...." i przez to PP mordowało nienarodzone dzieci na zamówienie.....
anonim2016.01.28 17:20
rzetelny demaskator, nierzetelny sąd/wiadomo dlaczego/ - ziobera ministra i prokto...znaczy prokuratora w jednym brak tam no i miszcza parówkowego macierewicza żeby udowodnić spisek zboczków dzenderów, tamtejszych lewaków, jude i putina.
anonim2016.01.29 10:06
@optymista12345: masz jakiś problem z logicznym rozumowaniem. I skąd wziąłeś to "mordowanie" na zamówienie? :-D
anonim2016.01.30 12:21
@Mniemanologia mniemasz że masz rozum,. Czy myślisz że pojedyncza osoba gdyby to nie była Prawda wystąpiłaby przeciwko tak potężnej Organizacji przestępczej jaką jest Planned Parenthood mordujący dla Lucyfera tj Sataniści w białych kitlach - która ma kasę wystarczającą aby kupić owych bezstronnych Sędziów czy też urzędników Stanowych lub Kongresu