16.08.19, 13:05

Znamy listy PiS w wyborach do parlamentu!

Nasze listy to listy koalicyjne, bo oprócz członków PiS, będą na nich znajdować się członkowie Solidarnej Polski, Porozumienia Jarosława Gowina, do niedawna członkowie Kukiz'15 - mówił podczas prezentacji pełnomocnik wyborczy PiS Krzysztof Sobolewski.

Około 60 proc. osób z list PiS w nadchodzących wyborach parlamentarnych, to aktywni samorządowcy; na listach znajdą się też członkowie partii koalicyjnych oraz m.in. przedstawiciele organizacji społecznych - poinformował pełnomocnik wyborczy, szef Komitetu Wykonawczego PiS Krzysztof Sobolewski.

Poniżej publikujemy nazwiska trzech pierwszych osób startujących z list PiS we wszystkich okręgach wyborczych do Sejmu:

Okręg nr 1 (Legnica) - Adam Lipiński, Elżbieta Witek, Marzena Machałek
Okręg nr 2 (Wałbrzych) - Michał Dworczyk, Ireneusz Zyska, Wojciech Murdzek
Okręg nr 3 (Wrocław) - Mirosława Stachowiak-Różecka, Paweł Herniak, Jacek Świat
Okręg nr 4 (Bydgoszcz) - Tomasz Latos, Łukasz Schreiber, Piotr Król
Okręg nr 5 (Toruń) - Jan Krzysztof Ardanowski, Krzysztof Czabański, Iwona Machałek
Okręg nr 6 (Lublin) - Sylwester Tułajew, Przemysław Czarnek, Gabriela Masłowska
Okręg nr 7 (Chełm) - Jacek Sasin, Sławomir Zawiślak, Marcin Duszek
Okręg nr 8 (Zielona Góra) - Marek Ast, Władysław Dajczak, Jerzy Materna
Okręg nr 9 (Łódź) - Piotr Gliński, Zbigniew Rau, Waldemar Buda
Okręg nr 10 (Piotrków Trybunalski) - Antoni Macierewiciz, Grzegorz Wojciechowski, Robert Telus
Okręg nr 11 (Sieradz) - Joanna Lichocka, Piotr Polak, Tadeusz Woźniak
Okręg nr 12 (Chrzanów) - Rafał Bochenek, Marek Polak, Zbigniew Biernat
Okręg nr 13 (Kraków) - Małgorzata Wassermann, Ryszard Terlecki, Andrzej Adamczyk
Okręg nr 14 (Nowy Sącz) - Arkadiusz Mularczyk, Anna Paluch, Barbara Bartuś
Okręg nr 15 (Tarnów) - Anna Pieczarka, Józefa Szczurek-Żelazko, Michał Wojtkiewicz
Okręg nr 16 (Płock) - Łukasz Szumowski, Maciej Małecki, Maciej Wąsik
Okręg nr 17 (Radom) - Marek Suski, Radosław Fogiel, Anna Kwiecień
Okręg nr 18 (Siedlce) - Krzysztof Tchórzewski, Henryk Kowalczyk, Arkadiusz Czartoryski
Okręg nr 19 (Warszawa I) - Jarosław Kaczyński, Mariusz Kamiński, Małgorzata Gosiewska
Okręg nr 20 (Warszawa II) - Mariusz Błaszczak, Anita Czerwińska, Andrzej Smirnow
Okręg nr 21 (Opole) - Violetta Porowska, Katarzyna Czochara, Janusz Kowalski
Okręg nr 22 (Krosno) - Marek Kuchciński, Anna Schmidt-Rodziewicz, Piotr Uruski
Okręg nr 23 (Rzeszów) - Krzysztof Sobolewski, Ewa Leniart, Józefa Hrynkiewicz
Okręg nr 24 (Białystok) - Dariusz Piontkowski, Jarosław Zieliński, Bohdan Paszkowski
Okręg nr 25 (Gdańsk) - Jarosław Sellin, Kacper Płażyński, Arwid Żebrowski
Okręg nr 26 (Gdynia) - Marcin Horała, Aleksander Mrówczyński, Piotr Müller
Okręg nr 27 (Bielsko-Biała) - Stanisław Szwed, Grzegorz Puda, Kazimerz Matuszny
Okręg nr 28 (Częstochowa) - Szymon Giżyński, Lidia Burzyńska, Mariusz Trepka
Okręg nr 29 (Gliwice) - Bożena Borysz-Szopa, Wojciech Szarama, Piotr Pyzik
Okręg nr 30 (Rybnik) - Bolesław Piecha, Michał Woś, Czesław Sobierajski
Okręg nr 31 (Katowice) - Mateusz Morawiecki, Michał Wójcik, Jerzy Polaczek
Okręg nr 32 (Sosnowiec) - Ewa Malik, Waldemar Andzel, Robert Warwas
Okręg nr 33 (Kielce) - Zbigniew Ziobro, Anna Krupka, Krzysztof Lipiec
Okręg nr 34 (Elbląg) - Leonard Krasulski, Jerzy Wilk, Zbigniew Babalski
Okręg nr 35 (Olsztyn) - Wojciech Maksymowicz, Iwona Arent, Artur Chojecki
Okręg nr 36 (Kalisz) - Jan Dziedziczak, Tomasz Ławniczak, Jan Mosiński
Okręg nr 37 (Konin) - Zbigniew Hofman, Witold Czarnecki, Zbigniew Dolata
Okręg nr 38 (Piła) - Krzysztof Czarnecki, Marta Kubiak, Grzegorz Piechowiak
Okręg nr 39 (Poznań) - Jadwiga Emilewicz, Tadeusz Dziuba, Szymon Szynkowski vel Sęk
Okręg nr 40 (Koszalin) - Czesław Hoc, Paweł Szefernaker, Małgorzata Golińska
Okręg nr 41 (Szczecin) - Marek Gróbarczyk, Leszek Dobrzyński, Artur Szałabawka

Komentarze

92019.08.18 8:36
tuba propagandowa pisdeuszy ruszyła
Henryk2019.08.17 18:22
Brakuje na tej liście nieoficjalnego szefa rządu Jonatana Danielsa
em. inż2019.08.16 14:12
W moim okręgu: 1. skończona pierdoła i ciapa; 2. czosnek; 3. czosnek stary dziad! Jarosławie, na kogo więc mam głosować?!!!!!
bezlitosny internauta2019.08.16 13:09
Kto zesłany na jedynkę do Wolnego Miasta?