16.11.19, 18:08

Senator Jackowski: Wybór Biejat to błąd - trzeba to naprawić

Wybór Magdaleny Biejat na przewodniczącą sejmowej Komisji Rodziny i Polityki Społecznej jest błędem, który należy jak najszybciej naprawić - uważa senator Jan Maria Jackowski. Polityk PiS w rozmowie z "Naszym Dziennikiem" przyznał, że kompletnie nie rozumie decyzji o oddaniu tej istotnej komisji w ręce przedstawicielki neomarksistowskiej formacji.


"W sytuacji, w której prezes Jarosław Kaczyński i liderzy partii deklarują obronę tożsamości cywilizacyjnej i rodziny, zgoda na wybór pani Biejat jest niezrozumiała" - powiedział Jackowski.


Biejat reprezentuje przecież Lewicę, formację, która opowiada się za mordowaniem dzieci nienarodzonych i innymi diabelstwami cywilizacji śmierci. W ocenie Jackowskiego na decyzji o powierzeniu Biejat komisji zyskuje tylko Konfederacja, która "wytyka PiS niekonsekwencję i brak wiarygodności".


"Posłowie PiS muszą jak najszybciej naprawić ten błąd", powiedział Jackowski.


I trudno się z tym nie zgodzić. Choć Biejat nie ma w komisji sejmowej żadnych szczególnych uprawnień, o czym dla portalu Fronda.pl mówił poseł PiS Arkadiusz Czartoryski (czytaj TUTAJ), to oddanie jej tego stanowiska budzi po prostu bardzo poważny niesmak. Pewnych rzeczy po prostu się nie robi - i to jest właśnie jedna z nich.

Jeżeli PiS chce szanować demokratyczną wolę Polaków, którzy głosowali także na Lewicę, to niech powierzy przedstawicielom tej partii szefostwo w innej komisji - nie w tej, która zajmuje się sprawami największej wagi dla przyszłości narodu.

bsw/nasz dziennik

Komentarze

KATOLIK2019.11.17 18:50
PIS pokazuje swoje prawdziwe oblicze. Kto nie wierzył przed wyborami, że PIS -PO jedno zło, to teraz się przekonał. A fronda ma swój udział w okłamywaniu czytelników na temat PIS-u i szkalowaniu Konfederacji.
sp2019.11.17 15:15
PiS uparcie dąży do oddania Konfederacji poważnej części głosów w następnych wyborach. I dotrze do tego celu, jeśli się nie zreflektuje i nie zmieni.
Stanisław2019.11.17 0:07
TO ŚMIESZNE i TRAGICZNE w jaki sposób PiS reaguje na krytykę poparcia partii dla Biejat. Jak smarkateria!!!!!!!! Teraz mówią: "Poparcie dla Biejat to błąd". Na miłość Boską, to nie wiedzieli kim jest ta osoba i co głosi? To przecież jest kpina z wyborców i Pana Boga, który dał nam zasady moralnego wzrastania w człowieczeństwie! Oddać lewakom sprawy najważniejsze - kwestie aborcji, tzw. prawa do niej, kwestię wychowania dzieci i młodzieży - wystawienie młodych pokoleń na ideologię gender i homopropagandy, etc. Gówniarze a nie ludzie odpowiedzialni za Polskę! Myśleli, że ludzie uwierzą w to mydło i pianę (zwaną taktyką dyplomatyczno-politykierską), którą nałożyli na oczy wyborców oczekujących zupełnie czegoś innego. To tony kitu, którym faszeruje się i zapycha uczy ludzi, myśląc, że kupią łajno ubrane w złotko. Nie tylko ja tak to widzę. No, ale co się dziwić skoro w koalicji z PiS-em jest wybitny demiurg polskiego szkolnictwa i "Rejtan" deklarujący się walczyć z wszystkich sił, aby uniwersytety polskie miały możliwość głoszenia i promowania gender. Człowiek, który kiedyś deklarował, że pierwsze co zrobią po objęciu władzy (a był to ostatni okres rządów PO), to wycofanie się Polski z tzw. konwencji satmbulskiej, a w poprzedniej kadencji już wygłaszał tezy, że nie jest tą sprawą obecnie zainteresowany. No to macie już "rozdeptany tort bezowy" na tacy z całym realizmem ściekającego "ulizanego kremu". I to katolicki działacz. Szanowni włodarze z PiS (który poparłem w wyborach) TO NIE BŁĄD, ale najbardziej realistyczne łajno! Jesteście ŻAŁOŚNI!!!
Katrina2019.11.17 0:44
Ty Stanisław nie żoładkuj sie tak Biejat kopna w du pe co jej się nalezy jak psu kosc i wybiorą innego ale nie mów że masz mozliwosć głosowac na kogokolwiek z poza PIS bo to jest żałosne
Otto2019.11.16 21:51
To co zrobią pisraelskie onuconaplety z pis? Sojusz z sldlgbtrazemwiosna nie będzie kwitł :)
katolik2019.11.16 21:41
skoro ona jest w rzadzie PIS to musi wykonywać rozkazy PIS a nie swoje widzimi sie
Otto2019.11.16 21:05
Ale jak to naprawić. Koalicjantom z razemsldwiosna jak to się wyjaśni? Sieroty po prl głosują na postkomuchów z sld, nową lewicę i neobolszewię pisowską.
622019.11.16 20:50
kolejny kretyn nie da sie tego naprawic , a po za tym zamkni sie
Piotr Nowak2019.11.16 19:29
Tam, w tej PO-sr-an-ej partii politycznej nie ma już mormalnych ludzi. To same PO-je-by. Oto przykłady : 1. Były marszałek senatu Borusewicz, przydomek „samolocik”, latał samolotem rządowym z W-wy do Gdańska, żeby wypuszczać psa, 2. Obecny marszałek senatu Grodzki, od samego początku kadencji posiada przydomek „łapówkarz”. Pierwsza osoba od której zarządał łapówki w wys. 500 USD już się zgłosiła, 3. Burmistrz dzielnicy Praga, przydomek „jeździec z otwartym oknem”, niestety siedzi, ale swoi sędziowie nie pozwolą mu długo siedzieć. Neumann mówi, że będą o niego walczyć jak o niepodległość, 4. Senatorów Gawłowskiego i Kwiatkowskiego czekają procesy, ale Neumann pracuje nad tym, aby przygotowania trwały jak najdłużej, 5. Tusk spietrał i ogłosił, że nie będzie kandydował na prezydenta. Tchórz i zdrajca PO. Tam już nie ma komu kandydować. Same debile ! Co za patologia ?!
IGA2019.11.16 22:10
I o to chodzi ! Niech tak dalej stacazją się po równi w dół!
Zenon2019.11.17 10:04
Nie burmistrz dzielnicy Praga tylko Wlochy!
Agnieszka2019.11.16 19:28
Wreszcie ktoś przyzwoity lub przytomny, kto nie robi z prawicowego elektoratu idiotów (a raczej sam głupiego nie udaje) skandalicznymi tłumaczeniami, którymi tylko pogrąża PiS na czele z kierownictwem, które zza kulis pociąga tam sznurki. A co do twierdzenia, że przewodnicząca nic nie może, to jakoś Borys-Szopie jako przewodniczącej tej komisji w poprzedniej kadencji udało się swą rączkę dołożyć do zamordowania kilku tysięcy nienarodzonych dzieci "tylko" przez zamrożenie w komisji prac nad społecznym projektem ustawy chroniącej życie tych dzieci, więc nie ściemniaj frondo za Czartoryskim, że na tym stanowisku nic nie można zaszkodzić. Zwłaszcza, że w tej kwestii poparcie posłów PiSu (na czele z Anitą Czerwińską) będzie jak zawsze - na rzecz mordowania.
Piotr Nowak2019.11.16 19:28
Do jełopa (powyżej), który wabi się MirekT : Ty Mirek z warszawki, powiedz nam czy widziałeś już prawdziwego debila ? Bo wiesz, jeśli już widziałeś, to znaczy, że przebywasz stale wśród debili, a jeśli jeszcze nie widziałeś, to postaw lusterko przed siebie a zobaczysz prawdziwego debila, bydlaka i za-joba !
KKK2019.11.16 19:27
Prosimy wszystkich czytelników i komentatorów Frondy o ignorowanie sku-rwiela, który przeistoczył się z "dzielnicowego" na „Björn Karlsson”. Ten przygłup kasuje pinądze od PO i będzie robił hejt tak długo jak będą mu płacić ! Ten osobnik to typowy upierdliwy wsiak, psychicznie chory. Prosimy nie czytać i nie komentować jego wypocin. Prosimy go ignorawać i przechodzić do swoich komentarzy !!! Napisaliśmy już petycję do moderatora Portalu o indentyfikację jego IP numeru, odnalezienie danych personalnych i blokadę czy ewentualne ukaranie tego szczocha.
kibic2019.11.16 19:02
Biejat to jedno , a ten Kurtyka od klimatu to jeszcze większa pomyłka. Tymi co ich rekomendowali winny zainteresować się służby !!!
Zły Wyborca2019.11.16 18:50
To co zrobił PIS z powierzeniem Komisji dla Biejat, to JEST STRZAŁ PONIŻEJ PASA ! Bardzo wiele osób i ja też jest wściekłych ! Do tego stopnia, że słyszy się, że się bardzo zawiedli. ! Jak nie zmienią, to więcej nie zagłosują na PIS! Możliwe, że nawet na Prez. Dudę też nie będą głosować! Czy nie wiecie, jak i co się mówi wśród normalnych ludzi na ten temat !? Chcą szanować Lewicę,OK!? A ludzi, co na nich głosowali , to mają już teraz gdzieś ....... tam ! Już jesteśmy wam niepotrzebni !? Już po wyborach! Obyście nie przegięli ! Wszystko na to wskazuje !
MirekT2019.11.16 18:57
Jesteś idiotą czy co? Dla nich jesteś zerem, liczy się tylko władza i koryto!! Głosując nie wiedziałeś z kim masz do czynienia?
622019.11.16 21:06
nie chcieli sluchac , to macie teraz kaca , frondka i jej jad odegral swoja role , szkalowanie znieslawianie , bez udowodnienia ze konfederacja ma powiazania z mityczna rosja . Najwiecej tych powiazan ma PIS .Woli zniszczyc do reszty gornictwo POLSKIE ,woli brac wegiel kradziony niz POLSKI . Braun jest za zyciem , idzie droga pod prad a Pis plynie jak rynsztok . Dla pis jest wazna kasa kasa , i dlatego dali swoim lewakom ten stolek . A dzieci nienarodzone sa zbyteczne , wazna jest tylko kasa .
MirekT2019.11.16 18:22
Jackowski, ale ty mnie teraz za imponowałeś, sześć córek - prawdziwy patriota i katolik !!! To jednak twoje jedyne sukcesy.
psychiatra2019.11.16 18:47
Prosze natychmiast odejść od komputera i udać sie na spacer!!!W przeciwnym wypadku wyladuje pan w Tworkach.
MirekT2019.11.16 18:51
Nie podszywaj się pod swojego lekarza w tym szpitalu o którym piszesz!!!
.....2019.11.17 12:27
stara juz przyszła czy jeszcze jest na gigancie tzn. łajdaczy sie?
ZKJ2019.11.16 18:54
Psychol ...! Widać, że masz bliżej do Tworek ! A może on ma bliżej do Pruszkowa ?
622019.11.16 20:57
rybniku lecza swoich pisowcow zglos sie natychmiast
622019.11.16 20:55
on katolik , o nie wiedzialem o tym patriota hahahahaha , bardziej falszywej osobnika nie slyszalem , plasuje wysoka mojej liscie sw
Katolicka Kretynizacja Polski2019.11.16 18:20
Senator Jackowski to jest ten co latał po bałtyckiej plaży z PiSiakiem na wierzchu?
Lewacka szmata®2019.11.16 18:11
Rzeczywiście panie senatorze - to skandal. Na znak protestu powinien pan natychmiast opuścić senacki klub PiS.
622019.11.16 20:52
na to trzeba miec honor , kasa, kasa jest wazniejsza niz sumienie , odpadem jest u mnie od kiljkunastu lat.